Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
8
Πόντοι
1.225
Αδέρφια σε ποια βάρδια παίζει η τσαρίνα και σε ποιο στούντιο ; Εάν εχει κανεις τηλ από το στούντιο θα το εκτιμούσα , σε πμ .
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
πλάτσα πλούτσα .....μετά τον Δεκαπενταύγουστο έχει βόλτα στην Ισλαμαμπάντ και αναφορά , αλήθεια ακόμη ταΐζουν τα Πάκια εκεί στην Μινώταυρου;;;; Εσείς που είδατε τα νέα μωρά κάντε καμιά περιγραφή ....άκου treeriver !!!! μεγάλε Άζα .... :2funny::2funny::2funny: δοκίμασες καμία οπαδό του Συμπολίτη αν είναι από εκεί ;;;;
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095
τα πακια σημερα ταιστηκαν κανονικα...
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
8
Πόντοι
1.225
Δοκιμάστηκε η Αντρέα , εκ Κολομβίας στο χοτ λειντι και η Ολγα στο Ινκόγκνιτο την προηγούμενη Πέμπτη .

Κομοδίνο η Αντρεα συνεννόηση σε αγγλικά σπαστά με 40 την έβαλα στο τελος να μου κάνει ισπανικό και την έχυσα στις βυζαρες της και δεν έκλαψα τα λεφτά μου , αν και δεν το αναφερόταν στο προγραμμα δεν είπε όχι .

Μεγάλη φόλα η Ολγα εκ Ρωσίας πεταμένα τα λεφτά τουλαχιστον για το απλό δεν ξέρω πως κάνει περφορμ σε προγράμματα η τσατσα είχε αναφέρει και πρωκτικό .

Γενικά πολύ χαμηλό το επίπεδο παιδιά τόσο σε εμφάνιση όσο και σε απόδοση τη στιγμή που στην Αθήνα με τα μισά λεφτά γαμας κλάσης καλύτερα πουτανακια και βγάζεις γούστα
 

Nick_Thess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα... Ετοιμάζομαι για τσάρκα. Έχετε κατά νου κάποιο petite κορίτσι? Δεν με ενδιαφέρει μέγεθος βυζιών απλά πολύ λεπτή κατα προτίμηση κοντή και κατα προτίμηση ωραίο κώλο
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Καλησπέρα... Ετοιμάζομαι για τσάρκα. Έχετε κατά νου κάποιο petite κορίτσι? Δεν με ενδιαφέρει μέγεθος βυζιών απλά πολύ λεπτή κατα προτίμηση κοντή και κατα προτίμηση ωραίο κώλο
η έφη στο φριξου 13 αλλά λείπει άλλη μια ενδιαφέρουσα περίπτωση σε αυτά που θες η αναμπελ Πέτρου ερημίτη 2α ωραία κοπέλα χωρίς βιασύνη
 

xxxJah

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
9
Like
405
Πόντοι
300
Καλησπέρα μάγκες, λέω να κάνω τσαρκα την Τρίτη για πρώτη φορά. Είμαι νέος, δεν έχω ξανακάνει κάτι τέτοιο και θα είμαι μόνος. Έχετε κάποια συμβουλη ή έστω κάποιο μαγαζί να πάω; γενικά μου αρέσουν οι λεπτές
 

Atsalovergas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
9
Like
161
Πόντοι
280
Καλησπέρα μάγκες,
γνωρίζει κανείς τι γίνεται με το studio free house;
Μετά το κλείσιμο λόγω lockdown, δεν ξανάναψε το φωτάκι του.
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Συναδελφοι,καποιος που εκανε πρωινη τσαρκα να ενημερωσει αν δουλευει η Ειρηνη ρουμανα στο Νικηφορου Ουρανου 26?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Φουλ στα προγράμματα το λιζακι στο hotlady..καλα ρε πόσο καιρό ειχατε να γαμησετε;
Σημείωση το κορίτσι είναι υπερτουμπανο και μέσα σταζει καυλα...η φατσα δεν λέει και πολλά, αλλά από κορμί 10αρι και διάθεση υπερκαυλωτικη...ακολουθει κριτική...
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
240
Like
340
Πόντοι
21
Πραγματικά μάγκες....2 ώρες προσπαθούμε να δουμε την κοπέλα κ ολο σε πρόγραμμα ειναι. Τοσο καλή;;;
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.279
Like
1.330
Πόντοι
266
το ξεμουνιασατε το λιζακι και τωρα δεν φαινεται πουθενα
αντε μαλακες....:( :( :( :(
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Φουλ στα προγράμματα το λιζακι στο hotlady..καλα ρε πόσο καιρό ειχατε να γαμησετε;
Σημείωση το κορίτσι είναι υπερτουμπανο και μέσα σταζει καυλα...η φατσα δεν λέει και πολλά, αλλά από κορμί 10αρι και διάθεση υπερκαυλωτικη...ακολουθει κριτική...
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Φουλ στα προγράμματα το λιζακι στο hotlady..καλα ρε πόσο καιρό ειχατε να γαμησετε;
Σημείωση το κορίτσι είναι υπερτουμπανο και μέσα σταζει καυλα...η φατσα δεν λέει και πολλά, αλλά από κορμί 10αρι και διάθεση υπερκαυλωτικη...ακολουθει κριτική...

Εγώ πέρασα στην αρχή της βάρδιας από την Λίζα στο Hot lady και κάποιος την έκλεισε 1 ώρα με το καλημέρα! Αφού έπρεπε να περιμένω 1 ώρα μόνο για να την δω την έκανα και πήγα στην Έμμα στο Golden lips. Πέρασα πολύ καλά, τέτοιο κορμί σαν της Έμμας δύσκολα βρίσκεις! Παρόλα αυτά το συγκεκριμένο στούντιο δεν μου αρέσει, είναι παλιό σε κακή κατάσταση και μες στην μπίχλα, κάτι σε Μεταξουργείο Αθήνα μου θυμίζει. Αν δεν ήταν η Έμμα εκεί δύσκολα θα πατούσα ειλικρινά...
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
50
Like
3.105
Πόντοι
7.191
Επίσκεψη στο hot lady σήμερα 4:30 ξημερώματα!!καταρχην το στούντιο αυτό μόνο στα gold studios δεν μπαίνει!λιζα κοκκινομάλλα πατρινια πρόσωπο οκ όχι αποκρουστικό λίγο τα δόντια είναι στραβά αλλα λεπτομέρειες.κορμι με καμπύλες πλούσιο στήθος ρόγα στητη βραζιλιάνικο κωλο με λίγο Παχακι!προγραμμα 70ευρω πήρα να αναφέρω ότι τα κάνει όλα πρωκτικό εννοείται.στην πίπα καλη όλο μέσα αλλα περίμενα να τον πάρει πιο πολύ ώρα στο στόμα της ένιωσα σαν να έκανε ξεπέτα!!στη συνέχεια δυο στάσεις με διάθεση η κοπέλα δεν μπορώ να πω μια χαρά!!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Καλησπερα συναδελφοι! βλεπω στο διπλα σαιτ πολυ κολομβια μαζευτηκε..δλδ ηρθε νεο αιμα με γυφτοβουλγαρορουμανες :confused: απλα η κοροιδια εχει και τα ορια της..και δεν ειναι η καταγωγη τους τοσο..αλλα οτι τις πασαρουν ετσι για να δικαιολογησουν τα 40αρια+ για τοσο χαζους μας περνανε;;
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Μάγκες καλησπέρα έχουμε κάνα νέο άμα ξανά γυρίσει η Αφροδίτη;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015
Για την Λαρα ξερει κανεις ποτε γυρναει ?
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
185
Κριτικές
8
Like
208
Πόντοι
1
Είμαι από επαρχία και θέλω να έρθω Θεσσαλονίκη για γαμήσι. Ξέρει κανείς τι ώρα κλείνουν τα μπουρδέλα; Τι ώρα να πάω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom