Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (5 μέλη και 54 επισκέπτες)

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Αυτό είναι το θέμα να είναι καλά μουνακια αλλά να βλέπεις καταγωγή από Κολομβία και Αζερμπαϊτζάν κάτι τρελά μωρά βγαλμένα από Instagram εν μέσω τέτοιας κρίσης είναι άξιο απορίας το ποσό real είναι.

 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Αυτό είναι το θέμα να είναι καλά μουνακια αλλά να βλέπεις καταγωγή από Κολομβία και Αζερμπαϊτζάν κάτι τρελά μωρά βγαλμένα από Instagram εν μέσω τέτοιας κρίσης είναι άξιο απορίας το ποσό real είναι.
είδομεν .....
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Χθες μεσημερι ημουνα Γιαννιτσων και απο παντου στελνανε φιλακια γινοτανε ενας χαμος...καλα ολες ειναι για το αναθεμα αλλα βγαινουν το πρωι και το μεσημερι...εκει στη μεση της Γιαννιτσων πηγαινωντας προς εμπορικο πριν φτασεις στα φαναρια δεξια ειναι ενα με ραστα μαλλακι και μου φανηκε καλο...κοντο σφιχτο με κοιταξε επιμονα αλλα ειχα δουλεια δεν ειχα χρονο..

Επισης ενα αλλο εκει που εννωνεται η Γιαννιτσων με τη μοναστηριου λιγο πιο πισω (πηγαινοντας προς μοναστηριου επι της Γιαννιτσων) στη γωνια αριστερα ειναι μια κοπελιτσα με κοντα μαλλακια σεμνο σχετικα ντυσιμο και ευγενικη..Την πηρα μαζι πριν μερικες μερες για πιπα καθως μονο πιπα κανω εκει  δαχτυλο σφαλιαρες στον κωλο πατημα το κεφαλι πολυ προθυμη...

Κατι αλλο αξιολογο δεν..στα studio δεν παω  γιατι με τον κορονοιο πεσανε αφραγκιες και τα 40 πλεον ειναι to much
Φίλε ωραία αυτά που έγραψες αλλά τα ποσταρες σε λάθος νήμα.. Για πιάτσες αλλού εναποθετουμε όχι εδώ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Campas

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Στο άλλο site φέρανε τόσες κοπέλες και ούτε μια milf.  :tickedoff:
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
388
Κριτικές
4
Like
951
Πόντοι
361
Με συγχωρειτε για την ασχετοσυνη αλλα το αλλο site ποιο ειναι?? ενα link ??
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Τι έγινε παιδιά πολύ ησυχία έπεσε
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.275
Πόντοι
7.636
Βόλτα στα μέροι μας χθες, αρκετά νέα γαμεύσιμα μωράκια, κάτι κολομβία, λατινική αμέρικα με είπαν, στεγνά τα περισσότερα, αλλά παράβολο των 60 και άνω για διάφορα κολπάκια, μεταβολή και άουτ στα περισσότερα από μένα.
Δεν το βλέπω, γτ σα ξινομούρες μου φάνηκαν, αλλά ωραία προσωπάκια να πω την αλήθεια...
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Εθεαθη πρωινη βαρδια στο π.ερημιτη 2α πολυ ωραιο και ομορφο μελαχρινο ονοματι αλόη,εχει καποιος εμπειρια?
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Την ιδια μερα (Τριτη),ελέω οτι λειπει το αγαπημενο μου ρουμανοπουτανοσκυλο Ειρηνη μιλφ, περασα για πρωτη φορα στην μπουρδελοκαριέρα μου με την Γιασμιν.........τι ηταν αυτο ρε παιδια,μια πορνοσταρ στο κρεββατι μου.
Σε οτι της ζητουσα εκανε και απο μονη της αυτο το κατι παραπανω για να μου δινει την αισθηση οτι παιζω σε τσόντα...........π.χ. με το που της λεω γυρνα στα τεσσερα,γυρναει,τουρλωνει τον κωλο στον αερα οπως πρεπει,και κοιτωντας με στα ματια καθως την σπρωχνω γλυφει το δαχτυλο της και αρχιζει να δαχτυλιαζει τον κωλο της..........ματαρες,κωλαρες,βυζαρες τα παντα ολα.
Τι σκατα εκανα εγω τοσο καιρο και την αγνοουσα?
 

Campas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδιά. γνωρίζει κανείς τις ώρες και τα ονόματα από Μινώταυρου 16, ή αν παίζει κανένα τηλέφωνο
 

onion

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2020
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες βράδυ με τη Μπέλλα στο red diamond με το απλό στα 40 ευρώ. Όμορφη κοπέλα, με μικρό βυζί, αλλά ωραίο κώλο.
Μέσα στο δωμάτιο μεγάλη ξεπέτα. Με το που μπήκε στο δωμάτιο αμέσως πέρασε καπότα, ένα λεπτό πίπα, ένα λεπτό ανέβηκε πάνω και τελείωμα στα τέσσερα.
Δεν μιλάει ελληνικά και σαν να μύριζε λίγο. Δεν θα ξαναπροτιμηθεί.
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Μπορει καποιος να ενημερωσει,αν περασει απο κει,εάν το νικηφορου ουρανου 26 (Ειρηνη ρουμανα) ανοιξε?
 

Nick_Thess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα μπόρει κάποιος να μου πει τι παίζει με τα ιδρύματα και τις μάσκες? Είναι υποχρεωτικό ( οχι απο τον νομο) η ειναι χυμα?
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Πέρασμα χθες βράδυ με τη Μπέλλα στο red diamond με το απλό στα 40 ευρώ. Όμορφη κοπέλα, με μικρό βυζί, αλλά ωραίο κώλο.
Μέσα στο δωμάτιο μεγάλη ξεπέτα. Με το που μπήκε στο δωμάτιο αμέσως πέρασε καπότα, ένα λεπτό πίπα, ένα λεπτό ανέβηκε πάνω και τελείωμα στα τέσσερα.
Δεν μιλάει ελληνικά και σαν να μύριζε λίγο. Δεν θα ξαναπροτιμηθεί.
Την κοζαραμε μαζί με τον κολλητό sex volcano Παρασκευή βράδυ κ απο το σαλοναρισμα μύρισε η φόλα!Είδαμε κ τις υπόλοιπες "Colombianes"απο το Treeriver που λέει κ ο Azazel αλλά παίζει σε μεγάλο βαθμό να τρώγαμε φόλα!
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
Καλημέρα αλάνια! Μετά από καιρό θα βρεθώ σήμερα για λίγο στα αμαρτωλά σοκάκια του Μύλου χωρίς χρόνο για μεγάλη τσάρκα.
Μπορείτε να μου πείτε αν η Έφη από Φρίξου 13Α είναι απογευματινή βάρδια σήμερα??
Επίσης ξέρει κανείς άλλες που να κάνουν τελείωμα στο στόμα?
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Καλημέρα αλάνια! Μετά από καιρό θα βρεθώ σήμερα για λίγο στα αμαρτωλά σοκάκια του Μύλου χωρίς χρόνο για μεγάλη τσάρκα.
Μπορείτε να μου πείτε αν η Έφη από Φρίξου 13Α είναι απογευματινή βάρδια σήμερα??
Επίσης ξέρει κανείς άλλες που να κάνουν τελείωμα στο στόμα?
Η Εφη λείπει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom