Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (2 μέλη και 70 επισκέπτες)

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Εγώ πάντως έχω την απορία πως ο φίλος σου δέχεται. Πρέπει να είναι αρκετά χαμηλού επιπέδου για να γαμαει ακα σε οίκους ανοχής. Εδω ένα ακα τσιμουκι δίνουμε λόγο της τρελής καβλας  μας και κάνουμε τον σταυρό μας... Ο άλλος ο πλεμπας το χώνει γυμνό. Με συνοικιακά γκομενακια και δεν τολμάμε να γαμησουμε χωρίς καποτα, εάν ισχύει το συγκεκριμένο περιστατικό καλό θα ήταν να βγει κάποιος υπεύθυνος από το βενους και να πάρει μια θέση.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Εγώ πάντως έχω την απορία πως ο φίλος σου δέχεται. Πρέπει να είναι αρκετά χαμηλού επιπέδου για να γαμαει ακα σε οίκους ανοχής. Εδω ένα ακα τσιμουκι δίνουμε λόγο της τρελής καβλας  μας και κάνουμε τον σταυρό μας... Ο άλλος ο πλεμπας το χώνει γυμνό. Με συνοικιακά γκομενακια και δεν τολμάμε να γαμησουμε χωρίς καποτα, εάν ισχύει το συγκεκριμένο περιστατικό καλό θα ήταν να βγει κάποιος υπεύθυνος από το βενους και να πάρει μια θέση.
Λογικες αποριες δεν συζηταμε εδω περα..

Εγω πριν περιπου δυο χρονια απο αλλη ιεροδουλη σε γυμνη πιπα κολλησα ενα σμν. φαντασου αυτος τι μπορει να κολλησε αν ειναι αληθεια αυτα που λεει ο συναδελφος.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Εγώ πάντως έχω την απορία πως ο φίλος σου δέχεται. Πρέπει να είναι αρκετά χαμηλού επιπέδου για να γαμαει ακα σε οίκους ανοχής. Εδω ένα ακα τσιμουκι δίνουμε λόγο της τρελής καβλας  μας και κάνουμε τον σταυρό μας... Ο άλλος ο πλεμπας το χώνει γυμνό. Με συνοικιακά γκομενακια και δεν τολμάμε να γαμησουμε χωρίς καποτα, εάν ισχύει το συγκεκριμένο περιστατικό καλό θα ήταν να βγει κάποιος υπεύθυνος από το βενους και να πάρει μια θέση.
Σιγα τυπε το γαμησες το θεμα εσυ με τη σαλτσα που εβαλες ακου δινουμε ακα τσιμπουκι και κανουμε το σταυρο μας γελανε και οι πετρες
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
yakuza κοψε τις μαλακιες δεν εισαι νιουφης
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
μλκ δεν λεω συναδελφε..αν ο αλλος τρολαρει τελικα για το ακα. ας βγει να το πει να τελειωνουμε...αλλιως ειναι σοβαρο το θεμα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
μλκ δεν λεω συναδελφε..αν ο αλλος τρολαρει τελικα για το ακα. ας βγει να το πει να τελειωνουμε...αλλιως ειναι σοβαρο το θεμα.

έτσι όπως μιλάς φαίνεται ότι κάνεις σαν πρωτάρης στις πουτάνες ενώ δεν είσαι.

και στην τελική τι σε κόφτει αν πήδηξε ακάποτα την Εμμανουέλα ή όχι? ο πρώτος άνθρωπος στην Ελλάδα θα είναι που πήδηξε ακάποτα πουτάνα?

Υ.Γ. συμβουλή μου είναι να μην κάνεις σαν νεούδι άβγαλτο πέφτοντας από τα σύννεφα όταν ακούς για ακάποτα γαμήσια με πουτάνες είτε ισχύουν είτε όχι. (Καλά σου τα λέει ο ράπτορας ότι δεν είσαι νεούδι)
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Παιδιά έχω να μπω μέρες στο νήμα.  Να ξέρετε ότι ή Εμανουελλα του Venus παίζει να έκανε ακαπάκοτη!
Εγώ έχω πάει 4 με 5 φορές και μου έδινε και γλωσσόφιλα και ακαπάκοτη πίπα!  Φαντάζομαι ότι άν γουστάρει κάποιον τόσο πολύ να το κάνει άκα!  Τραγικό αλλά πιστεύω όχι απίθανο.  
Τώρα σε ότι αφορά ακαπάκοτη πίπα,  δυστυχώς έχω άσχημα νέα:  Ναι!  Μπορείς να αρπάξεις ΣΜΝ (λαϊκά Παράσημο)!  Πιθανότητες μικρές και ταλαιπωρία σχετικά μικρή,  όμως ναι γίνεται.  Συγκεκριμένα, σταφυλόκοκκο από το λαιμό,  E-coli που εδράζεται σε έντερο και πάει στο στόμα και μετά στον πούτσο μας από πίπα!  Τι να γίνει έτσι είναι!  Αν θες να είσαι 100% ασφαλής, κάθεσαι σπίτι και πεθαίνεις από την πολύ ασφάλεια!  Όλα τα τα σπορ δεν είναι για όλους!  Αν θέλετε ασφαλές σπορ παίξτε Badminton!  Αυτό με το φτερό!  Αφήστε τα αλεξίπτωτα για άλλους!  Προς θεού δεν εννοώ ακαπάκοτα!  Αυτό είναι αυτοκτονία!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Πήγα πρίν μέρες στην Έφη την Μολδαβή στο Φριξου 15.  Παιδιά έχει κόλλημα με τον χρόνο και ήταν και νέκρα εντελώς!  Έδωσα 60 πιστεύοντας ότι θα περάσω καλά αλλά μυαλό δεν βάζουν. Με ξενέρωσε από το 12λεπτο με τον χρόνο. Άντε και άντε!  Μου έπεσε η πούτσο. Τελικά τον έπαιξα πάνω στα πόδια της. Κρίμα γιατί η συγκεκριμένη έχει δυνατότητες αλλά είναι για αρπαχτή. Κρίμα!  Δεν ξαναπάω!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Διόρθωση: Μου έπεσε ο πούτσος!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Επίσης τα ίδια μπορείς να πάθεις και από γλειφομούνι μην ξεχνάμε!  Υπάρχει κατά κάποιο τρόπο ένα αντίδοτο που σε βγάζει αρκετά από μπελάδες. Μετά από γλειφομούνι κάτι σώζεις με στοματικό διάλυμα και Αντιβακτηριακη κρέμα στον πούτσο και μέσα στην ουρήθρα και κεφαλάκι μετά το σεξ. Βέβαια είπαμε βοηθάει κάπως δεν εξοντώνει εντελώς άμα την αρπάξεις!  Κάντε τα σχεδόν άμεσα μετά το σεξ. Κάποια στούντιο έχουν στοματικό διάλυμα, όσο για την κρέμα έχετε μία μαζί σας. Επίσης και η ούρηση μετά βοηθάει γιατί καθαρίζει,  άμα φυσικά σου έρχεται!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Type αν ησουν δικος μου φιλος και μου εκανες τετοια χαλαστρα και πουστια εκτος οτι δε θα σου μιλουσα ξανα θα ετρωγες και ενα μπουνιδι 100%
Μα ποιος είσαι?Ο Ρόκι η ο Φλοκι?
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Εγώ πάντως έχω την απορία πως ο φίλος σου δέχεται. Πρέπει να είναι αρκετά χαμηλού επιπέδου για να γαμαει ακα σε οίκους ανοχής. Εδω ένα ακα τσιμουκι δίνουμε λόγο της τρελής καβλας  μας και κάνουμε τον σταυρό μας... Ο άλλος ο πλεμπας το χώνει γυμνό. Με συνοικιακά γκομενακια και δεν τολμάμε να γαμησουμε χωρίς καποτα, εάν ισχύει το συγκεκριμένο περιστατικό καλό θα ήταν να βγει κάποιος υπεύθυνος από το βενους και να πάρει μια θέση.
Σιγα μην πάρει θέση κ ο Αλεφαντος!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Σιγα μην πάρει θέση κ ο Αλεφαντος!

καλή χρονία!!!  :hi:

με το που μπηκε ο νεος χρονος μαθαμε οτι η Εμμανουελα που δεν εκανε ουτε ακαποτη πιπα ξαφνικα τον τρωει ακαποτα και μοιραζει απλετα γλωσσοφιλα  :2funny: :2funny: :2funny:

ρε πως αλλαζει ο ανθρωπος  :think:
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
καλή χρονία!!!  :hi:

με το που μπηκε ο νεος χρονος μαθαμε οτι η Εμμανουελα που δεν εκανε ουτε ακαποτη πιπα ξαφνικα τον τρωει ακαποτα και μοιραζει απλετα γλωσσοφιλα  :2funny: :2funny: :2funny:

ρε πως αλλαζει ο ανθρωπος  :think:


Η Εμμανουέλα οχι απλά κανει ΑΚΑ αλλα τον καταπίνει τέρμα.Δύο επισκέψεις μαζι της μέσα στον δεκέμβρη και μπορω να σου πω οτι ειχα απο τα καλυτερα. DEEP FUCKING MOUTH.

Τώρα για κάποιους που θεωρούν φυσιολογικό το ακά γαμήσι προφανώς και μιλάμε για μουλούς.Ο καθένας κάνει οτι γουστάρει και είναι υπεύθυνος των πράξεων του.

Νικητιάδη τεμέτερον είσαι?Απο γλυφομούνι έχει κολλήσει κολλητός μου σμν  και απο ακά πίπα είχα βγάλει εγώ κοκκινίλες πριν δύο χρόνια αλλά οχι σε οίκο ανοχής.Ναι δεν θα πεθάνεις,αλλά το άγχος,το στρες,η αγωνία και φυσικά τα λεφτά που θα σκάσεις στον κάθε γιατρουδάκο(αφροδισιολογο) δεν είναι κάτι το ωραίο.Για εμένα οφείλουμε να είμαστε προσεκτικοί σε κάποια θέματα αλλά και πάλι ο καθένας κάνει οτι γουστάρει,είναι υπεύθυνος των πράξεων του.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Σιγα μην πάρει θέση κ ο Αλεφαντος!
Σιγα μην πάρει θέση κ ο Αλεφαντος!
Σιγα μην πάρει θέση κ ο Αλεφαντος!

Ένας τύπος έρχεται και γράφει για μια πολύ καλή εργάτρια του σεξ οτι κάνει ακά με τον κολλητό του.Βγάζει μια φήμη αρνητική που σε θέμα υγιεινής και ασφαλείας βγαίνει φάουλ,δεν πρέπει να πει κάποιος απο το μαγαζί εάν ισχύουν αυτά?Θα μου πεις,τι περιμένεις ρε βλάκα...να βγει και να πει ναι με γαμάει ακά?Όχι.Αλλά εάν διαβάζουν(που διαβάζουν)θα πρέπει να τοποθετηθούν επι του θέματος και να το διαψεύσουν.Εάν δεν το κάνουν πάει να πει οτι δεν τους νοιάζει και όπως προαναφέρθηκε το μαγαζάκι έχει λερωμένη την φωλιά του.Και φυσικά αυτό που έγραψε ο Πατσίνο,θα μπορούσαν άνετα να ψάξουν IP κλπ και να προβούν νομικά.Αλλά εάν δεν υπάρχει άδεια και τα απαραίτητα έγραφα λίγο δύσκολο.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Αέτς εν άμον ντο λες!
Έτσι είναι ο καθένας παίρνει τα ρίσκα του και τα μέτρα του!  
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Παιδια μην λετε βλκιες, αλλο κοπελα εξω που αν δεν εισαι σιγουρος για αυτην, μπορεις να την τρεξεις στους γιατρους πριν κανεις το οτιδηποτε μαζι της και αλλο μια ιεροδουλη που το ψεμα οι περισσοτερες το χουν για πρωινο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom