Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Το φιάσκο με το κρουαζιερόπλοιο το σχολίασε κανένας εδώ; Ανακοινώθηκαν 12 θετικά κρούσματα εκ των οποίων τα 6 βγήκαν αρνητικά σε επανεξέταση της ίδιας ημέρας και τα αλλά 6 επίσης αρνητικά αν θυμάμαι καλά.

Πώς εξηγείται αυτό; Χαμπαριάζουν οι επιδημιολόγοι τίποτα από την έννοια "ψευδώς θετικό" ή τη βρίσκουν να μπουζουριάζουν κόσμο στην τύχη, με ψευδείς κατηγορίες;

Λέει εδω στο βίντεο για το πλοίο , κάπου στο 8:40 αρχίζει , και έχει και κάποιες υποψίες γιατί βγηκαν εν τέλει αρνητικά τα δεύτερα τέστ.


 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Κάπου είπαμε πιο πίσω ότι σε ένα γηροκομείο κόλλησαν περίπου 30 ηλικιωμένοι και περιμένουμε να πεθάνουν σχεδόν όλοι αυτοί. Τι γίνεται με αυτό το γηροκομείο σήμερα; πέθανε κανένας; είναι διασωληνωμένοι; ή το περνάνε ασυμπτωματικά και ελαφρά;

Εδω λένε οτι έχουν ηδη πεθάνει οι 19 στους 30 η πόσοι ηταν συνολο ... ο κορωνας χτύπησε εκεί η ο έμπολα ; :think:

Και μάλιστα το άρθρο βλέπω οτι είναι απο τις 1 σεπτεμβρίου


Και άλλο ένα σχετικό άρθρο εδω

 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Κάπου είπαμε πιο πίσω ότι σε ένα γηροκομείο κόλλησαν περίπου 30 ηλικιωμένοι και περιμένουμε να πεθάνουν σχεδόν όλοι αυτοί. Τι γίνεται με αυτό το γηροκομείο σήμερα; πέθανε κανένας; είναι διασωληνωμένοι; ή το περνάνε ασυμπτωματικά και ελαφρά;

Εδω λένε οτι έχουν ηδη πεθάνει οι 19 στους 30 η πόσοι ηταν συνολο ... ο κορωνας χτύπησε εκεί η ο έμπολα ; :think:

Και μάλιστα το άρθρο βλέπω οτι είναι απο τις 1 σεπτεμβρίου


Υψηλός παραμένει ο αριθμός των νοσηλευόμενων σε ΜΕΘ: 36 συμπολίτες μας είναι διασωληνωμένοι. Η διάμεση ηλικία τους είναι 69 ετών, 10 (27,8%) είναι γυναίκες και οι υπόλοιποι άνδρες. To 94,4%, των διασωληνωμένων, έχει υποκείμενο νόσημα ή είναι ηλικιωμένοι 70 ετών και άνω.

Ολοι απο κοροιδοιο θα πανε

 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Σημερινό βίντεο απο γυμναστή σχετικό με την χρήση μάσκας κατα την άσκηση σε γυμναστήρια , η κατα την εργασία εαν είναι κουραστική ...


 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Κορονοϊός: Η Μαδρίτη, η πρώτη ευρωπαϊκή πρωτεύουσα που επιστρέφει στο lockdown

Μεγάλο πισωγύρισμα συνιστά για την Ισπανία η επιστροφή της Μαδρίτης στο lockdown από το βράδυ της Παρασκευής. Αναγκαστική η απόφαση λόγω της μεγάλης διασποράς.

Η Μαδρίτη θα γίνει το βράδυ της Παρασκευής η πρώτη ευρωπαϊκή πρωτεύουσα που επιστρέφει στο lockdown, καθώς περίπου 4,8 εκατομμύρια κάτοικοι της ισπανικής πρωτεύουσας και εννέα δορυφορικών πόλεων θα απαγορεύεται να βγαίνουν εκτός της περιφέρειας λόγω της αύξησης των μολύνσεων από τον κορονοϊό.

Τα εστιατόρια και τα μπαρ θα κλείνουν νωρίτερα και η χωρητικότητά τους θα μειωθεί στο μισό στο πιο 'θερμό σημείο' των μολύνσεων στην Ευρώπη.


Μαντέψτε ποιοι κυβερνούν εκεί...!!! Οι άχρηστοι Podemos (τα φιλαράκια του Αλεξέγιεφ!) :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Θειο για μαντεψε ποιοι κυβερνουν εδω στην συγχρονη ψωρωκωσταινα
Δεν μαντεύω, ξέρω! Ο Κούλης! Το αποτέλεσμα ποιο είναι?

Κρούσματα/θάνατοι κορωνοϊού
Ελλάδα: 20.500 κρούσματα, 400 θάνατοι
Ισπανία: 813.000 κρούσματα, 32.000 θάνατοι

Οικονομία
Ελλάδα: Μ.Ο. α' και β' τριμήνου: -7,8%
Ισπανία: Μ.Ο. α' και β' τριμήνου: -12%

Τι?

Το (μ)πούλο!!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Θειο

Κορονοϊός: Σε φονικό κλοιό η Ευρώπη - Αυξάνονται οι νεκροί σε Ισπανία, Γαλλία, Βρετανία

Οι ασθενείς που κατέληξαν ήταν ηλικίας μεταξύ 41 και 94 ετών και όλοι τους είχαν υποκείμενα νοσήματα.

 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Flu season is coming up! Many people every year, sometimes over 100,000, and despite the Vaccine, die from the Flu. Are we going to close down our Country? No, we have learned to live with it, just like we are learning to live with Covid, in most populations far less lethal!!!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) October 6, 2020

Από μικρό κι από τρελό που λένε...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
"Τα εστιατόρια και τα μπαρ θα κλείνουν νωρίτερα και η χωρητικότητά τους θα μειωθεί στο μισό "

...κατσε, για να καταλαβω, θα εχουν lockdown ενω τα εστιατορια και bar απλα ...θα κλεινουν νωριτερα? Τι σοϊ lockdown ειναι αυτο?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Το φιάσκο με το κρουαζιερόπλοιο το σχολίασε κανένας εδώ; Ανακοινώθηκαν 12 θετικά κρούσματα εκ των οποίων τα 6 βγήκαν αρνητικά σε επανεξέταση της ίδιας ημέρας και τα αλλά 6 επίσης αρνητικά αν θυμάμαι καλά.

Πώς εξηγείται αυτό;

Οπως εξηγειται οτι βγαιναν θετικες παπαγιες και κατσικες ισως? :2funny::2funny::2funny:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.901
Κριτικές
16
Like
14.732
Πόντοι
6.515
Για τη Σουηδία δεν έχουμε ακουσει κάτι τελευταία
Αυτή η πασχαλιδου που είναι?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.075
Πόντοι
18.565
Κορονοϊός: Η Μαδρίτη, η πρώτη ευρωπαϊκή πρωτεύουσα που επιστρέφει στο lockdown

Μεγάλο πισωγύρισμα συνιστά για την Ισπανία η επιστροφή της Μαδρίτης στο lockdown από το βράδυ της Παρασκευής. Αναγκαστική η απόφαση λόγω της μεγάλης διασποράς.

Η Μαδρίτη θα γίνει το βράδυ της Παρασκευής η πρώτη ευρωπαϊκή πρωτεύουσα που επιστρέφει στο lockdown, καθώς περίπου 4,8 εκατομμύρια κάτοικοι της ισπανικής πρωτεύουσας και εννέα δορυφορικών πόλεων θα απαγορεύεται να βγαίνουν εκτός της περιφέρειας λόγω της αύξησης των μολύνσεων από τον κορονοϊό.

Τα εστιατόρια και τα μπαρ θα κλείνουν νωρίτερα και η χωρητικότητά τους θα μειωθεί στο μισό στο πιο 'θερμό σημείο' των μολύνσεων στην Ευρώπη.


Μαντέψτε ποιοι κυβερνούν εκεί...!!! Οι άχρηστοι Podemos (τα φιλαράκια του Αλεξέγιεφ!) :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
Φίλε μου, έχεις πάει Μαδρίτη; Έχεις κυκλοφορήσει Γκραντ βία, όπου χιλιάδες κόσμος είναι ο ενας πάνω στον άλλο; Που γίνεται χαμός στα μαγαζιά, και ένα μαγαζί με ρούχα εκεί κάνει όσο τζίρο κάνει εδώ ολόκληρη η Ερμού;
 

Συνημμένα

  • gran_via_nueva.jpg
    gran_via_nueva.jpg
    69 KB · Εμφανίσεις: 23

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Το φιάσκο με το κρουαζιερόπλοιο το σχολίασε κανένας εδώ; Ανακοινώθηκαν 12 θετικά κρούσματα εκ των οποίων τα 6 βγήκαν αρνητικά σε επανεξέταση της ίδιας ημέρας και τα αλλά 6 επίσης αρνητικά αν θυμάμαι καλά.

Πώς εξηγείται αυτό;

Οπως εξηγειται οτι βγαιναν θετικες παπαγιες και κατσικες ισως? :2funny::2funny::2funny:


Μη νομίζεις ότι σε έχω ξεχάσει.

Γελάει πάντα καλλίτερα όποιος γελάει τελευταίος.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Το φιάσκο με το κρουαζιερόπλοιο το σχολίασε κανένας εδώ; Ανακοινώθηκαν 12 θετικά κρούσματα εκ των οποίων τα 6 βγήκαν αρνητικά σε επανεξέταση της ίδιας ημέρας και τα αλλά 6 επίσης αρνητικά αν θυμάμαι καλά.

Πώς εξηγείται αυτό;

Οπως εξηγειται οτι βγαιναν θετικες παπαγιες και κατσικες ισως? :2funny::2funny::2funny:


Μη νομίζεις ότι σε έχω ξεχάσει.

Γελάει πάντα καλλίτερα όποιος γελάει τελευταίος.

Ρε τυπε θα μας τρελανεις? Εσυ δε μου ζητησες να μη ξανασχοληθω μαζι σου?
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Το φιάσκο με το κρουαζιερόπλοιο το σχολίασε κανένας εδώ; Ανακοινώθηκαν 12 θετικά κρούσματα εκ των οποίων τα 6 βγήκαν αρνητικά σε επανεξέταση της ίδιας ημέρας και τα αλλά 6 επίσης αρνητικά αν θυμάμαι καλά.

Πώς εξηγείται αυτό;

Οπως εξηγειται οτι βγαιναν θετικες παπαγιες και κατσικες ισως? :2funny::2funny::2funny:


Μη νομίζεις ότι σε έχω ξεχάσει.

Γελάει πάντα καλλίτερα όποιος γελάει τελευταίος.

Ρε τυπε θα μας τρελανεις? Εσυ δε μου ζητησες να μη ξανασχοληθω μαζι σου?

Εγώ;

Εσύ βρες έναν καλό δικηγόρο.

Θα τον χρειαστείς.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Το φιάσκο με το κρουαζιερόπλοιο το σχολίασε κανένας εδώ; Ανακοινώθηκαν 12 θετικά κρούσματα εκ των οποίων τα 6 βγήκαν αρνητικά σε επανεξέταση της ίδιας ημέρας και τα αλλά 6 επίσης αρνητικά αν θυμάμαι καλά.

Πώς εξηγείται αυτό;

Οπως εξηγειται οτι βγαιναν θετικες παπαγιες και κατσικες ισως? :2funny::2funny::2funny:


Μη νομίζεις ότι σε έχω ξεχάσει.

Γελάει πάντα καλλίτερα όποιος γελάει τελευταίος.

Ρε τυπε θα μας τρελανεις? Εσυ δε μου ζητησες να μη ξανασχοληθω μαζι σου?

Εγώ;

Εσύ βρες έναν καλό δικηγόρο.

Θα τον χρειαστείς.

Επειδη σου εκανα τι ακριβως?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Ενδιαφέρουσες απόψεις νομίζω ακούγονται στο παρακάτω βίντεο , αν δεν το ρίξει το youtube.

 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Εδω η δημοσιογράφος δείχνει αυτούς που δεν φοράνε μάσκα , αλλά ταυτόχρονα ο καμερα μαν δεν φορούσε μάσκα :confused:

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Εδω μεχρι και οδηγοι λεωφορειων δε φορανε μασκα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom