Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.407
Like
23.060
Πόντοι
5.506
Centrino έχεις σταθμίσει ανά πόσα χρόνια αγγίζει η πούτσα σου, υγρό μουνί;
Έχεις κάνει ανάλυση των πολυδιάστατων δεδομένων; Από αυτά που γράφεις περί φλυαρίας σε κόβω με απλή μέθοδο των τριών, να μην έχεις μυρίσει μουνί εδώ και καμιά δεκαετία......  


Εμενα παλι με κατι τετοιους μου δημιουργειται η εξης απορια


Μπορει καποιος αντρας να κανει το μαλακα για την εμπειρια;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.065
Like
28.580
Πόντοι
5.506
γεμισαμε μπουστηδες  :S :S :S
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Δεν ξερω για τον οριζοντα αλλα εσενα ο τραβελος με τα μεγαλα προσοντα πρεπει να σου διευρηνε ανεπανορθωτα το κωλοτρυπηδι!!!Ρε μισανθρωπο σκουπιδι εισαι και ΜΠΟΥΣΤΗΣ κιολας; :2funny: :2funny: :2funny:

ΠΑΝΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟΣ καλή μου. ΟΧΙ αμφισεξουαλικός και ΟΧΙ ομοφυλόφιλος.

Σαν να λέμε ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΟΣ. ΟΧΙ νεοφιλελεύθερος και ΟΧΙ δεξός.

Μια νύχτα από τη ζωή μου, ολόκληρη η δική σου γιατρουδάκο μου ...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.407
Like
23.060
Πόντοι
5.506

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.817
Like
24.678
Πόντοι
6.256
ΠΑΝΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟΣ καλή μου. ΟΧΙ αμφισεξουαλικός και ΟΧΙ ομοφυλόφιλος.

Σαν να λέμε ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΟΣ. ΟΧΙ νεοφιλελεύθερος και ΟΧΙ δεξός.

Μια νύχτα από τη ζωή μου, ολόκληρη η δική σου γιατρουδάκο μου ...

ΠανΠΟΥΣΤΡΙΑΚΟΣ γλυκια μου!!!

Δεν μου λες ρε;Εκανες αναλυση πολυδιαστατων δεδομενων και κατεληξες στο συμπερασμα οτι σαν τον μεγαλο καυλι του τραβελα δεν εχει; :2funny: :2funny: :2funny:

Τωρα εξηγουνται ολα μωρη ψωλαρπαχτρα!!! :2funny: :2funny: :2funny:

 
  • Like
Αντιδράσεις: pouk58

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Αντίθετοι στην επανέναρξη των ποδοσφαιρικών αγώνων χωρίς θεατές, δηλώνουν 45 σύνδεσμοι φιλάθλων ομάδων των τριών εθνικών κατηγοριών της Γαλλίας (Ligue 1, Ligue 2, National).

Με κοινή ανακοίνωση που εξέδωσαν σήμερα (13/4), υπογραμμίζουν ότι «το ποδόσφαιρο δεν είναι τηλεοπτικό πρόγραμμα», ενώ μεταξύ άλλων, επισημαίνουν: «Είναι αδιανόητο το ποδόσφαιρο να ξαναρχίσει πρόωρα, είναι αδιανόητο το ποδόσφαιρο να ξαναρχίσει για τις τηλεοπτικές κάμερες. Θα ξαναρχίσει στον κατάλληλο χρόνο, όταν θα πληρούνται οι υγειονομικές και κοινωνικές προϋποθέσεις».

Η ανακοίνωση, η οποία συνυπογράφεται από τους κυριότερους συνδέσμους οπαδών της Παρί Σεν Ζερμέν, της Μπορντό και της Ναντ, καταλήγει λέγοντας: «Το ποδόσφαιρο με κάθε κόστος είναι ένα ποδόσφαιρο ντροπής, που δεν έχει μέλλον».


 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.407
Like
23.060
Πόντοι
5.506
ΠΑΝΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟΣ καλή μου. ΟΧΙ αμφισεξουαλικός και ΟΧΙ ομοφυλόφιλος.

Σαν να λέμε ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΟΣ. ΟΧΙ νεοφιλελεύθερος και ΟΧΙ δεξός.

Μια νύχτα από τη ζωή μου, ολόκληρη η δική σου γιατρουδάκο μου ...



Πανσεξουαλικος σημαινει οτι γαμας και πεπονια; Και τα βαζεις και στον κωλο σου;

Το ιδιο και με προβατα, κατσικια, καρπουζια κλπ κλπ;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.065
Like
28.580
Πόντοι
5.506
Αντίθετοι στην επανέναρξη των ποδοσφαιρικών αγώνων χωρίς θεατές, δηλώνουν 45 σύνδεσμοι φιλάθλων ομάδων των τριών εθνικών κατηγοριών της Γαλλίας (Ligue 1, Ligue 2, National).

Με κοινή ανακοίνωση που εξέδωσαν σήμερα (13/4), υπογραμμίζουν ότι «το ποδόσφαιρο δεν είναι τηλεοπτικό πρόγραμμα», ενώ μεταξύ άλλων, επισημαίνουν: «Είναι αδιανόητο το ποδόσφαιρο να ξαναρχίσει πρόωρα, είναι αδιανόητο το ποδόσφαιρο να ξαναρχίσει για τις τηλεοπτικές κάμερες. Θα ξαναρχίσει στον κατάλληλο χρόνο, όταν θα πληρούνται οι υγειονομικές και κοινωνικές προϋποθέσεις».

Η ανακοίνωση, η οποία συνυπογράφεται από τους κυριότερους συνδέσμους οπαδών της Παρί Σεν Ζερμέν, της Μπορντό και της Ναντ, καταλήγει λέγοντας: «Το ποδόσφαιρο με κάθε κόστος είναι ένα ποδόσφαιρο ντροπής, που δεν έχει μέλλον».
:respect:
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Πανσεξουαλικος σημαινει οτι γαμας και πεπονια; Και τα βαζεις και στον κωλο σου;

Το ιδιο και με προβατα, κατσικια, καρπουζια κλπ κλπ;

Εδώ περισσότερα
Γενικά στο μενού δεν περιλαμβάνεται κτηνοβασία, αν αυτό είναι που σε προβληματίζει
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Τι γινεται εξω τυποι  :think: Της πουτανας απο κοσμο, αστυνομια μηδεν. που ν ανεβει κι αλλο η θερμοκρασια.

:takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Μονο τα μελη του bou ειναι κλεισμενα μεσα.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.999
Κριτικές
1
Like
2.791
Πόντοι
606
στην ξανθη οι ρομα εχουν στησει γλεντι με χορους και τραγουδια κι εχουν ηδη φαει τις προμήθειες του δημου για 2 εβδομάδες  (δελτιο αντ1)  :S

στη μητροπολη τωρα ερτ, βλεπω 5 παπαδες αντι για 4 που λεει ο κουλης  :undecided:

που είναι ο χαρδαλιας? που είναι τα ΜΑΤ, να πιασουν τους παπαδες να δειξουν τα καναλια ?

:S :S :S
πρεπει πρωτα η αγαμητη κυρα τασουλα απο απεναντι να βγαλει φωτο μαν.
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
ΠανΠΟΥΣΤΡΙΑΚΟΣ γλυκια μου!!!

Δεν μου λες ρε;Εκανες αναλυση πολυδιαστατων δεδομενων και κατεληξες στο συμπερασμα οτι σαν τον μεγαλο καυλι του τραβελα δεν εχει; :2funny: :2funny: :2funny:

Τωρα εξηγουνται ολα μωρη ψωλαρπαχτρα!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Θα σου δώσω μια φιλική συμβουλή - και θα το κάνω μια και μόνη φορά : Μάθε να διαλέγεσαι κόσμια.
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Θα σου δώσω μια φιλική συμβουλή - και θα το κάνω μια και μόνη φορά : Μάθε να διαλέγεσαι κόσμια.

η βιδρα θα σε γαμάει...δεν την γλιτωνεις, εξ αλλου σου αρέσει κιόλας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom