Νέα

«Μυστική» επιστράτευση

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.991
Like
14.496
Πόντοι
3.656
τύποι στην επιστράτευση λέτε να παίζουν τίποτα βύσματα άμα είναι να κάνουμε επιστράτευση σε φρεγάτα στην Ελευσίνα :confused::confused::confused:

τύπε αλεξ71 θέλω και εγώ να με βάλεις στο κόμμα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.983
Κριτικές
63
Like
45.909
Πόντοι
9.297
Ασε που αμα διαβάζει ο Χίος θα βάλει κανένα πολεμικο πρωτοδελιδο
Παπάρια μαντολες...μάλλον θα γίνονται ετοιμασίες για "Παρμενίωνα " με συμμετοχή εφέδρων.
 
OP
OP
Ναβουχοδονόσορ
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
111
Like
152
Πόντοι
1
15aeeaaf884162edfd18ce6251e4712c.gif

#!#!#!##@
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
ετοιμαζονται ολες απο το μεταξι με ρουχα παραλλαγης παρουσιαστουν ! να εχει να πηδα ο ναβουροχοδοσονας
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.020
Πόντοι
3.936
Οι λαθρολαγνοι του φόρουμ θα έχουν ήδη στείλει ραβασάκι στον ερντογαν. Πάνω που θα παίρναμε την Αγία σοφια


Το φωνάζω χρόνια.

Θάνατος στους επισκέπτες.

Επισκέπτες, φονιάδες των μελών .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.983
Κριτικές
63
Like
45.909
Πόντοι
9.297
ενω τα ελληνικα νιατα θα ετρεχαν να σκαρφαλωσουν με ενθουσιασμο στα τρενα οπως το '40 :confused:
Υπήρχε πνευματική προπαρασκευή για να γίνει το σκηνικό του '40 και για γίνει αυτό δεν υπήρχε αριστερή εθνομηδενιστικη προπαγάνδα και υλιστική μπουχεσοποιηση / γκομενοποιηση του ανδρικού πληθυσμού.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.020
Πόντοι
3.936
παιδιά ήρθε ΦΑΠ και την άκουσα τώρα τι κάνουμε?
:globeos-haha:



... Η πρόσκλησή σου όμως (στην περίπτωση που έχεις πράσινο ΕΦΠ), μπορεί να γίνει και με την επίδοση Φύλλου Ατομικής Προσκλήσεως (ΦΑΠ) από την Ελληνική Αστυνομία. Αυτό, θα συμβεί όταν η επιστράτευση είναι μυστική....


Στον Β΄ Παγκόσμιο Πόλεμο η επιστράτευση ξεκίνησε «μυστική» πριν την έναρξη του πολέμου και ολοκληρώθηκε κατ΄ αυτή με συνέπεια ο χρόνος ολοκλήρωσής της να περιοριστεί στο ελάχιστο...... ....Μια από τις επιτυχίες του καθεστώτος του Μεταξά ήταν η μυστική επιστράτευση που έγινε πολύ πριν την 28η Οκτωβρίου. Σημαντικός αριθμός του στρατού είχε ...

Ισχύει.

Έστειλαν κ στον ανιψιό μου.
 

komis diablo

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
599
Κριτικές
7
Like
205
Πόντοι
3.983
παιδιά ήρθε ΦΑΠ και την άκουσα τώρα τι κάνουμε?
:globeos-haha:



... Η πρόσκλησή σου όμως (στην περίπτωση που έχεις πράσινο ΕΦΠ), μπορεί να γίνει και με την επίδοση Φύλλου Ατομικής Προσκλήσεως (ΦΑΠ) από την Ελληνική Αστυνομία. Αυτό, θα συμβεί όταν η επιστράτευση είναι μυστική....


Στον Β΄ Παγκόσμιο Πόλεμο η επιστράτευση ξεκίνησε «μυστική» πριν την έναρξη του πολέμου και ολοκληρώθηκε κατ΄ αυτή με συνέπεια ο χρόνος ολοκλήρωσής της να περιοριστεί στο ελάχιστο...... ....Μια από τις επιτυχίες του καθεστώτος του Μεταξά ήταν η μυστική επιστράτευση που έγινε πολύ πριν την 28η Οκτωβρίου. Σημαντικός αριθμός του στρατού είχε ...
Μην αγχώνεσαι κατά πάσα πιθανότητα σου αλλάξαν τους κωδικούς και γιαυτό σου έστειλαν καινούριο χαρτί, εγώ όταν απολύθηκα είχα ροζ μετά για κάμποσα χρόνια ερχόταν πράσινο και το τελευταίο ήρθε λευκό όταν περάσεις και εσύ τα 35 θα σου έρθει το λευκό μην το σκέφτεσαι και το κυριότερο μην ακούς την φανφάρα του καθενός
 

Vagelis91

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Παιδιά δεν ξέρω κατά πόσο αυτό που λέει ο νηματοθέτης ισχύει ή αν έχει συμβεί κάτι άλλο και τα έχει μπερδέψει στο κεφάλι του.
Αλλά Παρμενίωνας φέτος δεν θα γίνει (να γλυτώσουν κανά φράγκο(?) ) αλλά αντίστοιχα θα γίνει άσκηση Αλέξανδρος που είναι ΤΑΑΣ (Ανευ Στρατευμάτων) και είναι πιο πολύ για εκπαίδευση των ΚΕΠΙΧ. Ξεκινάει την Πέμπτη.
 

MpleMaimou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2020
Μηνύματα
41
Κριτικές
15
Like
674
Πόντοι
990
αν σου ηρθε φαπ θα σου προτεινα να σβησεις το νημα. εκτος αν σου ηρθε εφπ μονο για αλλαγη στοιχεων
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.749
Like
7.731
Πόντοι
2.306
μου ηρθε και μενα τυπε αλλα δεν ηξερα αν πρεπει να το αποκαλυψω.
επισης επειδη παιζει πολυ τελευταια κραξιμο για τους επισκεπτες. γραφτηκε και εδω λιγο πιο πανω.
εχω 2 φιλαρακια που εχουν φαει καμια δεκαρια μπαν ο καθενας για το τιποτα. λετε να παιζει ρολο κι αυτο που ειναι τριπλασιοι+οι επισκεπτες απ τα μελη? εφτιαξα προσφατα λογαριασμο αλλα σας διαβαζω πολυ καιρο και εχω παρει μια ιδεα του τι παιζει.
μιλαω ελευθερα κι αμα φαω μπαν στα φρυδια μου. παλι θα διαβαζω και θα γελαω
ban όπως είπε ο Aντισθένης, τρώει μόνο όποιος έχει πουτσα μεγαλύτερη από 35 εκατοστά.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.905
Κριτικές
8
Like
33.873
Πόντοι
6.536
Υπήρχε πνευματική προπαρασκευή για να γίνει το σκηνικό του '40 και για γίνει αυτό δεν υπήρχε αριστερή εθνομηδενιστικη προπαγάνδα και υλιστική μπουχεσοποιηση / γκομενοποιηση του ανδρικού πληθυσμού.
Μπα....
Τα ίδια λέγανε για τους τότε νέους οι μπαρουτοκαπνισμενοι από Βαλκανικούς και Μικρασία πατεράδες τους....
Νεολαία εκμαυλισμένη από τα ρεμπέτικα και τα χασίσια που να πάει να πολεμήσει.....
Τα ίδια λέγανε για τους Ουκρανούς....
Δυτικοποιημένοι,τρυφηλοί,μετροσέξουαλ με ένα κινητό στο χέρι και....
Γαμάνε ασάλιωτα Τσετσένους και Ρώσους....
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.905
Κριτικές
8
Like
33.873
Πόντοι
6.536
Χαχαχα να σαι σίγουρος. Αν οι ουκρανοί βγαίνανε από τις πόλεις τους να πολεμήσουν στα ανοιχτά ο πόλεμος θα είχε τελειώσει σε μια βδομάδα.... Αλήθεια καμία αντεπίθεση έκαναν??? Γιατί μας πρηξαν για κανα δυο πόλεις που δήθεν ανακατελάβαν αλλα δεν είδα να εκδιώξουν ρώσους οπότε προφανώς για λόγους εφοδιασμού απλά οι ρώσοι τις εγκατέλειψαν
Και άλλος ψέκης?
Τί έγινε ρε πούστη μου?
:confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.905
Κριτικές
8
Like
33.873
Πόντοι
6.536
Είναι απλό τύπε! Δεν βλέπουμε όλοι ΣΚΑΙ
Ρε τύπε ούτε εγώ βλέπω Σκάι.
Ακούμε όλες τις πλευρές.
Καλά τους έχουν κάνει....Γιατι να τους αντιμετωπίσουν στα ανοιχτά?
Δεν ζούμε στην Ναπολεόντεια εποχή...
Τους γαμάνε ασάλιωτα....
Χειρότερα από ότι οι Μουτζαχεντίν.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom