Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (2 μέλη και 82 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
παλια τους περισσευε ένα Mazda rx-8 και το βγαλανε σε κληρωση, σου λεει αντι να το σκοτωσω 5 χιλιαρικα να φυγει, το κληρώσανε με 2.000 κουπόνια δηλαδή με 60.000 τζιρο δηλαδή 30.000 κερδη, στο las vegas στα ξυλινα , ειχα μαζεψει και εγω καμμια 10ρια κουπονια
Ναι το θυμαμαι αυτο..νομιζω τους ειχε βγαλει και ο παπαδακης.Απο τοτε εχουν πεσει αρκετα..απο θεμα κοριτσιων λεω.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
παλια τους περισσευε ένα Mazda rx-8 και το βγαλανε σε κληρωση, σου λεει αντι να το σκοτωσω 5 χιλιαρικα να φυγει, το κληρώσανε με 2.000 κουπόνια δηλαδή με 60.000 τζιρο δηλαδή 30.000 κερδη, στο las vegas στα ξυλινα , ειχα μαζεψει και εγω καμμια 10ρια κουπονια
το οποίο ως εκ θαύματος παρέμεινε στο αφεντικό! :tooth: :tooth: :tooth:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Εγω θυμαμαι μερικες τσατσαδες..δεν εδιναν κουπονια τα κρατουσαν για παρτη τους. :grin:
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Πήγα Natasha στο Φρίξου 15β νύχτερινο. 
Μοντελάρα, μούναρος για μένα αλλά συμμετοχή γάμησέ τα!
60 Ε η συνεύρεση.  Το κατάλαβα ότι η γκόμενα είναι κάπως αλλά μπήκα.
Αυτό που με έκανε να περάσω είναι που όταν ρώτησα για γλωσσόφιλα στην τσατσά είπε ναι αφού την ρώτησε!
Γλωσσόφιλα χωρίς γλώσσα πρώτη φορά είδα.  Μόνο με τα χείλια!
Θα ανεβάσω και κριτική.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
περασα και εγω 2 φορες μεσα σε διαστημα 3 ημερων απο την Λιλιανα, πραγματικά δεν το χορταίνω  :knockinb: το μωρό  :P  αν και εχω πει οτι κανω αποχή απο τα στουντιο εδω και αρκετους μηνες, αλλά χωρις να γευτω το μουνακι της Λιλιανας δεν μπορω.

 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Πέρασμα απόγευμα βολταρία εν τάχει, αλλά πολλά κλειστά μαγαζιά.

Πήγα Lux στην αρχή της Ν. Ουρανού 1, είχε μία καινούργια Ξανθιά ονόματι ΣΑΡΑ, καλό σωματάκι αλλά ξυνή μούρι, μεταβολή και άουτ η μπάλα!

Πήγα Φρίξου 15Β να δω Νατάσσα(που λέει πιο πίσω ο φίλος @Nikitas (που έχω πάρει πριν μέρες και πέρασα καλά) αλλά ήταν μία Αναστασία Τοφαλάκι με κάτι ταττού στα μπούτια, μεταβολή και άουτ.

Τα άλλα βαρέθηκα και δρόμο!

Επίσης πολλά "πάκια" ρε παιδιά, καμιά 25-30 διάσπαρτα σε παρέες. Είχαν κλείσει και το χωματόδρομο εκεί στην Μινωταύρου.
Τι γίνεται εκεί ρε γμτ? Να προσέχετε όσοι περνάτε!!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Πηγα Λιλιανα τελικα, μαυρα εσωρουχα φορουσε, καναμε ενα γαμισι ολο τρελα.!!! Η πιπα της οπως παντα για ΟΣΚΑΡ.!! το καλυτερο τσιμπουκι της Σαλονικας.!! :kneel:

Καλά έκανες παιχτάρα μου.

Σου είπα είναι δυνατό, αξίζει το κοράσιο!!

Θα πάρω ένα κουμπί και θα πάω να το κάνω ένα προγραμματάκι 1 ώρας, να το τσαλακώσω τελείως, να μην μπορώ να περπατήσω την άλλη μέρα!!
:s&m_2:
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Πέρασμα απόγευμα βολταρία εν τάχει, αλλά πολλά κλειστά μαγαζιά.
Τέτοια ώρα αν κάνεις βόλτα μεσημέρι προς απογευμα καλύτερα βρες έναν θάμνο και παιξτον μονος σου.. Μόνο τέτοιοι κυκλοφορούν εκτός από τους μπαρμπάδες.. Η χειρότερη ώρα για να ψάξεις να  :zfuck: ..Απλά Ξενερωμα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Πέρασμα απόγευμα βολταρία εν τάχει, αλλά πολλά κλειστά μαγαζιά.

Πήγα Lux στην αρχή της Ν. Ουρανού 1, είχε μία καινούργια Ξανθιά ονόματι ΣΑΡΑ, καλό σωματάκι αλλά ξυνή μούρι, μεταβολή και άουτ η μπάλα!

Πήγα Φρίξου 15Β να δω Νατάσσα(που λέει πιο πίσω ο φίλος @Nikitas (που έχω πάρει πριν μέρες και πέρασα καλά) αλλά ήταν μία Αναστασία Τοφαλάκι με κάτι ταττού στα μπούτια, μεταβολή και άουτ.

Τα άλλα βαρέθηκα και δρόμο!

Επίσης πολλά "πάκια" ρε παιδιά, καμιά 25-30 διάσπαρτα σε παρέες. Είχαν κλείσει και το χωματόδρομο εκεί στην Μινωταύρου.
Τι γίνεται εκεί ρε γμτ? Να προσέχετε όσοι περνάτε!!
Ναι ρε γαμωτο τη γινετε εγω ειχα παει προχθες το πρωι για Νατασα που εχω περασει πολλη καλα και εγω και τις 3 φορες που την πηρα αλλα ηταν αυτο το τοφαλακι που αναφερεις
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Πέρασα στα γρήγορα εχθές από την πορνοπεριοχη το βράδυ, λίγος κόσμος καναδυο πακια. Στο Βένους που πήγα είδα μια Εμμανουέλα μιλφ, γυναικάρα!!! Βυζάρες κολάρα κτλ..πάνω από 45 ίσως και 50. 40 ευρώ είπε η τσα2 και έφυγα. Πέρασα από την εκκλησία το γνωστό στούντιο, είχε μια μιλφ πάλι μεγάλη όχι όμως τόσο μουναρα όσο η Εμανουέλα, 40 λέει και αυτή. Ανέβηκαν οι τιμές στα μπουρδέλα; Πάω δίπλα στης Αφροδίτης, είχε την παλιά Μπία, πλέον με άλλο ονομα, πολύ αδύνατη, ίσως νευρική ανορεξία. Στο Λας Βέγκας στο ένα κλασικά Μανταλένα στο μεσαίο δεν άνοιγαν και στο τελευταίο η πρωιν Χριστίνα, κοντή αδύνατη και αυτή με άλλο όνομα που δεν θυμάμαι. Πήγα εκεί σε κάνα δυο ακόμα απέναντι από το Λας Βέγκας, μόνο μια θυμάμαι που λεγόταν στεφάνια. Καινούργια κοπέλα λέει η τσα2. Ξανθό μικρό ωραίο. Ξέρει τίποτα κάνεις για αυτήν;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Πήγα Natasha στο Φρίξου 15β νύχτερινο.  
Μοντελάρα, μούναρος για μένα αλλά συμμετοχή γάμησέ τα!
60 Ε η συνεύρεση.  Το κατάλαβα ότι η γκόμενα είναι κάπως αλλά μπήκα.
Αυτό που με έκανε να περάσω είναι που όταν ρώτησα για γλωσσόφιλα στην τσατσά είπε ναι αφού την ρώτησε!
Γλωσσόφιλα χωρίς γλώσσα πρώτη φορά είδα.  Μόνο με τα χείλια!
Θα ανεβάσω και κριτική.
τα ιδια και με εμενα...ενω αφηνει και δαχτυλα και γλωσσοφιλα, η συμετοχη της ειναι βρασ τα.στα 70 Ε και εγω..τα φιλια της ειναι΄ εσυ φιλαμε εγω θα ριξω εναν υπνακο΄
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Την βρίσκετε με τρανσακια τύποι?  :S  Γιατί αυτή η Natasha μπαμ κάνει ότι είναι.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Την βρίσκετε με τρανσακια τύποι?  :S  Γιατί αυτή η Natasha μπαμ κάνει ότι είναι.
Φερνει λιγο το προσωπό της σε τρανς η αλήθεια είναι , απο την αλλη αν ηταν οντως τρανς δεν θα φρόντιζε να κρύψει το πρόσωπο ;

Αν και απο την αλλη πολλές το κρύβουν και ας είναι 100% γυναικες ... δεν ξέρω.

 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Πέρασα στα γρήγορα εχθές από την πορνοπεριοχη το βράδυ, λίγος κόσμος καναδυο πακια. Στο Βένους που πήγα είδα μια Εμμανουέλα μιλφ, γυναικάρα!!! Βυζάρες κολάρα κτλ..πάνω από 45 ίσως και 50. 40 ευρώ είπε η τσα2 και έφυγα. Πέρασα από την εκκλησία το γνωστό στούντιο, είχε μια μιλφ πάλι μεγάλη όχι όμως τόσο μουναρα όσο η Εμανουέλα, 40 λέει και αυτή. Ανέβηκαν οι τιμές στα μπουρδέλα; Πάω δίπλα στης Αφροδίτης, είχε την παλιά Μπία, πλέον με άλλο ονομα, πολύ αδύνατη, ίσως νευρική ανορεξία. Στο Λας Βέγκας στο ένα κλασικά Μανταλένα στο μεσαίο δεν άνοιγαν και στο τελευταίο η πρωιν Χριστίνα, κοντή αδύνατη και αυτή με άλλο όνομα που δεν θυμάμαι. Πήγα εκεί σε κάνα δυο ακόμα απέναντι από το Λας Βέγκας, μόνο μια θυμάμαι που λεγόταν στεφάνια. Καινούργια κοπέλα λέει η τσα2. Ξανθό μικρό ωραίο. Ξέρει τίποτα κάνεις για αυτήν;
Για αυτην την στεφανία νομίζω είχαν γράψει μια κριτική πρόσφατα , η αν όχι κριτικη θα είχαν γράψει εδω πέρα , αν είναι η ίδια στεφανία που ηταν στο άλλο σαιτ και δουλευε στο φρίξου 15 η κάπου εκει γυρω τέλος πάντων.
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Η Victoria ,τωρα πια Viki,πολύ αλλαξε.Δεν είναι κακη,αλλα καμια σχεση με την μουναρα που ξεραμε. Μεγάλωσε κι ολας...
Ετσι που εγινε μονο με top υπηρεσίες θα παρει παλι κοσμο...Η αλινα στο prive εχει πολύ καλο σωματακι ψιλη,λεπτη,προσωπο όχι top αλλα σαν την ξεκωλιαρα γειτονισσα που τους εχει παρει ολους ,και τσιμπουκοχειλα .Από υπηρεσίες τι κανει ,ξερει κανεις ?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Την βρίσκετε με τρανσακια τύποι?  :S  Γιατί αυτή η Natasha μπαμ κάνει ότι είναι.

Καποτε πιστευα οτι αμα η αλλη εχει φυσικο βυζι αποκλειεται να ειναι τρανς. Μετα απο αυτα που ειδα τις προαλλες στο youtube περι transgender εχω παθει πλακα. Απο το κακο στο χειροτερο παμε.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Την βρίσκετε με τρανσακια τύποι?  :S  Γιατί αυτή η Natasha μπαμ κάνει ότι είναι.
Η γκόμενά χύνει τυπε και κατεβάζει υγρά.. σταματά να πετάς ότι να ναι γιατί εχουμε και ελαφρους Που τα πιστεύουν..
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom