Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895

Δεν αυτοκτονείτε και οι υπόλοιποι να ησυχάσουμε;


ωραίο ποστ με ήθος
κέρδισες μια αναφορά από μένα

οk χαφιεδακο

ότι πεις, σκέψου τι σημαίνει αυτό που έγραψες πριν, μετά κοίτα τον εαυτό σου στον καθρέφτη και ..πράξε αυτό που πρέπει
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.491
Like
20.313
Πόντοι
6.056
τα αποτελεσματα αυτου που του γλειφεις τον κωλο ειναι ρε παλιομαλακα
ασε τον κοσμο να εκφρασει την αγαπη για το κομα καλε μου ανθρωπε,κραζει οσους δεν φοραν μασκα και μαζευονται στις πλατειες οπως εκανε και ο σκουαι.Τωρα οταν εσπασε την καραντινα ο αλλος κι εκανε εγκαινια στην πλατεια κι ο σκουαι το παρουσιαζε σαν το σημαντικοτερο γεγονος της χιλιετιας φανταζομαι κραζαν και τοτε τα παιδια :confused: :confused: :confused:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216

Δεν αυτοκτονείτε και οι υπόλοιποι να ησυχάσουμε;


ωραίο ποστ με ήθος
κέρδισες μια αναφορά από μένα

οk χαφιεδακο

ότι πεις, σκέψου τι σημαίνει αυτό που έγραψες πριν, μετά κοίτα τον εαυτό σου στον καθρέφτη και ..πράξε αυτό που πρέπει

Τι είπα ρε τύπε;
Να πάτε να αυτοκτονήσετε και οι υπόλοιποι "φιλότιμοι" που πιστεύετε στο παραμύθι του κοροϊδοϊού.
Και το εννοώ. Αν είναι να μπαναριστώ ας μπαναριστώ.
Δε θα καταστρέψουμε τις ζωές μας οι υπόλοιποι επειδή εσείς είστε βλάκες και τα ζώα που μας κυβερνάνε πούστηδες.
Να πάτε να αυτοκτονήσετε.
Καλή αρχή.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Όταν κάποιος είναι ζώο και κάνει τα δικά του χωρίς να ενοχλεί, δεν έχω θέμα. Ας πάει να κουρεύεται.
Αλλά όχι να μου γαμήσει τη δικιά μου τη ζωή.
Τάφο.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Όταν κάποιος είναι ζώο και κάνει τα δικά του χωρίς να ενοχλεί, δεν έχω θέμα. Ας πάει να κουρεύεται.
Αλλά όχι να μου γαμήσει τη δικιά μου τη ζωή.
Τάφο.
Kαλά, φόρα λοιπόν μασκούλα τώρα :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Όταν κάποιος είναι ζώο και κάνει τα δικά του χωρίς να ενοχλεί, δεν έχω θέμα. Ας πάει να κουρεύεται.
Αλλά όχι να μου γαμήσει τη δικιά μου τη ζωή.
Τάφο.
Τι περιεργο.
Ακριβως τα ιδια σκεφτομαι για οσους θεωρουν οτι δεν υπαρχει ιος.
Μετα καταλαβα οτι εισαι ψεκασμενος
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Όταν κάποιος είναι ζώο και κάνει τα δικά του χωρίς να ενοχλεί, δεν έχω θέμα. Ας πάει να κουρεύεται.
Αλλά όχι να μου γαμήσει τη δικιά μου τη ζωή.
Τάφο.
Kαλά, φόρα λοιπόν μασκούλα τώρα :grin:

Μαρέσει που χαίρεσαι
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Όταν κάποιος είναι ζώο και κάνει τα δικά του χωρίς να ενοχλεί, δεν έχω θέμα. Ας πάει να κουρεύεται.
Αλλά όχι να μου γαμήσει τη δικιά μου τη ζωή.
Τάφο.
Τι περιεργο.
Ακριβως τα ιδια σκεφτομαι για οσους θεωρουν οτι δεν υπαρχει ιος.
Μετα καταλαβα οτι εισαι ψεκασμενος

Δεν είπα ότι δεν υπάρχει ιός.
Απλά είναι πλασματικά διογκωμένη η έκτασή του και τα μέτρα που λαμβάνονται υπέρμετρα.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!
Αντε ΓΕΙΑ ΣΑΣ!
ΜπΑΡΜΠΑΠΗΔΟΥΛΑ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΣΑΣ!!!!!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.793
Πόντοι
24.596
σε κανονικη χωρα ,οπως οι Φιλιππινες ,ολοι οσοι ψωλαρουν σε παρτυ,πλατειες κλπ θα βλεπαμε τις φατσες τους στο amber alert στις οθονες του μετρο:confused::confused::confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Όταν κάποιος είναι ζώο και κάνει τα δικά του χωρίς να ενοχλεί, δεν έχω θέμα. Ας πάει να κουρεύεται.
Αλλά όχι να μου γαμήσει τη δικιά μου τη ζωή.
Τάφο.
Τι περιεργο.
Ακριβως τα ιδια σκεφτομαι για οσους θεωρουν οτι δεν υπαρχει ιος.
Μετα καταλαβα οτι εισαι ψεκασμενος

Δεν είπα ότι δεν υπάρχει ιός.
Απλά είναι πλασματικά διογκωμένη η έκτασή του και τα μέτρα που λαμβάνονται υπέρμετρα.
Προφανως προκειται για παγκοσμια παράνοια ή παγκοσμια συνωμοσια τοτε, γιατι τα μετρα λαμβανονται σε ολο τον πλανητη.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Δεν είπα ότι δεν υπάρχει ιός.
Απλά είναι πλασματικά διογκωμένη η έκτασή του και τα μέτρα που λαμβάνονται υπέρμετρα.
A, ok... και για ποιο λόγο πιστεύεις ότι λαμβάνονται υπέρμετρα μέτρα?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.793
Πόντοι
24.596
σε κανονικη χωρα ,οπως οι Φιλιππινες ,ολοι οσοι ψωλαρουν σε παρτυ,πλατειες κλπ θα βλεπαμε τις φατσες τους στο amber alert στις οθονες του μετρο:confused::confused::confused:

γιατί δεν πας εκεί να ζήσεις;
το γνωστο ακυρο επιχειρημα.
το να εφαρμοστουν εδω οι νομοι σε χαλαει τυπε:think:
:confused::confused::confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
σε κανονικη χωρα ,οπως οι Φιλιππινες ,ολοι οσοι ψωλαρουν σε παρτυ,πλατειες κλπ θα βλεπαμε τις φατσες τους στο amber alert στις οθονες του μετρο:confused::confused::confused:
Τύπε σε μια χωρα σαν τις Φιλιππινες δεν θα μπορουσαμε να ζησουμε ουτε μια μερα
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Δεν είπα ότι δεν υπάρχει ιός.
Απλά είναι πλασματικά διογκωμένη η έκτασή του και τα μέτρα που λαμβάνονται υπέρμετρα.
A, ok... και για ποιο λόγο πιστεύεις ότι λαμβάνονται υπέρμετρα μέτρα?

Γιατί είναι πλασματικά διογκωμένη η έκτασή του.
Πρώτον, πολλά από τα κρούσματα που δηλώνονται δεν είναι κρούσματα.
Δεύτερον, είναι διογκωμένη η επικινδυνότητά του. Εγώ από όσα άτομα έχω ακούσει με κορονωϊό οι περισσότεροι το βγάλαν σα γρίππη και κάποιοι ασυμπτωματικοί.
Και εν πάσει περιπτώση για να μην ψοφήσουν 5 γέροι, οι οποίοι ούτως η άλλως θα πέθαιναν από υποκείμενα νοσήματα, η λύση δεν είναι να πάει να γαμηθεί ο πλανήτης.
Δηλαδή όλοι αυτοί οι άνθρωποι που δεν έχουν δουλειά τι σκατά θα απογίνουν; Πώς θα ζήσουν αυτοί που δουλεύουν νύχτα, οι ταρίφες κ.λ.π. όλοι αυτοί τι σκατά θα κάνουν;

Και τελικά ότι οι πλούσιοι πάλι πλουτίζουν και οι φτωχοί φτωχαίνουν δε σας κινά καμμιά υποψία; Μα καμία δηλαδή;
Τι να πω;
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Δεν είπα ότι δεν υπάρχει ιός.
Απλά είναι πλασματικά διογκωμένη η έκτασή του και τα μέτρα που λαμβάνονται υπέρμετρα.
A, ok... και για ποιο λόγο πιστεύεις ότι λαμβάνονται υπέρμετρα μέτρα?

Γιατί είναι πλασματικά διογκωμένη η έκτασή του.
Πρώτον, πολλά από τα κρούσματα που δηλώνονται δεν είναι κρούσματα.
Δεύτερον, είναι διογκωμένη η επικινδυνότητά του. Εγώ από όσα άτομα έχω ακούσει με κορονωϊό οι περισσότεροι το βγάλαν σα γρίππη και κάποιοι ασυμπτωματικοί.
Και εν πάσει περιπτώση για να μην ψοφήσουν 5 γέροι, οι οποίοι ούτως η άλλως θα πέθαιναν από υποκείμενα νοσήματα, η λύση δεν είναι να πάει να γαμηθεί ο πλανήτης.
Δηλαδή όλοι αυτοί οι άνθρωποι που δεν έχουν δουλειά τι σκατά θα απογίνουν; Πώς θα ζήσουν αυτοί που δουλεύουν νύχτα, οι ταρίφες κ.λ.π. όλοι αυτοί τι σκατά θα κάνουν;

Και τελικά ότι οι πλούσιοι πάλι πλουτίζουν και οι φτωχοί φτωχαίνουν δε σας κινά καμμιά υποψία; Μα καμία δηλαδή;
Τι να πω;
Δηλαδή... πως ακριβώς πλουτίζουν οι πλούσιοι και φτωχαίνουν οι φτωχοί λόγω της κρίσης? Έχεις δει τους δείκτες της οικονομίας το τελευταία 6μηνο?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.793
Πόντοι
24.596
σε κανονικη χωρα ,οπως οι Φιλιππινες ,ολοι οσοι ψωλαρουν σε παρτυ,πλατειες κλπ θα βλεπαμε τις φατσες τους στο amber alert στις οθονες του μετρο:confused::confused::confused:
Τύπε σε μια χωρα σαν τις Φιλιππινες δεν θα μπορουσαμε να ζησουμε ουτε μια μερα
γιατι ρε τυπε,εδω ζουμε στο προτεκτορατο του ΙΣ στην Ευρωπη,οι Φιλιππινες με καθολικους και Ντουτερτε σε πειραξαν;:confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom