Νέα

Νεκρός ο 34χρονος Παύλος Φύσσας στο Κερατσίνι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
Ναι μωρε, μαζευονται 40 τύποι με μπλουζες της χρυσης αυγης και ο ανακριτης θα τον ρωτουσε αν ειναι μελος του ΚΚΕ ή της ΝΔ.
Ηταν εντελως αψυχολογητο απο μερους του να ασχοληθει με αυτα που λες.
Μιλαμε τα σπας.

Άλλο είπα εγώ....Σε κάθε έγκλημα που γίνεται, ρωτάνε τον ύποπτο σε ποιο κόμμα ανήκει??? Ποιος ο λόγος να πάρει τη γυναίκα του να της πει να εξαφανίσει το υλικό που τον συνδέει με τη ΧΑ ενώ, πλην του κλομπ για το οποίο θα φας κάτι ψιλά σε σχέση με το φόνο, είναι όλα νόμιμα. Και η γυναίκα του γιατί τα πήγε στη ΧΑ και ΓΙΑΤΙ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕ ΑΦΟΥ ΔΕ ΒΡΗΚΑΝ ΤΙΠΟΤΑ???? Και γιατί τη ρώτησαν??? Είναι επιβαρυντικό να έχω μια μπλούζα της ΧΑ στο σπίτι μου???
Μην κολλάς σε ένα απο αυτά που λέω...που και σε αυτό σου απαντάω...δες το συνολικά...σου κάθεται καλά σαν είδηση όλο αυτό?
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Καλά είσαι τρόμπας, δεν παλεύεσαι.....Απλά πράγματα έγινε ένας φόνος δεν ξέρω γιατί και για ποιο λόγο και τώρα προσπαθούν να τον συνδέσουν με τη ΧΑ....Είναι δυνατόν να συλλαμβάνουν τον άλλο για φόνο και να τον ρωτάει ο ανακριτής αν είναι μέλος της ΧΑ??? Είναι δυνατόν η γυναίκα του να μην μπορούσε να εξαφανίσει ένα πτυσσόμενο κλομπ και μερικά φυλλάδια ή μπλούζες??? Και πώς έφτασαν να τη ρωτήσουν αν υπήρχε υλικό της ΧΑ στο σπίτι? Τι πρεμούρα είχε ο ανακριτής να μάθει αν υπήρχε υλικό της ΧΑ στο σπίτι??? Νόμιμο κόμμα δεν είναι? Δεν είναι τρομμοκρατική οργάνωση....και αφού δε βρήκαν τίποτα στο σπίτι γιατί είπε αυτή από μόνη της ότι τα πήγε στη ΧΑ?
Σε κάθε έναν ύποπτο για φόνο που πιάνουν κάνουν και έρευνα στο σπίτι του για φυλλάδια κομμάτων??? ή τον ρωτάνε τι ψηφίζει και που ανήκει πολιτικά?

Κάτσε εσύ πρόβατο και φάε την είδηση αμάσητη...

εσύ τι λες πως έγινε;
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Ναι βεβαια.
Η ειδηση ειναι στημενη.
Και το πτώμα ειναι ψεύτικο.

στα αρχιδια μας εαν ειναι αληθεια ή ψεματα.....τον πιασανε , το θεμα πηγε στην δικαιοσυνη και ολα τα υπολοιπα που λενε ειναι μαλακιες και προπαγανδες ......τοσα εγκληματα γινονται καθε μερα ,αλλα η ΧΑ πουλαει φυλλαδες και κλικ στο ιντερνετ........λυσσαξαν τα καναλια ολα σημερα ..............ο εγγονος που τεμαχισε την γιαγια του ,τετοια διασταση δεν πηρε .....σωνει ντε και καλα να γινει πολιτικο το θεμα με τον 34χρονο μπας και κοψουν καμια ψηφο ........αλλα τα ποσοστα της ΧΑ ανεβηκαν και αλλο !!!
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Τελικα ο Βελουχιωτης ηταν αδερφη, ή ηταν ΓΑΜΙΑΣ που ΓΑΜΑΓΕ απ' τον κωλο τους δωσιλογους παππουδες σας στο Μελιγαλα?

(just asking, ε;)

θυμαμε οτι του σκιζαν τον κωλο μεχρι που τους εσκισαν ολων οι ΛΟΚ
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
θυμαμε οτι του σκιζαν τον κωλο μεχρι που τους εσκισαν ολων οι ΛΟΚ

Εγω θυμαμαι πως σας πιτσιλαγε τα βρωμοσογια σας, στην Καλαματα, μεχρι που οι ορντινατσες των Αγγλων και του Σαμ τον περικυκλωσαν...

(Ευτυχως που υπηρχε κι ενα σχεδιο Μαρσαλ και τη γλιτωσατε, γτ αλλιως θα 'χατε μεινει μεσα σε αρχιδια...)
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
εσύ τι λες πως έγινε;
Ααυτό που είπα και πιο πάνω: Έγινε ένας φόνος και προσπαθούν τα ΜΜΕ να δώσουν πολιτικό χρώμα στην είδηση αναφέροντας 500 φορές το "Χρυσή Αυγή". Προσπαθούν με αυτόν τον τρόπο να πείσουν την κοινή γνώμη ότι δεν πρέπει να ψηφίζει ΧΑ (όχι γιατί ενδιαφέρονται για το ποιόν της ΧΑ αλλά απλά γιατί χάνει ψήφους το συστημικό κόμμα της ΝΔ) και ότι πρέπει να αρχίσει η συζήτηση για νομοσχέδιο που θα βγάλει εκτός νόμου τη ΧΑ. Όλως τυχαίως όλες αυτές οι συζητήσεις ξεκίνησαν όταν άρχισαν να βλέπουν στα γκάλοπ (τα εσωτερικά τους, όχι αυτά που σου δείχνουν) ότι χάνουν περίπου με 3,5 μονάδες από το ΣΥΡΙΖΑ....Πόσο πιο λιανά θέλεις να στο κάνω?
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
στα αρχιδια μας εαν ειναι αληθεια ή ψεματα.....τον πιασανε , το θεμα πηγε στην δικαιοσυνη και ολα τα υπολοιπα που λενε ειναι μαλακιες και προπαγανδες ......τοσα εγκληματα γινονται καθε μερα ,αλλα η ΧΑ πουλαει φυλλαδες και κλικ στο ιντερνετ........λυσσαξαν τα καναλια ολα σημερα ..............ο εγγονος που τεμαχισε την γιαγια του ,τετοια διασταση δεν πηρε .....σωνει ντε και καλα να γινει πολιτικο το θεμα με τον 34χρονο μπας και κοψουν καμια ψηφο ........αλλα τα ποσοστα της ΧΑ ανεβηκαν και αλλο !!!
Ακριβώς αυτό
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Άλλο είπα εγώ....Σε κάθε έγκλημα που γίνεται, ρωτάνε τον ύποπτο σε ποιο κόμμα ανήκει??? Ποιος ο λόγος να πάρει τη γυναίκα του να της πει να εξαφανίσει το υλικό που τον συνδέει με τη ΧΑ ενώ, πλην του κλομπ για το οποίο θα φας κάτι ψιλά σε σχέση με το φόνο, είναι όλα νόμιμα. Και η γυναίκα του γιατί τα πήγε στη ΧΑ και ΓΙΑΤΙ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕ ΑΦΟΥ ΔΕ ΒΡΗΚΑΝ ΤΙΠΟΤΑ???? Και γιατί τη ρώτησαν??? Είναι επιβαρυντικό να έχω μια μπλούζα της ΧΑ στο σπίτι μου???

Και ο πρόεδρος της Τ.Ο. Χρυσής Αυγής της Νίκαιας γιατί το πήρε το υλικό;

Και αυτός στο κόλπο ήταν;
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Εγω θυμαμαι πως σας πιτσιλαγε τα βρωμοσογια σας, στην Καλαματα, μεχρι που οι ορντινατσες των Αγγλων και του Σαμ τον περικυκλωσαν...

(Ευτυχως που υπηρχε κι ενα σχεδιο Μαρσαλ και τη γλιτωσατε, γτ αλλιως θα 'χατε μεινει μεσα σε αρχιδια...)

ΕΙΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΦΙΑΛΤΕΣ
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
στα αρχιδια μας εαν ειναι αληθεια ή ψεματα.....τον πιασανε , το θεμα πηγε στην δικαιοσυνη και ολα τα υπολοιπα που λενε ειναι μαλακιες και προπαγανδες ......τοσα εγκληματα γινονται καθε μερα ,αλλα η ΧΑ πουλαει φυλλαδες και κλικ στο ιντερνετ........λυσσαξαν τα καναλια ολα σημερα ..............ο εγγονος που τεμαχισε την γιαγια του ,τετοια διασταση δεν πηρε .....σωνει ντε και καλα να γινει πολιτικο το θεμα με τον 34χρονο μπας και κοψουν καμια ψηφο ........αλλα τα ποσοστα της ΧΑ ανεβηκαν και αλλο !!!
ρε στόκε μιλάμε για πολιτικό έγκλημα, καταλαβαίνεις τι σημαίνει αυτό;
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
Ααυτό που είπα και πιο πάνω: Έγινε ένας φόνος και προσπαθούν τα ΜΜΕ να δώσουν πολιτικό χρώμα στην είδηση αναφέροντας 500 φορές το "Χρυσή Αυγή". Προσπαθούν με αυτόν τον τρόπο να πείσουν την κοινή γνώμη ότι δεν πρέπει να ψηφίζει ΧΑ (όχι γιατί ενδιαφέρονται για το ποιόν της ΧΑ αλλά απλά γιατί χάνει ψήφους το συστημικό κόμμα της ΝΔ) και ότι πρέπει να αρχίσει η συζήτηση για νομοσχέδιο που θα βγάλει εκτός νόμου τη ΧΑ. Όλως τυχαίως όλες αυτές οι συζητήσεις ξεκίνησαν όταν άρχισαν να βλέπουν στα γκάλοπ (τα εσωτερικά τους, όχι αυτά που σου δείχνουν) ότι χάνουν περίπου με 3,5 μονάδες από το ΣΥΡΙΖΑ....Πόσο πιο λιανά θέλεις να στο κάνω?
Μόνο πολιτικό χρώμα έχει ρε μπουμπούνα, ξεκίνησε το μουνί 45 χρονών μαλάκας να κάνει τσαμπυκά και τελικά να σκοτώσει κάποιον επειδή έχει διαφορετική ιδεολογία... Αν σκότωνε ένα κομουνιστής ένα χρυσαυγιτη έτσι τι θα έλεγες ρε βλάκα;
 

oneiropolos75

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

    Δολοφονία Τεμπονέρα στην Πάτρα από στελέχη της ΝΔ
    Δολοφονία οπαδού του ΠΑΣΟΚ στο Ηράκλειο Κρήτης από αστυνομικό συνοδό του βουλευτή της ΝΔ Κεφαλογιάννη
    Δολοφονία πολίτη αριστερών πεποιθήσεων από οπαδό της ΕΠΕΝ στην Λακωνία (ως γνωστόν, αρχηγός της Νεολαίας ΕΠΕΝ διετέλεσε ο κ. Βορίδης της ΝΔ, που σήμερα απαιτεί να τεθεί η Χρυσή Αυγή εκτός νόμου)
    Δολοφονία κοινοτάρχη της ΝΔ από οπαδό του ΠΑΣΟΚ στην Χαλκιδική

Για καμία από αυτές τις δολοφονίες, οι οποίες αποδεδειγμένα διεπράχθησαν από στελέχη των κομμάτων του "συνταγματικού τόξου", ουδεμία έρευνα έγινε σε γραφεία πολιτικού κόμματος και ουδεμία δίωξη ασκήθηκε. 
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
    Δολοφονία Τεμπονέρα στην Πάτρα από στελέχη της ΝΔ
    Δολοφονία οπαδού του ΠΑΣΟΚ στο Ηράκλειο Κρήτης από αστυνομικό συνοδό του βουλευτή της ΝΔ Κεφαλογιάννη
    Δολοφονία πολίτη αριστερών πεποιθήσεων από οπαδό της ΕΠΕΝ στην Λακωνία (ως γνωστόν, αρχηγός της Νεολαίας ΕΠΕΝ διετέλεσε ο κ. Βορίδης της ΝΔ, που σήμερα απαιτεί να τεθεί η Χρυσή Αυγή εκτός νόμου)
    Δολοφονία κοινοτάρχη της ΝΔ από οπαδό του ΠΑΣΟΚ στην Χαλκιδική

Για καμία από αυτές τις δολοφονίες, οι οποίες αποδεδειγμένα διεπράχθησαν από στελέχη των κομμάτων του "συνταγματικού τόξου", ουδεμία έρευνα έγινε σε γραφεία πολιτικού κόμματος και ουδεμία δίωξη ασκήθηκε. 
μόνο την περίπτωση Τεμπονέρα γνωρίζω που σαφώς και ασκήθηκε δίωξη και έγιναν δίκες με αποτέλσμα να πάει λίγα χρονάκια μέσα ο δολοφόνος του Καλαμπόκας....
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Το θεμα ειναι οτι ακομα κι αν σταθει αδυνατον να στοιχειοθετηθει "εγκληματικη οργανωση", το πολιτικο συστημα θα οδηγησει προς τα εκει την κατασταση... (Ξερουμε πολυ καλα την "αυτονομια" της δικαστικης εξουσιας απο την πολιτικη)
Θα τους απομονωσει και θα τους σουταρει απ' το κοινοβουλιο, αλλα και απο την πολιτικη ζωη.

Φυσικα, αν αποταθουν στο ανωτατο δικαστηριο της Ευρωπης θα πεσει το γελιο της αρκουδας  :2funny:  :2funny:  :2funny:
(Εκει οι αποφασεις θα ειναι ΑΚΟΜΑΑ πιο στημενες απ' ο,τι εδω...)

Ενω, παραλληλα, τα εβραϊκα λομπι απανταχου της Γης θα φροντισουν για τη χρηματοδοτηση του πολιτικου αφανισμου τους (πχ τσονταροντας τεραστια ποσα σε οποιο κομμα εξουσιας πλειοδοτει στη διωξη τους - ΝΔ ή ΣΥΡΙΖΑ)/ Ηδη ο αποκλεισμος απο το Δημο Αθηνων του Κασιδιαρη θα ειναι μεγαλη ανακουφιση για τους πολιτευτες ΠΑΣΟΚ, ΝΔ, ΣΥΡΙΖΑ - και, φυσικα, για καθε εχεφρονα ανθρωπο που δεν θελει 2ο γυρο με ναζι

Ακομα και τα (κεροζωντανα, αλλα ακομα επιδραστικα) συγκροτηματα τυπου ειναι μετωπικα απεναντί τους. Σημερα το mega ειχε σηκωσει παντιερες αντιφασισμου.

Εν τελει, οι τυποι θα βρεθουν στο περιθωριο και θα συνθλιβουν.


ΥΓ Να σημειωσω οτι, αν δεν υπηρχε η εξωθεν πιεση, ΠΟΛΥ αμφιβαλλω για το αν θα γινονταν τα παραπανω. Ωστοσο, οι Ευρωπαιοι θελουν να λιωσουν τη ΧΑ, γιατι ειναι καθρεφτης μιας αποτυχιας της δικης τους οικονομικης πολιτικης!
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
ρε στόκε μιλάμε για πολιτικό έγκλημα, καταλαβαίνεις τι σημαίνει αυτό;
το ιδιο που εκαναν κ αυτοι που εκαψαν ζωντανους τους υπαλληλους μεσα στη μαρφιν.
τοτε τι ελεγες γι' αυτο, στοκε?
μουνια της λασπης ειστε ολοι και υποκριτες
σκατα στα μουτρα σας παλιοκουμουνια ολοι
χρυσαυγιτες και αναρχες ολοι τα ιδια μουνια ειστε, δεξιοι κ αριστεροι ολοι τα ιδια

δεν υπαρχουν ιδεολογιες, δεν υπαρχουν ευκολες λυσεις
το μονο που υπαρχει ειναι αμορφωτα μορφωμενα προβατα που το μονο που εμαθαν ειναι να γινονται πιονια του κατεστημενου που βολευει τους εχοντες και κατεχοντες

η μονη δυστυχια μου ειναι οτι ολοι εσεις ψηφιζετε κ εχετε δικαιωμα κ επιρροη στο δικο μου μελλον
προβατα ειστε και προβατα θα παραμεινετε
παιχνιδια παιζουνε στις πλατες σας κ εσεις καθεστε και τσακωνεστε σαν τα κατσικια
ακομα κ ενα 3χρονο εχει πιο πολυ μυαλο απο εσας, γιατι το 3χρονο μου ειπε σημερα: γιατι τσακωνονται σαν τα κατσικια αυτοι??
ζωα ειστε ρε και οχι ανθρωποι, γιατι ο ανθρωπος εχει την λογικη ρε ζωα
κ εσεις δεν εχετε λογικη, παρα μονο δρατε σα να σα γεννηθηκατε στη ζουγκλα

μογληδες ειστε κ ο μπαλου ακομα ειναι πιο σοφος απο εσας
 

oneiropolos75

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μηπως μπουκαρανε στα γραφεια της ΝΔ εισαγγελεις και αστυνομικοι? γιατι δε σκεφτοντουσαν τοτε να βγαλουν εκτος νομου τη ΝΔ αφου ηταν στελεχη της αυτα που διαπραξανε τον φονο ? και τα υπολοιπα περιστατικα υπαρκτά ειναι 


μόνο την περίπτωση Τεμπονέρα γνωρίζω που σαφώς και ασκήθηκε δίωξη και έγιναν δίκες με αποτέλσμα να πάει λίγα χρονάκια μέσα ο δολοφόνος του Καλαμπόκας....
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
το ιδιο που εκαναν κ αυτοι που εκαψαν ζωντανους τους υπαλληλους μεσα στη μαρφιν.
τοτε τι ελεγες γι' αυτο, στοκε?
μουνια της λασπης ειστε ολοι και υποκριτες
σκατα στα μουτρα σας παλιοκουμουνια ολοι
χρυσαυγιτες και αναρχες ολοι τα ιδια μουνια ειστε, δεξιοι κ αριστεροι ολοι τα ιδια

δεν υπαρχουν ιδεολογιες, δεν υπαρχουν ευκολες λυσεις
το μονο που υπαρχει ειναι αμορφωτα μορφωμενα προβατα που το μονο που εμαθαν ειναι να γινονται πιονια του κατεστημενου που βολευει τους εχοντες και κατεχοντες

η μονη δυστυχια μου ειναι οτι ολοι εσεις ψηφιζετε κ εχετε δικαιωμα κ επιρροη στο δικο μου μελλον
προβατα ειστε και προβατα θα παραμεινετε
παιχνιδια παιζουνε στις πλατες σας κ εσεις καθεστε και τσακωνεστε σαν τα κατσικια
ακομα κ ενα 3χρονο εχει πιο πολυ μυαλο απο εσας, γιατι το 3χρονο μου ειπε σημερα: γιατι τσακωνονται σαν τα κατσικια αυτοι??
ζωα ειστε ρε και οχι ανθρωποι, γιατι ο ανθρωπος εχει την λογικη ρε ζωα
κ εσεις δεν εχετε λογικη, παρα μονο δρατε σα να σα γεννηθηκατε στη ζουγκλα

μογληδες ειστε κ ο μπαλου ακομα ειναι πιο σοφος απο εσας
τράβα ρε γαμήσου, με ξέρεις και από χθες, σου είπα έγώ ότι συμφωνώ με τις δολοφονίες στην μαρφιν; Σου είπε κανείς ότι είμαι αναρχικός; Αν δεν καταλαβαίνετε ή δεν θέλετε να καταλάβετε δεν φταίω εγώ... την διαφορά ενός πολιτικού εγκλήματος με τα κοινά ποινικά, βλάκα  
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
μηπως μπουκαρανε στα γραφεια της ΝΔ εισαγγελεις και αστυνομικοι? γιατι δε σκεφτοντουσαν τοτε να βγαλουν εκτος νομου τη ΝΔ αφου ηταν στελεχη της αυτα που διαπραξανε τον φονο ? και τα υπολοιπα περιστατικα υπαρκτά ειναι 
τι να σκεφθείη τότε κυβέρνηση να βγάλει εκτός νόμου τον εαυτό της;
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
τράβα ρε γαμήσου, με ξέρεις και από χθες, σου είπα έγώ ότι συμφωνώ με τις δολοφονίες στην μαρφιν; Σου είπε κανείς ότι είμαι αναρχικός; Αν δεν καταλαβαίνετε ή δεν θέλετε να καταλάβετε δεν φταίω εγώ... την διαφορά ενός πολιτικού εγκλήματος με τα κοινά ποινικά, βλάκα  
δεν υπαρχει πολιτικο εγκλημα σε αυτην την περιπτωση ΒΛΑΚΑ
προσωπικη διαφορα ηταν
πολιτικο εγκλημα ειναι να βαλεις βομβα σε γραφεια αντιπαλης παραταξης
δεν υπαρχουν πολιτικα εγκληματα, ολα παραμενουν εγκληματα κ εχουν τις ιδιες ριζες
τα ψυχολογικα προβληματα
απο κει και περα, ο, τι και να λες, παραμενεις ενα αμορφωτο προβατο
καληνυχτα μογλη
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
δεν υπαρχει πολιτικο εγκλημα σε αυτην την περιπτωση ΒΛΑΚΑ
προσωπικη διαφορα ηταν
πολιτικο εγκλημα ειναι να βαλεις βομβα σε γραφεια αντιπαλης παραταξης
δεν υπαρχουν πολιτικα εγκληματα, ολα παραμενουν εγκληματα κ εχουν τις ιδιες ριζες
τα ψυχολογικα προβληματα
απο κει και περα, ο, τι και να λες, παραμενεις ενα αμορφωτο προβατο
καληνυχτα μογλη
ένταξη φίλε ότι πεις είχαν προσωπικά γνωρίζονταν από χθες, μπορεί να του χρώσταγε λεφτα, να του γαμούσε την γυναίκα να έριξε φόλα στο σκυλί του, έχεις δίκιο, δεν μπορώ άλλο...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom