Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.915
Κριτικές
2
Like
218
Πόντοι
66
Αφηνετε τον ενα μπουστη κ πιανεται τον αλλον? ....τι θα γινει με σας ρε νιαμου...?
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Τυπε εισαι και βιγκαν;

Με τις διαστάσεις που έχω τύπε θα χρειαζόταν, ως χορτοφάγος, να τρώγω όλη τη μέρα για να διατηρήσω τον όγκο μου - άσε που είναι μεγάλος μπελάς ο συνδυασμός τροφών ελλιπών σε πρωτεΐνη για να έχεις τα αποτελέσματα που θες.
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.915
Κριτικές
2
Like
218
Πόντοι
66
Και μαλακας και χοντρος και μπουστης..... :think:....φωλια εχουνε....
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
η βιδρα θα σε γαμάει...δεν την γλιτωνεις, εξ αλλου σου αρέσει κιόλας

Η Βίδρα θα μάθει να διαλέγεται κόσμια, είμαι σίγουρος, διαφορετικά θα αναγκαστεί να ζητήσει συγγνώμη - πολύ σύντομα ...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.407
Like
23.059
Πόντοι
5.506

Πολύ ιδιαίτερες ταινίες αλλά πολύ αποκαλυπτικές για την σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού της ανθρώπινης σεξουαλικότητας ...


Σκασε μπουστη.



Δεν πιστευω να παρεξηγιεσαι πολυσεξουαλικος πραμα.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.817
Like
24.678
Πόντοι
6.256

Πολύ ιδιαίτερες ταινίες αλλά πολύ αποκαλυπτικές για την σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού της ανθρώπινης σεξουαλικότητας ...

Τυπε μην τρελαινεσαι...αναψε το φως και θα δεις οτι απλα εισαι μπουστης. :S :S :S
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.006
Πόντοι
1.706
Τύποι πήρατε χαμπάρι τι είπε η άλλη στο ΣΚΑΙ το πρωί με τον Οικονόμου; Έδειχνε πλάνα από την πλατεία του Μιλάνου με τον Μποτσέλι, και λέει "Κοιτάξτε τη στάση του σώματος, πώς χαμηλώνει το βλέμμα, αισθάνεται το βάρος αυτού που κάνει".

ΜΩΡΗ ΒΛΑΜΜΕΝΗ ΤΥΦΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ. Τ-Υ-Φ-Λ-Ο-Σ. ΠΟΎ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ, ΣΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ;;;
Μέχρι και το πιο απλό πράγμα το τραγικοποιούν όσο δεν πάει :headbang: :vomit:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.665
Πόντοι
6.256
Τι ειπε στο διαγγελμα ο κυριακος;
Μηπως μας απαγορευσε το αρνί;
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Ετσι ειναι τυπε μου...οι σωστες κλινικες μελετες ετσι γινονται.Με ομαδες ασθενων που αλλοι παιρνουν φαρμακο και αλλοι οχι.Οχι σαν τις μελετες του πανηγυριτζη της Μασσαλιας δηλαδη.
Στην Ελλάδα δηλώνεις ότι σήμερα τρέχουν 3 κλινικές μελέτες για τον covid-19 στις οποίες (όπως σωστά δήλωσες) δίνουν placebo;;;Στην Ελλάδα;;; Πού;;;;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
και απο οτι λενε το πακετο Μαιου θα περιλαμβανει μποναμα για τους "μακροχρονια ανεργους" (οι οποιοι ειναι το μεγαλυτερο ποσοστο της μαυρης εργασιας). Για να στηριχτει και η ζητηση αυτων.

Διαβαζα τωρα:

Ο πρωθυπουργός σημείωσε ότι η επιστροφή στην κανονικότητα θα γίνει σταδιακά και σε φάσεις και μόνο όταν θα στηρίζεται από τις επιστημονικές οδηγίες. Παράλληλα ανακοίνωσε έκτακτη οικονομική ενίσχυση 400 ευρώ για 155.000 μακροχρόνια ανέργους.

Πηγή:

Και οπως το διαβαζω αναρωτιεμαι αν ειναι μονο 155.000 οι μακροχρονια ανεργοι. Λιγοι μου φανηκαν.

Τελικα ειναι τριπλασιοι με βαση ενα αρθρο προ ημερων:


Χωρίς κάποια οικονομική στήριξη μένουν οι περίπου 470.000 μακροχρόνια άνεργοι, καθώς όπως επισημαίνει και η ΓΣΕΕ σε ανακοίνωσή της με την οποία ζητεί την άμεση λήψη μέτρων, παρά τα μέτρα που εξαγγέλθηκαν, οι μακροχρόνια άνεργοι μένουν αβοήθητοι, όταν είναι εκείνοι που έχουν και τα σοβαρότερα οικονομικά προβλήματα, λόγω του μεγάλου διαστήματος της ανεργίας τους.

Μιλαμε δηλαδη για επικοινωνιακο τρικ οπου δινει λεφτα στο 32.9% των μακροχρονια ανεργων (ουτε ενας στους τρεις) για να βγει στα καναλια να πει οτι "τους στηριζει" :2funny:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Διαβαζα τωρα:

Και οπως το διαβαζω αναρωτιεμαι αν ειναι μονο 155.000 οι μακροχρονια ανεργοι. Λιγοι μου φανηκαν.

Τελικα ειναι τριπλασιοι με βαση ενα αρθρο προ ημερων:


Μιλαμε δηλαδη για επικοινωνιακο τρικ οπου δινει λεφτα στο 32.9% των μακροχρονια ανεργων (ουτε ενας στους τρεις) για να βγει στα καναλια να πει οτι "τους στηριζει" :2funny:

θα δουνε στηριξη οσο ειδανε και οι επιχειρησεις τα 800 μεχρι 10 Απριλιου που λεγανε τυπε,που ανοιγει η πλατφορμα αυριο εδω και 20 ημερες. :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom