Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Είπα ο δυ κ συνταξιούχος δεν μπορεί να μιλάει για ΛΟΚ ντάουν διότι είναι κάτι που δεν το νιώθει
Σαν να μιλάω εγώ τη θεματολογία βιολογίας θα διδάσκεται στα λυκεια
κατσε ρε , εσυ μπορει να εχεις να ασχοληθεις με την βιολογια 30 χρονια, απο το σχολειο οπως λες.

τα οικονομικα του λοκνταουν χτυπανε τους μισους ελευθερους επαγγελματιες, αλλα δεν ειναι και οι αλλοι ανεπηρεαστοι, αλλοι μπορει να ηταν μεχρι προχτες σε αυτες τις δουλειες ή να εχουν συγγενεις και φιλους σε αυτες τις δουλειες και δεν ειναι τοσο ασχετοι οσο λες.

δηλαδη επειδη εγω ειμαι τωρα δημοσιος υπαλληλος να μην μιλαω για ΦΠΑ που εβλεπα 20 χρονια στο μαγαζι μας τι γινεται?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.713
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
Βρε πουστη μου εφτά η ώρα κ ήδη δώδεκα άτομα στο νήμα

Τι μας έκανε ο Κούλης;; Σαν τα γεροντια να ξυπνάμε από το χάραμα !!!!!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.713
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
κατσε ρε , εσυ μπορει να εχεις να ασχοληθεις με την βιολογια 30 χρονια, απο το σχολειο οπως λες.

τα οικονομικα του λοκνταουν χτυπανε τους μισους ελευθερους επαγγελματιες, αλλα δεν ειναι και οι αλλοι ανεπηρεαστοι, αλλοι μπορει να ηταν μεχρι προχτες σε αυτες τις δουλειες ή να εχουν συγγενεις και φιλους σε αυτες τις δουλειες και δεν ειναι τοσο ασχετοι οσο λες.

δηλαδη επειδη εγω ειμαι τωρα δημοσιος υπαλληλος να μην μιλαω για ΦΠΑ που εβλεπα 20 χρονια στο μαγαζι μας τι γινεται?
Για ΦΠΑ μπορείς διότι το καταβάλεις άμεσα κάθε μέρα
Για ΛΟΚ ντάουν δεν μπορείς εκτός αν βγάλεις από το μισθό σου να πληρώσεις έναν ταβερνιάρη που είναι αφραγκος ή άνεργο ώστε να προστατέψεις το φόβο σου για τον ιό
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Για ΦΠΑ μπορείς διότι το καταβάλεις άμεσα κάθε μέρα
Για ΛΟΚ ντάουν δεν μπορείς εκτός αν βγάλεις από το μισθό σου να πληρώσεις έναν ταβερνιάρη που είναι αφραγκος ή άνεργο ώστε να προστατέψεις το φόβο σου για τον ιό
υπηρξα ανεργος και χωρις να υπαρχει αναγκη υγειονομικης ασφαλειας της κοινωνιας και της χωρας.
αρα δικαιουμαι ή οχι να μιλαω σχετικα για τα οικονομικα των ανεργων?

δευτερον εγω δεν εχω φοβο για τον ιο, απο περσι πριν το λοκτναουν διαβαζαμε οτι στην ηλικιακη μκου κλαση σκοτωνει 1 στους 500, οταν η γριπη σκοτωνει 1 στους 1.000
ενω αντιθετα πανωλη-αιητζ-εμπολα σκοτωνουν 50-100% των μολυνθεντων.

οπως μετα τα 60 θα εμβολιαζομαι για την γριπη μην τυχον και 1 στις 100 με χτυπησει αγρια ετσι εμβολιαστηκα και για τον κορονοιο μην τυχον και μια στις 500 με χτυπησει ασχημα.
αν δεν ειχε ντορος και δεν ειχε θεμα να περιοριστει για να ανοιξουν τα λοκτναουν, δεν θα ηξερα καν οτι υπαρχει ο κορονοιος, οπως δεν ηξερα καποτε για την βουβωνικη πανωλη και την ισπανικη γριπη που ηταν πολυ πολυ χειροτερες.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.713
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
υπηρξα ανεργος και χωρις να υπαρχει αναγκη υγειονομικης ασφαλειας της κοινωνιας και της χωρας.
αρα δικαιουμαι ή οχι να μιλαω σχετικα για τα οικονομικα των ανεργων?

δευτερον εγω δεν εχω φοβο για τον ιο, απο περσι πριν το λοκτναουν διαβαζαμε οτι στην ηλικιακη μκου κλαση σκοτωνει 1 στους 500, οταν η γριπη σκοτωνει 1 στους 1.000
ενω αντιθετα πανωλη-αιητζ-εμπολα σκοτωνουν 50-100% των μολυνθεντων.

οπως μετα τα 60 θα εμβολιαζομαι για την γριπη μην τυχον και 1 στις 100 με χτυπησει αγρια ετσι εμβολιαστηκα και για τον κορονοιο μην τυχον και μια στις 500 με χτυπησει ασχημα.
αν δεν ειχε ντορος και δεν ειχε θεμα να περιοριστει για να ανοιξουν τα λοκτναουν δεν θα ηξερα καν οτι υπαρχει ο κορονοιος οπως δεν ηξερα καποτε για την βουβωνικη πανωλη και την ισπανικη γριπη που ηταν πολυ πολυ χειροτερες.
Δεν μιλώ προσωπικά αλλά μιλώ για δυ κ συνταξιούχος δεν δύναται να μιλά κ να υποστηρίζει ΛΟΚ ντάουν

Ας καθίσει στα αυγά του να παίρνει το δημ μισθό σύνταξη κ να το κάνει τουμπσκι σε θέμα που δεν τον αφορά

Κουμάντο στη τσέπη μου μπορώ να κάνω εγώ κ οι κυβερνήσεις που εκλαιγω
Όχι όμως οι δυ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Για ΛΟΚ ντάουν δεν μπορείς εκτός αν βγάλεις από το μισθό σου να πληρώσεις έναν ταβερνιάρη που είναι αφραγκος ή άνεργο
η ιωαννα η βιζιτου που πληρωσα τελευταια ειναι ντε γιουρε ανεργη

αρα δικαιουμαι να μιλαω
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
176582832_3878199452298893_790420308369696324_n.jpg

:confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.713
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
η ιωαννα η βιζιτου που πληρωσα τελευταια ειναι ντε γιουρε ανεργη

αρα δικαιουμαι να μιλαω
Με μια τεράστια διαφορά
Ότι εκεί αγόρασες υπηρεσία κ δεν τα έδωσες σαν στηρίξει του ΕΕ

Αααα κ ΛΟΚ ντάουν υποστηρίζεις κ με βίζιτες πηγαίνεις,,,,,πουλάκι μου

Θεωρίες Μαρξ δλδ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Με μια τεράστια διαφορά
Ότι εκεί αγόρασες υπηρεσία κ δεν τα έδωσες σαν στηρίξει του ΕΕ

Αααα κ ΛΟΚ ντάουν υποστηρίζεις κ με βίζιτες πηγαίνεις,,,,,πουλάκι μου

Θεωρίες Μαρξ δλδ
Με αυτό τον τρόπο κατάφερα να της δοσω το 10% του μηνιάτικου μου σε 1 ώρα, λίγο είναι? . Βρες μου άλλη άνεργη που να χρειάζεται λεφτά να την βοηθήσω.

Τσιουτσιου τσιρρρ
 

megalos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
160
Πόντοι
1
Με αυτό τον τρόπο κατάφερα να της δοσω το 10% του μηνιάτικου μου σε 1 ώρα, λίγο είναι? . Βρες μου άλλη άνεργη που να χρειάζεται λεφτά να την βοηθήσω.

Τσιουτσιου τσιρρρ
Κάνεις κοινωνικό έργο :2funny:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
H Γερμανία θα αγοράσει 30 εκατομμύρια δόσεις του εμβολίου SpoutnikV.
Το εμβόλιο δεν έχει εγκριθεί ακόμη από τον Ευρωπαϊκό Οργανισμό Φαρμάκων.

Ελλαδίτσα πες αλεύρι ...

 
Τελευταία τροποποίηση:
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
H Γερμανία θα αγοράσει 30 εκατομμύρια δόσεις του εμβολίου SpoutnikV.
Το εμβόλιο δεν έχει εγκριθεί ακόμη από τον Ευρωπαϊκό Οργανισμό Φαρμάκων.

Ελλαδίτσα πες αλεύρι ...

Γιατί μας λείπουν εμβόλια; εδώ άνοιξαν πιο μπροστά για τους νέους επειδή δεν εμφανίζονταν οι γέροι.


Και να γράφεις η καπιταλιστικη Γερμανία από ιδιωτική φαρμακευτική εταιρία της καπιταλιστικης Ρωσίας. Όχι να μας λέτε για κομμουνιστικη αριστερά και τσε Γκεβάρα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ποια ιωαννα εσπρωξες νικολα?
την πρωην ρουλα με τα ακαποτα?
Δεν ξέρω για ρουλα και για ακαποτα. Την 21 χρόνων που γράφει 19 στην αγγελία στο κανεσεξ και γράψαν κάποιοι ότι τους ψιριζει τύπος που είναι κρυμμένος. Την πετιτ.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Δεν ξέρω για ρουλα και για ακαποτα. Την 21 χρόνων που γράφει 19 στην αγγελία στο κανεσεξ και γράψαν κάποιοι ότι τους ψιριζει τύπος που είναι κρυμμένος. Την πετιτ.
αυτη ειναι...

δεν ψιριζει ο νταβας απλα οταν πας για ντουζ ερχεται μαζι και αυτη και καλα
και ο αλλος ψαχουλευει πορτοφολια ταυτοτητες και τετοια

για ψιρισμα δεν εχω ακουσει

οτι μαλακια ναναι σε αυτη την πολη με τους νταβαδες
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.478
Κριτικές
8
Like
3.237
Πόντοι
786
Γιατί μας λείπουν εμβόλια; εδώ άνοιξαν πιο μπροστά για τους νέους επειδή δεν εμφανίζονταν οι γέροι.


Και να γράφεις η καπιταλιστικη Γερμανία από ιδιωτική φαρμακευτική εταιρία της καπιταλιστικης Ρωσίας. Όχι να μας λέτε για κομμουνιστικη αριστερά και τσε Γκεβάρα.
τι περιμένεις από ανώριμο που θεωρεί θετικό τον τραυματισμό του αστυνομικού από τον όχλο στη νέα σμύρνη;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.405
Πόντοι
6.256
10000 αστυνομικούς ανακάλυψε η ΝΔ για να μη φύγουν οι Αθηναίοι για Πάσχα.
Σε μια Αθήνα που δυο στους τρεις είναι λαθροπαρασιτα που απ το πανεπιστήμιο και κάτω δεν τολμάς να πας, που δεν έχει μείνει γέρος και γρια αλήστευτοι
Νομίζω μεγαλύτερος ανθέλληνας πρωθυπουργός δεν έχει ξαναβγει
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.077
Πόντοι
18.565
με τον τσιπρα αυξηθηκε μονιμα η ανεργια κατα 5-10% και δεν σωθηκε καμμια ανθρωπινη ζωη.

με τον κουλη παροδικα για τους μηνες του λοκνταουν κλεισανε το 5-10% της οικονομιας και σωθηκαν 50 νεοι και 5.000 ηλικιωμενοι.

αρα κλασσης χειροτερη η περιπτωση τσιπρα.
Υπάρχει περίπτωση να συγκριθεί αυτη τη παγκόσμια καταστροφή πού ζούμε τώρα, και που δεν έχει τελειώσει ακόμα, και που τίποτα δεν θα είναι το ίδιο με το χθές, με οτιδήποτε άλλο κακό έχουμε γνωρίσει τα τελευταία 50 χρόνια; Έλεος.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.405
Πόντοι
6.256
Υπάρχει περίπτωση να συγκριθεί αυτη τη παγκόσμια καταστροφή πού ζούμε τώρα, και που δεν έχει τελειώσει ακόμα, και που τίποτα δεν θα είναι το ίδιο με το χθές, με οτιδήποτε άλλο κακό έχουμε γνωρίσει τα τελευταία 50 χρόνια; Έλεος.
Αρκεί να μην φταίει η ΝΔ σε τιποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom