Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (3 μέλη και 45 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Πρέπει να είναι γύρω στα 35 σίγουρα!  Εμφάνιση: Petit, ξανθό, γυμνασμένο σώμα αδύνατο με κοιλιακούς και καρέ μαλλί.  Βυζάκια μικρά και ωραίο κωλαράκι (όχι πλακέ).  Πρόσωπο αρκετά όμορφο, σίγουρα στεγνό.  Επίσης αφήνει και ποδολαγνεία!
Εμφάνιση Petit δε τη λες εντάξει σώμα έχει καλό για την ηλικία της που όντος είναι 35 σίγουρα ίσως και ποιο μεγαλη αλλά είναι πολλή αδυνατη επισης το όμορφο πρόσωπο που το είδες;;;;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Από τις περιγραφές πάλι σε κάνα στανταρακι θα καταλήξουμε... Εβελινα ή Νατάσα (Αν εμφανιστεί )  :grin:
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Παίδες έχουμε καμια πρόταση για βραδινή κωλονοσκόπηση...? Ειμαι απελπισμένος... :walkingpenis:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Βόλτα πρίν απο λίγο χωρίς να κάνω βολή ...πρώτη φορά μετα απο καιρό, φυσικά χρωστάω κανα δυό κριτικές αλλά οι πιο πολλές είναι παλιές


Αχελώου 10 (Studio Godiva) πέρασα είδα την "ελληνίδα" Τζένη,σχετικά ομορφούλα άβαφη,πιο άσπρη απο το καλοκαίρι που την είχα πάρει,δεν είχε δουλειά αλλά δεν μου έκανε κλίκ και έφυγα


Κοροβάγκου 5 (Villa Privé) δεν πήγα αν και είχε στο πρόγραμμα την Νίκα ,την οποία ηθελά να δώ κρίμα....
Κοροβάγκου 7 (Bad Girls)δεν πήγα αλλά είχα δεί το περασμένο σάββατο την ελληνίδα κρίστυ,συμπαθητική λεπτούλα καθόλου του γούστου μου αν και ηταν φέτες και σχετικά λεπτή χωρίς ιδιαίτερο κώλο.....συμπαθητική πάντως

Μινωταύρου & Νικηφόρου Ουρανού δεν μπήκα
Μινωταύρου 10 (Studio Free House)κλειστά και τα 2
Μινωταύρου 14 το ξύλινο,μια λεπτουλα μελαχρινή,δεν ρώτησα όνομα γιατί μόλις κατάλαβε πως δεν θα περάσω αρχισε να λέει κάτι....λές και είναι υποχρέωση μου να περάσω..... :walkingpenis: :birdman:
Μινωταύρου 16 (Venus Angels)δύο μιλφό τζίλφ με την Αθηνά να κάνει την τσατσά, η μία ηταν μια Μαρίνα ρωσίδα, αν θυμάμαι πρέπει να είναι η παλιά τζίλφ πλέον... και η βουλγάρα Εμμανουέλα, σχετικα ωραία θεία αλλά για μένα κακή μέσα και ύπουλα προκλητική,απο αυτές που έξω κάνουν παπάδες και μέσα "μη μου άπτου" :walkingpenis: :birdman: :vomit:
Μινωταύρου 3 η πανέμορφη Ραίσα,ρουμάνα έβαλε μερικά κιλάκια και εγινε πολύ ωραίο μωρό,αλλά και αυτή δεν πρέπει να είναι καλή μέσα,ειναι αρκετά προκλητική έξω εως και επιθετική και σου βγάζει κατι αρνητικό..... :tits2: :think:
Νικηφόρου Ουρανού 11 (Villa Erotica) είδα την Μίκυ αρκετά εμφανίσιμο μωρό με ωραίο καρέ μαλλάκι και σχετικά άγριο αλλα όμορφο πρόσωπο και πολύ ωραίο κορμί,αλλα δεν μου άρεσε το ύφος της....δεν είχε ψυχή μέσα στο μαγαζί και βαρέθηκε να βγεί εξω να χαιρετίσει......πράγμα που με απέτρεψε να μπώ. :think:
Νικηφόρου Ουρανού 1Α μία μεγάλη κοπέλα αρκετα  πάνω απο τα 40 και πιο κοντά στα 50 με σπαστό σχετικά κοντο μαλλί,συμπαθητική...αν σε 20 χρόνια είμαι στο χώρο θα είναι επιλέξιμη για μένα,χωρίς να θέλω να πω κάτι προσβλητικό για την συγκεκριμένη κοπέλα
Νικηφόρου Ουρανού 1Β μια ουκρανέζα με ομορφα παιχνιδιαρικα ματακια σχετικά μινιόν και αυτή Αντελίνα το ονομα της,πρέπει να είναι καλή μέσα.....
Νικηφόρου Ουρανού 20 κλειστό
Νικηφόρου Ουρανού 24 & Μινωταύρου δεν μπήκα
Νικηφόρου Ουρανού 26 δεν μπήκα
Νικηφόρου Ουρανού 28 δεν μπήκα
Νικηφόρου Ουρανού 6 δεν μπήκα
Νικηφόρου Ουρανού 8δεν μπήκα
Πέτρου Ερημίτη 1 & Μινωταύρου (Las Vegas)δεν μπήκα
Πέτρου Ερημίτη 2 στο ένα απο τα δεξιά βλέποντας τα ηταν μια Αντελίνα που παλία παρουσιαζόταν ως Ρεβέκκα με γυαλιά και ωραίο κορμί και ένα σημάδι στον ωραίο κώλο της..... μέτρια πράγματα την είχα πάρει πριν μερικα χρόνια
Πέτρου Ερημίτη 2Α στο μεσαίο ηταν μία Αλίνα ρωσίδα πρεπει να είναι ξανθιά με ωραίο προσωπο και κορμί...σε αυτην ήμουν έτοιμος να πάω αλλά είχα δείστο  δίπλα πρώτα την  Ελενα  με τις βυζάρες της να ξεχειλίζουν απο το δικτυωτό μπλουζάκι και τις ματάρες της και έμεινα για λίγο κολλημένος εκεί....θυμήθηκα την τελευταία φορά το τυπικό γαμήσι της όμως και έφυγα.....το ένα μου κομμάτι ηταν καυλωμένο για παρτη της και το άλλο ξενερωμένο απο την τελευταία συνέυρεση μαζι της.....και ετσι δεν μπήκα.
Πέτρου Ερημίτη 3 η παλιά Αλίνα η ρουμάνα πυ μεγάλωσε,κάποτε ειχα κάνει ενα τρομερό γαμήσι μαζι της...τωρα όμως δεν με τραβαει
Πέτρου Ερημίτη 5 Μια Ρεβέκκα ρουμάνα ....
Φρίξου 12 δεν πάω σε αυτο το μαγαζί....
Φρίξου 13 εδώ θέλω την βοήθεια κάποιου έμπειρου παλιού παίκτη, μια καστανόξανθη σγουρομάλλα  με λιγη μεγάλη μύτη ρουμάνα με πολύ ωραίο κορμάκι και ωραίο σχετικά πρόσωπο βερόνικα....την έχω ξαναδεί αρκετά παλιά ....Δεν έχει καμμία σχέση με την γνωστή βερόνικα....αυτη ηταν επιλέξιμη...φρίξου 15Β μια Τζούλια συμπαθητική τσιγγάνα νταρντάνα, δεν ξέρω ...είναι παλία πάντως στον χώρο και ηταν αδυνατισμένη σχετικά με πριν....ΠΡΟΣΩΠΙΚΆ ΌΜΩς ΔΕΝ....
Φρίξου 15Α  casa victoria η Εφη ωραίο λεπτό μωρό που πρέπει να είναι καλό μέσα.....όποιος παίκτης δοκιμάσει ας μας πεί
Φρίξου 14Α Μια Κάρλα ξανθια ομορφη κοπέλα απο ρουμανία λεπτή σχετικά, κάτι μου έλεγε το πρόσωπο της αλλα δεν ηταν απο τις παλιές που δουλέψαν εκεί...
Φρίξου 14Β δεν μπήκα

Φρίξου 15 ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΎΡΙΑ ΚΟΠΈΛΑ λεπτή συμπαθητική η τσατσά διαφήμιζε το τσιμπούκι της ,Χουανίτα στο όνομα μαυρομάλλα με ωραίο λεπτό κορμί....και για αυτην θέλω πληροφορίες όποιος πάει.....


Παραντάις και αλυσίδα βίλλα δεν πήγα αυτη τη φορά...Στο Παρανταις είχα δεί όμως την Μόνικα την μικρούλα τη Βουλγάρα η οποία θέλει πολύ δουλειά ....
και την Αλεξανδρα η οποία ειναι ωραία σχετικά αλλα πρέπει να είναι όσο τυπική ειναι και η συμπεριφορά της......Είδα και την Τζούλια την γεματούλα και δεν θυμάμαι αν ανέβασα κριτική......δεν έλεγε πάντως πολλά,.ασχετο αυτα τα μαγαζία αν και είναι απο τα καλυτερα σαν χώροι ,εχουν τις χειρότερες πουτάνες...κρίμα

Κράτησα Αλίνα και Ελενα απο Π.ερημίτη και Βερόνικα ,Εφη και Χουανίτα απο Φρίξου.....ισως και Κάρλα απο απέναντι....

Όποιος πάει ασ ενημερώσει......
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Βόλτα πρίν απο λίγο χωρίς να κάνω βολή ...πρώτη φορά μετα απο καιρό, φυσικά χρωστάω κανα δυό κριτικές αλλά οι πιο πολλές είναι παλιές


Αχελώου 10 (Studio Godiva) πέρασα είδα την "ελληνίδα" Τζένη,σχετικά ομορφούλα άβαφη,πιο άσπρη απο το καλοκαίρι που την είχα πάρει,δεν είχε δουλειά αλλά δεν μου έκανε κλίκ και έφυγα


Κοροβάγκου 5 (Villa Privé) δεν πήγα αν και είχε στο πρόγραμμα την Νίκα ,την οποία ηθελά να δώ κρίμα....
Κοροβάγκου 7 (Bad Girls)δεν πήγα αλλά είχα δεί το περασμένο σάββατο την ελληνίδα κρίστυ,συμπαθητική λεπτούλα καθόλου του γούστου μου αν και ηταν φέτες και σχετικά λεπτή χωρίς ιδιαίτερο κώλο.....συμπαθητική πάντως

Μινωταύρου & Νικηφόρου Ουρανού δεν μπήκα
Μινωταύρου 10 (Studio Free House)κλειστά και τα 2
Μινωταύρου 14 το ξύλινο,μια λεπτουλα μελαχρινή,δεν ρώτησα όνομα γιατί μόλις κατάλαβε πως δεν θα περάσω αρχισε να λέει κάτι....λές και είναι υποχρέωση μου να περάσω..... :walkingpenis: :birdman:
Μινωταύρου 16 (Venus Angels)δύο μιλφό τζίλφ με την Αθηνά να κάνει την τσατσά, η μία ηταν μια Μαρίνα ρωσίδα, αν θυμάμαι πρέπει να είναι η παλιά τζίλφ πλέον... και η βουλγάρα Εμμανουέλα, σχετικα ωραία θεία αλλά για μένα κακή μέσα και ύπουλα προκλητική,απο αυτές που έξω κάνουν παπάδες και μέσα "μη μου άπτου" :walkingpenis: :birdman: :vomit:
Μινωταύρου 3 η πανέμορφη Ραίσα,ρουμάνα έβαλε μερικά κιλάκια και εγινε πολύ ωραίο μωρό,αλλά και αυτή δεν πρέπει να είναι καλή μέσα,ειναι αρκετά προκλητική έξω εως και επιθετική και σου βγάζει κατι αρνητικό..... :tits2: :think:
Νικηφόρου Ουρανού 11 (Villa Erotica) είδα την Μίκυ αρκετά εμφανίσιμο μωρό με ωραίο καρέ μαλλάκι και σχετικά άγριο αλλα όμορφο πρόσωπο και πολύ ωραίο κορμί,αλλα δεν μου άρεσε το ύφος της....δεν είχε ψυχή μέσα στο μαγαζί και βαρέθηκε να βγεί εξω να χαιρετίσει......πράγμα που με απέτρεψε να μπώ. :think:
Νικηφόρου Ουρανού 1Α μία μεγάλη κοπέλα αρκετα  πάνω απο τα 40 και πιο κοντά στα 50 με σπαστό σχετικά κοντο μαλλί,συμπαθητική...αν σε 20 χρόνια είμαι στο χώρο θα είναι επιλέξιμη για μένα,χωρίς να θέλω να πω κάτι προσβλητικό για την συγκεκριμένη κοπέλα
Νικηφόρου Ουρανού 1Β μια ουκρανέζα με ομορφα παιχνιδιαρικα ματακια σχετικά μινιόν και αυτή Αντελίνα το ονομα της,πρέπει να είναι καλή μέσα.....
Νικηφόρου Ουρανού 20 κλειστό
Νικηφόρου Ουρανού 24 & Μινωταύρου δεν μπήκα
Νικηφόρου Ουρανού 26 δεν μπήκα
Νικηφόρου Ουρανού 28 δεν μπήκα
Νικηφόρου Ουρανού 6 δεν μπήκα
Νικηφόρου Ουρανού 8δεν μπήκα
Πέτρου Ερημίτη 1 & Μινωταύρου (Las Vegas)δεν μπήκα
Πέτρου Ερημίτη 2 στο ένα απο τα δεξιά βλέποντας τα ηταν μια Αντελίνα που παλία παρουσιαζόταν ως Ρεβέκκα με γυαλιά και ωραίο κορμί και ένα σημάδι στον ωραίο κώλο της..... μέτρια πράγματα την είχα πάρει πριν μερικα χρόνια
Πέτρου Ερημίτη 2Α στο μεσαίο ηταν μία Αλίνα ρωσίδα πρεπει να είναι ξανθιά με ωραίο προσωπο και κορμί...σε αυτην ήμουν έτοιμος να πάω αλλά είχα δείστο  δίπλα πρώτα την  Ελενα  με τις βυζάρες της να ξεχειλίζουν απο το δικτυωτό μπλουζάκι και τις ματάρες της και έμεινα για λίγο κολλημένος εκεί....θυμήθηκα την τελευταία φορά το τυπικό γαμήσι της όμως και έφυγα.....το ένα μου κομμάτι ηταν καυλωμένο για παρτη της και το άλλο ξενερωμένο απο την τελευταία συνέυρεση μαζι της.....και ετσι δεν μπήκα.
Πέτρου Ερημίτη 3 η παλιά Αλίνα η ρουμάνα πυ μεγάλωσε,κάποτε ειχα κάνει ενα τρομερό γαμήσι μαζι της...τωρα όμως δεν με τραβαει
Πέτρου Ερημίτη 5 Μια Ρεβέκκα ρουμάνα ....
Φρίξου 12 δεν πάω σε αυτο το μαγαζί....
Φρίξου 13 εδώ θέλω την βοήθεια κάποιου έμπειρου παλιού παίκτη, μια καστανόξανθη σγουρομάλλα  με λιγη μεγάλη μύτη ρουμάνα με πολύ ωραίο κορμάκι και ωραίο σχετικά πρόσωπο βερόνικα....την έχω ξαναδεί αρκετά παλιά ....Δεν έχει καμμία σχέση με την γνωστή βερόνικα....αυτη ηταν επιλέξιμη...φρίξου 15Β μια Τζούλια συμπαθητική τσιγγάνα νταρντάνα, δεν ξέρω ...είναι παλία πάντως στον χώρο και ηταν αδυνατισμένη σχετικά με πριν....ΠΡΟΣΩΠΙΚΆ ΌΜΩς ΔΕΝ....
Φρίξου 15Α  casa victoria η Εφη ωραίο λεπτό μωρό που πρέπει να είναι καλό μέσα.....όποιος παίκτης δοκιμάσει ας μας πεί
Φρίξου 14Α Μια Κάρλα ξανθια ομορφη κοπέλα απο ρουμανία λεπτή σχετικά, κάτι μου έλεγε το πρόσωπο της αλλα δεν ηταν απο τις παλιές που δουλέψαν εκεί...
Φρίξου 14Β δεν μπήκα

Φρίξου 15 ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΎΡΙΑ ΚΟΠΈΛΑ λεπτή συμπαθητική η τσατσά διαφήμιζε το τσιμπούκι της ,Χουανίτα στο όνομα μαυρομάλλα με ωραίο λεπτό κορμί....και για αυτην θέλω πληροφορίες όποιος πάει.....


Παραντάις και αλυσίδα βίλλα δεν πήγα αυτη τη φορά...Στο Παρανταις είχα δεί όμως την Μόνικα την μικρούλα τη Βουλγάρα η οποία θέλει πολύ δουλειά ....
και την Αλεξανδρα η οποία ειναι ωραία σχετικά αλλα πρέπει να είναι όσο τυπική ειναι και η συμπεριφορά της......Είδα και την Τζούλια την γεματούλα και δεν θυμάμαι αν ανέβασα κριτική......δεν έλεγε πάντως πολλά,.ασχετο αυτα τα μαγαζία αν και είναι απο τα καλυτερα σαν χώροι ,εχουν τις χειρότερες πουτάνες...κρίμα

Κράτησα Αλίνα και Ελενα απο Π.ερημίτη και Βερόνικα ,Εφη και Χουανίτα απο Φρίξου.....ισως και Κάρλα απο απέναντι....

Όποιος πάει ασ ενημερώσει......
:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :thumbsup:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Βόλτα πρίν απο λίγο χωρίς να κάνω βολή ...πρώτη φορά μετα απο καιρό, φυσικά χρωστάω κανα δυό κριτικές αλλά οι πιο πολλές είναι παλιές


Αχελώου 10 (Studio Godiva) πέρασα είδα την "ελληνίδα" Τζένη,σχετικά ομορφούλα άβαφη,πιο άσπρη απο το καλοκαίρι που την είχα πάρει,δεν είχε δουλειά αλλά δεν μου έκανε κλίκ και έφυγα


Κοροβάγκου 5 (Villa Privé) δεν πήγα αν και είχε στο πρόγραμμα την Νίκα ,την οποία ηθελά να δώ κρίμα....
Κοροβάγκου 7 (Bad Girls)δεν πήγα αλλά είχα δεί το περασμένο σάββατο την ελληνίδα κρίστυ,συμπαθητική λεπτούλα καθόλου του γούστου μου αν και ηταν φέτες και σχετικά λεπτή χωρίς ιδιαίτερο κώλο.....συμπαθητική πάντως

Μινωταύρου & Νικηφόρου Ουρανού δεν μπήκα
Μινωταύρου 10 (Studio Free House)κλειστά και τα 2
Μινωταύρου 14 το ξύλινο,μια λεπτουλα μελαχρινή,δεν ρώτησα όνομα γιατί μόλις κατάλαβε πως δεν θα περάσω αρχισε να λέει κάτι....λές και είναι υποχρέωση μου να περάσω..... :walkingpenis: :birdman:
Μινωταύρου 16 (Venus Angels)δύο μιλφό τζίλφ με την Αθηνά να κάνει την τσατσά, η μία ηταν μια Μαρίνα ρωσίδα, αν θυμάμαι πρέπει να είναι η παλιά τζίλφ πλέον... και η βουλγάρα Εμμανουέλα, σχετικα ωραία θεία αλλά για μένα κακή μέσα και ύπουλα προκλητική,απο αυτές που έξω κάνουν παπάδες και μέσα "μη μου άπτου" :walkingpenis: :birdman: :vomit:
Μινωταύρου 3 η πανέμορφη Ραίσα,ρουμάνα έβαλε μερικά κιλάκια και εγινε πολύ ωραίο μωρό,αλλά και αυτή δεν πρέπει να είναι καλή μέσα,ειναι αρκετά προκλητική έξω εως και επιθετική και σου βγάζει κατι αρνητικό..... :tits2: :think:
Νικηφόρου Ουρανού 11 (Villa Erotica) είδα την Μίκυ αρκετά εμφανίσιμο μωρό με ωραίο καρέ μαλλάκι και σχετικά άγριο αλλα όμορφο πρόσωπο και πολύ ωραίο κορμί,αλλα δεν μου άρεσε το ύφος της....δεν είχε ψυχή μέσα στο μαγαζί και βαρέθηκε να βγεί εξω να χαιρετίσει......πράγμα που με απέτρεψε να μπώ. :think:
Νικηφόρου Ουρανού 1Α μία μεγάλη κοπέλα αρκετα  πάνω απο τα 40 και πιο κοντά στα 50 με σπαστό σχετικά κοντο μαλλί,συμπαθητική...αν σε 20 χρόνια είμαι στο χώρο θα είναι επιλέξιμη για μένα,χωρίς να θέλω να πω κάτι προσβλητικό για την συγκεκριμένη κοπέλα
Νικηφόρου Ουρανού 1Β μια ουκρανέζα με ομορφα παιχνιδιαρικα ματακια σχετικά μινιόν και αυτή Αντελίνα το ονομα της,πρέπει να είναι καλή μέσα.....
Νικηφόρου Ουρανού 20 κλειστό
Νικηφόρου Ουρανού 24 & Μινωταύρου δεν μπήκα
Νικηφόρου Ουρανού 26 δεν μπήκα
Νικηφόρου Ουρανού 28 δεν μπήκα
Νικηφόρου Ουρανού 6 δεν μπήκα
Νικηφόρου Ουρανού 8δεν μπήκα
Πέτρου Ερημίτη 1 & Μινωταύρου (Las Vegas)δεν μπήκα
Πέτρου Ερημίτη 2 στο ένα απο τα δεξιά βλέποντας τα ηταν μια Αντελίνα που παλία παρουσιαζόταν ως Ρεβέκκα με γυαλιά και ωραίο κορμί και ένα σημάδι στον ωραίο κώλο της..... μέτρια πράγματα την είχα πάρει πριν μερικα χρόνια
Πέτρου Ερημίτη 2Α στο μεσαίο ηταν μία Αλίνα ρωσίδα πρεπει να είναι ξανθιά με ωραίο προσωπο και κορμί...σε αυτην ήμουν έτοιμος να πάω αλλά είχα δείστο  δίπλα πρώτα την  Ελενα  με τις βυζάρες της να ξεχειλίζουν απο το δικτυωτό μπλουζάκι και τις ματάρες της και έμεινα για λίγο κολλημένος εκεί....θυμήθηκα την τελευταία φορά το τυπικό γαμήσι της όμως και έφυγα.....το ένα μου κομμάτι ηταν καυλωμένο για παρτη της και το άλλο ξενερωμένο απο την τελευταία συνέυρεση μαζι της.....και ετσι δεν μπήκα.
Πέτρου Ερημίτη 3 η παλιά Αλίνα η ρουμάνα πυ μεγάλωσε,κάποτε ειχα κάνει ενα τρομερό γαμήσι μαζι της...τωρα όμως δεν με τραβαει
Πέτρου Ερημίτη 5 Μια Ρεβέκκα ρουμάνα ....
Φρίξου 12 δεν πάω σε αυτο το μαγαζί....
Φρίξου 13 εδώ θέλω την βοήθεια κάποιου έμπειρου παλιού παίκτη, μια καστανόξανθη σγουρομάλλα  με λιγη μεγάλη μύτη ρουμάνα με πολύ ωραίο κορμάκι και ωραίο σχετικά πρόσωπο βερόνικα....την έχω ξαναδεί αρκετά παλιά ....Δεν έχει καμμία σχέση με την γνωστή βερόνικα....αυτη ηταν επιλέξιμη...φρίξου 15Β μια Τζούλια συμπαθητική τσιγγάνα νταρντάνα, δεν ξέρω ...είναι παλία πάντως στον χώρο και ηταν αδυνατισμένη σχετικά με πριν....ΠΡΟΣΩΠΙΚΆ ΌΜΩς ΔΕΝ....
Φρίξου 15Α  casa victoria η Εφη ωραίο λεπτό μωρό που πρέπει να είναι καλό μέσα.....όποιος παίκτης δοκιμάσει ας μας πεί
Φρίξου 14Α Μια Κάρλα ξανθια ομορφη κοπέλα απο ρουμανία λεπτή σχετικά, κάτι μου έλεγε το πρόσωπο της αλλα δεν ηταν απο τις παλιές που δουλέψαν εκεί...
Φρίξου 14Β δεν μπήκα

Φρίξου 15 ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΎΡΙΑ ΚΟΠΈΛΑ λεπτή συμπαθητική η τσατσά διαφήμιζε το τσιμπούκι της ,Χουανίτα στο όνομα μαυρομάλλα με ωραίο λεπτό κορμί....και για αυτην θέλω πληροφορίες όποιος πάει.....


Παραντάις και αλυσίδα βίλλα δεν πήγα αυτη τη φορά...Στο Παρανταις είχα δεί όμως την Μόνικα την μικρούλα τη Βουλγάρα η οποία θέλει πολύ δουλειά ....
και την Αλεξανδρα η οποία ειναι ωραία σχετικά αλλα πρέπει να είναι όσο τυπική ειναι και η συμπεριφορά της......Είδα και την Τζούλια την γεματούλα και δεν θυμάμαι αν ανέβασα κριτική......δεν έλεγε πάντως πολλά,.ασχετο αυτα τα μαγαζία αν και είναι απο τα καλυτερα σαν χώροι ,εχουν τις χειρότερες πουτάνες...κρίμα

Κράτησα Αλίνα και Ελενα απο Π.ερημίτη και Βερόνικα ,Εφη και Χουανίτα απο Φρίξου.....ισως και Κάρλα απο απέναντι....

Όποιος πάει ασ ενημερώσει......
Στο Casa Victoria η Έφη κάνει τα τσιμπούκια κέφι!Την έχω πάρει δύο φορές παρτουζα με φίλο εξωθεσμικο κ απέδειξε ότι είναι καλή πουτσοπνιχτρα! :pipa1:
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Εμφάνιση Petit δε τη λες εντάξει σώμα έχει καλό για την ηλικία της που όντος είναι 35 σίγουρα ίσως και ποιο μεγαλη αλλά είναι πολλή αδυνατη επισης το όμορφο πρόσωπο που το είδες;;;;
το σώμα της όντως είναι καλό....υπηρεσίες όχι φυλής αλλά μεταξουργειου...Και από πρόσωπο μόνο όμορφη δεν είναι....
 

dimmd84

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Για μία Μιρέλα που είχα ακούσει που την βρίσκουμε?? Αξίζει?
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Από τις περιγραφές πάλι σε κάνα στανταρακι θα καταλήξουμε... Εβελινα ή Νατάσα (Αν εμφανιστεί )  :grin:
To καλυτερο στανταρακι για μενα η Εβελινα,πραγματικα σωθηκα με την ακουραστη ξανθια,στα 30αρια .Εχει βεβαια και μειον ,αλλα και ποια δεν εχει.Πολυ καιρο τωρα δεν ανοιγω αλλες πορτες και ησυχασα .Φολες τελος,τελευταια η Ζανετ ,ακομη κλαιω το 50αρι αρχες σεπτεμβρη.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
To καλυτερο στανταρακι για μενα η Εβελινα,πραγματικα σωθηκα με την ακουραστη ξανθια,στα 30αρια .Εχει βεβαια και μειον ,αλλα και ποια δεν εχει.Πολυ καιρο τωρα δεν ανοιγω αλλες πορτες και ησυχασα .Φολες τελος,τελευταια η Ζανετ ,ακομη κλαιω το 50αρι αρχες σεπτεμβρη.

Εβελίνα ποια αδερφέ, αυτή στα Τρίδυμα? όχι τα ξύλινα στο Λας Βέγκας, τα άλλα? Μία με ξανθό μαλλί μακρύ?
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
εκανα το λαθος....που και που δοκιμαζω τιποτα νεο μπας και...αλλα τιποτα...μονο στανταρακια απο εδω και περα...
Οπότε ούτε υπηρεσίες κατευθείαν για τον καιαδα
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Εβελίνα ποια αδερφέ, αυτή στα Τρίδυμα? όχι τα ξύλινα στο Λας Βέγκας, τα άλλα? Μία με ξανθό μαλλί μακρύ?
Στα τριδυμα στο 2(μεσαιο) ξανθο μαλλι ,φυσικο στηθος ,τιμα και το 30αρι.Οχι Λας Βεγκας.
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
καμιά άποψη για Nicol  που δουλεύει σήμερα  Red light
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom