Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (3 μέλη και 60 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Η Victoria ,τωρα πια Viki,πολύ αλλαξε.Δεν είναι κακη,αλλα καμια σχεση με την μουναρα που ξεραμε. Μεγάλωσε κι ολας...
Ετσι που εγινε μονο με top υπηρεσίες θα παρει παλι κοσμο...Η αλινα στο prive εχει πολύ καλο σωματακι ψιλη,λεπτη,προσωπο όχι top αλλα σαν την ξεκωλιαρα γειτονισσα που τους εχει παρει ολους ,και τσιμπουκοχειλα .Από υπηρεσίες τι κανει ,ξερει κανεις ?

Εχει χρονια που χαλασε, δεν προσεχει τοσο τον εαυτο της, θυμαμαι την προτελευταια φορα που την πηρα, ειχε και κανα 2 κιλακια παραπανω, σαν την διπλανη γειτονισα ηταν. Την τελευταια φορα που ηταν εδω, ειχε σουλοπωθει λιγο, αλλα στο δωματιο ηταν πεσμενη, και ειπα δεν ξαναπαω...

Τωρα με τρωει αυτες τις μερες να την ξαναπληρωσω, και μαλλον θα φαω τα μουτρα μου...αυριο θα βγω να πληρωσω τελευταια φορα για το 2019, κατα μεγαλο ποσοστο θα παω στην Αννια, αν και σκεφτομαι και την Βικτωρια/Βικη, αλλα φοβαμαι οτι θα φαω χυλο...
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Η γκόμενά χύνει τυπε και κατεβάζει υγρά.. σταματά να πετάς ότι να ναι γιατί εχουμε και ελαφρους Που τα πιστεύουν..
Σωστοτατος τα ζουμια τρεχουν και ποταμι μπορω να πω
 

pana-e

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εχει καποιος εχει γνωμη για Εμμανουελα Ρωσιδα με Ξανθο κοντο μαλλι με βυζαρες?
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
181
Like
180
Πόντοι
1
Καλησπέρα...την Λιλιάνα που την βρίσκω τώρα;;
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
181
Like
180
Πόντοι
1
Τι ώρες είναι ως συνήθως;; Αύριο θα είναι το πρωί;; Μετά τις 10 όπου ανοίγουν ;; Μήπως ξέρει κάποιος;;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Βόλτα απόψε τη νύχτα με δύο καταθέσεις κιόλας,κάτι που είχε πολύ καιρό να συμβεί

Φρίξου 15α.η Ουκρανη Νατάσα,μελαχρινή ομορφούλα,προσχαρη στο σαλόνι συστήνεται με χειραψία κιόλας

Φρίξου 15α.Ρωξανη καινούρια επίσης Ουκρανη, όμορφο στρογγυλό πρόσωπο αλλά προς το εφηβικο στυλ

Φρίξου 13.Μια πρώην αγαπημένη μου η Βουλγαρα μιλφ Νικόλ

Φρίξου 14β.Η γνωστή Χριστίνα Ρουμανα βυζαρου με τη γνωστή καθυστερημένη τσατσα-βοϊδοκεφαλή

Φριξου 12.Η Ζανετ χοντρουλα,κοντή και παγωμένη στο σαλόνι. 30 λέει το απλό, 40 πίπα με προφυλακτικό  :think: κάπου μπερδεύτηκα οπότε ρώτησα αν κατάλαβα καλά ότι στα 30ε δεν κάνει πίπα η κοπέλα... Και μου λέει η τσατσα ναι δεν κάνει πίπα με 30 μόνο λίγο τον ακουμπάει στο στόμα της  :jerking:...αυτοί κάνουν πλάκα μάλλον

Godiva.Α ρε μαγαζαρα περασμενα μεγαλεια... Βγαίνει ένα μπασμενο μιλφ με ταλαιπωρη φάτσα,μεγάλο κώλο με κυτταρίτιδα και καπέλο αη Βασίλη αλλά και πολύ νάζι στο σαλόνι.Εμενα μ'αρεσε να πω την αλήθεια επειδή γουστάρω τέτοια παρακμή

Μινωταύρου 3.Καρινα ρουμανα η παλιά είχα κάτι χρόνια να τη δω

Μινωταύρου 14.Μελαχρινο κοντό,αδύνατο και αδιάφορο, την έχω ξαναδεί αλλά δε θυμάμαι όνομα

Μινωταύρου Venus.καθομαι στην άκρη του καναπέ και βγαίνει η μουναρα ολογυμνη μπροστά μου... Βυζάρες,κωλαρα, μουνάκι όμορφο, μαλλακι ξανθό κοντό αλά Σαρλιζ Θερον και γύρω στα 40 όπως την είδα .Γυναικάρα με τα όλα της η Εμμανουελα μπήκα κατευθείαν και πέρασα καλά... Ωραία πίπα,χαμηλό αρχιδογλείψιμο,πεταχτά φιλάκια,ναζακια και κωλάρα να τη γλειφεις και να μη χορταινεις... Πολύ ωραία γυναίκα,αξίζει να την επισκεφτούν όλοι πιστεύω

Φεύγω κάνω τις βόλτες μου,περνάει αρκετή ώρα αλλά πάλι θέλω να γλειψω ένα μουνάκι  :kissass: χωρίς να έχω όρεξη να γαμήσω όμως
Επιστρέφω Φρίξου στη Νατάσα...Εν συντομία πολύ καλή πίπα,μηδέν επικοινωνία,δε δέχεται φιλιά,δε δέχεται πουτσοτριψιματα,είναι ευαίσθητη με τις ρώγες της και δε πολυθέλει...ξαναλέω ότι ήμουν εκτός κλίματος αλλά το απόλυτο ξενερωμα ήρθε όταν γύρισε σε 69.Δεν ήταν απλυτη αλλά το μουνί της και ο κώλος της μυριζαν έντονα μουστάρδα... Ναι καλά διαβάσατε μουστάρδα.Δε μου'χει ξανατυχει τέτοια μυρωδιά, μου ήταν αδύνατο να το γλειψω με το ζόρι ακουμπησα τη γλώσσα μου λίγο...Και τέλος για τα 50ε που πήρε μου γκρινιαξε και σχετικά γρήγορα για το χρόνο.
Ξαναλέω πλεονασμος το δεύτερο γαμησι,δεν είχα όρεξη αλλά νομίζω η συμπαθητική κοπελίτσα κινείται σε ρηχά νερά

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Ξεκινησα χτες να παω στην Αννια, αλλα Αννια γιοκ.!! Κλειστο το φωτακι, δεν θυμαμαι αν μου ειχε πει οτι τα φυγει τελη του μηνα και την πατησα... Εφυγα πηγα να δω την Εφη την πιπινα στο καζα βικτωρια την ειχε το προγραμμα, και μπηκα εκει που ηταν η Νατασσα, μικροσωμη σχετικα με τις φωτογραφιες της που υπαρχουν στο αλλο σαιτ, επιθετικη στο σαλονακι, μου ριχτηκε, με τη καλη ενοια, αλλα συνηθως αυτες που κανουν παπαδακια στο σαλονι, ειναι παλτα μεσα, δεν μου γυαλισε...
Εφυγα και λεω δεν γαμιετα θα παω στην Βικυ/Βικτωρια στο παρανταιζ, και ας φαω χυλο... μπενω στο 2 νωμιζα ηταν, οπως την ειχε στο προγραμμα και πεφτω πανω στην Ρανια, Ελληνιδα, Αθηναια δηλωνει. Και απορω, η γκομενα ειναι εδω και 2 χρονια και δεν θυμαμαι να υπηρχε καποια αναφορα στο θεμα, και τωρα βλεπω μια κριτικη του Volcano, στην οποια εζησα ακριβως αυτο που περιγραφει, η γκομενα ειναι Γυναικαρα.!!! Ψιλη σχετικα, με κωλαρα και μπουταρες, καμπυλες, ομορφο προσωπο, σιλικονατες βυζαρες, αλλα μεσα δεν φτουραει, τυπικη, στα ορια της αγκαριας, χυσε να τελειωνεις. Μου αρεσε αρκετα ομως σαν γυναικα, την ερωτευομουν και την παντρευομουν ανετα αν ηθελε.!!  :grin: ...δεν χτυπας τετοιες γκομενες ουτε στον υπνο σου που λενε, δεν ειναι η μουναρα ειναι η αληθεια, αλλα ειναι Γυναικαρα,  συμπερασμα μου... τετοια Γυναικα για να την βγαλεις γκομενα πρεπει να εισαι απο 1.80 υψος και πανω, ή το λιγοτερο να εχεις φορτωμενη καρτα...!! Διπλα της κατι γκομενακια τυπου Λαρα, Νατασσα, βικυ κλπ, φανταζουν νανακια κοντοπουτανα...
Και ενα tip...το μουνακι της το ειχε ξυρισμενο μια μικρη λωριδα, σκετη καυλα.!!! Σπανιο φενομενο ιεροδουλη να αφηνει σχεδιο πανω στο μουνακι της, δεν θυμαμαι τουλαχιστον...'


Καλη Χρονια σε ολους που ερχεται, και καλα γαμισια...
 

juvesalonika

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Ξεκινησα χτες να παω στην Αννια, αλλα Αννια γιοκ.!! Κλειστο το φωτακι, δεν θυμαμαι αν μου ειχε πει οτι τα φυγει τελη του μηνα και την πατησα...
Η Άννια επιστρέφει 15 Ιανουαρίου
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Καλή χρόνια σε όλους, εύχομαι σε όλους μουνια και λεφτά
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.542
Πόντοι
2.460
Βόλτα απόψε τη νύχτα με δύο καταθέσεις κιόλας,κάτι που είχε πολύ καιρό να συμβεί

Μινωταύρου Venus.καθομαι στην άκρη του καναπέ και βγαίνει η μουναρα ολογυμνη μπροστά μου... Βυζάρες,κωλαρα, μουνάκι όμορφο, μαλλακι ξανθό κοντό αλά Σαρλιζ Θερον και γύρω στα 40 όπως την είδα .Γυναικάρα με τα όλα της η Εμμανουελα μπήκα κατευθείαν και πέρασα καλά... Ωραία πίπα,χαμηλό αρχιδογλείψιμο,πεταχτά φιλάκια,ναζακια και κωλάρα να τη γλειφεις και να μη χορταινεις... Πολύ ωραία γυναίκα,αξίζει να την επισκεφτούν όλοι πιστεύω

Αυτή η Εμμανουέλα ενώ έχει όντως πολύ ωραίο κορμί, είναι με τις ώρες της.
Σε εμένα η επίδοση της ήταν πολύ μέτρια [έχει γραφτεί και σχετική κριτική].
Καλή χρονιά σε όλους! 
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Kαλησπερα συναδελφοι! Καλη χρονια να εχετε.
Η Eva ουκρανη, φαινεται δυνατο κορμι..εχει δοκιμαστει;
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Αυτή η Εμμανουέλα ενώ έχει όντως πολύ ωραίο κορμί, είναι με τις ώρες της.
Σε εμένα η επίδοση της ήταν πολύ μέτρια [έχει γραφτεί και σχετική κριτική].
Καλή χρονιά σε όλους! 
Επί ΠΑΣΟΚ νομίζω θα ήταν μόνιμα στα κέφια της......
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Βόλτα απόψε τη νύχτα με δύο καταθέσεις κιόλας,κάτι που είχε πολύ καιρό να συμβεί

Φρίξου 15α.η Ουκρανη Νατάσα,μελαχρινή ομορφούλα,προσχαρη στο σαλόνι συστήνεται με χειραψία κιόλας

Φρίξου 15α.Ρωξανη καινούρια επίσης Ουκρανη, όμορφο στρογγυλό πρόσωπο αλλά προς το εφηβικο στυλ

Φρίξου 13.Μια πρώην αγαπημένη μου η Βουλγαρα μιλφ Νικόλ

Φρίξου 14β.Η γνωστή Χριστίνα Ρουμανα βυζαρου με τη γνωστή καθυστερημένη τσατσα-βοϊδοκεφαλή

Φριξου 12.Η Ζανετ χοντρουλα,κοντή και παγωμένη στο σαλόνι. 30 λέει το απλό, 40 πίπα με προφυλακτικό  :think: κάπου μπερδεύτηκα οπότε ρώτησα αν κατάλαβα καλά ότι στα 30ε δεν κάνει πίπα η κοπέλα... Και μου λέει η τσατσα ναι δεν κάνει πίπα με 30 μόνο λίγο τον ακουμπάει στο στόμα της  :jerking:...αυτοί κάνουν πλάκα μάλλον

Godiva.Α ρε μαγαζαρα περασμενα μεγαλεια... Βγαίνει ένα μπασμενο μιλφ με ταλαιπωρη φάτσα,μεγάλο κώλο με κυτταρίτιδα και καπέλο αη Βασίλη αλλά και πολύ νάζι στο σαλόνι.Εμενα μ'αρεσε να πω την αλήθεια επειδή γουστάρω τέτοια παρακμή

Μινωταύρου 3.Καρινα ρουμανα η παλιά είχα κάτι χρόνια να τη δω

Μινωταύρου 14.Μελαχρινο κοντό,αδύνατο και αδιάφορο, την έχω ξαναδεί αλλά δε θυμάμαι όνομα

Μινωταύρου Venus.καθομαι στην άκρη του καναπέ και βγαίνει η μουναρα ολογυμνη μπροστά μου... Βυζάρες,κωλαρα, μουνάκι όμορφο, μαλλακι ξανθό κοντό αλά Σαρλιζ Θερον και γύρω στα 40 όπως την είδα .Γυναικάρα με τα όλα της η Εμμανουελα μπήκα κατευθείαν και πέρασα καλά... Ωραία πίπα,χαμηλό αρχιδογλείψιμο,πεταχτά φιλάκια,ναζακια και κωλάρα να τη γλειφεις και να μη χορταινεις... Πολύ ωραία γυναίκα,αξίζει να την επισκεφτούν όλοι πιστεύω

Φεύγω κάνω τις βόλτες μου,περνάει αρκετή ώρα αλλά πάλι θέλω να γλειψω ένα μουνάκι  :kissass: χωρίς να έχω όρεξη να γαμήσω όμως
Επιστρέφω Φρίξου στη Νατάσα...Εν συντομία πολύ καλή πίπα,μηδέν επικοινωνία,δε δέχεται φιλιά,δε δέχεται πουτσοτριψιματα,είναι ευαίσθητη με τις ρώγες της και δε πολυθέλει...ξαναλέω ότι ήμουν εκτός κλίματος αλλά το απόλυτο ξενερωμα ήρθε όταν γύρισε σε 69.Δεν ήταν απλυτη αλλά το μουνί της και ο κώλος της μυριζαν έντονα μουστάρδα... Ναι καλά διαβάσατε μουστάρδα.Δε μου'χει ξανατυχει τέτοια μυρωδιά, μου ήταν αδύνατο να το γλειψω με το ζόρι ακουμπησα τη γλώσσα μου λίγο...Και τέλος για τα 50ε που πήρε μου γκρινιαξε και σχετικά γρήγορα για το χρόνο.
Ξαναλέω πλεονασμος το δεύτερο γαμησι,δεν είχα όρεξη αλλά νομίζω η συμπαθητική κοπελίτσα κινείται σε ρηχά νερά
Εγώ παντός που την έχω γλυψει 2 φορές ούτε μουστάρδα ούτε κέτσαπ ούτε μαγιονέζα μυριζε είχε την κλασικοτατη μυρωδιά και γεύση που έχει το μουνι
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.177
Κριτικές
166
Like
27.037
Πόντοι
34.538
Εγώ παντός που την έχω γλυψει 2 φορές ούτε μουστάρδα ούτε κέτσαπ ούτε μαγιονέζα μυριζε είχε την κλασικοτατη μυρωδιά και γεύση που έχει το μουνι
Ενταξει,απλα ο προηγουμενος πελατης πριν τον ΑΛ ειχε παει
στη ΜΑΜΑ ΤΕΡΕΖΑ και η γκομενα δεν πλυθηκε μετα απο αυτον..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom