Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
παιδια ποιος ειναι τελικα μεσα να παρουμε παρτουζα την ιωαννα?
 

tonilamar05

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
43
Like
102
Πόντοι
0
Eιχα προσπαθησει να την εχω 1η αλλαγη οταν δουλευε στα 3δυμα ,καπου μειναμε γιατι δεν προσπαθουσε να σε κερδισει ειχε εφοδια παντως κατα την αποψη μου.Ευχαριστω για την ενημερωση ,ποτε μη λες ποτε μπορει να εγινε θερμαστρα!
ηταν λιγο κομοδινο παλια. Δεν ξερω αν εστρωσε.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Μινι περασμα σημερα για να δω εβελινα ελενη με στοχευμενη βολτα για τσαρινα. Εβελινα ωραια βυζια μολις ειδα την φατσα της ξενερωσα και εφυγα. Ειδα ελενη ωραιο φαινεται οντως λεπτουλα αλλα οχι υπερβολικα λεπτη απλα η φατσα της δεν μου βγαζει κατι προστυχο φαινεται ησυχο κοριτσακι αλλα οπως λενε τα σιγανα ποταμακια κανουν καλο σεξ. Τωρα περιμενω τσαρινα ειναι κλειστα και δεν νομιζω να εμφανιστει. Αυτα τα ολιγα απο μενα.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Μινι περασμα σημερα για να δω εβελινα ελενη με στοχευμενη βολτα για τσαρινα. Εβελινα ωραια βυζια μολις ειδα την φατσα της ξενερωσα και εφυγα. Ειδα ελενη ωραιο φαινεται οντως λεπτουλα αλλα οχι υπερβολικα λεπτη απλα η φατσα της δεν μου βγαζει κατι προστυχο φαινεται ησυχο κοριτσακι αλλα οπως λενε τα σιγανα ποταμακια κανουν καλο σεξ. Τωρα περιμενω τσαρινα ειναι κλειστα και δεν νομιζω να εμφανιστει. Αυτα τα ολιγα απο μενα.
Μηπως μπορεις να περιγραψεις το προσωπο της και γιατι ξενερωσες,ειναι τιποτε σπυριαρα με ανδρογενη χαρακτηριστικα και τρομαζει οποιον τη βλεπει?ΗΕβελινα τιμα τα λεφτα που παιρνει,δουλευει ακαταπαυστα και εξυπηρετει τον κοσμο,η τσαρινα καθε ποτε δουλευει κανεις δεν γνωριζει,ποιος ο λογος να την επισκεφθουμε γιατι ωραιοτερη δεν ειναι κατα την αποψη μου,την πηρα παλαιοτερα ,δεν συγκρινεταιμε την ξανθια κοπελαρα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Μηπως μπορεις να περιγραψεις το προσωπο της και γιατι ξενερωσες,ειναι τιποτε σπυριαρα με ανδρογενη χαρακτηριστικα και τρομαζει οποιον τη βλεπει?ΗΕβελινα τιμα τα λεφτα που παιρνει,δουλευει ακαταπαυστα και εξυπηρετει τον κοσμο,η τσαρινα καθε ποτε δουλευει κανεις δεν γνωριζει,ποιος ο λογος να την επισκεφθουμε γιατι ωραιοτερη δεν ειναι κατα την αποψη μου,την πηρα παλαιοτερα ,δεν συγκρινεταιμε την ξανθια κοπελαρα.
Σε οτι αφορά το πρόσωπο και εγω την εβελίνα την θεωρω απο τις ομορφότερες που έχω πάρει , αλλά μάλλον γούστα ειναι αυτά ... όπως και στον σωματότυπο άλλος την θέλει skinny άλλος με πιασίματα και άλλος χοντρη :P

Στα υπόλοιπα που λες συμφωνω , και εγω την είχα δοκιμάσει μια φορά την τσαρίνα πρίν χρόνια στην ανδρέου γεωργίου , αλλα άμα συγκρίνω την πρωτη φορά με εβελίνα και την μια συνεύρεση με την τσαρίνα , με εβελίνα είχα περάσει καλύτερα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Μηπως μπορεις να περιγραψεις το προσωπο της και γιατι ξενερωσες,ειναι τιποτε σπυριαρα με ανδρογενη χαρακτηριστικα και τρομαζει οποιον τη βλεπει?ΗΕβελινα τιμα τα λεφτα που παιρνει,δουλευει ακαταπαυστα και εξυπηρετει τον κοσμο,η τσαρινα καθε ποτε δουλευει κανεις δεν γνωριζει,ποιος ο λογος να την επισκεφθουμε γιατι ωραιοτερη δεν ειναι κατα την αποψη μου,την πηρα παλαιοτερα ,δεν συγκρινεταιμε την ξανθια κοπελαρα.

Εγω θελω να ρωτησο κατι πρωτου απαντησω. Το σπιτακι που δουλευει η Εβελινα ειναι ετσι οπως εχει τα 3 σπιτακια μαζεμενα εκει, το στουντιο νο.2 ?
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Δεν χρειάζεται να μαλώνουμε για ιερόδουλες ,η Εβελινα και μένα είναι η αγαπημένη μου αλλά το αδύναμο σημείο της είναι το πρόσωπο της γιατί και ωραία πόδια έχει και βυζιά θεϊκά έχει και κωλαράκι ωραίο έχει (τουλάχιστον τα προηγούμενα χρόνια γιατί τώρα πήρε κάτι κιλακια )αν ήταν και όμορφη συν όλα αυτά θα ήταν εσκορτ των 150 ευρό.. Η Νατάσα έχει πιο ωραίο πρόσωπο γιατί είναι και Ρωσίδα .
 

tonilamar05

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
43
Like
102
Πόντοι
0
Μηπως γνωριζει κανεις μια Αλεξάνδρα απο Ουκρανία που εδρευει? Την ειχα συναντησει Νικ. Ουρανου 1 μετα φριξου 15 και εκτοτε αγνοείται η τυχη της.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Εγω θελω να ρωτησο κατι πρωτου απαντησω. Το σπιτακι που δουλευει η Εβελινα ειναι ετσι οπως εχει τα 3 σπιτακια μαζεμενα εκει, το στουντιο νο.2 ?
Ναι στο δεύτερο είναι πάντα. Που έχει την πόρτα όλο ευθεία , ενω το νο1 είναι στα δεξιά σου η πόρτα έτσι οπως πας.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Μηπως γνωριζει κανεις μια Αλεξάνδρα απο Ουκρανία που εδρευει? Την ειχα συναντησει Νικ. Ουρανου 1 μετα φριξου 15 και εκτοτε αγνοείται η τυχη της.
Νομίζω την είχα δει στο άλλο σάιτ αυτην που λες , αν λέμε την ίδια ... αλλα δεν υπάρχει πλέον η σελίδα της.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Ναι στο δεύτερο είναι πάντα. Που έχει την πόρτα όλο ευθεία , ενω το νο1 είναι στα δεξιά σου η πόρτα έτσι οπως πας.

Ωραια, αρα στην σωστη μπηκα. Για να απαντησω λοιπον στον παλαιμαχο. Ουτε ειπα οτι ειναι σπυριαρα ουτε τιποτα. Γουστα ειναι αυτα. Τωρα τι να σου πω, οτι η φατσα της μου φανηκε σαν 15χρονο σε σωμα 30αρας? Τι να λεει. Εγω περιμενα να δω το ξανθο το μαλλι το σεξουαλικο οπως εχει στις φωτος στο αλλο σαιτ και δεν ειδα τιποτα τετοιο. Οσο για αυτα που λετε για τσαρινα και εβελινα. Σιγουρα και οι 2 δεν εχετε περασει σε μεγαλα προγραμματα με την τσαρινα και μπαινατε μονο με το απλο, ξερω τσουζει που υπαρχουν "πονηρες" πουτανες που αμα δεν σκασεις λεφτα δεν σου κανουν παπαδες αλλα δυστηχως η ευτυχως η τσαρινα τα δινει ολα εκει. και εγω αν παω με τσαρινα στο 30ε το απλο χειροτερα θα περασω απο οτι αμα π.χ παω με 30ε στην Αφρο. Στο μεγαλο προγραμμα ομως η τσαρινα της βαζει ολες κατω ακομα και εσκορτ που πληρωνουν μερικοι 200αρια και 300αρια. Αυτα απο μενα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Δεν χρειάζεται να μαλώνουμε για ιερόδουλες ,η Εβελινα και μένα είναι η αγαπημένη μου αλλά το αδύναμο σημείο της είναι το πρόσωπο της γιατί και ωραία πόδια έχει και βυζιά θεϊκά έχει και κωλαράκι ωραίο έχει (τουλάχιστον τα προηγούμενα χρόνια γιατί τώρα πήρε κάτι κιλακια )αν ήταν και όμορφη συν όλα αυτά θα ήταν εσκορτ των 150 ευρό.. Η Νατάσα έχει πιο ωραίο πρόσωπο γιατί είναι και Ρωσίδα .
Οπως είπα και πιο πάνω γουστα είναι αυτά , δηλαδη η πιο άσχημη ρωσίδα είναι πιο όμορφη απο την πιό όμορφη ρουμάνα ; Δύσκολα ... Δεν λέω οτι η Νατάσα είναι η πιό άσχημη ρωσίδα , ουτε οτι η εβελίνα είναι η πιο όμορφη ρουμάνα , απλα για μένα η εβελίνα είναι πιο όμορφη απο την νατάσα , όπως και για τον φίλο πιο πάνω τον παλαίμαχο , μπορει εμεις να είμαστε μόνο 2 στους 100 , μπορει και περισσότεροι ποιός ξέρει :P
 

Giannisampel96

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
196
Like
115
Πόντοι
1
καλησπερα συναγωνιστες, μια ερωτηση. Η Αλισσια που καποτε ητανε στο stdio hot lady ξερουμε αν ειναι σε κανενα αλλο μαγαζι?? θυμαμαι ητανε καμια 30αρια και τιμιο στανταρακι
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Εγω θελω να ρωτησο κατι πρωτου απαντησω. Το σπιτακι που δουλευει η Εβελινα ειναι ετσι οπως εχει τα 3 σπιτακια μαζεμενα εκει, το στουντιο νο.2 ?
Ακομη χειροτερα δλδ δεν ηξερες ουτε που δουλευει καλα καλα,αλλα προλαβες και ξενερωσες μολις αντικρυσες το προσωπο της.Οσο για αυτα που γραφεις για προγραμματα λαθος μερος βρηκες. Οπαλαιμαχος θελει με 60 ευρω δυο γαμησια ας εχουν και λιγες ωρες διαφορα δε χαλασε ο κοσμος,αυτο βρισκω στην Εβελιναρα και σε καμμια αλλη και πιστεψε με εχω παρει πολλες.
 

Giannisampel96

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
196
Like
115
Πόντοι
1
καλησπερα συναγωνιστες, μια ερωτηση. Η Αλισσια που καποτε ητανε στο stdio hot lady ξερουμε αν ειναι σε κανενα αλλο μαγαζι?? θυμαμαι ητανε καμια 30αρια και τιμιο στανταρακι
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
καλησπερα συναγωνιστες, μια ερωτηση. Η Αλισσια που καποτε ητανε στο stdio hot lady ξερουμε αν ειναι σε κανενα αλλο μαγαζι?? θυμαμαι ητανε καμια 30αρια και τιμιο στανταρακι

Ξαναπέστο ρε τύπε, δεν καταλάβαμε!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Δεν χρειάζεται να μαλώνουμε για ιερόδουλες ,η Εβελινα και μένα είναι η αγαπημένη μου αλλά το αδύναμο σημείο της είναι το πρόσωπο της γιατί και ωραία πόδια έχει και βυζιά θεϊκά έχει και κωλαράκι ωραίο έχει (τουλάχιστον τα προηγούμενα χρόνια γιατί τώρα πήρε κάτι κιλακια )αν ήταν και όμορφη συν όλα αυτά θα ήταν εσκορτ των 150 ευρό.. Η Νατάσα έχει πιο ωραίο πρόσωπο γιατί είναι και Ρωσίδα .
Ωραια, αρα στην σωστη μπηκα. Για να απαντησω λοιπον στον παλαιμαχο. Ουτε ειπα οτι ειναι σπυριαρα ουτε τιποτα. Γουστα ειναι αυτα. Τωρα τι να σου πω, οτι η φατσα της μου φανηκε σαν 15χρονο σε σωμα 30αρας? Τι να λεει. Εγω περιμενα να δω το ξανθο το μαλλι το σεξουαλικο οπως εχει στις φωτος στο αλλο σαιτ και δεν ειδα τιποτα τετοιο. Οσο για αυτα που λετε για τσαρινα και εβελινα. Σιγουρα και οι 2 δεν εχετε περασει σε μεγαλα προγραμματα με την τσαρινα και μπαινατε μονο με το απλο, ξερω τσουζει που υπαρχουν "πονηρες" πουτανες που αμα δεν σκασεις λεφτα δεν σου κανουν παπαδες αλλα δυστηχως η ευτυχως η τσαρινα τα δινει ολα εκει. και εγω αν παω με τσαρινα στο 30ε το απλο χειροτερα θα περασω απο οτι αμα π.χ παω με 30ε στην Αφρο. Στο μεγαλο προγραμμα ομως η τσαρινα της βαζει ολες κατω ακομα και εσκορτ που πληρωνουν μερικοι 200αρια και 300αρια. Αυτα απο μενα.

Θα συμφωνήσω με το φίλο @GetYouBarbara.
Δεν μαλώνουμε αδερφέ @mitsov, απλά λέμε τη γνώμη μας, για να μην μπερδεύομαστε. Σαφώς και οι γνώμες διχάζονται αλλά τα σύκα σύκα και η σκάφη σκάφη.

Εβελίνα, μαλλί γλίτσα όποτε την έχω δει, και κοιλιά μπυροκοιλιά, ασυνάρτητη με το υπόλοιπο σώμα της. Για να την βλέπεις μόνο από πίσω είναι.
Έξω η μπάλα από εμένα για αυτήν.

Τσαρίνα, δυνατό κορμί και μέσα και έξω απ΄το δώμα.
Αν πληρώσεις κάτι παραπάνω από το στάνταρ 30ευρω, κάνει παπαδάκια.
Μέσα η μπάλα για μένα σε αυτήν.

Η άποψη μου είναι καθαρά φιλική και ενημέρωσης, χωρίς υπαινιγμούς για τσακωμούς!

Τα σέβη μου καρντάσια!
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
η τσαρινα σε μενα με 30 μου εκανε πιο δυνατο τσιμπουκι από την εβελινα, αλλα είναι λιγο πιο μεγαλη και λιγο πιο πλαστικη με τα πλαστικα βυζια οποτε οσοι γουσταρουν πιο μικρουλα και φυσικη εβελινα. η αφροδιτη ακομη πιο μεγαλη είναι ολο χαμογελα και περιποιητικη φουλ οποτε οσες φορες την πηρα με εκανε τούρμπο αμεσως ότι διαθεση ή κουραση κι αν ειχα.
θα λεγα μιρελα είναι νο1 σε κατω των 30χρονων και εβελινα νο2 (δεν ξερω αν τα ακουμπησαν κιολας αυτά αλλα τις βαζουν κατω και πιο πιτσιρικες).
νο1 σε μιλφ είναι η αφροδιτη και νο2 η τσαρινα.
εμφανίζονται και καποιες μιλφ κατά καιρους και συμπληρωνουν πρωτη 5δα συλβια, ειρηνη.
μικρουλες είναι που εμφανιζονται για λιγο καλες, αντιστοιχες αθηνων. πχ νεφελη και λωρετα που εχω στις κριτικες μου.

να τελειωσω πως στις κοπελες παμε για αλλαγη και για καμμια ομορφη στην τελικη που θα εχει εμφανιση να την θυμασαι χρονια. αν είναι για γλωσσοφιλα και ακαποτα το κανουμε με τις γκομενες-γυναικες μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom