Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Όσο δεν ακουμπάει μισθούς δυ κ συντάξεις ο Κούλης θα είναι κυβέρνηση
Δεν πάει να φαλιριση όλη υπολολοιπη Ελλάδα
Δεν πάει να βγει όλος ο κόσμος έξω με διαδηλώσεις
Είναι σπουδαγμένοι στο Χάρβαρντ κ ξέρει ο Κούλης


Άμα πάει να ακουμπήσει κ να μείωση δέκα ευρώ τους μισθούς των δύ τότε τα ξαναλεμε

Όλα πάνε με φάσεις. Βρισκόμαστε στη φάση που απορυθμίζουμε μικρομεσαίες επιχειρήσεις. Οι ΔΥ θα έρθουν αργότερα. Μόλις ξεκινήσει από τα κανάλια το μασάζ ύφεση-χρέος-ΑΕΠ-αύξηση επιτοκίων-πρωτογενές έλλειμμα οι ΔΥ θα ξέρετε. Θα πρέπει να βάλετε πλάτη. Ένα 30% στο κεφάλι για τις επιλογές των καραντινόκαβλων και ίσως τότε καταλάβετε ότι ΤΕΛΙΚΑ ποτέ αυτή η καραγκιοζοδιαχείριση δεν αφορούσε την πανδημιαχαχαχαχα.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Βέβαια τον ψήφισαν και πάρα πολλοί Μακεδονομάχοι που έφαγαν την παραμύθα και ακόμα περιμένουν "τα ταγάρια" να πάρει πίσω τη συμφωνία με το όνομα της Βόρειας Μακεδονίας.
Bρες μου μία δήλωση της ΝΔ που να λέει ακριβώς αυτό που είπες: "να πάρει πίσω την συμφωνία".
Για να ξεχωρίσουμε τα ταγάρια δηλαδή...!

Πόσο χρόνο θες για να την βρεις? 1 ώρα? 1 μέρα? 1 εβδομάδα? Άντε, εγώ θα σου δώσω 10 ημέρες.

Περιμένω :grin:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Βέβαια τον ψήφισαν και πάρα πολλοί Μακεδονομάχοι που έφαγαν την παραμύθα και ακόμα περιμένουν "τα ταγάρια" να πάρει πίσω τη συμφωνία με το όνομα της Βόρειας Μακεδονίας.
Bρες μου μία δήλωσε της ΝΔ που να λέει ακριβώς αυτό που είπες: "να πάρει πίσω την συμφωνία"¨.

Πόσο χρόνο θες για να την βρεις? 1 ώρα? 1 μέρα? 1 εβδομάδα? Άντε, εγώ θα σου δώσω 10 ημέρες.

Περιμένω :grin:

Ρε σκουπιδι!Σε κατουραμε,δεν βρεχει.Ποιος ασχολειται νομιζεις μαζι σ που θες να σ απαντησουμε κ ολας
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Βέβαια τον ψήφισαν και πάρα πολλοί Μακεδονομάχοι που έφαγαν την παραμύθα και ακόμα περιμένουν "τα ταγάρια" να πάρει πίσω τη συμφωνία με το όνομα της Βόρειας Μακεδονίας.
Bρες μου μία δήλωσε της ΝΔ που να λέει ακριβώς αυτό που είπες: "να πάρει πίσω την συμφωνία"¨.

Πόσο χρόνο θες για να την βρεις? 1 ώρα? 1 μέρα? 1 εβδομάδα? Άντε, εγώ θα σου δώσω 10 ημέρες.

Περιμένω :grin:

Ρε σκουπιδι!Σε κατουραμε,δεν βρεχει.Ποιος ασχολειται νομιζεις μαζι σ που θες να σ απαντησουμε κ ολας
Σιγά μην το έστειλα για να μου απαντήσεις. Εσύ πρέπει να έχεις άλλες προτεραιότητες στη ζωή σου, όπως π.χ. να γαμήσεις :grin:

Καλή τύχη πουτανάκι :tooth:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.147
Πόντοι
6.056
55 χρονια μετα τη Χουντα, ακομη την Χουντα πολεμανε καποιοι, ελεος, 2021 εχουμε

Αφωνος,προσωπικα!Να φανταστεις ολα προηλθαν απο το απλο "sms" ,εσυ πιστευεις οτι η "χουντα" ηταν 55χρονων οπως επισης κ οτι εχουμε εξελιχθει εν ετη 2021.

Δες εδω την εξελιξη που μας ηρθε το 2021,55 χρονια απο την "χουντα"

γιατι τον σαπακιασαν αυτον τον καψερο ρε?

δεν βλεπω τβ και εχασα επεισοδιο
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
55 χρονια μετα τη Χουντα, ακομη την Χουντα πολεμανε καποιοι, ελεος, 2021 εχουμε

Αφωνος,προσωπικα!Να φανταστεις ολα προηλθαν απο το απλο "sms" ,εσυ πιστευεις οτι η "χουντα" ηταν 55χρονων οπως επισης κ οτι εχουμε εξελιχθει εν ετη 2021.

Δες εδω την εξελιξη που μας ηρθε το 2021,55 χρονια απο την "χουντα"

γιατι τον σαπακιασαν αυτον τον καψερο ρε?

δεν βλεπω τβ και εχασα επεισοδιο
Όπως πάντα έχουμε το βίντεο με τις φάπες. Ποτέ το πριν.

Άρα, από τη στιγμή που κάτι αναρχοάπλυτα έχουν το δικαίωμα να λένε ότι ο συγκεκριμένος ήταν ένας "ήσυχος οικογενειάρχης που απλά τυχαία περνούσε από εκεί και του την έπεσαν άδικα και τον σαπάκιασαν στο ξύλο", έτσι έχω κι εγώ το δικαίωμα να πω ότι αυτό το καθίκι έσπαγε τζαμαρίες και αμάξια σε πορείες.

Όταν δούμε πραγματικά ποιος έχει δίκιο, τότε ξανασυζητάμε! :grin:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Πολάκης για Νέα Σμύρνη: «Μόλις γυρίσουμε θα καθαρίσουμε την Αστυνομία από τα χουντοσταγονίδια»

[video]https://viralgreece.eu/polakis-gia-nea-smyrni-molis-gyrisoume-tha-katharisoume-tin-astynomia-apo-ta-chountostagonidia?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&fbclid=IwAR0FBpKKCLDOOxG_wqGpnhrgz5F6B8rcB8XGPmWgLcRTnUgJEAgv9ceelxs[/video]
55 χρονια μετα τη Χουντα, ακομη την Χουντα πολεμανε καποιοι, ελεος, 2021 εχουμε

Δεν πολεμανε την χουντα των σιχαματων

Πολεμανε την χουντα των βρωμιαρηδων της νουδου η οποια ειναι συνεχεια της χουντας των σιχαματων πχ τσεκουρακιας
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.147
Πόντοι
6.056
εμενα μια φορα με σταματησαν παντως και ουτε μνμα ειδαν απλα καλησπερα-που πατε-χαιρετε
τι φαση?

εφαγε καλες ο ανθρωπας
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Βέβαια τον ψήφισαν και πάρα πολλοί Μακεδονομάχοι που έφαγαν την παραμύθα και ακόμα περιμένουν "τα ταγάρια" να πάρει πίσω τη συμφωνία με το όνομα της Βόρειας Μακεδονίας.
Bρες μου μία δήλωσε της ΝΔ που να λέει ακριβώς αυτό που είπες: "να πάρει πίσω την συμφωνία"¨.

Πόσο χρόνο θες για να την βρεις? 1 ώρα? 1 μέρα? 1 εβδομάδα? Άντε, εγώ θα σου δώσω 10 ημέρες.

Περιμένω :grin:

Ρε σκουπιδι!Σε κατουραμε,δεν βρεχει.Ποιος ασχολειται νομιζεις μαζι σ που θες να σ απαντησουμε κ ολας
Σιγά μην το έστειλα για να μου απαντήσεις. Εσύ πρέπει να έχεις άλλες προτεραιότητες στη ζωή σου, όπως π.χ. να γαμήσεις :grin:

Καλή τύχη πουτανάκι :tooth:

Ρε θειτσο σε τι να σου απαντησουν στις ανοησιες που λες

Οπως και ναχει αυτοξευτιλιζεσαι οποτε δεν εχει νοημα

Απλα διασκεδαζουμε μαζι σου

Απλα ειναι
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
55 χρονια μετα τη Χουντα, ακομη την Χουντα πολεμανε καποιοι, ελεος, 2021 εχουμε

Αφωνος,προσωπικα!Να φανταστεις ολα προηλθαν απο το απλο "sms" ,εσυ πιστευεις οτι η "χουντα" ηταν 55χρονων οπως επισης κ οτι εχουμε εξελιχθει εν ετη 2021.

Δες εδω την εξελιξη που μας ηρθε το 2021,55 χρονια απο την "χουντα"


Έχουμε όντως χούντα και κάποιοι σκοπίμως εθελοτυφλούν, είναι δύσκολο να παραδεχτούν ότι ναι η νδ τους κάνει τραγικά λάθη...βλέπεις η κομματοσκυλίαση είναι πολύ πιο πάνω από την ανθρώπινη λογική.
Εδώ υπάρχουν άτομα που γαμανε ακάποτα τσιγγάνες και δικαιολογούν τα μέτρα του covid μόνο και μόνο για να πάνε με τα νερά της νουδου, ξέρουν αυτοί.

Εδώ δες το βίντεο την στιγμή που άρχισαν να τον χτυπούν, βλέπεις ότι ο ανθρωπος τους μιλάει μια χαρά πολιτισμένα με αποστάσεις και μάσκα.
Βλέπεις όμως το χοιρινό, χοιρινό θα παραμείνει.
Φταίει μετά ο κόσμος να ξεσηκωθεί να τους βάλει φωτιά; δεν φταίει..
Φταίει μετά να μυρίσει γύρο χοιρινό από τα καμμένα κουφάρια μπάτσων; δικαίωση θα είναι.
Αυτα τα χοιρινά πληρώνονται από την τσέπη μου-σου για να βλέπουμε τέτοιες εικόνες .

 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Έχουμε όντως χούντα και κάποιοι σκοπίμως εθελοτυφλούν, είναι δύσκολο να παραδεχτούν ότι ναι η νδ τους κάνει τραγικά λάθη...βλέπεις η κομματοσκυλίαση είναι πολύ πιο πάνω από την ανθρώπινη λογική.
Εδώ υπάρχουν άτομα που γαμανε ακάποτα τσιγγάνες και δικαιολογούν τα μέτρα του covid μόνο και μόνο για να πάνε με τα νερά της νουδου, ξέρουν αυτοί.

Εδώ δες το βίντεο την στιγμή που άρχισαν να τον χτυπούν, βλέπεις ότι ο ανθρωπος τους μιλάει μια χαρά πολιτισμένα με αποστάσεις και μάσκα.
Βλέπεις όμως το χοιρινό, χοιρινό θα παραμείνει.
Φταίει μετά ο κόσμος να ξεσηκωθεί να τους βάλει φωτιά; δεν φταίει..
Φταίει μετά να μυρίσει γύρο χοιρινό από τα καμμένα κουφάρια μπάτσων; δικαίωση θα είναι.
Αυτα τα χοιρινά πληρώνονται από την τσέπη μου-σου για να βλέπουμε τέτοιες εικόνες .
... όπως υπάρχουν και άτομα που πάνε τον πατέρα τους σε μπουρδέλα και γαμάνε ανήλικα, την ίδια στιγμή που κάνουν "αντιπολίτευση" με αυτό που τους έκαιγε την κωλοτρυπίδα κάποτε.

Δείτε λοιπόν βίντεο με κάτι συντρόφους σας και μετά ελάτε και πείτε μου :grin:





Εφόσον έχεις και τα βίντεο του πριν, ανέβασέ τα για να δούμε τι προέκυψε πριν και τι τους έκαναν οι τζαμαρίες των μαγαζιών :grin:

 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Έχουμε όντως χούντα και κάποιοι σκοπίμως εθελοτυφλούν, είναι δύσκολο να παραδεχτούν ότι ναι η νδ τους κάνει τραγικά λάθη...

Ποια λαθη ρε μαστορα

Αμα εκαναν λαθη θα τα διορθωναν

Συνειδητα εγκληματα εναντιον του λαου κανει η χουντοκυβερνηση

Και ακολουθει ο τσυριζα δηλαδη
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.336
Κριτικές
1
Like
35.392
Πόντοι
6.256
Με μερικές γκλομπιές θα βγεί μια χαρά η βδομάδα πάλι για τα μμε,
Σανό αστυνομική βία
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Έχουμε όντως χούντα και κάποιοι σκοπίμως εθελοτυφλούν, είναι δύσκολο να παραδεχτούν ότι ναι η νδ τους κάνει τραγικά λάθη...βλέπεις η κομματοσκυλίαση είναι πολύ πιο πάνω από την ανθρώπινη λογική.
Εδώ υπάρχουν άτομα που γαμανε ακάποτα τσιγγάνες και δικαιολογούν τα μέτρα του covid μόνο και μόνο για να πάνε με τα νερά της νουδου, ξέρουν αυτοί.

Εδώ δες το βίντεο την στιγμή που άρχισαν να τον χτυπούν, βλέπεις ότι ο ανθρωπος τους μιλάει μια χαρά πολιτισμένα με αποστάσεις και μάσκα.
Βλέπεις όμως το χοιρινό, χοιρινό θα παραμείνει.
Φταίει μετά ο κόσμος να ξεσηκωθεί να τους βάλει φωτιά; δεν φταίει..
Φταίει μετά να μυρίσει γύρο χοιρινό από τα καμμένα κουφάρια μπάτσων; δικαίωση θα είναι.
Αυτα τα χοιρινά πληρώνονται από την τσέπη μου-σου για να βλέπουμε τέτοιες εικόνες .
... όπως υπάρχουν και άτομα που πάνε τον πατέρα τους σε μπουρδέλα και γαμάνε ανήλικα, την ίδια στιγμή που κάνουν "αντιπολίτευση" με αυτό που τους έκαιγε την κωλοτρυπίδα κάποτε.

Δείτε λοιπόν βίντεο με κάτι συντρόφους σας και μετά ελάτε και πείτε μου :grin:





Εφόσον έχεις και τα βίντεο του πριν, ανέβασέ τα για να δούμε τι προέκυψε πριν και τι τους έκαναν οι τζαμαρίες των μαγαζιών :grin:

Τον πατέρα μου τον πήγα σε στριπ κλαμπ και τον κέρασα πριβέ χορό, ζηλεύεις μήπως;; λογικό είναι.
Εσύ δεν έχεις δώσει ποτέ ούτε φράγκο στο δικό σου πατέρα.
Έτσι μεγαλώνουν οι χαφιέδες της χούντας τα παιδιά τους, να μην αγαπάνε και σέβονται τον άνθρωπο που τον μεγάλωσε.
Και τώρα τι μου δείχνεις ρε κόπανε ρε γιδι τελειωμένο;; βίντεο εδώ και πόσα χρόνια που έχουν περάσει; είσαι εντελώς ηλίθιος;; Ε τι ρωτάω, αφού προφανέστατα εισαι .
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Έχουμε όντως χούντα και κάποιοι σκοπίμως εθελοτυφλούν, είναι δύσκολο να παραδεχτούν ότι ναι η νδ τους κάνει τραγικά λάθη...βλέπεις η κομματοσκυλίαση είναι πολύ πιο πάνω από την ανθρώπινη λογική.
Εδώ υπάρχουν άτομα που γαμανε ακάποτα τσιγγάνες και δικαιολογούν τα μέτρα του covid μόνο και μόνο για να πάνε με τα νερά της νουδου, ξέρουν αυτοί.

Εδώ δες το βίντεο την στιγμή που άρχισαν να τον χτυπούν, βλέπεις ότι ο ανθρωπος τους μιλάει μια χαρά πολιτισμένα με αποστάσεις και μάσκα.
Βλέπεις όμως το χοιρινό, χοιρινό θα παραμείνει.
Φταίει μετά ο κόσμος να ξεσηκωθεί να τους βάλει φωτιά; δεν φταίει..
Φταίει μετά να μυρίσει γύρο χοιρινό από τα καμμένα κουφάρια μπάτσων; δικαίωση θα είναι.
Αυτα τα χοιρινά πληρώνονται από την τσέπη μου-σου για να βλέπουμε τέτοιες εικόνες .
... όπως υπάρχουν και άτομα που πάνε τον πατέρα τους σε μπουρδέλα και γαμάνε ανήλικα, την ίδια στιγμή που κάνουν "αντιπολίτευση" με αυτό που τους έκαιγε την κωλοτρυπίδα κάποτε.

Δείτε λοιπόν βίντεο με κάτι συντρόφους σας και μετά ελάτε και πείτε μου :grin:





Εφόσον έχεις και τα βίντεο του πριν, ανέβασέ τα για να δούμε τι προέκυψε πριν και τι τους έκαναν οι τζαμαρίες των μαγαζιών :grin:

Εδω βλέπω στα σχόλια του βίντεο λένε οτι μπορεί ο επιτιθέμενος να ηταν και μπάτσος η ασφαλίτης , δεν λεω οτι ήταν αλλά απο την άλλη αποκλείεται ; :think:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Έχουμε όντως χούντα και κάποιοι σκοπίμως εθελοτυφλούν, είναι δύσκολο να παραδεχτούν ότι ναι η νδ τους κάνει τραγικά λάθη...

Ποια λαθη ρε μαστορα

Αμα εκαναν λαθη θα τα διορθωναν

Συνειδητα εγκληματα εναντιον του λαου κανει η χουντοκυβερνηση

Και ακολουθει ο τσυριζα δηλαδη
ειστε μαλακες εκει στο κιναλ,αντι να γινει μια μεγαλη κεντροαριστερη συμμαχια να ριξουμε το καθεστως του κουλη τη νεα χουντα που επιβληθηκε στη χωρα καθεστε και μαλακιζεσται,διωξτε το καθηκι το λοβερδο καντε ξεσκαρταρισμα απο τα σκουπιδια που έχετε και παμε για μια νεα κυβερνηση που θα φερει ανασα στον τοπο.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Από την αντίδραση που έχει στις ξυλιές φαίνεται ότι είναι υπερφίαλος εγωκεντρικός τυπάκος που πιθανότατα προκάλεσε με τον τρόπο του τους μπάτσους. Οι μπάτσοι βέβαια το χειρίστηκαν πολύ λάθος. Όχι ότι τους νοιάζει κιόλας. Μαζεύονται σε αυτό το επάγγελμα λόγω ιδιοσυγκρασίας πολλοί νοσταλγοί της χούντας αλλά και πολλοί οραματιστές της καινούριας διεθνούς χούντας.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Τον πατέρα μου τον πήγα σε στριπ κλαμπ και τον κέρασα πριβέ χορό, ζηλεύεις μήπως;; λογικό είναι.
Εσύ δεν έχεις δώσει ποτέ ούτε φράγκο στο δικό σου πατέρα.
Έτσι μεγαλώνουν οι χαφιέδες της χούντας τα παιδιά τους, να μην αγαπάνε και σέβονται τον άνθρωπο που τον μεγάλωσε.
Και τώρα τι μου δείχνεις ρε κόπανε ρε γιδι τελειωμένο;; βίντεο εδώ και πόσα χρόνια που έχουν περάσει; είσαι εντελώς ηλίθιος;; Ε τι ρωτάω, αφού προφανέστατα εισαι .
Έχεις κάτι λάθος στο μυαλό σου... έτσι όπως είπες μεγαλώνουν οι καθώς πρέπει και οι έχοντες αξιοπρέπεια, κάτι που είναι πολύ μακριά από σένα. Το να πηγαίνει κάποιος τον πατέρα του στις πουτάνες κι η μάνα του να κοιμάται ήσυχη, είναι μακριά για μένα. Ο καθένας όπως μεγάλωσε όμως, τι να κάνουμε, είπαμε δεν είμαστε όλοι το ίδιο.

Τα βίντεο λοιπόν που είδες, είναι από πολλά πολλά χρόνια που γίνονται συνεχώς και για χρόνα από κάτι σκουπίδια που.... μάντεψε....!!!!! έχουν μεγαλώσει σε ανάλογες οικογένειες με την δική σου!!!! Από την άλλη βέβαια, δεν θα διαφωνήσω ότι υπάρχουν κάτι σκουπίδια και από την άλλη πλευρά, αυτά που τα σπάνε με τις πλάτες του μπαμπά τους ή και του παππού τους (βλέπε Νάσιουτζικ :grin: ) και πουλάνε επαναστατηλίκι από την Εκάλη (βλέπε κανέλλη :grin: ). Ναι, υπάρχουν και τέτοια σκουπίδια που όμως είναι τα ίδια ακριβώς με την δική σου φάρα.... και τα οποία βέβαια είναι σύσωμα συντεταγμένα με την τρομοκρατία (βλέπε κουφοντίνα).

Όταν λοιπόν όλοι εσείς θα πάτε να μετανιώσετε μπροστά στις οικογένειες των θυμάτων της τρομοκρατίας και να αποζημιώσετε τους μαγαζάτορες που έχουν αλλάξει την τζαμαρία τους και τα πράγματα που έχουν στο κατάστημά τους γύρω στις 500 φορές από όσο μπορώ να θυμηθώ, τότε θα έχετε το δικαίωμα να μιλάτε και να κρίνετε... κι ίσως τότε δεν θα πέφτει ξύλο από τους μπάτσους.

Δεν υπάρχει άλλος τρόπος, έτσι είναι.

Μετά θα μπορείς κι εσύ λοιπόν να μου απευθύνεις ξανά το λόγο :grin:

 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
www.reader.gr/news/koinonia/355136/syndikalistis-astynomias-eikones-aliteias-ohi-astynomias-apagoreyontai-ayta-ta]Συνδικαλιστής Αστυνομίας: Εικόνες αλητείας, όχι Αστυνομίας - Απαγορεύονται αυτά τα γκλοπ[/url]
Μιλώντας στο MEGA κλήθηκε να πάρει θέση για τον ξυλοδαρμό του πολίτη την Κυριακή στη Νέα Σμύρνη. «Δεν ξέρω τι προηγήθηκε και δεν με ενδιαφέρει. Μένω στην εικόνα του ξυλοδαρμού που προσβάλει και ντροπιάζει όλους τους αστυνομικούς. Αποστολή μας δεν είναι να είμαστε έτσι. Αποστολή μας είναι να είμαστε δίπλα στον κόσμο. Αυτό που έγινε είναι ντροπή. Ελπίζω η ηγεσία της Αστυνομίας να κόψει ποπούς σήμερα. Αυτές δεν είναι εικόνες Αστυνομίας, είναι αλητείας» τόνισε με νόημα.

Διαφορετική άποψη για τα σκηνικά που είδαμε στη Νέα Σμύρνη είχε ο Σταύρος Μπαλάσκας.

Ο συνδικαλιστής αστυνομικός συνομιλώντας με τους δημοσιογράφους που του ζητούσαν να καταδικάσει την αναίτια βία της αστυνομίας, αφού είπε ότι όλα ξεκίνησαν από άτομα που βγήκαν από κατάληψη και επιτέθηκαν σε αστυνομικούς, στη συνέχεια τους απηύθυνε το ερώτημα: «έχουμε τραυματίες πολίτες στο νοσοκομείο; Γιατί τραυματίες αστυνομικούς έχουμε. Δύο συνάδερφοί μου είναι δαρμένοι και τραυματισμένοι στο νοσοκομείο».

Ο Σταύρος Μπαλάσκας κατηγόρησε τους δημοσιογράφους που αμφισβητούν -όπως είπε- τις ανακοινώσεις της αστυνομίας και έκανε λόγο για «έγκριτα ρεπορτάζ των τηλεοπτικών σταθμών».
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom