Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Έχει δει κανείς νοσούντες του Κορονοιού;Ή έχουν μιλήσει άτομα τα οποία προσβλήθηκαν αλλά τελικά νίκησαν τον Ιό;Ονομαστικά.

Γιατί σήμερα κατέληξε ένας ακόμη 70χρονος απο τον ιο,ο οποίος ήταν από Καστοριά και είχε νοσηλευθεί σε νοσοκομείο του νομού και κρίμα.Δεν αναφέρεται όνομα,νοσοκομείο,τίποτα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.598
Κριτικές
36
Like
38.605
Πόντοι
19.795
Σε καταλαβαινω απολυτα....και εγω δεν το εννοω αλλα με ολα αυτα που τραβαμε απο αυτον τον κωλολαο ειναι μια ευκαιρια να μαζευτει ο κωλοδικτατορας τους.
Σε πληροφορω οτι την ιδια γνωμη για τον κωλοδικτατορα, εχει πανω απο το 50 τοις εκατο, ειδικα οι νεοι στην Κωνσταντινουπολη.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.885
Like
24.786
Πόντοι
6.256
Έχει δει κανείς νοσούντες του Κορονοιού;Ή έχουν μιλήσει άτομα τα οποία προσβλήθηκαν αλλά τελικά νίκησαν τον Ιό;Ονομαστικά.

Γιατί σήμερα κατέληξε ένας ακόμη 70χρονος απο τον ιο,ο οποίος ήταν από Καστοριά και είχε νοσηλευθεί σε νοσοκομείο του νομού και κρίμα.Δεν αναφέρεται όνομα,νοσοκομείο,τίποτα.

Και εσενα τι σε νοιαζουν ολα αυτα ρε τυπε;

Πιστεψε με δεν θελεις να δεις διασωληνωμενο ανθρωπο σε ΜΕΘ...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.885
Like
24.786
Πόντοι
6.256
Σε πληροφορω οτι την ιδια γνωμη για τον κωλοδικτατορα, εχει πανω απο το 50 τοις εκατο, ειδικα οι νεοι στην Κωνσταντινουπολη.

Και τι κανουν για αυτο ρε τυπε μου;Μιλαμε για φασιστα επιπεδου Χιτλερ που οποιος πει κατι αντιθετο απο αυτον καταληγει στη φυλακη...
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.892
Like
20.769
Πόντοι
6.056
Και τι κανουν για αυτο ρε τυπε μου;Μιλαμε για φασιστα επιπεδου Χιτλερ που οποιος πει κατι αντιθετο απο αυτον καταληγει στη φυλακη...
τι να κανουν ρε τυπε,προσπαθουν να γλιτωσουν το κεφαλι τους,λιγοι είναι εξοριστοι :think: κανει τις νοθειες στις εκλογες ο μουστακαλής σερίφης και χαιρεται,τον βλεπω να καταληγει κανταφι καποτε :woldman: :S :S :S
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
δεν λειτουργει ετσι τυπε,η Ταυλανδη ηταν για χρονια παμφθηνη με τρομερες υπηρεσιες για αυτο γαμιοταν στον τουρισμο,οχι επειδη ηταν ακριβη.
τωρα που το μπατ εφτασε στον πατο κοβουν λασπη ολοι.
αν νομιζει ο καθε ξενοδοχος οτι μετα απο αυτο θα εχει 150 ευρω το δωματιο το πιο πιθανον να πηγαινει σε καναν πακι να κανει μεροκαματο :S :S :S
Μόνο οι παλιοί πορνοτουρίστες κόβουν λάσπη! Τώρα με τον παγκόσμιο πιρφορισμό βρίσκουν νέο αίμα !
Η Thai έφτιαξε Brand name και είναι εκτοξευμένη τουριστικά!
Εκτός από τα μιλιούνια της πλέμπας που δεν νοείται  να μην έχει στο ινστα φώτο από τα βράχια που γυρίστηκε ο JB μέχρι  και τα διεθνή βιζιτόνια πολυτελείας επενδύουν σε φώτο από  Τάι για να αυξάνουν το κασέ τους!
Άστο να πάει με τον τουρισμό, δεν το κατέχεις
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.885
Like
24.786
Πόντοι
6.256
Εαν αυτή είναι η απάντηση σου στο ερώτημα μου....next

Μην απογοητευεσαι τυπε μπορει εγω να μην σου ρουφιανεψα κανενα ασθενη με ονοματα και αναλυτικο ιατρικο ιστορικο αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα βρεθουν δεκαδες αλλοι εδω μεσα που θα το κανουν... :S :S :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.272
Πόντοι
8.006
Έχει δει κανείς νοσούντες του Κορονοιού;Ή έχουν μιλήσει άτομα τα οποία προσβλήθηκαν αλλά τελικά νίκησαν τον Ιό;Ονομαστικά.

Γιατί σήμερα κατέληξε ένας ακόμη 70χρονος απο τον ιο,ο οποίος ήταν από Καστοριά και είχε νοσηλευθεί σε νοσοκομείο του νομού και κρίμα.Δεν αναφέρεται όνομα,νοσοκομείο,τίποτα.
Και τι σε νοιαζει το ονομα του?
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
δεν λειτουργει ετσι τυπε,η Ταυλανδη ηταν για χρονια παμφθηνη με τρομερες υπηρεσιες για αυτο γαμιοταν στον τουρισμο,οχι επειδη ηταν ακριβη.
τωρα που το μπατ εφτασε στον πατο κοβουν λασπη ολοι.
αν νομιζει ο καθε ξενοδοχος οτι μετα απο αυτο θα εχει 150 ευρω το δωματιο το πιο πιθανον να πηγαινει σε καναν πακι να κανει μεροκαματο :S :S :S
παλι εχει to thai τουρισμο,οσοι θελαν φθηνοτερa πανε βιετναμ,καθορισμενες τιμες υπάρχουν μονο στον κομμουνισμο,αν η ισπανια ρε τυπε εχει μονο φερετρα οχι 150 αλλα 300 θα σου πουλαει το κοτετσι και θα παρακαλας,αν οι ταλιμπανιδες στη βορεια αφρικη ηρεμησουν θα κατεβει οχι στα 150 αλλά στα 50 και θα παρακαλαει,ετσι πάνε αυτα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.598
Κριτικές
36
Like
38.605
Πόντοι
19.795
Και τι κανουν για αυτο ρε τυπε μου;Μιλαμε για φασιστα επιπεδου Χιτλερ που οποιος πει κατι αντιθετο απο αυτον καταληγει στη φυλακη...
Αφου τον στηριζουν Τραμπ και Μερκελ και εκεινο το γατονι ο Πουτιν. Ολα αυτοι κανουν μπιζνες. Και αυτος ειναι καλυτερος πελατης γι αυτους απο εμας, οπως και να το κανουμε. Και καταναλωτικη αγορα, 70 εκ. κοσμος, αλλα κυριως και με τα τοσα ανοικτα μετωπα, στην αγορα οπλων.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.390
Κριτικές
49
Like
22.893
Πόντοι
24.596
Μόνο οι παλιοί πορνοτουρίστες κόβουν λάσπη! Τώρα με τον παγκόσμιο πιρφορισμό βρίσκουν νέο αίμα !
Η Thai έφτιαξε Brand name και είναι εκτοξευμένη τουριστικά!
Εκτός από τα μιλιούνια της πλέμπας που δεν νοείται  να μην έχει στο ινστα φώτο από τα βράχια που γυρίστηκε ο JB μέχρι  και τα διεθνή βιζιτόνια πολυτελείας επενδύουν σε φώτο από  Τάι για να αυξάνουν το κασέ τους!
Άστο να πάει με τον τουρισμό, δεν το κατέχεις
καλα τυπε,δεν ξερω αν εχεις παει Ταυλανδη και αν ξερεις ποσο ειχε το μπατ και ποσο τωρα,και ποσους Δυτικους ειχε τοτε και ποσους Κινεζους εχει τωρα που πανε και ψωνιζουν απο το 7/11 και μαγειρευουν σουπες στο δωματιο.
αστο για αλλο νημα :S :S :S
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
καλα τυπε,δεν ξερω αν εχεις παει Ταυλανδη και αν ξερεις ποσο ειχε το μπατ και ποσο τωρα,και ποσους Δυτικους ειχε τοτε και ποσους Κινεζους εχει τωρα που πανε και ψωνιζουν απο το 7/11 και μαγειρευουν σουπες στο δωματιο.
αστο για αλλο νημα :S :S :S
Περσι πήγα τέτοιο καιρό! Γεμάτο Ευρώπη ήταν και τα έχω γράψει με όλους σύμφωνους μέχρι και Mindreader! Το τι Ελλεινίδες νυχούδες και κυράδες είχε δεν φαντάζεσαι ...



Για να μην φεύγουμε από το θέμα—> ΑΝ δεν γίνουμε Ιταλία,Ισπανία ΣΕ συνδυασμό με εύρεση θεραπείας μέχρι Μάιο τότε το σώζουμε τουριστικά και μάλιστα βγαίνοντας και από πάνω! :rockon:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
εχει βγει ρε παπαρα και ονομα σε σαιτ,και ποτε εγινε η κηδεια,τι θες? :vomit:

τα ναρκωτικά σου τα πήρες σήμερα;νευράκια σε κόβω έχεις  :vomit:

λίνκ έχεις;αυτό θέλω,αυτό ζήτησα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom