Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.186
Κριτικές
2
Like
9.171
Πόντοι
2.456
Μου θυμιζει ενα μαλακα που ειχαμε στην Γ Λυκειου στη Β Δεσμη και μας εκανε Βιολογια και Χημεια και μας ελεγε σε ενα παραδειγμα αμα εχουμε 200 γρ πυρηνικης ενεργειας και γελαγε και το παρδαλο κατσικι....
Τυπε από την δέσμη πρόκοψε κανείς σας;
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Μου θυμιζει ενα μαλακα που ειχαμε στην Γ Λυκειου στη Β Δεσμη και μας εκανε Βιολογια και Χημεια και μας ελεγε σε ενα παραδειγμα αμα εχουμε 200 γρ πυρηνικης ενεργειας και γελαγε και το παρδαλο κατσικι....
Αφού δε σας ρωτούσε "καλά ειναι; να το αφήσω ή να βγάλω;" πάλι καλά. Τυχεροί ήσαστε. :cheesy:
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.293
Like
10.697
Πόντοι
2.606
Μου θυμιζει ενα μαλακα που ειχαμε στην Γ Λυκειου στη Β Δεσμη και μας εκανε Βιολογια και Χημεια και μας ελεγε σε ενα παραδειγμα αμα εχουμε 200 γρ πυρηνικης ενεργειας και γελαγε και το παρδαλο κατσικι....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μου θυμιζει ενα μαλακα που ειχαμε στην Γ Λυκειου στη Β Δεσμη και μας εκανε Βιολογια και Χημεια και μας ελεγε σε ενα παραδειγμα αμα εχουμε 200 γρ πυρηνικης ενεργειας και γελαγε και το παρδαλο κατσικι....
σε ποιο ΑΕΙ περασες τελικα απο την Β δεσμη μυστικοπαθη???? χαχαχαχαχα
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
14
Like
4.638
Πόντοι
3.715
το πλάνο πάει όπως πρέπει, τρένο.

διαγνωστικά επακριβώς για το στέλεχος δεν υπάρχουν αλλά η καταστολή καταστολή
στατιστικές για τον πέουλο, οικονομία παραπαίει αλλά οι γνωστοί άγνωστοι προύχοντες θα λάβουν τη στήριξη, οι υπόλοιποι λίγη βρώμα από το νυχάκι
χρήσιμοι ηλίθιοι παντού και αναμεταδότες πίθηκοι, πρόθυμοι πολύ και πάντα

βγαίνει ο Πέτσας και προϊδεάζει για την επερχόμενη φίμωση. Όποιος μιλάει εναντίον πάει μέσα (σε λίγο...πιο σκληρά μέτρα και κυρώσεις)
βγαίνει ο άλλος δεινόσαυρος χθες ο Μπένννιιι και κάτι ψέλλισε για τσιπάκια και βιομετρικά

υψιστη η ευκαιρία για ολοκλήρωση αυτού που ξεκίνησε το 2001 με την 11/09 και το αστυνομικό κράτος, τον αόρατο τρόμο και την εδραίωση της ανασφάλειας που συνεχίστηκε με την πιο κραυγαλέα αναδιανομή πλούτου το 2008 κι έπειτα (εμείς σώσαμε γερμανικές και γαλλικές τράπεζες, άλλοι έσωσαν άλλα καλόπαιδα που σκορπούσαν φτηνό χρήμα), τώρα πάλι μοναδική ευκαιρία για ολιστική κατάργηση ελευθεριών, εντατικής ψηφιακής επιτήρησης, αιώνιας μνημονιακής δεσμεύσεως με έξτρα δανεικά και διαφόρων άλλων οργουελιανής φύσεως πρακτικών.

το κόστος της ανθρωποφοβίας που σπέρνεται ποιος το υπολογίζει;
το κόστος σε ανθρώπινο δυναμικό κι εμπειρία που έχει επενδύσει κάποιος και το διώχνει γίνεται αυτομάτως ξόδεμα μη επιστρεφόμενο

και θα μου την πέσετε το ξέρω, συνωμοσίες και τέτοια τρελά.
οι δόσεις του δηλητηρίου είναι τόσο καλά ζυγισμένες ώστε το πειραματόζωο ίσα που να διερωτάται αλλά να φτάνει σε τέτοιου μεγέθους σύγκρουση κι αδιέξοδο με την εικονική του πραγματικότητα και λόγω του χάους που τον διέπει εσωτερικά να δέχεται αγόγγυστα ως φυσικό επακόλουθο τη δηλητηρίασή του για το καλό του και όλων. Περαστικά μας (που δε θα είναι).

εν μέσω όλων αυτών των εξαιρετικών που συμβαίνουν γίνονται άλλα τόσα σημεία και τέρατα σε πάρα πολλά νευραλγικά επίπεδα που απλά περνάνε στο μη ορατό πεδίο γιατί η εντολή είναι φόβος και τρόμος για τον έλεγχο.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
συνεχιζεις ρε αδιορθωτε.
στο σαο τομε και σε ολη την αφρικη κανουν πολλα παιδια και πεθαινουν μικροτεροι απο οτι οι ευρωπαιοι,
θα εχουν το ιδιο προβλημα με μια ασθενεια που χτυπαει ελαχιστα τα παιδια????

ποσους 80ριδες και 70ριδες εχει σε ποσοστο το σαο τομε? ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ  ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΧΩΡΑ ΑΓΡΑΜΜΑΤΕ
Βρε αυτιστικέ σου είναι πρακτικά αδύνατο να καταλάβεις στοιχεία και πίνακες; Και το ρίχνεις στις εκθέσεις ιδεών;
Κι αφού ξεκίνησες να σκορπίζεις άφθονο γέλιο, πες μας λίγο και μια ωραία έκθεση ιδεών για τους 6000 νεκρούς από γρίπη του Ιταλικού ΕΟΔΥ, που ακόμα δε μας έχεις πει αν αποδέχεσαι.
Λουκουμά, καταπώς έλεγε και το γνωστό ανέκδοτο, είσαι σίγουρος ότι έρχεσαι για το κυνήγι εδώ;
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
εισαι βλακας?????
και ο ΕΜΠΟΛΑ εχει ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ.

ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΟΝ ΕΜΠΟΛΑ? πιστευεις οτι θα πεθανεις απο εμπολα , απο γριπη ή απο κορονοιο????


ΣΚΑΣΕ ΜΠΟΥΣΤΗ.

Ο Έμπολα μεταδίδεται ΠΟΛΥ δυσκολότερα από τον κορωνοϊό. Και η γρίπη ακόμη δυσκολότερα.

https://[URL unfurl="true"]www.swissinfo.ch/blob/45580528/66cb50122ead1757f48e2994cf46411f/corona_ansteckungsrate-eng-data.png[/img[/URL]]  [img]https://[URL unfurl="true"]www.sciencealert.com/images/stories/new2014/ebola-spread.jpg[/img[/URL]]

Και για τον Εμπόλα και την Γρίπη [u][b]ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΜΒΟΛΙΑ[/b][/u].

Και για να μην ξεχνιόμαστε:

ΣΚΑΣΕ ΜΠΟΥΣΤΗ.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
ΣΚΑΣΕ ΜΠΟΥΣΤΗ.

Ο Έμπολα μεταδίδεται ΠΟΛΥ δυσκολότερα από τον κορωνοϊό. Και η γρίπη ακόμη δυσκολότερα.

https://[URL unfurl="true"]www.swissinfo.ch/blob/45580528/66cb50122ead1757f48e2994cf46411f/corona_ansteckungsrate-eng-data.png[/img[/URL]]  [img]https://[URL unfurl="true"]www.sciencealert.com/images/stories/new2014/ebola-spread.jpg[/img[/URL]]

Και για τον Εμπόλα και την Γρίπη [u][b]ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΜΒΟΛΙΑ[/b][/u].

Και για να μην ξεχνιόμαστε:

ΣΚΑΣΕ ΜΠΟΥΣΤΗ.
[/quote]
Εδώ άλλος απίθανος μας έβγαλε τον Έμπολα πιο σημαντικό από τον Covid, που αναλογικά σκοτώνει λιγότερα από 1000 άτομα το χρόνο σε όλη την Αφρική και αγνοούσε ότι υπάρχει εμβόλιο.
Έχει πολλούς απάλευτους.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ΣΚΑΣΕ ΜΠΟΥΣΤΗ.

Ο Έμπολα μεταδίδεται ΠΟΛΥ δυσκολότερα από τον κορωνοϊό. Και η γρίπη ακόμη δυσκολότερα.

https://[URL unfurl="true"]www.swissinfo.ch/blob/45580528/66cb50122ead1757f48e2994cf46411f/corona_ansteckungsrate-eng-data.png[/img[/URL]]  [img]https://[URL unfurl="true"]www.sciencealert.com/images/stories/new2014/ebola-spread.jpg[/img[/URL]]

Και για τον Εμπόλα και την Γρίπη [u][b]ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΜΒΟΛΙΑ[/b][/u].

Και για να μην ξεχνιόμαστε:

ΣΚΑΣΕ ΜΠΟΥΣΤΗ.
[/quote]αρα τελικα η χειροτερη μιξη μας λες επικινδυνοτητας ειναι η μεταδοτικοτητα και η φονικοτητα του κορονοιου.

απλα διαφωνω,

στα αρχιδια μου θα μου πεις,

ναι αλλα οσο μας τα πρηζετε και ακουω τρομοκρατημενες απο την τηλεοραση γυναικουλες να μου τηλεφωνουν, θα σας πρηζω και εγω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εδώ άλλος απίθανος μας έβγαλε τον Έμπολα πιο σημαντικό από τον Covid, που αναλογικά σκοτώνει λιγότερα από 1000 άτομα το χρόνο σε όλη την Αφρική και αγνοούσε ότι υπάρχει εμβόλιο.

που τα διαβασες ολα αυτα να τα λεει καποιος?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
που τα διαβασες ολα αυτα να τα λεει καποιος?

Μην τρελαίνεσαι. Δεν αναφερόμαστε σε σένα. Βρες ζωη κι έξω από δω.
Εδώ τα διάβασα.

Τύπε έχουν σοβαρότερα προβλήματα στην Αφρική για να ασχοληθούν. Με εμπολα, aids, χoλέρα, τύφο, και χίλια δυο άλλα, λες να ασχοληθούν με τον κορωνοϊό; :jerking:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μην τρελαίνεσαι. Δεν αναφερόμαστε σε σένα. Βρες ζωη κι έξω από δω.
Εδώ τα διάβασα.
λεει εμπολα, aids, χολερα, τυφο,

ΔΕΝ ΛΕΕΙ Ο ΕΜΠΟΛΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΡΟΝΟΙΟ, ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΜΒΟΛΙΟ

αλλα διαβαζετε, αλλα καταλαβαινετε
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Τύπε έχουν σοβαρότερα προβλήματα στην Αφρική για να ασχοληθούν. Με εμπολα, aids, χoλέρα, τύφο, και χίλια δυο άλλα, λες να ασχοληθούν με τον κορωνοϊό; :jerking:
λεει εμπολα, aids, χολερα, τυφο,

ΔΕΝ ΛΕΕΙ Ο ΕΜΠΟΛΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΡΟΝΟΙΟ, ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΜΒΟΛΙΟ

αλλα διαβαζετε, αλλα καταλαβαινετε
Την επόμενη φορά που θα μπεις απλά να γράψεις μια μαλακία για τη μαλακία απλά θα αρχίσω κι εγώ να μιλάω όπως οι άλλοι.
Αφού εσύ διαβαζεις και καταλαβαίνεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom