Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The-Sex-Pistols

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
596
Like
113
Πόντοι
6
Στην Ελλαδα οχι.
Τα εκλεισαν ολα ναι..αλλα ο κοσμος ηταν εξω σε παρεες εψηνε εκανε πολλα σε σπιτια φιλων,συγγενων.. οσα μαγαζια ηταν ανοιχτα δεν τηρουσαν τιποτα..οσοι πηγαιναν χυμα ηταν με υπαλληλους και αλλους. Οποτε μου φανταζει δυσκολο εαν υπηρχε να μην κολλουσαν ολοι αυτοι και με την σειρα τους να το πηγαιναν στα σπιτια τους και να τους κολλουσαν ολους.

Αρα η το περασαμε αρκετοι απο εμας σαν μια απλη γριπη και δεν δωσαμε σημασια η δεν ειχε στην Ελλαδα.
Υπήρχε ήδη από τον Δεκέμβρη στην Ελλάδα και είχαμε ήδη αποκτήσει ανοσία.
Έτοιμος και εσύ για ποτάκι είσαι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Εν τω μεταξυ με εχουν τρελανει στα τηλεφωνα οι πελατες απο χθες, ακουσανε λεει οτι τωρα θα ανοιξουν τα δικαστηρια και ειναι καβλωμενοι για δίκες
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.961
Like
11.198
Πόντοι
2.606
Εν τω μεταξυ με εχουν τρελανει στα τηλεφωνα οι πελατες απο χθες, ακουσανε λεει οτι τωρα θα ανοιξουν τα δικαστηρια και ειναι καβλωμενοι για δίκες
να δεις με το γκαντεμη τον μπουστη που χουμε μπλεξει,μολις θα σαι ετοιμος να παρεις κανα ψιλο ,θα σκασει παλι καμια πιπα και θα μεινεις με την ψωλη στο χερι!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Στην Ελλαδα οχι.
Τα εκλεισαν ολα ναι..αλλα ο κοσμος ηταν εξω σε παρεες εψηνε εκανε πολλα σε σπιτια φιλων,συγγενων.. οσα μαγαζια ηταν ανοιχτα δεν τηρουσαν τιποτα..οσοι πηγαιναν χυμα ηταν με υπαλληλους και αλλους. Οποτε μου φανταζει δυσκολο εαν υπηρχε να μην κολλουσαν ολοι αυτοι και με την σειρα τους να το πηγαιναν στα σπιτια τους και να τους κολλουσαν ολους.

Αρα η το περασαμε αρκετοι απο εμας σαν μια απλη γριπη και δεν δωσαμε σημασια η δεν ειχε στην Ελλαδα.

Πάντως εγώ ούτε γρίπη πέρασα.Και δεν καθόμουν μέσα όλη μέρα.Κι απ'ότι κατάλαβα,εδώ μέσα μόνο ο Κμαν πρέπει να το πέρασε κι αυτός ζει στη Γερμανία
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
να δεις με το γκαντεμη τον μπουστη που χουμε μπλεξει,μολις θα σαι ετοιμος να παρεις κανα ψιλο ,θα σκασει παλι καμια πιπα και θα μεινεις με την ψωλη στο χερι!
Ρε συ μεχρι και κατι παλιες γκομενες με θυμηθηκανε και μου στελνουνε μηνυματα, τι στο καλο?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.054
Κριτικές
23
Like
7.678
Πόντοι
3.346
Σε αλλη Ελλαδα ησουν μαλλον τύπε

Φαντασου δηλαδη να μην στα εξηγουσαν ολα καθε μερα επιστημονικα και με λεπτομερειες

Παλι δεν πειθεσαι

Οκ παμε παρακατω
Φιλε δεν ξερω τι εκανες εσυ στην καραντινα..αλλα για να σου λεω τα εζησα δυο μηνες.
Μονο εγω βρεθηκα κοντα με καμια 150αρια ατομα..λες απο ολους αυτους να μην ειχε κανενας;
Ξερω ατομα που καθε μερα σχεδον αλλαζαν σπιτια για να πινουν και να ψηνουν..
Η δικια μου μαζευε τις φιλες καθε μερα..μια φορα βρεθηκαμε καμια 15 ατομα σε ενα σπιτι..ο ενας ηταν απο την μια ακρη της πολης και ο αλλος απο την αλλη. Και πολλα αλλα που θα με παρει δυο σελιδες να γραφω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Πάντως εγώ ούτε γρίπη πέρασα.Και δεν καθόμουν μέσα όλη μέρα.Κι απ'ότι κατάλαβα,εδώ μέσα μόνο ο Κμαν πρέπει να το πέρασε κι αυτός ζει στη Γερμανία
Τύπε δεν κολλαει με τηλεπαθεια ο ιος
Και να βγηκες εξω, θα πρεπει να πλησιασεις και κανεναν ανθρωπο για να κολλησεις
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εν τω μεταξυ με εχουν τρελανει στα τηλεφωνα οι πελατες απο χθες, ακουσανε λεει οτι τωρα θα ανοιξουν τα δικαστηρια και ειναι καβλωμενοι για δίκες

Πώς πάνε τα διαζύγια;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Φιλε δεν ξερω τι εκανες εσυ στην καραντινα..αλλα για να σου λεω τα εζησα δυο μηνες.
Μονο εγω βρεθηκα κοντα με καμια 150αρια ατομα..λες απο ολους αυτους να μην ειχε κανενας;
Ξερω ατομα που καθε μερα σχεδον αλλαζαν σπιτια για να πινουν και να ψηνουν..
Η δικια μου μαζευε τις φιλες καθε μερα..μια φορα βρεθηκαμε καμια 15 ατομα σε ενα σπιτι..ο ενας ηταν απο την μια ακρη της πολης και ο αλλος απο την αλλη. Και πολλα αλλα που θα με παρει δυο σελιδες να γραφω.
Προφανως μιλας για το 5% που μαλακιζοταν

Ευτυχως το 95% εκανε αυτο που επρεπε και γλυτωσε και αυτους που εκαναν επιδειξη ανευθυνοτητας
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.961
Like
11.198
Πόντοι
2.606
μαλακες 2 μερες εχει ριξει το θεο.....
Ρε συ μεχρι και κατι παλιες γκομενες με θυμηθηκανε και μου στελνουνε μηνυματα, τι στο καλο?
...αμα θες αμαξι πεςμε να σε στειλω ενα που μου ρθε απο λαγκαδα....θα το αφησεις λιγο στον ηλιο -οχι πολυ και σου πετσικαρει-και θα εισαι πρωτη μουρη στα κομενακια
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.054
Κριτικές
23
Like
7.678
Πόντοι
3.346
Πριν το πασχα θυμαμαι που πηγα σε συνεργειο με πανω απο 5 υπαλληλους και αρκετους πελατες και καναμε σαν να μην συμβαινει τιποτα..χειραψιες, αποστασεις ουτε ενα μετρο και τα εργαλεια και αλλα πραγματα τα διναμε ο ενας στον αλλον.
Αποκλειεται αν ειχε καποιος να μην μας κολουσε ολους που περασαν μονο εκεινη την μερα και πιστεψε με ηταν αρκετοι.
Φαντασου αυτοι δουλευαν ετσι καθε μερα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τύπε δεν κολλαει με τηλεπαθεια ο ιος
Και να βγηκες εξω, θα πρεπει να πλησιασεις και κανεναν ανθρωπο για να κολλησεις

Σουπερμαρκετ,φούρνους,πολυκατοικίες,ασανσέρ,χωρίς γάντια και μάσκα,με σώσαν τα μαντηλάκια μάλλον  :2funny:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.054
Κριτικές
23
Like
7.678
Πόντοι
3.346
Προφανως μιλας για το 5% που μαλακιζοταν

Ευτυχως το 95% εκανε αυτο που επρεπε και γλυτωσε και αυτους που εκαναν επιδειξη ανευθυνοτητας
Δεν υπαρχει 5% γιατι δεν στεκει..ειπαμε οτι ολοι αυτοι εχουν και οικογενειες και συγγενεις που μπορει να μην βγαιναν εξω αλλα στο σπιτι ηταν μαζι τους.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Περιεργως μειωμενα.
Προσπαθω να το ερμηνευσω.
Μήπως φταιει οτι κοστίζουν και τα διαζύγια , απο την μια η κρίση τόσα χρόνια , απο την άλλη η νέα κρίση που μάλλον έρχεται .. μάλλον δεν περισσεύουν για διαζύγιο.
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.961
Like
11.198
Πόντοι
2.606
Σουπερμαρκετ,φούρνους,πολυκατοικίες,ασανσέρ,χωρίς γάντια και μάσκα,με σώσαν τα μαντηλάκια μάλλον  :2funny:
θα χες κοινωνησει παιχτη γι αυτο δεν κολλησες,μην κοιτας εμας τους αθεους!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Δεν υπαρχει 5% γιατι δεν στεκει..ειπαμε οτι ολοι αυτοι εχουν και οικογενειες και συγγενεις που μπορει να μην βγαιναν εξω αλλα στο σπιτι ηταν μαζι τους.
Eνταξει τύπε δεν υπαρχει ιος
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.054
Κριτικές
23
Like
7.678
Πόντοι
3.346
Εχω δει το διμηνο, εκατονταδες παιδια να παιζουν εξω στις γειτονιες τους..καταλαβαινετε ποσο ευκολα μπορουσαν αυτα τα παιδια να το κολλησουν μεταξυ τους και μετα να το μεταφερουν στα σπιτια τους.
 

The-Sex-Pistols

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
596
Like
113
Πόντοι
6
Έχω κάνει σεξ χωρίς προφυλακτικό αλλά δεν έχω aids Ίσως να μην υπάρχει το aids.
Κάποιοι λένε ότι βρέχει αλλά εγώ παραμένω στεγνός. Ίσως και να μην βρέχει τελικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom