Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Εχω ακουσει απο τουλαχιστον δυο γιατρους, οχι απο το διαδικτυο, γνωστους μου, οτι <Προσοχη, αμα κανετε τη πρωτη δοση εμβολιου, μη τυχον και κολλησετε τοτε τον ιο. Στο διαστημα μεχρι τη δευτερη δοση. Αμα κανετε το εμβολιο, διπλη προσοχη, μασκα παντα, μη κολλησετε.> Ανησυχητικο αυτο.
Οι υπερασπιστές του εμβολίου θα βρουν κάτι να σου πουν μην αγχώνεσαι.

Επίσης όταν δε θα πέφτουν τα κρούσματα θα κατηγορούν τους ανεμβολίαστους.
ΡΕ ΤΥΠΕ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ;

Α είναι άχρηστο το εμβόλιο;
Σώπα. :headbang:
Και μετά λένε εμάς τρελούς.
Μασάνε ότι ψέμα τους λένε και όποιος δεν είναι πρόβατο σαν κι αυτούς τον λένε βλάκα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
185314666_1637599266449364_4323230673540174958_n.jpg
Δεν μου φαινονται παραδοξα ολα αυτα που συμβαινουν λογω τουρισμου. Στο κιεβο που ειχα παει τρωγανε πορτα θυμαμαι οι ντοπιοι στα μαγαζια ενω τους τουριστες τους βαζανε αερα μεσα.Εξω απο ενα κλαμπ που ημουν με ενα φιλο,μας παρεκαμψαν απο την ουρα και μας εβαλαν κατευθειαν.(εκει τρωγανε πορτα και οι γυναικες).Και σε ενα αλλο μαγαζι που ειχα τσακωθει με μια μαλακω ουκρανεζα,οι σεκιουριταδες τη πεταξαν εξω,μου ζητησανε και συγνωμη.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Δεν μου φαινονται παραδοξα ολα αυτα που συμβαινουν λογω τουρισμου. Στο κιεβο που ειχα παει τρωγανε πορτα θυμαμαι οι ντοπιοι στα μαγαζια ενω τους τουριστες τους βαζανε αερα μεσα.Εξω απο ενα κλαμπ που ημουν με ενα φιλο,μας παρεκαμψαν απο την ουρα και μας εβαλαν κατευθειαν.(εκει τρωγανε πορτα και οι γυναικες).Και σε ενα αλλο μαγαζι που ειχα τσακωθει με μια μαλακω ουκρανεζα,οι σεκιουριταδες τη πεταξαν εξω,μου ζητησανε και συγνωμη.
Σαμπως και μεις (εγω τουλαχιστον) να φευγουμε θελουμε απ το μπουρδελο!Οποτε αν μας φερονται ως τουριστες μ αυτο τον τροπο,η εξαμηνη καραντινα απο Νοεμβριο εχει αλλη χαρη οταν εζησες κ λιγο "πασας".

Οχι μονο γιουσουφακι!
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425
Αμφιβαλλω αν εχει εξετασει εστω και εναν ασθενή ποτέ.
Κατ' αρχην δεν ανηκει στον Ιατρικο Συλλογο Αθηνων, αλλά Ηρακλείου και ειναι ιατρος χωρις ειδικοτητα.
Σάμπως εσύ έχεις παρεβρεθεί ποτέ σε καμμιά δίκη; Όλο εδώ σε βλέπω να βολοδέρνεις. Μπας και είσαι χασοδίκης και έχεις απογοητευτεί.
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
«Eλπίζω η Ευρώπη, δηλαδή οι πελάτες μας να ακολουθήσουν τους ίδιους ρυθμούς με εμάς για να έχουμε καλύτερη τουριστική σεζόν» είπε για τους εμβολιασμούς αλλά και το άνοιγμα του τουρισμού."


Δεν έφτασε στην κυβέρνηση το γαμήσι που έφαγε ο θεοχάρης στο BBC αλλά οι κυβερνητικοί και τα κατευθυνόμενα ΜΜΕ τους επανέρχονται με ψευδολογίες.

Η Ελλάδα είναι χαμηλότερα σε συνολικό αριθμό εμβολιασμένων αναλογικά με τον πληθυσμό της όχι μόνον από το μέσο όρο της Ευρωπαϊκής Ένωσης αλλά και της Ευρωπαϊκής Ηπείρου.

Και αυτός ακριβώς ο δείκτης είναι το μόνον συγκρίσιμο στατιστικό που δεν επηρεάζεται από την εφαρμοζόμενη πολιτική εμβολιασμού (άλλες χώρες εφαρμόζουν την πολιτική 2 δόσεις σε λίγους και άλλες το 1 δόση σε πολλούς).

VACC.jpg


 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Δεν μου φαινονται παραδοξα ολα αυτα που συμβαινουν λογω τουρισμου. Στο κιεβο που ειχα παει τρωγανε πορτα θυμαμαι οι ντοπιοι στα μαγαζια ενω τους τουριστες τους βαζανε αερα μεσα.Εξω απο ενα κλαμπ που ημουν με ενα φιλο,μας παρεκαμψαν απο την ουρα και μας εβαλαν κατευθειαν.(εκει τρωγανε πορτα και οι γυναικες).Και σε ενα αλλο μαγαζι που ειχα τσακωθει με μια μαλακω ουκρανεζα,οι σεκιουριταδες τη πεταξαν εξω,μου ζητησανε και συγνωμη.
ακριβως τα ιδια θα κανουν και εδω
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.403
Πόντοι
6.256

Ρέτσος (ΣΕΤΕ): Συγκρατημένη αισιοδοξία για τη φετινή τουριστική σεζόν​



βεβαια βοηθαει και πολυ την κατασταση ο φιασκοθεοχάρης :2funny: :2funny: :2funny:
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.523
Like
3.829
Πόντοι
456
Ξέρει κανείς σε ποιο εμβολιαστικο κέντρο κάνουν το johnson and Johnson;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896

Ρέτσος (ΣΕΤΕ): Συγκρατημένη αισιοδοξία για τη φετινή τουριστική σεζόν​



βεβαια βοηθαει και πολυ την κατασταση ο φιασκοθεοχάρης :2funny: :2funny: :2funny:
Πασακα μου τι γράφεις

Μέχρι πριν λίγο 12:50 στα χερσαία σύνορα προμαχώνα ακόμα δεν έχει φτάσει το ΦΕΚ για το άνοιγμα του τουρισμό κ δεν επιτρέπουν από τρίτες χώρες

Χάος χάος χάος

Ντεμεκ άνοιξε ο τουρισμός
Σκατα στο Ντάφι του γουρλοματη Κούλη δημοσίου υπαλλήλου

Πιο αστεία κυβέρνηση με προπαγάνδα καναλιών δεν έχω ζήσει
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
όχι, δεν γνωρίζω ψυχασθενή γιατρό. Που τον πέτυχες εσύ;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τυπε ξερω πανω απο 100 τρελακηδες γιατρους....απο πολυ δυνατες περιπτωσεις ,που μιλανε με αγνωστες ,στους υπολοιπους, οντοτητες ,μεχρι απλες περιπτωσεις που δεν κανουν μπανιο γιατι χαλαει η χλωριδα του δερματος και πιανουν ευκολα ιωσεις!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Σάμπως εσύ έχεις παρεβρεθεί ποτέ σε καμμιά δίκη; Όλο εδώ σε βλέπω να βολοδέρνεις. Μπας και είσαι χασοδίκης και έχεις απογοητευτεί.
Μην αγχωνεσαι για μενα τύπε
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425
Μην αγχωνεσαι για μενα τύπε
Καθόλου δεν αγχώνομαι. Είσαι από τους καλοβολεμένους. Για αυτό έχεις και τις αντιλήψεις που έχεις. Εμείς οι υπόλοιποι είμαστε από τους άλλους που δεν είναι του ιδίου φυράματος και γι' αυτούς ανησυχώ που πάει να τους εξαλείψει όλους του Μητσοτακαίικο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom