Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Οταν κάνεις δικό σου μαγαζί, κάνε κουμάντο. Μέχρι τότε, εδω μέσα κάνει κουμάντο άλλος. Αν με διώξει το αφεντικό, θα το δεχτώ. Αλλά μεχρι τότε, το κουβαδάκι σου.

Οταν κάνεις δικό σου σαη και μαγαζί, ήθελα να σε ενημερώσω οτι ΔΕ θα γίνω μέλος.

Δεν είσαι σε θέση να με φέρεις σε δύσκολη θεση, είσαι εμφανώς κατώτερος. Δεν έχω διάθεση για δωρεάν μαθήματα ανάλυσης, ας πήγαινες σχολείο.

Τέλος, στη σύγκριση που κάνεις, για να βγάλεις σωστά συμπεράσματα σου προτείνω να βάλεις στο στατιστικό σου σύνολο πόσα αεροπλάνα δεν πέταξαν, και άρα πόσοι δε σκοτώθηκαν. Βάλε επίσης πόσοι πέθαναν απο πτωση, και πόσοι πέθαναν απο δάγκωμα γαιδάρου. Διαίρεσέ το με το 8, και πες μας τι βγαίνει σε σχέση με τον covid

Και μετά τράβα στον irobot να σε ευλογήσει

Πόσα θέλεις να μου κάνεις την ανάλυσή σου; Θα στα στείλω μήπως και βγάλεις το μήνα, διότι δεν σε κόβω να βγάζεις αρκετά εδώ μέσα, ιδίως με την επιχειρηματολογία σου....θα περιμένω τον Αλεξ εγώ μήπως και κάνουμε καμιά κουβέντα της προκοπής...
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.318
Κριτικές
1
Like
35.367
Πόντοι
6.256
Πόσα θέλεις να μου κάνεις την ανάλυσή σου; Θα στα στείλω μήπως και βγάλεις το μήνα, διότι δεν σε κόβω να βγάζεις αρκετά εδώ μέσα, ιδίως με την επιχειρηματολογία σου....θα περιμένω τον Αλεξ εγώ μήπως και κάνουμε καμιά κουβέντα της προκοπής...
Οντως η βραδυνη βάρδια εχει καλύτερο πίπεδο
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Κομπλεξικό, αγράμματο σκουπίδι είναι ο Monocle. Γράφτε τον στα αρχιδια σας.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
96859078_1328675290675098_1034141001465200640_o.jpg
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.689
Πόντοι
1.830

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
χάλια τα πράγματα, η χούντα Κούλη εξαπλώθηκε σε όλη την Ευρώπη και Αμερική και ετοιμάζεται παγκόσμια σκοτεινή κυβέρνηση μαζί με Illuminati και ομάδα Ε. 

Γιώργο δεν συμφωνώ με μαλακίες τύπου χούντες Κουλη κλπ. Εγώ είμαι ανθρωπιστής και ρωτάω γιατί δεν σώζουμε και εκατομμύρια άλλους ανθρώπους από αρρώστιες και ιούς που έχουμε τα όπλα για να τα αντιμετωπίσουμε;
Μήπως είμαστε υποκριτές ή κάτι άλλο συμβαίνει;
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
Όντως! Πρέπει να δίνεται το καλό παράδειγμα!

Ελπίζω να μην ξαναγίνει!

Π
...Tι ακριβως να μην ξαναγινει? κοβει η πουτανα το γαμησι?ετσι και στην περιπτωση τους η λεζα ειναι η δουλεια τους...ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΖΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.036
Like
22.775
Πόντοι
5.506
Αν δεν υπήρχε ο κορονοιός θα έπρεπε να τον είχαμε εφεύρει. Για ακόμα ένα ξεσκαρτάρισμα ΝΑΥΑΓΙΩΝ.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.318
Κριτικές
1
Like
35.367
Πόντοι
6.256
Γιώργο δεν συμφωνώ με μαλακίες τύπου χούντες Κουλη κλπ. Εγώ είμαι ανθρωπιστής και ρωτάω γιατί δεν σώζουμε και εκατομμύρια άλλους ανθρώπους από αρρώστιες και ιούς που έχουμε τα όπλα για να τα αντιμετωπίσουμε;
Μήπως είμαστε υποκριτές ή κάτι άλλο συμβαίνει;
νομιζεις οτι συζητας με ανθρωπο?
μην παρασυρεσαι
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.866
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Αν δεν υπήρχε ο κορονοιός θα έπρεπε να τον είχαμε εφεύρει. Για ακόμα ένα ξεσκαρτάρισμα ΝΑΥΑΓΙΩΝ.
Εγω και αρκετοι ακόμα υποψιαζόμαστε οτι μας δουλεύουν , εσυ και αρκετοι ακόμα πάλι φαίνεται να είστε σίγουροι οτι δεν μας δουλεύουν , εγω προσωπικά ελπίζω να έχετε εσεις δίκιο γιατί αν μια στο τόσο μας δουλεύουν απλά θα συνεχίσουν να το κάνουν και πολυ πιθανό να το ξανακάνουν και στο μέλλον.

Το πολύ πολύ αν κάποτε αποδειχτεί οτι ήμασταν εμείς οι μαλάκες της υπόθεσης , βάλτε μας υποψήφιους για mr μαλακες του 2020 , μικρό το κακό.
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.689
Πόντοι
1.830
Γιώργο δεν συμφωνώ με μαλακίες τύπου χούντες Κουλη κλπ. Εγώ είμαι ανθρωπιστής και ρωτάω γιατί δεν σώζουμε και εκατομμύρια άλλους ανθρώπους από αρρώστιες και ιούς που έχουμε τα όπλα για να τα αντιμετωπίσουμε;
Μήπως είμαστε υποκριτές ή κάτι άλλο συμβαίνει;

α μάλιστα. δηλαδή εδώ και 6 μήνες δεν έχεις πάρει χαμπάρι για έναν νέο επικίνδυνο ιό που έχει κάνει την εμφάνισή του σε όλον τον πλανήτη...

και τι συζήτηση ακριβώς θες να κάνουμε; να τον συγκρίνουμε με άλλες αρρώστιες για να καταλήξουμε ότι ήμαστε υποκριτές ή κάτι μας κρύβουν; μήπως θες να τον συγκρίνουμε και με τα αυτοκινητιστικά ατυχήματα;
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.689
Πόντοι
1.830
νομιζεις οτι συζυτας με ανθρωπο?
μην παρασυρεσαι

είπε το καημένο το χρυσογυφτάκι που ξυπνάει και κοιμάται με την έγνοια των 'λάθρο'...

πες μας για την ομόνοια...  :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ: 'Συζητάς'.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.036
Like
22.775
Πόντοι
5.506
Εγω και αρκετοι ακόμα υποψιαζόμαστε οτι μας δουλεύουν , εσυ και αρκετοι ακόμα πάλι φαίνεται να είστε σίγουροι οτι δεν μας δουλεύουν , εγω προσωπικά ελπίζω να έχετε εσεις δίκιο γιατί αν μια στο τόσο μας δουλεύουν απλά θα συνεχίσουν να το κάνουν και πολυ πιθανό να το ξανακάνουν και στο μέλλον.

Το πολύ πολύ αν κάποτε αποδειχτεί οτι ήμασταν εμείς οι μαλάκες της υπόθεσης , βάλτε μας υποψήφιους για mr μαλακες του 2020 , μικρό το κακό.



Όοοοοοχι τύπε, αρκετοί εδώ (δεν ξέρω για σένα) είναι ΣΙΓΟΥΡΟΙ οτι "μας δουλεύουν", έχουν την απόλυτη γνώση και φυσικά παίζουν τα πτυχία τους και το google στα δάχτυλα.


Εμείς απλά ξέρουμε οτι πάντα υπήρχαν ασθένειες και κάποιες φορές γινόταν πολύ επικίνδυνες. Α και δεν κλαψομουνιάζουμε ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.689
Πόντοι
1.830
Εγω και αρκετοι ακόμα υποψιαζόμαστε οτι μας δουλεύουν , εσυ και αρκετοι ακόμα πάλι φαίνεται να είστε σίγουροι οτι δεν μας δουλεύουν , εγω προσωπικά ελπίζω να έχετε εσεις δίκιο γιατί αν μια στο τόσο μας δουλεύουν απλά θα συνεχίσουν να το κάνουν και πολυ πιθανό να το ξανακάνουν και στο μέλλον.

Το πολύ πολύ αν κάποτε αποδειχτεί οτι ήμασταν εμείς οι μαλάκες της υπόθεσης , βάλτε μας υποψήφιους για mr μαλακες του 2020 , μικρό το κακό.

η υποψία σου αυτή βασίζεται σε κάποια γνώση ή σε θεωρίες συνωμοσίες και 'πληροφορίες' από πηγές τύπου timaskrivoun.gr?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom