Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.696
Κριτικές
184
Like
43.880
Πόντοι
21.896
Πήγα εγώ πάντως το '18 και '19 έκανα τουρ από Αγίους σαράντα μέχρι Αυλώνα με φιλαρακια μου...
Πολύ μπόμπα και φιλοξενοι, ας λένε ο,τι θέλουν μερικοί, οι λαοί δεν έχουν να χωρίσουν τίποτα μεταξύ τους.
Κάτσε να σε περιλάβουν τώρα οι χρυσαυγιτες κ ακραιοδεξιοι

:headbaning2: :headbaning2:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Πήγα εγώ πάντως το '18 και '19 έκανα τουρ από Αγίους σαράντα μέχρι Αυλώνα με φιλαρακια μου...
Πολύ μπόμπα και φιλοξενοι, ας λένε ο,τι θέλουν μερικοί, οι λαοί δεν έχουν να χωρίσουν τίποτα μεταξύ τους.
οχι δεν εχουν....αλλα αν ημουν εγω εκει προσωπικα (επειδη με ξερω) δε θα ειχε γλιτωσει το εδαφος ο τυπας
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τι να κλάσει το αγγλικό σύστημα υγείας μπροστά στο αλβανικό μωρή Κασσιανή.
:tooth: :tooth: :tooth:
Το αγγλικο συστημα υγειας πρασινη λουγκρα ηταν για τα μπαζα απο πριν.
Οποτε με μια πανδημια βούλιαξε εντελώς.
Ενα καρο λεφτα πληρωνουν οι αγγλοι για την υγεια αλλα αυτη βρισκεται σε αθλια κατασταση.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Πάλι αντιμιλάς ρε αλβανικό έκτρωμα; Κάτσε να πέσει τηλεφωνάκι στο Αγκύρας να σε περιποιηθούν ιδιαιτέρως όταν πας απόψε για το καθημερινό σου στραπόνιασμα.
:fuck1:
Εχει τα αρχιδακια να το πεις στο νημα τους?
Λοιπον σε προκαλω μπες εκει και πεςτα.
Αλλιως εισαι μια κοτουλα που ειναι μονο για να κλωσσαει
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
τωρα θα μ πεις αυτος φταιει? κατα καποιο τροπο οχι..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
θελω να σου εξηγησω τονυ πως εσυ μπορει να νιωθεις ετσι και καλα κανεις. Οταν ομως εχεις απεναντι σου εναν αλβανο ο οποιος δεν εχει την ιδια γνωμη με σενα εκει τι κανεις?
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.948
Like
11.872
Πόντοι
3.556
θελω να σου εξηγησω τονυ πως εσυ μπορει να νιωθεις ετσι και καλα κανεις. Οταν ομως εχεις απεναντι σου εναν αλβανο ο οποιος δεν εχει την ιδια γνωμη με σενα εκει τι κανεις?
Γιατί με τον Έλληνα τι κάνεις ? κάθεσαι να μανουριάσεις ή δεν του χαλάς το όνειρο και τον αφήνεις να "ονειρεύται πως την αυγή παντρεύεται" ?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824

Πάει η Δ :priest:

Έρχεται η Λ
Θα μαθουμε ολη την αλφαβητα τώρα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Γιατί με τον Έλληνα τι κάνεις ? κάθεσαι να μανουριάσεις ή δεν του χαλάς το όνειρο και τον αφήνεις να "ονειρεύται πως την αυγή παντρεύεται" ?
με ολους θα μανουριασω αλλα δεν ειναι εκει το ζητημα.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.320
Like
16.804
Πόντοι
3.556

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.948
Like
11.872
Πόντοι
3.556
με ολους θα μανουριασω αλλα δεν ειναι εκει το ζητημα.
Ααααα έχεις πολύ χρόνο για σπατάλη δικέ μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πάει η Δ :priest:

Έρχεται η Λ
Έπρεπε να την πουν Ε ... Ε Ε έρχεται :confused: :priest:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ααααα έχεις πολύ χρόνο για σπατάλη δικέ μου
δηλ αν στο βιντεο πιο πανω με τους φανταρους εβγαινα εξω στη γραμμη και του εκανα το σπιτι ασηκωτο αντι να εκτελω τις παραγγελιες θα εχανα χρονο?
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.948
Like
11.872
Πόντοι
3.556
δηλ αν στο βιντεο πιο πανω με τους φανταρους εβγαινα εξω στη γραμμη και του εκανα το σπιτι ασηκωτο αντι να εκτελω τις παραγγελιες θα εχανα χρονο?
Έχουν υπηκοότητα και βρίσκονται στο στρατό (κακώς αλλά συμβαίνει) ... Το περίεργο στο βίντεο είναι πως δυο έστω και παλιοσειρά μαλακιστήρια δίνουν προστάγματα σε λόχο χωρίς ούτε έναν αξιωματικό/ υπαξιωματικό ... δεύτερον ... ο ηλίθιος λόχος πως φωνάζει κάτι που δεν καταλαβαίνει και δεν είναι ελληνικά και μάλιστα το πετυχαίνει και με την πρώτη ? Εύκολο θες ? πες εύκολο .... με τόση φασαρία ένας επόπτης, κάποιος, δεν πετάχτηκε έξω να κόψει κώλους ? Μήπως είναι φτιαχτό όλο αυτό ? Γιατί βλέπω ενα λόχο να καθεται να παρακολουθεί δυο ηλίθιους να μαλακίζονται με το κινητό :confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Έχουν υπηκοότητα και βρίσκονται στο στρατό (κακώς αλλά συμβαίνει) ... Το περίεργο στο βίντεο είναι πως δυο έστω και παλιοσειρά μαλακιστήρια δίνουν προστάγματα σε λόχο χωρίς ούτε έναν αξιωματικό/ υπαξιωματικό ... δεύτερον ... ο ηλίθιος λόχος πως φωνάζει κάτι που δεν καταλαβαίνει και δεν είναι ελληνικά και μάλιστα το πετυχαίνει και με την πρώτη ? Εύκολο θες ? πες εύκολο .... με τόση φασαρία ένας επόπτης, κάποιος, δεν πετάχτηκε έξω να κόψει κώλους ? Μήπως είναι φτιαχτό όλο αυτό ? Γιατί βλέπω ενα λόχο να καθεται να παρακολουθεί δυο ηλίθιους να μαλακίζονται με το κινητό :confused:
ακομα και στημενο να ηταν εγω δε θα δεχομουν να παιξω το ρολο του φανταρου μεσα στο λοχο με ενα τετοιο "στημενο¨ βιντεο και τον αλβανο να δινει παραγγελματα.Αυτο δεν ειναι καθολου αστειο Αν υποθεταμε οτι το εκαναν για πλακα....που δε νομιζω να ειχε σηθει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
και για μενα κακως περνουν την υπηκοοτητα ανθρωποι που εχουν δειξει με εντονο τροπο οτι δε γουσταρουν τους ελληνες.Αν αυριο γινει ενας πολεμος με την τουρκια σιγα μη μπουν να πολεμησουν.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.350
Κριτικές
1
Like
35.424
Πόντοι
6.256
Εγώ τυπε θα έδινα αν ημουν κυβέρνηση από ενα χιλιάρικο σε όσους δεν έχουν εμβολιαστει μέχρι τώρα άνω των 60. Αυτοί πρέπει να πείστουν και αυτοί κινδυνεύουν.Οχι οι 20ρηδες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ποια εντατική μωρη πορδη σου είπε κανεις πως πέρασα τον ιό αν τον πέρασα χαλαρά?
Τα λεφτα που δωσε στα μμε η λιστα πετσα επρεπε να τα δωσει στον κοσμο να παει για εμβολιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom