Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.590
Κριτικές
36
Like
38.573
Πόντοι
19.795
Ποτε μου δεν καταλαβα αν αυτες οι γιορτες ειναι καταλοιπα της κατοχικης Ελλαδας. Ολες συνδεδεμενες με μασα.
Μεχρι και η Καθαρα Δευτερα, που υποτιθεται οτι αρχιζει νηστεια για τους πιστους και ξεκωλιαζονται ολοι στο φαι.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.105
Like
28.642
Πόντοι
5.506
Απλό είναι ρε... 10-15 γριές να ακούσουν από τα μεγάφωνα ότι αγαπημένος τους παπάς είναι μέσα και λειτουργεί θα βουτήξουν τις λαμπάδες και θα μαζευτούν στο προαύλιο. Μόλις δουν τις 10-15 γριές οι πορνόγεροι της περιοχής θα τρέξουν μαζί τους για καυλάντα.
Και στο τέλος θα μαζευτούν καμιά 100στή και αιντε να τους διαλύσεις μετά...
επιβεβαιωνω
 

Συνημμένα

  • EVLQBGCU4AEiKCV.jpg
    EVLQBGCU4AEiKCV.jpg
    21 KB · Εμφανίσεις: 15
  • Like
Αντιδράσεις: 968

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.443
Κριτικές
514
Like
70.331
Πόντοι
41.129
Απλό είναι ρε... 10-15 γριές να ακούσουν από τα μεγάφωνα ότι αγαπημένος τους παπάς είναι μέσα και λειτουργεί θα βουτήξουν τις λαμπάδες και θα μαζευτούν στο προαύλιο. Μόλις δουν τις 10-15 γριές οι πορνόγεροι της περιοχής θα τρέξουν μαζί τους για καυλάντα.
Και στο τέλος θα μαζευτούν καμιά 100στή και αιντε να τους διαλύσεις μετά...


εχω ενα φιλο με συμπτωματα κορωνοιου σε καραντινα στο σπιτι του, αμα δω σε καμμια εκκλησια πανω απο 100 γεροντοτζιχαντοχριστιανους μαζεμενους θα τον

παρω και τον πεταξω αναμεσα τους σα χειροβομβιδα  :erection:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.947
Κριτικές
16
Like
14.883
Πόντοι
6.515
Απλό είναι ρε... 10-15 γριές να ακούσουν από τα μεγάφωνα ότι αγαπημένος τους παπάς είναι μέσα και λειτουργεί θα βουτήξουν τις λαμπάδες και θα μαζευτούν στο προαύλιο. Μόλις δουν τις 10-15 γριές οι πορνόγεροι της περιοχής θα τρέξουν μαζί τους για καυλάντα.
Και στο τέλος θα μαζευτούν καμιά 100στή και αιντε να τους διαλύσεις μετά...

δηλαδή οι γριες που τωρα πανε σουπερ και ειναι σε αποσταση προσεχουν, στο προαυλιο θα πανε να "φιληθουν"  :think:

πολυ ρατσιστες ειστε ορισμενοι
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
169
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Τύπε μην φτάνουμε και στο άλλο άκρο.
Καλά κάνουν όσοι αθλούνται,  με τον τρόπο που μπορεί ο καθένας. Ακόμα και αυτός που θα πάρει ένα καφέ στο χέρι και θα "αθλείται".
Το θέμα είναι να μην καταχραστούμε το μέτρο, και να είμαστε όλοι μέρα έξω, χωρίς να τηρούμε τα σωστά μέτρα προφύλαξης.

Φιλε το ειδα κ αυτο
2 ζευγαριΑ κλαρινογαμπροι κ γκιολες πηραν καφεδες απ τα everest  κ μετα μπηκαν στον πεζοδρομο για ""αθληση""
Ενα βημα στα 20 δευτερα :vomit:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.810
Like
6.381
Πόντοι
1.406
εγώ δεν διαφωνώ με το άνοιγμα και την είσοδο κατά μόνας...
είναι μια δίκαιη ισορροπία
Τυπε κάθε γριά που θα μπαίνει μέσα θα σκάει γλωσσοφιλο στην εικόνα,οπότε θα ειναι σαν να γλωσσοφιληθηκαν όλες μαζι  :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.668
Πόντοι
2.606
ρε ιακωβε

την προηγουμενη ευδομαδα τετοια μερα  λεσβιες  αντρογυνα  αλλη εβγαζε τον σκυλο της βολτα  αλλη βολταριζε με το κινητο της

ΟΛΟΙ ΧΩΡΙΣ ΜΑΣΚΑ ΚΑΙ ΓΑΝΤΙΑ

ψοφο που θελουν μερικοι

Τυπε δεν ακουγονται μαλλον τα μαζεψαν  :S :S :S
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
9.457
Πόντοι
2.356
τυπε με την ευκαιρια του ιου η πολυπολιτισμικη κυβερνηση κλεινει εκκρεμότητες, σπιτωνει τους λαθρο, θελει να τελειωνει με την ορθοδοξια, προετοιμαζει για την εμφυτευση τσιπ (βενιζελος)




Από τον Χίο ενημερώθηκες;
O Βενιζέλος στην συζήτηση που υπήρχε, έθεσε το θέμα της τοποθέτησης μικροτσίπ όπως αυτό το επιζητεί ο Bill Gates αλλά δεν το προτείνει ο ίδιος.
Μάλιστα ανέφερε και τα προβλήματα με τα προσωπικά δεδομένα που θα προκύψουν και είπε πως νομίζει πως η Ε.Ε. θα βρει μια άλλη πιο μέση λύση.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.590
Κριτικές
36
Like
38.573
Πόντοι
19.795
δηλαδή οι γριες που τωρα πανε σουπερ και ειναι σε αποσταση προσεχουν, στο προαυλιο θα πανε να "φιληθουν"  :think:

πολυ ρατσιστες ειστε ορισμενοι
Εχεις δει πολλες γριες να καθονται σε αποσταση στο σουπερ μαρκετ, αν δεν τους πουνε οι υπαλληλοι. Εγω τις περισσοτερες που βλεπω στ αρχιδια του παππου, τα γραφουν ολα. Το ιδιο και οι 15χρονοι-18χρονοι πιτσιρικαδες στο δρομο.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Δεν θα λεγα ότι είμαι ιδιαίτερα θρήσκος, αλλά οι αλήθειες να λέγονται. Τι ακριβώς εξυπηρετεί και πού ακριβώς βοηθάει στην αποτροπή εξάπλωσης του κορωνοϊού η απαγόρευση τέλεσης των λειτουργιών από τα μεγάφωνα των εκκλησιών; Μήπως θα μεταδοθεί ο ιός από τα ηχεία; Το μόνο που καταφέρνουν είναι να εξαγριώσουν ένα μεγάλο μέρος των πολιτών που είναι θρήσκοι. Την ίδια ώρα μάλιστα που σε Ξάνθη, Κομοτηνή, κλπ, οι αμανέδες συνεχίζουν κανονικά να ακούγονται στα μεγάφωνα.

Κι εγώ δεν είμαι θρήσκος αλλά επειδή το σπίτι μου είναι κοντά σε εκκλησία και τόσα χρόνια όλη την Μεγάλη Εβδομάδα την ακούμε απ'τα μεγάφωνα,κι εμένα φέτος θα μου φανεί κάπως.Θα ζήσουμε και Ανάσταση χωρίς κροτίδες  πρώτη φορά στα χρονικά  :2funny:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.947
Κριτικές
16
Like
14.883
Πόντοι
6.515
Από τον Χίο ενημερώθηκες;
O Βενιζέλος στην συζήτηση που υπήρχε, έθεσε το θέμα της τοποθέτησης μικροτσίπ όπως αυτό το επιζητεί ο Bill Gates αλλά δεν το προτείνει ο ίδιος.
Μάλιστα ανέφερε και τα προβλήματα με τα προσωπικά δεδομένα που θα προκύψουν και είπε πως νομίζει πως η Ε.Ε. θα βρει μια άλλη πιο μέση λύση.

τυπε τον βενιζελο δεν τον ειδα, δεν μπορω να τον δω, και μονο που το ανεφερε δεν μ αρεσει, αν δεν σε ανησυχει, πασο ..
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.947
Κριτικές
16
Like
14.883
Πόντοι
6.515
Εχεις δει πολλες γριες να καθονται σε αποσταση στο σουπερ μαρκετ, αν δεν τους πουνε οι υπαλληλοι. Εγω τις περισσοτερες που βλεπω στ αρχιδια του παππου, τα γραφουν ολα. Το ιδιο και οι 15χρονοι-18χρονοι πιτσιρικαδες στο δρομο.

οι πιτσιρικάδες στ αρχιδια τους, είναι ελαχιστη η θνησιμοτητα στα παιδια

τις γριες θα επρεπε να τις σεβεσαι και μονο για το ονομα σου  :S
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.443
Κριτικές
514
Like
70.331
Πόντοι
41.129

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.429
Like
23.072
Πόντοι
5.506
τι να διαψευσει ρε τυπε, τα οσα φανταζεσαι και οσα ειπε ο φιλος του φιλου ω φιλε.

εσυ να το επιβεβαιωσεις αμα μπορεις.



Ειναι απιθανο που ο καθε μπουρδας θεωρει οτι πετωντας μια αρλουμπα ειτε θα πρεπει να την αποδεχθουμε ασυζητητι ή να τραβιωμαστε να αποδειξουμε την καθε αρλουμπα ως παπατζα ή σπασμενο τηλεφωνο.
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.640
Like
3.015
Πόντοι
1.706
τι να διαψευσει ρε τυπε, τα οσα φανταζεσαι και οσα ειπε ο φιλος του φιλου ω φιλε.

εσυ να το επιβεβαιωσεις αμα μπορεις.
Θα χαρώ να το διαψεύσετε τύποι, σας περιμένω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom