Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
πωω στριγλα γαμω το θεο της

φαντασου να την εχεις γκομενα αυτην σαντ και να σου μιλαει ετσι
της σκας tornado ap chagi στη χαζοφατσα με τη μια?
,

είσαι ταικβοντόκα χύστη;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.142
Πόντοι
6.056
πως την κοβεις?βουλευτης-ευρωβουλευτης ή δήμαρχος Θεσσαλονικης :think: :S :S :S
δημαρχος δεν νομιζω
αλλα δημοτικος συμβουλος γιατι οχι

για παραπανω δεν εχει καμια τυχη ειναι αρειανοφατσα  :tomato:
 

Monocle

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2019
Μηνύματα
1.602
Like
113
Πόντοι
16
Τα έχω πει εκατό φορές εδώ μέσα, ας τα ξαναπώ άλλη μια.
Το γεγονός ότι έβαλε λουκέτο παντού και τους έκλεισε όλους σπίτια τους, προφανώς και είναι αποτελεσματικό γιατί πολύ απλά ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΠΟΤΥΧΕΙ. Προφανώς όμως ΔΕΝ αξίζει συγχαρητήρια και δάφνες γιατί είναι το πιο απλό και χωρίς κανένα σχέδιο μέτρο. Δείχνει ότι δεν έχω κανένα σχέδιο, καμία πρόταση, καμία εναλλακτική. Αν συνυπολογίσεις και τα επιμέρους καραγκιοζιλίκια με τις ανούσιες απολυμάνσεις κλειστών σχολείων, την επίσημη καμπάνια για αυτοσχέδιες μάσκες από φανέλες κλπ, εύκολα καταλήγεις στο συμπέρασμα ότι πρόκειται περί τσίρκου και όχι περί κάποιου φαινομένου που αξίζει συγχαρητήριων και αναγνώρισης.

κατ'αρχάς σε ευχαριστώ που βρήκες το χρόνο και έγραψες μια κανονική απάντηση. Δεν κάνω πλάκα.

Τα συγχαρητήρια ήταν στο άμεσο της αντίδρασης, που έσωσε ζωές. Δεν είδα κανένα τσίρκο. Σοβαρότητα είδα. Το μόνο τσίρκο που είδα ήταν Αγγλία και Αμερική με τα 2 πηθίκια που έχουν εκει για δήθεν κυβερνηση

Επίσης, τώρα που το σκέφτομαι, τσίρκο ήταν και τα βλακόμουτρα που ξεχύθηκαν στις πλατείες.

Δεν είμαι γιατρός, ούτε εσύ είσαι. Ούτε είναι γιατρός κανένας απο τους διάφορους πονηρους/ έξυπνους που βλέπουν παντού θεωρίες συνομωσίας, ποστάρουν σκουπίδια και έχουν καταπιει αμάσητη την προπαγάνδα της άκρας δεξιάς και της άκρας αριστεράς - τα 2 άκρα δηλαδή που απευθύνονται σε αμόρφωτα σκουπίδια
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.320
Κριτικές
1
Like
35.367
Πόντοι
6.256
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
τσου

βλεπω πολλες ταινιες με κουγκ φου και επηρεαζομαι  :-

Ναι μόνο που το πρόθεμα Τσάγκι σημαίνει κλωτσιά στα Κορεάτικα και το Απ είναι το μπροστινό, με λίγα λόγια το Απ Τσάγκι σημμαίνει μπροστινή κλωτσιά στα Κορεάτικα αλλά στα Κινέζικα, και ειδικά στο Κουγκ Φου το οποίο έχει στάσεις ζώων αποκλείεται να σημαίνει κάτι. Δεν θέλεις να χαρακτηριστείς για κάποιο λόγο;
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.526
Κριτικές
171
Like
91.309
Πόντοι
46.423
Γνωστή μου 28 ετών που ζει και εργάζεται στο Λονδίνο ένα μήνα ταλαιπωρείται με τα συμπτώματα.

Οπότε αφήστε τις εξυπνάδες και κάντε το σταυρό σας που εδώ το περνάμε ελαφριά.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.320
Κριτικές
1
Like
35.367
Πόντοι
6.256
που ειναι τα καμαρια μας σημερα? οι απογευματινοι?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Γνωστή μου 28 ετών που ζει και εργάζεται στο Λονδίνο ένα μήνα ταλαιπωρείται με τα συμπτώματα.

Οπότε αφήστε τις εξυπνάδες και κάντε το σταυρό σας που εδώ το περνάμε ελαφριά.

Και γιατί η γνωστή σου που ζει και εργάζεται στο Λονδίνο ένα μήνα ταλαιπωρείται με τα συμπτώματα, δεν έκανε το σταυρό της για να το περάσει ελαφρά; δεν την ενημέρωσες;
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.526
Κριτικές
171
Like
91.309
Πόντοι
46.423

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.142
Πόντοι
6.056
Ναι μόνο που το πρόθεμα Τσάγκι σημαίνει κλωτσιά στα Κορεάτικα και το Απ είναι το μπροστινό, με λίγα λόγια το Απ Τσάγκι σημμαίνει μπροστινή κλωτσιά στα Κορεάτικα αλλά στα Κινέζικα, και ειδικά στο Κουγκ Φου το οποίο έχει στάσεις ζώων αποκλείεται να σημαίνει κάτι. Δεν θέλεις να χαρακτηριστείς για κάποιο λόγο;
απλα τις ταινιες με ξυλικι τις λεμε ολες "ταινιες κουνγκ φου"
τωρα αν δερνονται με σουτια απο taekwondo με γεια τους με χαρα τους

εγω απλα βλεπω δεν ξερω απο αυτα
στο θεμα αυτο με καλυπτει ο σοφος που ειχε πει i'm a lover not a fighter  *P
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Γερμανία: Σχεδόν τριπλάσιος ο αριθμός των κρουσμάτων σε 24 ώρες – Συναγερμός μετά τη χαλάρωση


τυπε πολυ εγκυρες μπουρδες διαβαζεις.γερμανια απο χθες ανοιχτα εστιατορια,καφετεριες,μπυραριες,αλες
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.046
Like
22.778
Πόντοι
5.506
Πάλι μαλακίες γράφετε εδώ με αρχηγό τον αρχιβλάκα τον αγάμητο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom