Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Μήπως φταιει οτι κοστίζουν και τα διαζύγια , απο την μια η κρίση τόσα χρόνια , απο την άλλη η νέα κρίση που μάλλον έρχεται .. μάλλον δεν περισσεύουν για διαζύγιο.
Πιθανον παιζει και αυτο

Καποιοι δεν ασχολουνται καν να βγαλουν διαζυγιο.
Μενουν χωρισμενοι 20 χρονια αλλά διαζυγιο βαριουνται να βγαλουν
Ξερω τρεις τετοιες περιπτωσεις

Και καθε φορα λεω σε εκεινη "εβγαλες επιτελους το διαζυγιο"?
Και μου απανταει "θα μου το πληρωσεις εσυ"?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.054
Κριτικές
23
Like
7.676
Πόντοι
3.346
Eνταξει τύπε δεν υπαρχει ιος
Σου ειπα μπορει να το περασαμε σαν απλη γριπη..γιατι εγω οταν ψιλο κρυωσα,ξερεις τα συμπτωματα..δεν τηλεφωνησα στον γιατρο μου ουτε φυσικα πηγα νοσοκομειο, απλα εκανε τον κυκλο του και περασε..τα ιδια και αρκετα ατομα που ξερω.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.158
Κριτικές
2
Like
9.049
Πόντοι
2.456
Πριν το πασχα θυμαμαι που πηγα σε συνεργειο με πανω απο 5 υπαλληλους και αρκετους πελατες και καναμε σαν να μην συμβαινει τιποτα..χειραψιες, αποστασεις ουτε ενα μετρο και τα εργαλεια και αλλα πραγματα τα διναμε ο ενας στον αλλον.
Αποκλειεται αν ειχε καποιος να μην μας κολουσε ολους που περασαν μονο εκεινη την μερα και πιστεψε με ηταν αρκετοι.
Φαντασου αυτοι δουλευαν ετσι καθε μερα.
Τυπε τι να πούνε οι χασικληδες που γυρίζουν τους μπάφους μερα-νυχτα αδιάκοπα.. :S :S :S
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.054
Κριτικές
23
Like
7.676
Πόντοι
3.346
Έχω κάνει σεξ χωρίς προφυλακτικό αλλά δεν έχω aids Ίσως να μην υπάρχει το aids.
Κάποιοι λένε ότι βρέχει αλλά εγώ παραμένω στεγνός. Ίσως και να μην βρέχει τελικά.
Κανενας δεν ειπε οτι δεν υπαρχει ο ιος.
Ειπαμε οτι το περασαμε και δεν το δωσαμε σημασια οι περισσοτεροι τουλαχιστον.
 

The-Sex-Pistols

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
596
Like
113
Πόντοι
6
Τυπε τι να πούνε οι χασικληδες που γυρίζουν τους μπάφους -νυχτα αδιάκοπα.. :S :S :S
Φίλε υπάρχουν ενδείξεις ότι το THC αναστέλλει την προσκόλληση του ιού σε συγκεκριμένους υποδοχείς,  αλλά οι εταιρίες μασκών θάβουν τις έρευνες.
Μήπως και οι φίλοι που αναρωτιούνται γιατί δεν κόλλησαν και αυτοί τον ιό  κάνουν κανένα μπαφάκι?
Άμα θες ψάξε για χρήστη μαριχουάνας που κόλλησε κορονοοϊό.  Δεν θα βρεις.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.054
Κριτικές
23
Like
7.676
Πόντοι
3.346
Τυπε τι να πούνε οι χασικληδες που γυρίζουν τους μπάφους -νυχτα αδιάκοπα.. :S :S :S
Παρα πολλα μαζευονται..αλλα οι καραντινακηδες δεν θελουν να καταλαβουν γιατι πολυ απλα εκατσαν μεσα.
Αν γυρνουσαν ολο αυτο το διαστημα εστω και με αποστασεις απο τους αλλους θα ελεγαν αλλα τωρα με αυτα που θα βλεπαν.
Τεσπα,χαρας το κουραγιο τους που αντεξαν τοσο καιρο κλεισμενοι μεσα..εγω ουτε μια βδομαδα δεν αντεξα. :S
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.898
Κριτικές
16
Like
14.728
Πόντοι
6.515
Δηλαδη ούτε οι εκατομβες στις διπλανες μας χωρες δεν σε πειθουν?
Για ονομα του θεου δηλαδη.

Παραμυθα, διπλανες χωρες ειναι η βουλγαρια, αλβανια, ρουμανια
Οχι η Νεα Υορκη  :idiot:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Κανενας δεν ειπε οτι δεν υπαρχει ο ιος.
Ειπαμε οτι το περασαμε και δεν το δωσαμε σημασια οι περισσοτεροι τουλαχιστον.
Το υποστηριζει καποια μελετη ή εστω καποιος γιατρος αυτο?
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.158
Κριτικές
2
Like
9.049
Πόντοι
2.456
Παρα πολλα μαζευονται..αλλα οι καραντινακηδες δεν θελουν να καταλαβουν γιατι πολυ απλα εκατσαν μεσα.
Αν γυρνουσαν ολο αυτο το διαστημα εστω και με αποστασεις απο τους αλλους θα ελεγαν αλλα τωρα με αυτα που θα βλεπαν.
Τεσπα,χαρας το κουραγιο τους που αντεξαν τοσο καιρο κλεισμενοι μεσα..εγω ουτε μια βδομαδα δεν αντεξα. :S
Τυπε κ οι χασικληδες καραντινακηδες έγιναν, μέσα κάθονταν κ την έπιναν..
 

The-Sex-Pistols

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
596
Like
113
Πόντοι
6
Κανενας δεν ειπε οτι δεν υπαρχει ο ιος.
Ειπαμε οτι το περασαμε και δεν το δωσαμε σημασια οι περισσοτεροι τουλαχιστον.
Φίλε, όλοι νομίζαμε ότι είχαμε συμπτώματα του ιού μέσα στην διάρκεια της καραντίνας. Είναι και που τα συμπτώματα του κορονοοϊού είναι τόσο κοινά με άλλες αρρώστιες.
Το πόσοι ακριβώς, κόλλησαν τον ιό θα φανεί στο μέλλον με διάφορες έρευνες. Ας παραμείνουμε επιφυλακτικοί.  Στην Ελλάδα άλλωστε είχαμε πολύ μικρή διασπορά του ιού.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.158
Κριτικές
2
Like
9.049
Πόντοι
2.456
:kneel:
Φίλε υπάρχουν ενδείξεις ότι το THC αναστέλλει την προσκόλληση του ιού σε συγκεκριμένους υποδοχείς,  αλλά οι εταιρίες μασκών θάβουν τις έρευνες.
Μήπως και οι φίλοι που αναρωτιούνται γιατί δεν κόλλησαν και αυτοί τον ιό  κάνουν κανένα μπαφάκι?
Άμα θες ψάξε για χρήστη μαριχουάνας που κόλλησε κορονοοϊό.  Δεν θα βρεις.
Τυπε αυτός που ρουφάει υβρίδια κάνναβης με πολλαπλάσια επιπεδα THC από το φυσιολογικό, δεν πρόκειται να τον πιάσει κανένας ιός..
Ο χάρος θα τον πιάσει στον ύπνο του..  :zombie: :priest:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Και σταματηστε αυτες τις βλακειες, "το περασα ελαφρα και δεν το καταλαβα".

Αυτα να τα πειτε αν κανετε τεστ αντισωματων και σας δειξει οτι το περασατε

Εως τοτε, καλο θα ειναι να μην πεταμε ό,τι μας ερθει
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.054
Κριτικές
23
Like
7.676
Πόντοι
3.346
Το υποστηριζει καποια μελετη ή εστω καποιος γιατρος αυτο?
Νομιζω το ειχε αναφερει και ο τσιοδρας αυτο αν θυμαμαι καλα.
δλδ πολλοι απο εμας θα το περασουν σαν μια απλη γριπη και μονο αν αποφασισεις απο φοβο θες.να παρεις τηλ. στο γιατρο σου και να του πεις οτι εισαι γριπωμενος η να πας σε νοσοκομειο αν και αυτο στα σποτακια και τις συνεντευξεις ελεγαν να το αποφευγεις για να μην γινεται συνωστισμος.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.054
Κριτικές
23
Like
7.676
Πόντοι
3.346
Φίλε, όλοι νομίζαμε ότι είχαμε συμπτώματα του ιού μέσα στην διάρκεια της καραντίνας. Είναι και που τα συμπτώματα του κορονοοϊού είναι τόσο κοινά με άλλες αρρώστιες.
Το πόσοι ακριβώς, κόλλησαν τον ιό θα φανεί στο μέλλον με διάφορες έρευνες. Ας παραμείνουμε επιφυλακτικοί.  Στην Ελλάδα άλλωστε είχαμε πολύ μικρή διασπορά του ιού.
Οχι γιατι..θα βαρουσαν νυχτα μερα τα τηλ. των γιατρων μας..και σιγουρα θα ειχε γινει θεμα.
Απλα παρα πολλοις κοσμος δεν ασχοληθηκε..αυτο μου εδειχναν ολοι οσοι συναντουσα..μονο πλακα εκαναν με τον ιο..ξερεις του στυλ θα πεθανουμε ολοι και μετα γελουσαν.ενταξει οτι να ναι..αλλα ετσι το αντιμετωπιζαν.
Δεν συναντησα εναν ανθρωπο που να εχει παρει σοβαρα την κατασταση και δεν μιλαω για τον κυκλο μου..αλλα για ασχετους μ εμενα.Για να καταλαβεις οταν βαλαν τα προστιμα περισσοτερες φορες ακουγες την λεξη προστιμο παρα κορονοιος..αυτο φοβηθηκε περισσοτερο ο κοσμος,αλλιως θα ηταν πολυ πιο χυμα εξω.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.054
Κριτικές
23
Like
7.676
Πόντοι
3.346
Πάντως εγώ ούτε γρίπη πέρασα.Και δεν καθόμουν μέσα όλη μέρα.Κι απ'ότι κατάλαβα,εδώ μέσα μόνο ο Κμαν πρέπει να το πέρασε κι αυτός ζει στη Γερμανία
Πως το καταφερες αυτο?
Εγω κολλησα την δικια μου και της ειχα πει να παει να κολλησει την μανα της μπας και ειναι κορονοιος η γριπη και γλιτωσω απο την μελοντικη πεθερα. :grin: :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom