Νέα

Νέο κόμμα από τον Ηλία Κασιδιάρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savvass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προβλέπεται είσοδος του νέου κόμματος στην Βουλή ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 203 54,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 148 39,7%
  • Δεν ξέρω , δεν απαντώ

    Ψήφοι: 22 5,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    373

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
OP
OP
S

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Να είσαι υπέρμαχος της Χούντας, και να διαμαρτύρεσαι που δεν θα πάρει μέρος στις εκλογές το κόμμα Ανθ-Έλληνες ΓΠ(όλοι ξέρετε τι σημαίνει)....
Εγώ πιστεύω οτι αν κάποιος είναι υπέρμαχος της χούντας μάλλον θα του αρέσει ο αποκλεισμός :confused:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Εδώ έχουμε κάτι πολύ περίεργο...από τη μια μας λένε ότι η νδ δεν είναι και πολύ δεξιά...και ότι πολέμησε την χρυσή αυγή επειδή ήταν νεοναζί (που είναι) και όχι για κάποιον άλλο λόγο.

Από την άλλη με το να λένε ότι οι ψηφοφόροι της νδ θα πάνε στην χρυσή αυγή είναι σαν να μας λένε ότι κάποιος που υποτίθεται ότι τον αντιπροσωποευει η νδ που είναι δημοκρατικό κόμμα...ξαφνικά θα γίνει νεοναζί και εγκληματίας??

Δηλαδή ή η νδ ουσιαστικά δεν αντιπροσωπεύει όσους νομίζει...ή αυτοί που αντιπροσωπεύει δεν είναι και τόσο δημοκράτες...δεν εξηγείται αλλιώς....γιατί σε άλλη περίπτωση πως ένας δημοκράτης θα το ρίξει στη χρυσή αυγή για αντίδραση?
Εγω αν δεν αφησουν τον Κασιδα να κατέβει υποψηφιος(δεν νοκιζω οτιν3χει κανα φοβερό ποσοστό, απλα θα κάνει ρόμπα τντελως τον κουλι δενδια κλπ συμμορία)
Εαν λοιπον δεν τον αφησουν μα κατεβει θα ψηφισω τον Τσιπρα. Εγω κιβαλλοι πολλοί που δεν γουστάρουμε τις κουλομπαννανιες
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
923
Like
839
Πόντοι
86
Τελευταίες αναρτήσεις:
Τζανερίκος: «Εάν επιμείνουν ότι, όσα είπα είναι ανακριβή, τότε θα αναγκαστώ να αποκαλύψω εγώ από ποιον Ανώτατο Κυβερνητικό παράγοντα και γιατί οχλήθηκα το Σάββατο στις 8 Απριλίου, μια μέρα πριν κάνω τη δήλωση μου, για την πρωτοφανή προσπάθεια επηρεασμού μου. Εάν δεν βγει ο ίδιος να πει τι έγινε στην "επαφή" μας, θα αναγκαστώ να τους τα θυμίσω εγώ με λεπτομέρειες, ποιος και γιατί μου ζήτησε να βοηθήσω, για να αποκλειστεί το κόμμα Κασιαδιάρη στις εκλογές και σε περίπτωση, που βοηθήσω, τι μου υποσχέθηκε..!»
Πηγή:

Κοντιάδης: «Αν είναι ακριβείς οι δηλώσεις του παραιτηθέντος αντιπροέδρου του ΑΠ κ.Τζανερίκου ότι δέχθηκε πιέσεις, με συγκεκριμένα ανταλλάγματα, από τον υπουργό Επικρατείας και άλλο ανώτατο κυβερνητικό αξιωματούχο προκειμένου να αποκλείσει το Α' Τμήμα ΑΠ το κόμμα Κασιδιάρη από τις εκλογές, τότε πρόκειται όχι απλώς για αντισυνταγματική παρέμβαση της εκτελεστικής στη δικαστική λειτουργία αλλά για κακουργηματικές πράξεις, άρα πρέπει να επιληφθεί αμέσως ο εισαγγελέας του Αρείου Πάγου (άρθ. 167A και 237 Ποινικού Κώδικα)».
Πηγή:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.183
Like
34.531
Πόντοι
9.931
Να κανω μια ερώτηση ρε τύποι, αν αυριο το πρωι ο Κασι κανει μια δήλωση που απαρνείται το Ναζισμο, Χιλτερ κλπ και δηλωση οτι το κομμα του ειναι δεξιο η κετροδεξιο, ποιος δικαστής θα του απαγορευση να κατέβει στις εκλογες;;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Τελευταίες αναρτήσεις:
Τζανερίκος: «Εάν επιμείνουν ότι, όσα είπα είναι ανακριβή, τότε θα αναγκαστώ να αποκαλύψω εγώ από ποιον Ανώτατο Κυβερνητικό παράγοντα και γιατί οχλήθηκα το Σάββατο στις 8 Απριλίου, μια μέρα πριν κάνω τη δήλωση μου, για την πρωτοφανή προσπάθεια επηρεασμού μου. Εάν δεν βγει ο ίδιος να πει τι έγινε στην "επαφή" μας, θα αναγκαστώ να τους τα θυμίσω εγώ με λεπτομέρειες, ποιος και γιατί μου ζήτησε να βοηθήσω, για να αποκλειστεί το κόμμα Κασιαδιάρη στις εκλογές και σε περίπτωση, που βοηθήσω, τι μου υποσχέθηκε..!»
Πηγή:

Κοντιάδης: «Αν είναι ακριβείς οι δηλώσεις του παραιτηθέντος αντιπροέδρου του ΑΠ κ.Τζανερίκου ότι δέχθηκε πιέσεις, με συγκεκριμένα ανταλλάγματα, από τον υπουργό Επικρατείας και άλλο ανώτατο κυβερνητικό αξιωματούχο προκειμένου να αποκλείσει το Α' Τμήμα ΑΠ το κόμμα Κασιδιάρη από τις εκλογές, τότε πρόκειται όχι απλώς για αντισυνταγματική παρέμβαση της εκτελεστικής στη δικαστική λειτουργία αλλά για κακουργηματικές πράξεις, άρα πρέπει να επιληφθεί αμέσως ο εισαγγελέας του Αρείου Πάγου (άρθ. 167A και 237 Ποινικού Κώδικα)».
Πηγή:
Κουλι τανιεσαι
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Να κανω μια ερώτηση ρε τύποι, αν αυριο το πρωι ο Κασι κανει μια δήλωση που απαρνείται το Ναζισμο, Χιλτερ κλπ και δηλωση οτι το κομμα του ειναι δεξιο η κετροδεξιο, ποιος δικαστής θα του απαγορευση να κατέβει στις εκλογες;;
Δεν χρειαζεται καμμια δήλωση. Δεν εχει δηλωσει ναζι η χιτλερικος
Αυτα ταχαν κανςι παππας Μιχαλολιάκος. Κασιδας το παιζει τωρα μόνο πατριωτης και δεν μπορούν να του κάνουν τίποτα
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Δεν χρειαζεται καμμια δήλωση. Δεν εχει δηλωσει ναζι η χιτλερικος
Αυτα ταχαν κανςι παππας Μιχαλολιάκος. Κασιδας το παιζει τωρα μόνο πατριωτης και δεν μπορούν να του κάνουν τίποτα
Επισης τυχαία έκανε τατουάζ σβάστικα γιατί του άρεσε το σχέδιο..
:confused::confused::confused:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.881
Κριτικές
28
Like
2.812
Πόντοι
6.265
Δεν υπαρχει καμια παρεμβαση απο πολιτικους στην "ανεξαρτητη δικαιοσυνη"

Μην ξεχνατε οτι το επισημο πορισμα για το ηχητικο "πες τον παναθηναικακια.." απο την κρατικη υπηρεσια ηταν πως δεν ηταν ο Σαμαρας

Και βιντεο με τον κουλη να βγει που δινει εντολες κατα παραβαση του Συνταγματος σε δικαστες θα πουνε πως ειναι mr bean η ο τερις χρυσος
 

xxxnnn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
263
Like
1.132
Πόντοι
201
Θα τους γαμήσει ο Λιάκος με την διαφήμιση που του κάνουν
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.183
Like
34.531
Πόντοι
9.931
Δεν χρειαζεται καμμια δήλωση. Δεν εχει δηλωσει ναζι η χιτλερικος
Αυτα ταχαν κανςι παππας Μιχαλολιάκος. Κασιδας το παιζει τωρα μόνο πατριωτης και δεν μπορούν να του κάνουν τίποτα
Εγω λεω οτι βγαίνει με ενα 10σελιδο κειμενο και αποκηρύσσει τα παντα ολα σε σχεση με τον Ναζισμο και δηλωνει οτι το κομμα του ειναι δεξιο, τυπου Τζημερου, Μπογδανου, Λατινοπουλου κλπ.

Πως στο διαλο μετα θα του απαγορεύσουν να κατέβει στης εκλογες;;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Να κανω μια ερώτηση ρε τύποι, αν αυριο το πρωι ο Κασι κανει μια δήλωση που απαρνείται το Ναζισμο, Χιλτερ κλπ και δηλωση οτι το κομμα του ειναι δεξιο η κετροδεξιο, ποιος δικαστής θα του απαγορευση να κατέβει στις εκλογες;;

Εγω λεω οτι βγαίνει με ενα 10σελιδο κειμενο και αποκηρύσσει τα παντα ολα σε σχεση με τον Ναζισμο και δηλωνει οτι το κομμα του ειναι δεξιο, τυπου Τζημερου, Μπογδανου, Λατινοπουλου κλπ.

Πως στο διαλο μετα θα του απαγορεύσουν να κατέβει στης εκλογες;;
πιστευεις θα το εκανε;
Πες του να το κανει αφου ειναι τοσο απλο :tooth:


 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.183
Like
34.531
Πόντοι
9.931
πιστευεις θα το εκανε;
Πες του να το κανει αφου ειναι τοσο απλο :tooth:


Υποθετικο ηταν το ερώτημα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.575
Like
6.210
Πόντοι
2.356
Δεν χρειαζεται να κατεβει ο γιωτοπουλος η ο κουφοντινας

Οι μαρτυρες υπερασπισης τους και υμνητες τους ειναι στην βουλη ηδη με το μορφωμα του συριζα οπως ο ζουραρις
Και του Κασιδιάρη στο μόρφωμα που λέγεται ΝΔ, με Πλεύρη, Βορίδη, Μπουμπούκο.
Αυτά είναι γνωστά. Το ζητούμενο είναι αν έχουν το δικαίωμα αυτόνομης καθόδου.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.268
Like
3.522
Πόντοι
1.706
Υποθετικο ηταν το ερώτημα.
Άμα είναι να αρχίσουμε τις υποθέσεις γιατί να μην το πάμε πιο πίσω?
Όταν είχαν το δικαστήριο γιατί δεν έδειξε την παραμικρή μεταμέλεια?
Μάλλον γιατί πιστεύει πως είχε πράξει τα πάντα, μέχρι τότε, σωστά.
Πως να βγεί σήμερα και να κάνει τέτοια δήλωση και τι αξία να έχει αυτή......
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
πιστευεις θα το εκανε;
Πες του να το κανει αφου ειναι τοσο απλο :tooth:


Οππιος διαβασει περαν της επικεφαλιδας τουβπαντα αναξιοπιστου κ παπατζη tvxs θα δει οτι δεν υπάρχει υμνοσνστον Χίτλερ αλλα ευχολόγια για την πιθανη πορεια του εθνικοσολισμου αν κερδιζε τον β παγκ ο χιτλερ... Δεν υπάρχει αμεση αναφορά.. Τα συμπερασματα στον προλογο ειναι οι γνωστες αρλούμπες του αρχικοπρου προπαγανδιστη Κουλογλου
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Δεν το αποδέχεται. Λεει οτι ειναι αρχαίο ελληνικό συμβολο οπως μαιανδροι κλπ.. Οποτε δεν τπαρχει παραδοχη
Για την παρακάτω φωτό ποια απάντηση έδωσε, πως είναι φωτομοντάζ,έκαναν γυμναστικές επιδείξεις ή έπαιζαν τους Γερμανούς στον β' παγκόσμιο ;

IMG_20230412_174230.jpg
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Και του Κασιδιάρη στο μόρφωμα που λέγεται ΝΔ, με Πλεύρη, Βορίδη, Μπουμπούκο.
Αυτά είναι γνωστά. Το ζητούμενο είναι αν έχουν το δικαίωμα αυτόνομης καθόδου.
Έχουνε κ παρέχουν ειδικα που προεδρος ειναι αλλος πλέον.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Για την παρακάτω φωτό ποια απάντηση έδωσε, πως είναι φωτομοντάζ,έκαναν γυμναστικές επιδείξεις ή έπαιζαν τους Γερμανούς στον β' παγκόσμιο ;

IMG_20230412_174230.jpg
Άλλαξαν τα πράγματα από τότε
Κινεγω καπουε ψυφιζα ΠΑΣΟΚ, τι να κανουμε τωρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom