Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
μπαρμπα
ηδη οι "ειδικοι" εχουν αρχισει να τα γυριζουν
το ιδιο και μεσα απο το μαξιμου
την επικοινωνιακη ζημια την κανανε ηδη παρα πολυ αγαρμπα και μη αναστρεψιμη
εαν ακυρωσουν το μετρο πριν τις 26 του μηνα τοτε δινεται αλλοθι στα αλλα νησια οτι το ιδιο αλλοθι θα ισχυει και για μας
οσοι πηγανε στο νησι (για ελληνες μιλαω) δεν προκειται να ξαναψηφισουν κουλη μετα απο αυτο το στραπατσο διοτι δεν τους εχουν μεινει λευτα
ασε που επιστροφης χρηματων ΠΟΤΕ δεν δινουν σε νησια τυπου μυκονου σε ελληνες τουριστες

το καραβι της επιστροφης θα εχουν απο σημερα οσοι ηλπιζαν να κανουν διακοπες εκει
και αυτο κοστιζει παρα πολλα ψηφαλακια
οπως ειπα πριν ο κουλης εκανε το καλυτερο καλοκαιρινο δωρο στους τουρκους και σε αλλα κρατη της μεσογειου
ηδη καμποσα ξενα sites αναδημοσιευουν το lockdown

Να 'σαι καλά ρε Γλάσκε.
Είχα βαρεθεί γιατι έλειπε ο φελλός ο Ζανκλω να κάνει καμιά διασκεδαστική πολιτική ανάλυση.
Ευτυχώς πήρες τα σκήπτρα και συνεχίζεις επάξια το έργο.
Τον βλέπεις να βουλιάζει τον Κούλη από αυτούς που είχαν κάνει κράτηση Μύκονο και δεν πήραν επιστροφή χρημάτων;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Να 'σαι καλά ρε Γλάσκε.
Είχα βαρεθεί γιατι έλειπε ο φελλός ο Ζανκλω να κάνει καμιά διασκεδαστική πολιτική ανάλυση.
Ευτυχώς πήρες τα σκήπτρα και συνεχίζεις επάξια το έργο.
Τον βλέπεις να βουλιάζει τον Κούλη από αυτούς που είχαν κάνει κράτηση Μύκονο και δεν πήραν επιστροφή χρημάτων;
Aυτός απαιτεί να πέσει η κυβέρνηση και από το φονικό στην Φολέγανδρο :tooth:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Δεν θα έχεις καμιά παρενέργεια. Οι περισσότεροι που έχω ΔΕΙ (όχι έχω ακούσει) το πιο πολύ που είχαν ήταν λίγο μούδιασμα στο χέρι και κάτι δέκατα. Εγώ προσωπικά τίποτα. Οι γονείς μου 75 ετών, τίποτα. Η αδερφή μου 40 ετών τίποτα. Ο αδερφός μου 38 ετών τίποτα. Τα ξαδέρφια μου τιποτα. Ο κολλητός μου σήκωσε 37,6 πυρετό. Μια φίλη της μάνας μου 80άρα, απλά πονούσε το χέρι της για 1 ημέρα.

Κι άλλα πολλά παραδείγματα, ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ παραδείγματα όχι τις πούτσες που ανεβάζει το κάθε σούργελο στο διαδίκτυο. Άντε κάνε το να τελειώνεις και να μην έχεις χαρτιά, να τρως πόρτες, κτλ, κτλ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μην αγχώνεσαι για το Κόστα Ναβαρίνο γιατί εκεί δεν πρόκειται να πατήσεις ποτέ. Οπότε, από πίτα που δεν τρως τι σε νοιάζει αν καίγεται! :)
Τυπε μπαρμπαπισωγλεντουλα δεν πρόκειται ποτέ μου σε μια κουράδα σαν εσένα να δώσω αξία με το να σ απαντήσω, συνέχισε να με παραθέτεις όπως και γω θα συνεχίσω να τραβάω καζανάκι στις κουραδες μου
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
:coffee:
Πάλι από Σεπτέμβριο θα γίνουν τα πράγματα πάρα πολύ άγρια, ρε Γλάσκε;
Δεν βαρέθηκες τόσα χρόνια να πηγαίνεις κουβά;
η στραβη ξεκινησε με την μυκονο

ηδη ο υπουργος δικαιοσυνης εχει παει στο νησι "για να ηρεμησει" τους τοπικους αρχοντες

θα πανε και αλλα πρωτοκλασατα μελη για να ηρεμησουν και τους τοπικους αρχοντες των αλλων νησιων?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Aυτός απαιτεί να πέσει η κυβέρνηση και από το φονικό στην Φολέγανδρο :tooth:
ρε σοβαρεψου

για φονικα δεν κανουμε πλακες
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
218498014_986351252152083_7966922155556873079_n.jpg

:cheesy::grin::2funny::tooth:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.049
Κριτικές
7
Like
9.779
Πόντοι
1.686
Ο Μπαρμπαπήδουλας το παίζει και γιατρός !

:2funny: :2funny: :2funny:

Δεν μπόρεσε να θεραπεύσει την μυκητίαση
στο μεγάλο δάχτυλο του ποδιού του,
τώρα το παίζει ειδικός στα εμβόλια για covid-19 !

:2funny::2funny:

Μπαρμπαπήδουλα, είσαι Μπαρμπα-ασχέτουλας
δεν γνωρίζεις καλά αγγλικά να διαβάσεις την
ιατρική βιβλιογραφία, ούτε έχεις γνώσεις για
να την αξιολογήσεις, ΑΣΧΕΤΟΣ που παριστάνεις
τον ξερόλα είσαι.
:2funny::2funny::2funny:
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425
Να 'σαι καλά ρε Γλάσκε.
Είχα βαρεθεί γιατι έλειπε ο φελλός ο Ζανκλω να κάνει καμιά διασκεδαστική πολιτική ανάλυση.
Ευτυχώς πήρες τα σκήπτρα και συνεχίζεις επάξια το έργο.
Τον βλέπεις να βουλιάζει τον Κούλη από αυτούς που είχαν κάνει κράτηση Μύκονο και δεν πήραν επιστροφή χρημάτων;
Λες να χάσει και τους μόνιμους ψηφοφόρους του, τους Μυκονιάτες ο Κούλης; Πέφτει άλλο ένα κάστρο της Δεξιάς.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Τυπε μπαρμπαπισωγλεντουλα δεν πρόκειται ποτέ μου σε μια κουράδα σαν εσένα να δώσω αξία με το να σ απαντήσω, συνέχισε να με παραθέτεις όπως και γω θα συνεχίσω να τραβάω καζανάκι στις κουραδες μου
OK, όταν χέζεις όμως μαλάκα αγάμητε, βάζε να βλέπεις κάτι για να περνάει η ώρα! :tooth:

 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Ο Μπαρμπαπήδουλας το παίζει και γιατρός !

:2funny: :2funny: :2funny:

Δεν μπόρεσε να θεραπεύσει την μυκητίαση
στο μεγάλο δάχτυλο του ποδιού του,
τώρα το παίζει ειδικός στα εμβόλια για covid-19 !

:2funny::2funny:

Μπαρμπαπήδουλα, είσαι Μπαρμπα-ασχέτουλας
δεν γνωρίζεις καλά αγγλικά να διαβάσεις την
ιατρική βιβλιογραφία, ούτε έχεις γνώσεις για
να την αξιολογήσεις, ΑΣΧΕΤΟΣ που παριστάνεις
τον ξερόλα είσαι.
:2funny::2funny::2funny:
O μαλάκας των 22.000 μηνυμάτων και 0 κριτικών σε site με μπουρδέλα.
Προτιμάει να ανεβάζει ποιήματα... σε site μπουρδέλων...!!! :uglystupid:

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
ρε σοβαρεψου

για φονικα δεν κανουμε πλακες
Mπα, αλήθεια? Γι' αυτό είχες φάει τα λυσσακά σου με το ατύχημα μπροστά στη Βουλή! :tooth:

Ρε μαλακοπίτουρα χαζέ, τι νομίζεις? Ότι έχουμε όλοι κοντή μνήμη και δεν ξέρουμε το who is who? :wink:
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Mπα, αλήθεια? Γι' αυτό είχες φάει τα λυσσακά σου με το ατύχημα μπροστά στη Βουλή! :tooth:

Ρε μαλακοπίτουρα χαζέ, τι νομίζεις? Ότι έχουμε όλοι κοντή μνήμη και δεν ξέρουμε το who is who? :wink:
ρε μαλακα

τι σχεση εχει το εσκεμενο ατυχημα του "παραγοντα" με παρανομη στροφη για να μπει στην βουλη σκοτωνοντας τον μοτοσυκλετιστη
με τον βιαιο θανατο μιας κοπελας απο εναν αναρχικο?

μην τα βαζεις ολα στο ιδιο τσουβαλι

για την περιπτωση του μοτοσυκλετιστη εχει περασει αρκετος καιρος και δεν εχει συλληφθει ουτε "ο παραγοντας" αλλα ουτε και ο οδηγος του
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Mίλησε κι ο μαλάκας που έχει να γαμήσει 15 χρόνια! Εκτός αυτού, κράζει την καραντίνα αλλά έχει θέσει μόνος του σε καραντίνα τον εαυτό του, μένοντας σπίτι και τρώγοντας κουβάδες ποπ κορν!

Ζωάρα!!!

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.252
Κριτικές
2
Like
18.927
Πόντοι
3.656

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
ρε μαλακα

τι σχεση εχει το εσκεμενο ατυχημα του "παραγοντα" με παρανομη στροφη για να μπει στην βουλη σκοτωνοντας τον μοτοσυκλετιστη
Καταρχάς μάθε ορθογραφία γαμώ την μαλακία και την αμορφωσιά που σε δέρνει. ΕσκεΜΜένο.
Δεύτερον, δηλαδή λες ότι επίτηδες ο τύπος ήθελε να σκοτώσει τον μοτοσυκλέτιστή... σωστά? Λέω να το στείλω στην ΓΑΔΑ, αυτά τα στοιχεία που καταθέτεις μπορεί να ανατρέπουν τα πάντα. Αν σε καλέσουν, να το ξέρεις :)


με τον βιαιο θανατο μιας κοπελας απο εναν αναρχικο?
Ναι, και τότε έλεγες ότι έπρεπε να πέσει η κυβέρνηση :)

μην τα βαζεις ολα στο ιδιο τσουβαλι
Το τσουβάλι είσαι εσύ. Και άδειο εντελώς μαλάκα!!!


για την περιπτωση του μοτοσυκλετιστη εχει περασει αρκετος καιρος και δεν εχει συλληφθει ουτε "ο παραγοντας" αλλα ουτε και ο οδηγος του
Θα καταθέσω τα στοιχεία που είπες τώρα οπότε είμαι σίγουρος ότι θα έχουμε εξελίξεις :)
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
η στραβη ξεκινησε με την μυκονο
ηδη ο υπουργος δικαιοσυνης εχει παει στο νησι "για να ηρεμησει" τους τοπικους αρχοντες
θα πανε και αλλα πρωτοκλασατα μελη για να ηρεμησουν και τους τοπικους αρχοντες των αλλων νησιων?
Καλά κάνουν και πάνε. Η δουλειά τους είναι.
Γι αυτό τους πληρώνουμε εσύ και εγώ. Για να βλέπουν ιδίοις όμμασι τα προβλήματα.
Αρκεί να πηγαίνουν για να δώσουν λύσεις και όχι για θεατρινίστικα σουλάτσα για τις κάμερες.

ρε σοβαρεψου
για φονικα δεν κανουμε πλακες
Ε καλά, δεν σε λες και άνθρωπο που σέβεται τα φονικά...
η οικογενεια του φονια η εχει πολλυ ισχυρο δοντι στην κυβερνηση η εχει αρχισει και απειλει σβαρνα την κυβερνηση "για ευνοικοτερες συνθηκες κρατησης του ιου"
ειδαλλως δεν εξηγηται αντι να προφυλακιστει σε φυλακες τυπου τριπολεως για δολοφονιες να προφυλακιζεται στην ιδια πτερυγα με τον φουρθινιοτη και τον κολογερο της follie fillie ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ
οφειλει η νεα δημοκρατια να δωσει εξηγησεις για την βυσματικη προφυλακιση στον κορυδαλλο του φονια
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.911
Πόντοι
12.756
Τάγματα εφόδου χθές για τα Ψεκια...α ρε ΚΑΡΑΜΑΝΑΡΕ γάμα τους,ΓΑΜΑ ΤΟΥΣ
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.049
Κριτικές
7
Like
9.779
Πόντοι
1.686
O μαλάκας των 22.000 μηνυμάτων και 0 κριτικών σε site με μπουρδέλα.
Προτιμάει να ανεβάζει ποιήματα... σε site μπουρδέλων...!!! :uglystupid:

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
ΑΓΑΜΗ Μπαρμπαπήδουλα, τα μέλη γνωρίζουν πολύ καλά
πόσα πολλά σχόλια έχω ποστάρει για στούντιο
μπουρδελάκια, στριπ κτλ.
Δεν έχω ποστάρει κριτικές , διότι αργούν να εμφανιστούν.

ΑΓΑΜΗ Μπαρμπαπήδουλα, είσαι Μπαρμπα-ασχέτουλας
στα ΠΑΝΤΑ , και στα θέματα για βίζιτες
και σε όλα !
Για τον covid-19 είσαι ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ
και δίνεις και συμβουλές !
Για πόσταρε φωτό από τα πόδια σου,
θεράπευσες τη μυκητίαση στο μεγάλο
δάχτυλο του ποδιού σου ,ή είναι ακόμα ΠΡΑΣΙΝΟ ;
Πως τα κατάφερες εσύ ένας ΜΠΛΕ οπαδός του Κούλη
να έχεις ΠΡΑΣΙΝΟ δάχτυλο ;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Mίλησε κι ο μαλάκας που έχει να γαμήσει 15 χρόνια! Εκτός αυτού, κράζει την καραντίνα αλλά έχει θέσει μόνος του σε καραντίνα τον εαυτό του, μένοντας σπίτι και τρώγοντας κουβάδες ποπ κορν!

Ζωάρα!!!

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
Η αμοιβαδα

Η αμοιβαδα

Του θειτσου

Την αμοιβαδα

Ω θειτσε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom