Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (0 μέλη και 43 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Αμφιβαλλω αν εχει εξετασει εστω και εναν ασθενή ποτέ.
Κατ' αρχην δεν ανηκει στον Ιατρικο Συλλογο Αθηνων, αλλά Ηρακλείου και ειναι ιατρος χωρις ειδικοτητα.
Ευχαριστώ Άλεξ για την ενημέρωση. Και μόνο το λεκτικό που χρησιμοποίησε στο βίντεο, δεν είναι λεκτικό μορφωμένου ανθρώπου, πόσο μάλλον Ιατρού. Όσον αφορά το περιεχόμενο, ας μην αναφερθούμε καλύτερα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Οι υπερασπιστές του εμβολίου θα βρουν κάτι να σου πουν μην αγχώνεσαι.

Επίσης όταν δε θα πέφτουν τα κρούσματα θα κατηγορούν τους ανεμβολίαστους.
ΡΕ ΤΥΠΕ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ;

Α είναι άχρηστο το εμβόλιο;
Σώπα. :headbang:
Και μετά λένε εμάς τρελούς.
Μασάνε ότι ψέμα τους λένε και όποιος δεν είναι πρόβατο σαν κι αυτούς τον λένε βλάκα.
θα ήθελα να μου απαντήσεις ειλικρινά. Η πορεία της ασθένειας στην Μεγάλη Βρετανία και το Ισραήλ, δείχνουν ότι το εμβόλιο είναι άχρηστο, ναι ή όχι;
 

kinks

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
2.318
Like
711
Πόντοι
96
θα ήθελα να μου απαντήσεις ειλικρινά. Η πορεία της ασθένειας στην Μεγάλη Βρετανία και το Ισραήλ, δείχνουν ότι το εμβόλιο είναι άχρηστο, ναι ή όχι;
Οι επιστήμονες του bou, αποφάνθηκαν ότι είναι άχρηστα, το συμπέρασμα είναι οριστικό και αδιαμφισβήτητο.

Άσε που πρέπει να υπογράψεις και ΥΔ ανάληψης ευθύνης, όπως μας βεβαίωνε ο εξαφανισμένος πλέον Θανούλης.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
θα ήθελα να μου απαντήσεις ειλικρινά. Η πορεία της ασθένειας στην Μεγάλη Βρετανία και το Ισραήλ, δείχνουν ότι το εμβόλιο είναι άχρηστο, ναι ή όχι;
Η πορεία στην Πορτογαλία πάντως , μάλλον δείχνει οτι δεν συνέβαλλε το εμβόλιο (η μόνο το εμβόλιο) στην αποκλιμάκωση μιας και οι εμβολιασμοι ηταν λίγοι , και παραπλήσιοι με τους δικους μας αν δεν κάνω λάθος , τωρα αν είναι τελείως άχρηστο η αν συνέβαλλε στην αποκλιμάκωση ... ποιός ξέρει τι ισχύει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
θα ήθελα να μου απαντήσεις ειλικρινά. Η πορεία της ασθένειας στην Μεγάλη Βρετανία και το Ισραήλ, δείχνουν ότι το εμβόλιο είναι άχρηστο, ναι ή όχι;
Αν μ επιτρεπεις κυριε μποκολε θα πω εγω μια γνωμη.Σε εναν ασυμπτωματικο τι να κανει το εμβολιο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μη μ πεις παλι για να μη κολλησει τους αλλους...τα εχουμε πει αυτα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ειναι σα να μ λες παρε και συ μια ασπιρινη "μα δεν εχω πονοκεφαλο" ...δε πειραζει παρε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Ευχαριστώ Άλεξ για την ενημέρωση. Και μόνο το λεκτικό που χρησιμοποίησε στο βίντεο, δεν είναι λεκτικό μορφωμένου ανθρώπου, πόσο μάλλον Ιατρού. Όσον αφορά το περιεχόμενο, ας μην αναφερθούμε καλύτερα
Kαποια πραγματα δεν εχουν να κανουν ούτε με την επιστημονικη ιδιοτητα, ούτε με κομματα, ουτε τιποτα.
Αν ο ανθρωπος ειναι ψυχικα ασθενης, τιποτα αλλο δεν εχει σημασια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ειναι σα να μ λες παρε και συ μια ασπιρινη "μα δεν εχω πονοκεφαλο" ...δε πειραζει παρε
Το παραδειγμα ειναι εντελως ατυχές.
Ούτε φυματιωση εχεις αλλά μια χαρα εκανες το εμβολιο της φυματιωσης
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Καθόλου δεν αγχώνομαι. Είσαι από τους καλοβολεμένους. Για αυτό έχεις και τις αντιλήψεις που έχεις. Εμείς οι υπόλοιποι είμαστε από τους άλλους που δεν είναι του ιδίου φυράματος και γι' αυτούς ανησυχώ που πάει να τους εξαλείψει όλους του Μητσοτακαίικο.
Καλοβολεμενος ειμαι επειδη το αξιζα.
Ο,τι καταφερα, το καταφερα μονος μου με δουλεια και αφοσιωση.
Και οι αντιληψεις μου με βοηθησαν να παω μπροστα.
Ούτε μου εφταιγε η κακουργα η κοινωνια, ούτε εδωσα σημασια σε ψεκασμενους, συνωμοσιολογους, κλαψομουνηδες και αποτυχημενους.
Και αν καποιοι που δεν πετυχαν τίποτα στη ζωη τους, το μονο που εχουν να μου πουν ειναι οτι ειμαι "καλοβολεμενος", θα τους απαντησω οτι ας αξιζατε κι εσεις να ειστε βολεμενοι.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.403
Πόντοι
6.256
Πασακα μου τι γράφεις

Μέχρι πριν λίγο 12:50 στα χερσαία σύνορα προμαχώνα ακόμα δεν έχει φτάσει το ΦΕΚ για το άνοιγμα του τουρισμό κ δεν επιτρέπουν από τρίτες χώρες

Χάος χάος χάος

Ντεμεκ άνοιξε ο τουρισμός
Σκατα στο Ντάφι του γουρλοματη Κούλη δημοσίου υπαλλήλου

Πιο αστεία κυβέρνηση με προπαγάνδα καναλιών δεν έχω ζήσει
Μπουρδελοχωρα
Σημερα στη Μύκονο κράταγαν την πτήση από καταρ γιατί απ το υπουργείο δεν είχαν υπογράψει την ΚΥΑ για το καταρ

ΕΥΘΥΝΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Μπουρδελοχωρα
Σημερα στη Μύκονο κράταγαν την πτήση από καταρ γιατί απ το υπουργείο δεν είχαν υπογράψει την ΚΥΑ για το καταρ

ΕΥΘΥΝΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ
Περιμενες να ερθει καμια καταριανή γκομενα και χαλαστηκες?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Kαποια πραγματα δεν εχουν να κανουν ούτε με την επιστημονικη ιδιοτητα, ούτε με κομματα, ουτε τιποτα.
Αν ο ανθρωπος ειναι ψυχικα ασθενης, τιποτα αλλο δεν εχει σημασια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Το παραδειγμα ειναι εντελως ατυχές.
Ούτε φυματιωση εχεις αλλά μια χαρα εκανες το εμβολιο της φυματιωση
αμα κολλησει καποιος φυματιωση ειναι ασυμπτωματικος?
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Μπουρδελοχωρα
Σημερα στη Μύκονο κράταγαν την πτήση από καταρ γιατί απ το υπουργείο δεν είχαν υπογράψει την ΚΥΑ για το καταρ

ΕΥΘΥΝΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ
αυτά με τις αψίδες νερού που είδα είναι εντελώς γραφικά πάντως.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.713
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
Περιμενες να ερθει καμια καταριανή γκομενα και χαλαστηκες?
Περίμενα εγω από προμαχώνα εργάτες απο τρίτη χώρα κ ακόμα 18:08 δεν έχει παει η κυα στο σύστημα ενημέρωσης διαβατηρίων κ το φεκ

Ελπίζω να σε καλυψα

ΧΑΟΣ ο Μητσοτάκης
Θα τρίζουν τα κόκκαλα το εθνάρχη Καραμανλή με αυτούς που είναι στη νδ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Η πορεία στην Πορτογαλία πάντως , μάλλον δείχνει οτι δεν συνέβαλλε το εμβόλιο (η μόνο το εμβόλιο) στην αποκλιμάκωση μιας και οι εμβολιασμοι ηταν λίγοι , και παραπλήσιοι με τους δικους μας αν δεν κάνω λάθος , τωρα αν είναι τελείως άχρηστο η αν συνέβαλλε στην αποκλιμάκωση ... ποιός ξέρει τι ισχύει.
αφού νιώθεις πως απάντησες, είσαι πολύ ευτυχισμένος τύπε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Αν μ επιτρεπεις κυριε μποκολε θα πω εγω μια γνωμη.Σε εναν ασυμπτωματικο τι να κανει το εμβολιο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μη μ πεις παλι για να μη κολλησει τους αλλους...τα εχουμε πει αυτα
δεν μπορώ να σου απαντήσω, λόγω του ότι δεν έχω τεχνογνωσία. Υπάρχει όμως ένας απλός τρόπος για να κριθούμε όλοι μας. Εκ των αποτελεσμάτων. Έλεγξε τους νεκρούς που υπήρχαν πριν και μετά σε αυτές τις δύο χώρες, και είναι φανερό
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
αφού νιώθεις πως απάντησες, είσαι πολύ ευτυχισμένος τύπε
Δεν απάντησα ακριβώς πιό πολύ προβληματισμό εξέφρασα νομίζω , δηλαδή αν είναι έτσι όπως μας τα λένε για Αγγλία και Ισραήλ τότε τι έγινε στην Πορτογαλία ; Και ποιός μας λέει οτι το ίδιο που έγινε στην Πορτογαλία δεν έγινε και στις άλλες δυο χώρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom