Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Ενδιαφέρουσες απόψεις νομίζω ακούγονται στο παρακάτω βίντεο , αν δεν το ρίξει το youtube.


Εχεις πιασει πατο τυπε....

Μπορεί , αλλά εγω βλέπω 851 likes και 20 dislikes στο βίντεο , θα μου πεις είναι απο τους subscribers του αλλα και πάλι ...

 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Ενδιαφέρουσες απόψεις νομίζω ακούγονται στο παρακάτω βίντεο , αν δεν το ρίξει το youtube.


Δεν μπορει να μιλας σοβαρα.
Τι το "ενδιαφερον" βλεπεις δηλαδη?
Τίποτα , ας το δουν όσοι θέλουν να το δουν αν δεν πέσει το βίντεο , και ας αποφασίσουν μόνοι τους αν είναι ενδιαφέροντα η όχι , και αν συμφωνουν η διαφωνουν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Ενδιαφέρουσες απόψεις νομίζω ακούγονται στο παρακάτω βίντεο , αν δεν το ρίξει το youtube.


Δεν μπορει να μιλας σοβαρα.
Τι το "ενδιαφερον" βλεπεις δηλαδη?
Τίποτα , ας το δουν όσοι θέλουν να το δουν αν δεν πέσει το βίντεο , και ας αποφασίσουν μόνοι τους αν είναι ενδιαφέροντα η όχι , και αν συμφωνουν η διαφωνουν.
Εσυ συμφωνεις ή διαφωνεις δηλαδη?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Φίλε μου, έχεις πάει Μαδρίτη; Έχεις κυκλοφορήσει Γκραντ βία, όπου χιλιάδες κόσμος είναι ο ενας πάνω στον άλλο; Που γίνεται χαμός στα μαγαζιά, και ένα μαγαζί με ρούχα εκεί κάνει όσο τζίρο κάνει εδώ ολόκληρη η Ερμού;
Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω πάει Μαδρίτη, έχω πάει όως Βαρκελώνη. Κάπως έτσι είναι κι εκεί.
Αλλά τι θες να μου πεις με αυτό?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Ενδιαφέρουσες απόψεις νομίζω ακούγονται στο παρακάτω βίντεο , αν δεν το ρίξει το youtube.


Δεν μπορει να μιλας σοβαρα.
Τι το "ενδιαφερον" βλεπεις δηλαδη?
Τίποτα , ας το δουν όσοι θέλουν να το δουν αν δεν πέσει το βίντεο , και ας αποφασίσουν μόνοι τους αν είναι ενδιαφέροντα η όχι , και αν συμφωνουν η διαφωνουν.
Είδα μέχρι το 1:15... εκεί που λέει ότι όλα γίνονται για να μην γίνει η παρέλαση της 25ης Μαρτίου.... Δηλαδή όλος ο πλανήτης ανακάλυψε μια παγκόσμια πανδημία, όλοι συνεννοημένοι, για να μην γίνει η παρέλαση της 25ης Μαρτίου στην Ελλάδα το 2021 που συμπληρώνουμε 200 χρόνια...

Μάλιστα, μάλιστα.... :think:

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

:tooth: :2funny: :tooth: :2funny: :tooth: :2funny: :tooth: :2funny: :tooth: :2funny: :tooth: :2funny: :tooth: :2funny: :tooth: :2funny: :tooth: :2funny: :tooth: :2funny:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Ενδιαφέρουσες απόψεις νομίζω ακούγονται στο παρακάτω βίντεο , αν δεν το ρίξει το youtube.


Δεν μπορει να μιλας σοβαρα.
Τι το "ενδιαφερον" βλεπεις δηλαδη?
Τίποτα , ας το δουν όσοι θέλουν να το δουν αν δεν πέσει το βίντεο , και ας αποφασίσουν μόνοι τους αν είναι ενδιαφέροντα η όχι , και αν συμφωνουν η διαφωνουν.
Γιατί να το ρίξουν τύπε;Επειδή λέει μαλακίες ;Ο πρωτος είναι ή ο τελευταίος;
 

svas79

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
375
Like
235
Πόντοι
21
Καλα πηγαμε χτες. Ουτε 400 δεν εφτασαν τα κρουσματα :(
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Το φιάσκο με το κρουαζιερόπλοιο το σχολίασε κανένας εδώ; Ανακοινώθηκαν 12 θετικά κρούσματα εκ των οποίων τα 6 βγήκαν αρνητικά σε επανεξέταση της ίδιας ημέρας και τα αλλά 6 επίσης αρνητικά αν θυμάμαι καλά.

Πώς εξηγείται αυτό; Χαμπαριάζουν οι επιδημιολόγοι τίποτα από την έννοια "ψευδώς θετικό" ή τη βρίσκουν να μπουζουριάζουν κόσμο στην τύχη, με ψευδείς κατηγορίες;
σχολιαστηκε τυπε και ΒΓΗΚΕ Ο 71 να μας βαλει χερι πως δεν ακουμε αρκετα τους παπαρολογους που κανουν τα παντα μαυρα στα ξεφτιλοκαναλα....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Τι εγινε, δεν επεσε κανενα προστιμο και συλληψη για συνωστισμο? :confused::confused::confused:

Εντωμεταξυ οι μαλακες ειχαν κλεισει τους δρομους και τα λεωφορεια δε μπορουσαν να κατεβουν... τρελη ταλαιπωρια στους δρομους σημερα.
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Από σήμερα ελπίζω όσοι υπεραμύνονται των μέτρων της κυβέρνησης για μείωση της εξάπλωσης του ιού να αλλάξουν γνώμη. Είναι φανερό ότι ΣΑΣ ΚΟΡΟΪΔΕΎΟΥΝ.

Υπάρχουν βέβαια και εκείνοι που έχουν συνηθίσει στο πετσί τους την κυβερνητική κοροϊδία. Μόνο λύπηση σε αυτούς τους ραγιάδες.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.278
Like
3.537
Πόντοι
1.706
Τι έπρεπε να κάνει Dik??
Ακόμα ξύλο θα έπεφτε τόσες ώρες μετά.
 

c_blu

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2019
Μηνύματα
250
Like
125
Πόντοι
1
Κανείς δεν γνωρίζει με σιγουριά πόσο καιρό ακόμη θα διαρκέσει αυτή COVID19 :angry:

Μεχρι να τελειωσουν οι μασκες και τα οικονομησουν οι μασκαραδες

Η μάσκα γίνεται υποχρεωτική παντού, κλειστούς χώρους με προσέλευση κοινού, αλλά και σε κάθε ανοικτό χώρο!
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Τι έπρεπε να κάνει Dik??
Ακόμα ξύλο θα έπεφτε τόσες ώρες μετά.

Συναγωνιστή αν έχω πρόβλημα και φωνάξω μάστορα να μου το φτιάξει, θέλω να το φτιάξει και όχι να κοιτάει!!!Το ίδιο απαιτώ από την κυβέρνηση. Αποκλεισμοί δρόμων δεν γίνονται με κλούβες;;; Μέτρα η ΕΛ.ΑΣ. δεν έχει εμπειρία να πάρει;;; Μόνο σε ΔΕΘ μπορεί και στο Σύνταγμα που επνιγε κόσμο και μικρά παιδιά στα δακρυγόνα;;;;Συλλήψεις;;; Πρόσφατα δεν βγήκε νόμος για τις διαδηλώσεις;;;

Οι ερωτήσεις αυτού του τύπου "τί μπορεί να κάνει" γίνονται λόγω άγνοιας από εμάς. Υπάρχουν τρόποι.


Βούληση όμως όχι.Πάμε να κοιμηθούμε τώρα όλοι ήρεμα αφού η Δημοκρατία στη χώρα λειτουργεί. Εγχώρια παράκρουση!!!!


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom