Νέα

Νέο κόμμα από τον Ηλία Κασιδιάρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savvass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προβλέπεται είσοδος του νέου κόμματος στην Βουλή ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 203 54,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 148 39,7%
  • Δεν ξέρω , δεν απαντώ

    Ψήφοι: 22 5,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    373

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.973
Πόντοι
6.186
Εγώ θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση στον @alex71 που είναι νομικός, σε βλέπω είσαι σίγουρος ότι δεν θα τον αφήσει ο Άριος Πάγος να κατέβει στις εκλογές, νομικά πάντα που το στηρίζεις αυτό με την τωρινή κατάσταση γιατί μπορεί να μου διαφεύγει κάτι!
Σοβαρά ρωτάω! Όταν έχεις χρονο απάντησε μου.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.438
Like
13.794
Πόντοι
3.656
Να κανω μια ερώτηση ρε τύποι, αν αυριο το πρωι ο Κασι κανει μια δήλωση που απαρνείται το Ναζισμο, Χιλτερ κλπ και δηλωση οτι το κομμα του ειναι δεξιο η κετροδεξιο, ποιος δικαστής θα του απαγορευση να κατέβει στις εκλογες;;
Αν ο Κασιδιάρης είχε χιούμορ θα έβγαινε και θα δήλωνε την απεριόριστη στήριξη του στο κόμμα της νδ και στον Μητσοτάκης προσωπικά...

και ο Άρειος πάγος θα έπρεπε να απαγορεύσει στην νδ να κατέβει ως φιλοναζιστική κόμμα :tooth::tooth::tooth:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.438
Like
13.794
Πόντοι
3.656

Συνημμένα

  • Καταγραφή-53.png
    Καταγραφή-53.png
    662,4 KB · Εμφανίσεις: 19

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.973
Πόντοι
6.186
σοβαρέψου, δήλωση λέμε! και εγώ στο λύκειο είχα μπει στην ΚΝΕ γιατί γαμούσα μια από εκεί κ γενικά είχε ωραία γκομενακια κ εύκολα, τι πάει να πει ότι στα 32 μου ειμαι κουμουνι για μια μλκια που είχα κάνει στα 17?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.438
Like
13.794
Πόντοι
3.656
σοβαρέψου, δήλωση λέμε! και εγώ στο λύκειο είχα μπει στην ΚΝΕ γιατί γαμούσα μια από εκεί κ γενικά είχε ωραία γκομενακια κ εύκολα, τι πάει να πει ότι στα 32 μου ειμαι κουμουνι για μια μλκια που είχα κάνει στα 17?
Ποιον από αυτούς τους νταγλαράδες ήθελε να γαμήσει ο κασίδας πηγαίνοντας εκδρομή με την σημαία της Βέρμαχτ?

Σοβαρά έχεις αυτό επιχείρημα?
 

Chrys74

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2022
Μηνύματα
154
Like
133
Πόντοι
1
Να κανω μια ερώτηση ρε τύποι, αν αυριο το πρωι ο Κασι κανει μια δήλωση που απαρνείται το Ναζισμο, Χιλτερ κλπ και δηλωση οτι το κομμα του ειναι δεξιο η κετροδεξιο, ποιος δικαστής θα του απαγορευση να κατέβει στις εκλογες;;
Και ποιος θα τον πιστέψει;
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.973
Πόντοι
6.186
Ποιον από αυτούς τους νταγλαράδες ήθελε να γαμήσει ο κασίδας πηγαίνοντας εκδρομή με την σημαία της Βέρμαχτ?

Σοβαρά έχεις αυτό επιχείρημα?
σοβαρά δεν κατάλαβες τι εννοώ ? οι άνθρωποι αλλάζουν!
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.438
Like
13.794
Πόντοι
3.656
σοβαρά δεν κατάλαβες τι εννοώ ? οι άνθρωποι αλλάζουν!
Τύπε ξέρεις τι είναι ο ναζισμός? Έχεις διαβάσει κάνα βιβλίο? στην ίδια ηλικία σχεδόν είμαστε...δεν στο λέω σαν μπάρμπας...

άνοιξε κάνα βιβλίο να δεις τι είναι ο ναζισμός, ενημερώσου για τα πειράματα και τις εγχειρίσεις που έκαναν σε παιδάκια και μετά έλα να μας πεις αν ένας άνθρωπος αλλάζει θαυμάζοντας αυτά.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.881
Κριτικές
28
Like
2.812
Πόντοι
6.265
Οι καλοι συμμαχοι δεν εκαναν τετοια πραγματα
Οι αμερικανοι εριχναν ατομικες βομβες και εξολοθρευαν ετσι τα παιδακια χωρις απανθρωπα πειραματα

Οι κομμουνιστες τα βιαζαν ομαδικα τα παιδακια και 50-50 αν ζουσαν μετα η τα εκτελουσαν αλλα μην το κανουμε και θεμα η αριστερα εχει ενα ιδεωδες υπερ του ανθρωπου
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
923
Like
839
Πόντοι
86
Το πινγκ πονγκ συνεχίζεται με... κυβερνητικές διαρροές για Τζανερίκο:

Σύμφωνα με κυβερνητικές πηγές «ο κ. Τζανερρίκος υποστήριζε σε διάφορες επαφές του την επιθυμία του να γίνει εισαγγελέας του Αρείου Πάγου υποστηρίζοντας ότι έχει ερείσματα σε μεγάλα επιχειρηματικά συμφέροντα. Αυτές οι πληροφορίες έφτασαν στην κυβέρνηση και γι’ αυτό δεν τον όρισε ποτέ σ’ αυτή τη θέση. Από τότε τη φυλάει στην κυβέρνηση και γι’ αυτό κάνει αυτά που κάνει το τελευταίο διάστημα».
Οι ίδιες πηγές αναφέρουν ότι δεν υπήρχε καμία άλλη συνάντηση μαζί του με κυβερνητικό στέλεχος πλην του Γιώργου Γεραπετρίτη.

Πηγή:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.438
Like
13.794
Πόντοι
3.656
Οι καλοι συμμαχοι δεν εκαναν τετοια πραγματα
Οι αμερικανοι εριχναν ατομικες βομβες και εξολοθρευαν ετσι τα παιδακια χωρις απανθρωπα πειραματα

Οι κομμουνιστες τα βιαζαν ομαδικα τα παιδακια και 50-50 αν ζουσαν μετα η τα εκτελουσαν αλλα μην το κανουμε και θεμα η αριστερα εχει ενα ιδεωδες υπερ του ανθρωπου
Και γιαυτο να ψηφίσουμε τους ναζί?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Δηλαδή εσύ είσαι νεοδημοκράτης που ήθελες να ψηφίσεις τον κασίδη και αν δεν μπορέσεις θα ψηφίσεις ΣΥΡΙΖΑ? :confused:
Ειμαι ενας που δεν γουστάρει νταβατζηλικια. Η χωρα ειναι κατεστραμενη ήδη, οποτε δεν εχω κάποιο ηθικο δίλημμα.
Δεν εθχα σκοπό για κασιδα αλλα δεν μπορεινα κανουν τα γουρούνια σαπιοκοιλιαδες Βενιζέλος κ βοριδης ότι γουστάρουν
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.438
Like
13.794
Πόντοι
3.656
Ειμαι ενας που δεν γουστάρει νταβατζηλικια. Η χωρα ειναι κατεστραμενη ήδη, οποτε δεν εχω κάποιο ηθικο δίλημμα.
Τύπε μην το πάρεις στραβά...αλλά οι πολιτικοί απαντάνε ακριβώς όπως εσύ....δίνουν απάντηση χωρίς να λένε επί της ουσίας τίποτα.

Δεν κατάλαβα τι εννοείς.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Τύπε μην το πάρεις στραβά...αλλά οι πολιτικοί απαντάνε ακριβώς όπως εσύ....δίνουν απάντηση χωρίς να λένε επί της ουσίας τίποτα.

Δεν κατάλαβα τι εννοείς.
Λεω αυτό που ξέρω οτι θα συμβεί. Πολλοί κασιδες θα ψηφίσουν συριζα αν δεν κατέβει ο κασιδαςσαν κόμμα λογω κατάλυσηςπληρωςτου συντάγματος αυτής της μπουρδελοχ ώρας
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.438
Like
13.794
Πόντοι
3.656
Λεω αυτό που ξέρω οτι θα συμβεί. Πολλοί κασιδες θα ψηφίσουν συριζα αν δεν κατέβει ο κασιδαςσαν κόμμα λογω κατάλυσηςπληρωςτου συντάγματος αυτής της μπουρδελοχ ώρας
Τύπε δεν το πίστευα πριν μερικές μέρες...αλλά βλέποντας πως πάει η κατάσταση με την διαπλοκή δεν το αποκλείω.

Σε κάθε περίπτωση το δυστύχημα είναι ότι έχουμε πολλούς κασίδες.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Να κανω μια ερώτηση ρε τύποι, αν αυριο το πρωι ο Κασι κανει μια δήλωση που απαρνείται το Ναζισμο, Χιλτερ κλπ και δηλωση οτι το κομμα του ειναι δεξιο η κετροδεξιο, ποιος δικαστής θα του απαγορευση να κατέβει στις εκλογες;;
Μόνο ο Άλεξ μπορεί να μας βοηθήσει τύπε. Όλοι οι άλλοι θα πουν εικασίες
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.581
Like
27.812
Πόντοι
5.506
Εντάξει την πλάκα τη δέχομαι
Αλλά ο άλλος δεν κάνει πλάκα κοίτα στο επόμενο μήνυμα χωρίς εγώ να βρίσω καθόλου πώς βρίζει πατόκορφα
Για τις δικές σου βρισιες ίσως υπέρ έβαλα ήταν ένα σχήμα λόγου αυτό που έγραψες

Γιατί μετά από τόσα χρόνια δεν μπορούμε να πούμε ''άντε γαμήσου'' και στους 2 και απλά να προχωρήσουμε μπροστά?
αντε γαμησου
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Τύπε δεν το πίστευα πριν μερικές μέρες...αλλά βλέποντας πως πάει η κατάσταση με την διαπλοκή δεν το αποκλείω.

Σε κάθε περίπτωση το δυστύχημα είναι ότι έχουμε πολλούς κασίδες.
Δυστύχημα ευτυχημα αυτο που λεω ισχύει
Αν θες πεστο και γραμμη του κόμματος αν απαγορευθεί σε πρώτη φάση
Γιατί εασαει να κρατήσει αυτο δεν γινεται
Ειδικα με ρην απαγορευση μην δεισ το 5 % να γινει 15% σε δυο χρόνια ειτε με κούλα εθτε με αλ6
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.438
Like
13.794
Πόντοι
3.656
Δυστύχημα ευτυχημα αυτο που λεω ισχύει
Αν θες πεστο και γραμμη του κόμματος αν απαγορευθεί σε πρώτη φάση
Γιατί εασαει να κρατήσει αυτο δεν γινεται
Ειδικα με ρην απαγορευση μην δεισ το 5 % να γινει 15% σε δυο χρόνια ειτε με κούλα εθτε με αλ6
Ναι καλά το γάμησες...σιγά μην βγάλουν και αυτοδυναμία
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

σε μερικούς κύκλους ακούγονται ότι για τον ντάμα αυτό δεν είναι βρισιά :confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom