Νέα

Νέο κόμμα από τον Ηλία Κασιδιάρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savvass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Προβλέπεται είσοδος του νέου κόμματος στην Βουλή ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 203 54,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 148 39,7%
  • Δεν ξέρω , δεν απαντώ

    Ψήφοι: 22 5,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    373

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.430
Like
13.779
Πόντοι
3.656
Άντε γεια σου. Αυτό λέω.

Αν λοιπόν αυτή τη δασκάλα τη στείλεις στην Καλαμάτα να μαζεύει ελιές θα πέσουν να σε φάνε καθώς είναι "επιστήμονας" μη χέσω. Όμως αυτή η "κυρία" όπως και πολλές χιλιάδες άλλοι τέτοιοι χόρευαν στο Σύνταγμα το 2015 γιατί θα βγαίναμε από το €€€ και ψηφίζει ΧΑ.
Ρε τύπε....το 15 οι Συριζαίοι είχαν βγει και έκαναν πάρτυ και έλεγαν σώσαμε τα σπίτια μας (πάρτε στον κώλο τους online πλειστηριασμούς μετά και καλή χώνεψη...) δεν ψηφίζουν χρυσή αυγή αυτοί.

Πως αλλιώς να στο πούμε?
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
923
Like
1.475
Πόντοι
206
Τύπε εσύ έχεις μια καραμέλα 2 μέρες τώρα. Πιο πάνω είπα ότι ΥΠΑΡΧΟΥΝ και τα ζώα που πιστεύουν ότι η χρυσή αυγή είναι αγνό πατριωτικό κόμμα αλλά είναι ΟΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ.

Το μεγαλύτερο μέρος από όσους τους ψηφίζουν (δεν είναι και πολλοί...το λέμε σα να είναι και 5 εκατομμύρια κόσμος)...ξέρουν μεσες άκρες τι είναι η χρυσή αυγή. Εγώ δεν μπορώ λοιπόν να δεχτώ ότι ο άλλος ξέρει ότι ψηφίζει ναζιστές ή ακόμα και χουντικούς....και δεν είναι ο ίδιος λίγο φασίστας....

Αυτοί είναι λίγοι. Δεν το αμφισβητώ αυτό. Λίγοι όπως σωστά έγραψες. Όχι 5εκ αλλά ούτε και τόσοι όσοι να προκαλέσουν πρόβλημα στη δημοκρατία. Αλλά το έχουμε κάνε τέτοιο κοσμογονικό θέμα που ΔΕΝ αξίζει.

Όπως έγραψες και ΣΥΜΦΩΝΩ είναι αποτέλεσμα των μνημονίων. Αυτή τη στιγμή ΔΕΝ έχει γίνει ΚΑΜΙΑ σοβαρή μακροπρόθεσμη κίνηση από τη ΝΔ για βελτίωση της οικονομίας μας. Αντ' αυτού ασχολούμαστε με το ΕΛΑΧΙΣΤΟ κομμάτι της κοινωνίας που είναι σκέτα ζώα και δεν κοιτάμε τους υπόλοιπους που είναι πιο σοβαροί. Το έγραψα και νωρίτερα. ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ. Άστες να έρθουν και να δούμε τότε ο Κασιδιάρης πόσους ψήφους θα πάρει.
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
923
Like
1.475
Πόντοι
206
Ρε τύπε....το 15 οι Συριζαίοι είχαν βγει και έκαναν πάρτυ και έλεγαν σώσαμε τα σπίτια μας (πάρτε στον κώλο τους online πλειστηριασμούς μετά και καλή χώνεψη...) δεν ψηφίζουν χρυσή αυγή αυτοί.

Πως αλλιώς να στο πούμε?

ΔΕΝ κατάλαβες τι έγραψα. Αναφέρθηκα ΚΑΙ στους δυο. Οι μεν χόρευαν στο Σύνταγμα, οι δε ψήφιζαν Μιχαλολιάκο και Μπαρμπαρούση. Τα ίδια σκατά σε κάθε περίπτωση.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.598
Like
17.719
Πόντοι
3.656
Στην αλαμπαμα... Που πρωτα παιρνεις αδεια οπλοφοριας και ενα AR και μετα σε γραφουν στο ληξιαρχειο...Στην Αλαμπάμα, δεν χρειάζεται άδεια οπλοφορίας. Είναι από τις πολιτείες που ισχύει το OPEN CARRY .

Οποιοσδήποτε ενήλικας μπορεί να έχει όπλο , εφόσον δεν ισχύει ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
(κάτι που ισχύει για καταδικασμένους εγκληματίες και βαριά ψυχασθενείς μόνο).

Αυτό σημαίνει ότι με τη γνωστή ΚΑΡΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΩΜΑ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ,
αγοράζεις όπλα όπως περίστροφα, πιστόλια με γεμιστήρα και φυσικά ραβδωτά τυφέκια .
Ισχύουν οι γενικές απαγορεύσεις, όχι αυτόματα όπλα δηλαδή, όπλα με εκτοξευτές εκρηκτικών κτλ



Γενικά το open carry ίσχυε μέχρι προσφάτως παντού , με εξαίρεση ΝΥ, Καλιφόρνια, Φλόριντα και 1-2 άλλα states.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.430
Like
13.779
Πόντοι
3.656
Αυτοί είναι λίγοι. Δεν το αμφισβητώ αυτό. Λίγοι όπως σωστά έγραψες. Όχι 5εκ αλλά ούτε και τόσοι όσοι να προκαλέσουν πρόβλημα στη δημοκρατία. Αλλά το έχουμε κάνε τέτοιο κοσμογονικό θέμα που ΔΕΝ αξίζει.

Όπως έγραψες και ΣΥΜΦΩΝΩ είναι αποτέλεσμα των μνημονίων. Αυτή τη στιγμή ΔΕΝ έχει γίνει ΚΑΜΙΑ σοβαρή μακροπρόθεσμη κίνηση από τη ΝΔ για βελτίωση της οικονομίας μας. Αντ' αυτού ασχολούμαστε με το ΕΛΑΧΙΣΤΟ κομμάτι της κοινωνίας που είναι σκέτα ζώα και δεν κοιτάμε τους υπόλοιπους που είναι πιο σοβαροί. Το έγραψα και νωρίτερα. ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ. Άστες να έρθουν και να δούμε τότε ο Κασιδιάρης πόσους ψήφους θα πάρει.
τύπε έχω την εντύπωση ότι τρολλάρεις κάτι λίγο :confused:
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Photoshop τα εξωφυλλα του περιοδικου της Χρυσης Αυγης?
Εγω κανονικοτατα τα θυμαμαι αυτα τα εξωφυλλα στα περιπτερα το 1980 και λιγο νωριτερα.
Αν ελεγες τότε σε καποιον, οτι θα ερθει μερα που η Χρυση Αυγη θα γινει τριτο κομμα, θα σε περνούσε για τρελο. Αλλά τελικα τρελαθηκε ο κοσμος. Η μεγαλυτερη αποδειξη της πνευματικης παρακμης αυτης της χωρας τα τελευταια χρονια, ειναι το γεγονος οτι η Χρυση Αυγη μπηκε στη βουλη. Και φτασαμε να συζηταμε αν ειναι "δημοκρατικο" να μην ξαναμπει απο την πισω πορτα στη Βουλη. Πώς καταντησαμε ετσι?
Αλεξαρα με ολο τον σεβασμο που τρεφω στο προσωπο σου σορυ αλλα θα σκασω
αν δεν το πω..
Πνευματικη παρακμη και φτωχεια δεν ειναι οτι μπηκαν οι Ναζι στην βουλη..
Αναρωτιεσαι και απορεις πως καταντησατε ετσι οι γραικυλοι ψηφοφοροι?
Παντα ετσι ησασταν λυπαμαι που στο λεω ρε μπρο...
Καταντια ρε μαγκα μου να ψηφιζεις τους παλουκωτες σου...
Συνδρομο Στοκχολμης..
Να μην μπορεις χωρις τον γαμια της ζωης σου ουτε ενα δευτερολεπτο και
να τον εκθειαζεις οπου σταθεις και οπου βρεθεις για το ποσο καλες επιδοσεις εχει
στο να ασελγει επανω στην ψυχουλα σου και στο κορμακι σου...
Δεν πειραζει ομως..
Απο την αλλη καλυτερα κομματοσκυλο θα μου πεις παρα ποινικος μαχαιροβγαλτης
και να βγαζεις καγκελο..
Οπως το βλεπει ο καθενας..
Αν ειχαν το μυαλο του ΝεοΔημοκρατη οι Χρυσαυγιτες θα καταφερναν να κανουν ακομα πιο πολλα
και διχως να καταδικαστουν..
Ας πουμε να τσουγκρισουν 2 τρενα και να ριξουν σε εναν χαζο το φταιξιμο και η ζωη συνεχιζεται
ρε παιδι μου..
Η να καψουν μια χωρα ολοκληρη και ολα καλα...
Ειναι τοσα πολλα που δεν θα επρεπε καν καποιοι να μιλατε και ομως συνεχιζετε ακαθεκτα
να προσπαθειτε να μας καψετε οτι εγκεφαλικο κυτταρο εχει μεινει..
Δε γαμιεται...
Φιλικα παντα..
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
923
Like
1.475
Πόντοι
206
τύπε έχω την εντύπωση ότι τρολλάρεις κάτι λίγο :confused:

Τρολάρω για τις επενδύσεις;

Έχει η Αγγλία Νεοναζί στην βουλή της; Η Γαλλία; Η Ιταλία; Ποια προηγμένη χώρα έχει Νεοναζί στο κοινοβούλιο της πέραν της δικής μας;
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.672
Κριτικές
12
Like
6.869
Πόντοι
2.646
Η θέση του Βενιζέλου είναι στη φυλακή. Εδώ έβγαλαν τα αρχιδια του συριζα πρώτο κόμμα και εσεις μας λέτε που έβγαλαν τρίτη τη χρυσή αυγή.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.721
Πόντοι
6.515
Ρε το γράφω πάλι. Αυτή τη στιγμή το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ποσοστό είναι ΖΩΑ που περιμένουν τον "Τσοβόλα" και τον "Αντρέα" να αναστηθούν και να μοιράσουν πάλι χρήμα. Τι δεν καταλαβαίνετε σε αυτό; Αν τους ρωτήσεις όχι για την ΧΑ αλλά για οποιοδήποτε κόμμα δεν θα ξέρουν να σου απαντήσουν βασικές ερωτήσεις.

Εδώ οι περισσότεροι δεν έχουν τις βασικές γνώσεις του Δημοτικού. Πλέον η κοινωνία μας είναι εντελώς ζωοποιημένη. Έχω συναδέλφους στη δουλειά που είναι ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΟΙ. Προσπαθείς να κάνεις μια σοβαρή κουβέντα για κάτι και ΔΕΝ έχουν καμία ιδέα για το τι λες. Και δεν λέω να μιλήσεις για τον Εμπειρίκο και τον Ίψεν. Αλλά κάτι ρε αδερφέ κοινωνικό ή δεν ξέρω τι άλλο. Ή θα γαμήσουν την κουβέντα ή θα σε κοιτάνε σαν χάνοι.
Για την αμορφωσιά και το χαλί στα πανεπιστημια φταίνε αυτοί που κυβέρνησαν
Οι ίδιοι τα παιδια τους τα στέλνουν στα ξένα πανεπιστημια, ενώ εδώ επιτρέπουν το μπαχαλο
 
  • Like
Αντιδράσεις: foobar

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.430
Like
13.779
Πόντοι
3.656
Τρολάρω για τις επενδύσεις;

Έχει η Αγγλία Νεοναζί στην βουλή της; Η Γαλλία; Η Ιταλία; Ποια προηγμένη χώρα έχει Νεοναζί στο κοινοβούλιο της πέραν της δικής μας;
Όχι...μπορεί να κάνω και λάθος αλλά οι συλλογισμοί σου πάνε από το ένα θέμα στο άλλο χωρίς να τελειώνουν καμία συζήτηση. Η Γαλλία δεν είχε την Λεπέν? αυτή μπορεί να μην είναι νεοναζί αλλά και δημοκρατική φωνή δεν την λες....
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.721
Πόντοι
6.515
Όχι...μπορεί να κάνω και λάθος αλλά οι συλλογισμοί σου πάνε από το ένα θέμα στο άλλο χωρίς να τελειώνουν καμία συζήτηση. Η Γαλλία δεν είχε την Λεπέν? αυτή μπορεί να μην είναι νεοναζί αλλά και δημοκρατική φωνή δεν την λες....
Οι Γάλλοι είναι ενα μηνα στους δρόμους και μάχονται τη νέα τάξη, ενώ οι Έλληνες βλέπουν τα κωλαρακια στο survivor και περιμενουν να φάνε το αρνι
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Τρολάρω για τις επενδύσεις;

Έχει η Αγγλία Νεοναζί στην βουλή της; Η Γαλλία; Η Ιταλία; Ποια προηγμένη χώρα έχει Νεοναζί στο κοινοβούλιο της πέραν της δικής μας;
Συμφωνω και επαυξανω ρε αρχοντα...
Ποια χωρα νορμαλ εχει ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΤΟΣΥΜΜΟΡΙΤΕΣ ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΔΕΣ με κομματα?
Μα φυσικα το μπουρδελο η Ελλαδιτσα μας.
Σφυροδρεπανο ουτε στην μεχρι προτινος Κουβα δεν υπηρχε σαν συμβολο..
Εμεις εχουμε και τετοιους αμα λαχει να πουμε..
Να μην εχουμε και λιγους Ναζι?
Ετσι για να σπαει λιγο η κοκκινιλα ρε αδερφε..
Δικαιο το βλεπω..
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.430
Like
13.779
Πόντοι
3.656
Οι Γάλλοι είναι ενα μηνα στους δρόμους και μάχονται τη νέα τάξη, ενώ οι Έλληνες βλέπουν τα κωλαρακια στο survivor και περιμενουν να φάνε το αρνι
Και πολύ καλά κάνουν....αυτό τι σχέση έχει με αυτό που είπα εγώ? Αμφιβάλω αν μάχονται την ''νέα τάξη'' αλλά μάλλον την "νέα σύνταξη''
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
923
Like
1.475
Πόντοι
206
Όχι...μπορεί να κάνω και λάθος αλλά οι συλλογισμοί σου πάνε από το ένα θέμα στο άλλο χωρίς να τελειώνουν καμία συζήτηση. Η Γαλλία δεν είχε την Λεπέν? αυτή μπορεί να μην είναι νεοναζί αλλά και δημοκρατική φωνή δεν την λες....

Η Λεπέν δεν είναι Νεοναζί αλλά ακροδεξιά. Έχει μια μικρή διαφορά. Οι δικοί μας είναι ΜΑΧΑΙΡΟΒΓΑΛΤΕΣ και απαγορευμένοι σε όλη την Ευρώπη.

Βασικά θα έπρεπε να έχουμε ένα σοβαρό ακροδεξιό κόμμα για να αποφεύγαμε το παρών χάλι. Αλλά βλέπεις ο Καρατζαφέρης ήθελε να ορκιστεί πρωθυπουργός μέσα στην Αγία Σοφία. Όταν έχεις τέτοια ζαβά πως μπορείς να κάνεις σοβαρή πολιτική.

Η Λεπέν και η κάθε Λεπέν σαν σοβαρή πολιτικός έχει φροντίσει να ΜΗΝ έχει στις τάξεις της τέτοια ζαβά ή ακόμη χειρότερα εγκληματίες. Γι' αυτό πάντα είναι ψηλά στις εκλογές.

Εμείς εδώ πήγαμε και ρίξαμε ψήφο στον Κασιδιάρη μη χέσω.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Συμφωνω και επαυξανω ρε αρχοντα...
Ποια χωρα νορμαλ εχει ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΤΟΣΥΜΜΟΡΙΤΕΣ ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΔΕΣ με κομματα?
Μα φυσικα το μπουρδελο η Ελλαδιτσα μας.
Σφυροδρεπανο ουτε στην μεχρι προτινος Κουβα δεν υπηρχε σαν συμβολο..
:confused:
τυπε μου τι λες; Για κανε μια γρηγορη ερευνα μονος σου στο γκουγκλ...
ή μηπως ισπανιες πορτογαλιες γαλλιες δεν ειναι "νορμαλ";
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
:confused:
τυπε μου τι λες; Για κανε μια γρηγορη ερευνα μονος σου στο γκουγκλ...
ή μηπως ισπανιες πορτογαλιες γαλλιες δεν ειναι "νορμαλ";
Ειναι?
Αν ειναι ok..
Για μενα αδερφε δεν ειναι αν εχουν Ερυθρους Χμερ..
Αν εσενα σου κανουν εμενα μου περισσευουν..
Δεν γινεται να συμφωνουμε και σε ολα..
Ετσι δεν ειναι?
Νορμαλ ομως και μπολσεβικος κατ εμε δυστυχως δεν..
Γνωμη μου και δεν περιμενω με το ζορι να γινει σεβαστη..
Προς Θεου..
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.434
Κριτικές
36
Like
37.985
Πόντοι
18.565
Τρολάρω για τις επενδύσεις;

Έχει η Αγγλία Νεοναζί στην βουλή της; Η Γαλλία; Η Ιταλία; Ποια προηγμένη χώρα έχει Νεοναζί στο κοινοβούλιο της πέραν της δικής μας;
Ειχα αποφασισει να μην ξαναγραψω στα πολιτικα νηματα αλλα ειδα αυτο το "ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ" και μου εφυγε η μασελα απο το γελιο. Επενδυσεις με τι; Με κρατικο χρημα; Εδω ο "δικος μου" παινευεται οτι εφτιαξε 4 ξενοδοχεια στην Ελλαδα και ενα στο Λας Βεγκας χωρις να βαλει ουτε ενα ευρω απο την τσεπη του. Εκμεταλευομενος ενα νομο του 1963 ο πατερας του, βρεθηκε με μια περιουσια εκατομμυριων, αυτος και η οικογενεια του. Ο καλος επενδυτης δεν βαζει ποτε απο την τσεπη του, ειναι το μονιμο μοτο του.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.430
Like
13.779
Πόντοι
3.656
Η Λεπέν δεν είναι Νεοναζί αλλά ακροδεξιά. Έχει μια μικρή διαφορά. Οι δικοί μας είναι ΜΑΧΑΙΡΟΒΓΑΛΤΕΣ και απαγορευμένοι σε όλη την Ευρώπη.

Βασικά θα έπρεπε να έχουμε ένα σοβαρό ακροδεξιό κόμμα για να αποφεύγαμε το παρών χάλι. Αλλά βλέπεις ο Καρατζαφέρης ήθελε να ορκιστεί πρωθυπουργός μέσα στην Αγία Σοφία. Όταν έχεις τέτοια ζαβά πως μπορείς να κάνεις σοβαρή πολιτική.

Η Λεπέν και η κάθε Λεπέν σαν σοβαρή πολιτικός έχει φροντίσει να ΜΗΝ έχει στις τάξεις της τέτοια ζαβά ή ακόμη χειρότερα εγκληματίες. Γι' αυτό πάντα είναι ψηλά στις εκλογές.

Εμείς εδώ πήγαμε και ρίξαμε ψήφο στον Κασιδιάρη μη χέσω.
Τύπε....θα σου πω τι πιστεύω εγώ...όποιο άκρο και να πάρεις...δεν υπάρχουν σοβαρά άτομα (για πολιτική) μέσα σε αυτό.

Εξηγώ : Πάρε τους ακροδεξιούς....κρύβουν τον φασισμό και τα κόμπλεξ κατωτερότητας που έχουν με τους όρους του έθνους, του κράτους, του πατρίδα ΘΡΗΣΚΕΙΑ οικογένεια....τι και αν θρησκεία που πιστεύουμε στην Ελλάδα είναι ένα αντιρατσιστικό, σοσιαλιστικό κίνημα που έλεγε "όλοι είμαστε ίσοι και κανένας δεν είναι ανώτερος των άλλων''. Όπως καταλαβαίνεις δεν υπάρχει σοβαρότητα.

Από την άλλη έχεις τους ακροαριστερούς που κρύβουν την ανικανότητα, την τεμπελιά και την ανευθυνότητα τους με όρους όπως ''κάτω το κεφάλαιο'' , έξω οι πολυεθνικές, έξω από την Ευρώπη, δεν θέλουμε κανέναν πάνω από το κεφάλι μας.....αλλά μια χαρά απολαμβάνουν όλα τα ωφέλη του καπιταλισμού με τα MacBook, τα iPhone και τα υβριδικά σκούτερ τους που έγιναν εισαγωγή από την πολυεθνική. Όπως καταλαβαίνεις πίτσες μπλε και εκεί.
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
923
Like
1.475
Πόντοι
206
Ειχα αποφασισει να μην ξαναγραψω στα πολιτικα νηματα αλλα ειδα αυτο το "ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ" και μου εφυγε η μασελα απο το γελιο. Επενδυσεις με τι; Με κρατικο χρημα; Εδω ο "δικος μου" παινευεται οτι εφτιαξε 4 ξενοδοχεια στην Ελλαδα και ενα στο Λας Βεγκας χωρις να βαλει ουτε ενα ευρω απο την τσεπη του. Εκμεταλευομενος ενα νομο του 1963 ο πατερας του, βρεθηκε με μια περιουσια εκατομμυριων, αυτος και η οικογενεια του. Ο καλος επενδυτης δεν βαζει ποτε απο την τσεπη του, ειναι το μονιμο μοτο του.

Ρε μάστορα δεν λέω ότι θα γίνει τίποτα. Μια χαρά μας έχουν με τα επιδόματα. Στην αρχή του Covid και τώρα με τα Food, market και δεν ξέρω τι άλλο.

Αλλά οι προηγμένες χώρες ΔΕΝ έχουν τέτοια ακραία κόμματα στη βουλή τους διότι ΖΟΥΝ μια χαρά με την καλπάζουσα οικονομία που έχουν. Όταν οι τιμές στα S/M είναι ίδιες με τις δικές μας αλλά ο μισθός διπλάσιος ποιος θα ψηφίσει τον εκεί Κασιδιάρη; Χέστηκε.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.430
Like
13.779
Πόντοι
3.656
Ειναι?
Αν ειναι ok..
Για μενα αδερφε δεν ειναι αν εχουν Ερυθρους Χμερ..
Αν εσενα σου κανουν εμενα μου περισσευουν..
Δεν γινεται να συμφωνουμε και σε ολα..
Ετσι δεν ειναι?
Νορμαλ ομως και μπολσεβικος κατ εμε δυστυχως δεν..
Γνωμη μου και δεν περιμενω με το ζορι να γινει σεβαστη..
Προς Θεου..
Κανένα άκρο δεν είναι νορμάλ τύπε..έτσι είναι η ζωή...αν τρως πολύ θα γίνεις χοντρός...αν τρως λίγο θα γίνεις αδύναμος.

Αν είσαι ακραίος δεξιός θα καταντήσεις φασίστας...αν είσαι ακραίος αριστερός...πάλι φασίστας θα καταντήσεις.....

νομίζω το καλύτερο είναι να παραμείνεις ελεύθερα σκεπτόμενος και χωρίς πολίτικη ταυτότητα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom