Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (3 μέλη και 48 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Η μικρή Ουγγαρέζα καλή; Ξέρει κανείς;
Εγω είχα περάσει μαζι της μια φορά , με το που ειχε πρωτοερθει η ελάχιστα αργότερα , και γενικά είχα περάσει καλά , αλλά μετά λίγο καιρό είπαν οτι είχε ρίξει την απόδοσή της , οπότε τι να σου πω ... αν θα ειναι ξανά όπως στις αρχές η αν θα ειναι όπως πριν φύγει .... πάντως για ενα 30αρι νομίζω αξίζει να την δοκιμάσεις , ειδικά αμα σου αρεσουν οι πολυ αδυνατες (εκτος αν τον καιρό που ελειψε έβαλε κανενα κιλό :P)
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Επίσης μάγκες το προηγούμενο Σάββατο ειμουν Σαλονικαρα πάλι για δουλειά κ βράδυ πήγα κ τίμησα την  ουκρανεζα εκει
Εμπεδοκλέους 1 το λεγόμενο poison ,απαπαπα φωτιά ι κοριτσάρα σώμα λευκο με πιασίματα γ άγρια μπατσοσκαμπιλα,πήρα με τα 40 ελεύθερο στοματικό τι το θελα...τον επερνε όλο μέσα με φουλ σάλιο σ μια στιγμή σταμάτησε εκεί π την είχε μέχρι το λαρύγγι κ Μ έριξε ένα σκαμπιλι στ κωλο κ τν έκανα mouthsexing στο 2 λεπτό μετά στα 4ρα τέλος
 

billmi

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2018
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Συναθλητές, έχετε να προτείνετε σήμερα τπτ για βραδινή βάρδια σε gfe?
 

Dream_Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
281
Παιδια η παολα που ειναι στο playboy ειναι η παλια παολα που ηταν  , η καινουργια ; Γιατι για ενα διαστημα ελειπε.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Παιδια η παολα που ειναι στο playboy ειναι η παλια παολα που ηταν  , η καινουργια ; Γιατι για ενα διαστημα ελειπε.
αχ σύντροφε δεν διαβάζεις : ''την είδα που λες όπως την περιγράφεις ....πιπινοειδες τσιαγγανοειδες κοράσιο ...τώρα δεν μπήκα άλλα από το στυλ της παρουσίασης έδειχνε έτοιμη να ''δουλέψει'' και άρα να ''φωνάξει'' ...ε δεν είναι καλό αλλά από το μούγκα είναι καλύτερο '' , είχα γράψει για αυτήν, όταν ο mitsov την άκουσε να φωνασκεί  .....άλλη είναι ...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Εν τω μεταξύ δοκίμασα Ανίτα ....θα γράψω ...μια ιδέα: προς υποτακτικό στην βούληση σου μιλφ πια που της αρέσει το μπούκιον αν αντελήφθην καλώς  και κοστοβόρον
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
448
Κριτικές
7
Like
1.067
Πόντοι
361
Ρε παιδιά ξέρει κανείς αν δουλεύει η Ελληνίδα η Έλενα η ξανθιά που δούλευε στο las Vegas η οποία μοιάζει με την bailey brooke
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Έτσι ακριβώς όπως τα λες είναι, απλά συμπληρώνω ότι δέχεται να την κρατάς από την αλογουρά της όταν την έχεις στα τέσσερα, όπως στις τσόντες, και έχει πολύ ωραίο πλούσιο και δυαντό μαλί.
και συμπληρώνω δεχεται γλειφομουνι και απεριοριστο γλειφοκώλι το οποιο δειχνει να απολαμβανει και δε σου λεει να σταματησεις παρα μονο αν σταματησεις εσυ. Τουλαχιστον αυτο εγινε στην περιπτωση μου.
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Σήμερα έκανα τσάρκα και μπήκα τελικά σε δύο διαφορετικές κοπέλες καθότι την πρώτη συνάντηση την λες και αποτυχία. Πέρασα πρώτα από την Ελληνίδα Νάντια στο Red diamond και μετά στην Λιάνα στο Prive. Λοιπόν την Νάντια θα πω εμφανισιακά είναι λίγο γεματούλα αλλά δεν είναι καθόλου κακή από σώμα, από πρόσωπο θα έλεγα μέτρια. Κανονικά μάλλον θα κατέληγα εξαρχής στην Λιάνα, δυστυχώς όμως η τσατσά που μου είναι συμπαθής με έπεισε ότι η Νάντια είναι καλή μέσα να δοκιμάσω. Λοιπόν μέσα συνοπτικά να πω πως ήταν παθητική και η όλη της η στάση ήταν λες και μου έλεγε "ξες κάνε δουλειά σου εσύ και εμείς εδώ είμαστε". Φυσικά και ψιλοξενερωσα όταν κατάλαβα ότι είχε όρεξη απλά να ξαπλώσει και να τα αφήσει όλα σε εμένα. Συν το γεγονός ότι πέρα από την χαλαρή στάση της που με ξενέρωνε (χαλάρωνε και εμένα) ήταν χαλαρή και ανατομικά αποκτήσαμε και ανατομικό θέμα στην πορεία. Με το ζόρι τελείωσα ελάχιστα, σαν precum ένα πράγμα και σηκώθηκε και έφυγε μετά από αυτό.

Καθώς όμως μου γυάλισε και η Λιάνα και είχα πολλά αποθέματα να δώσω κατέληξα και σε αυτήν μετά. Και το αποτέλεσμα ήταν πολύ καλό, αν όχι τέλειο θα έβαζα τουλάχιστον 9 με άριστα το 10 την συνάντηση, η κοπέλα είναι πολύ όμορφη και ότι της ζήτησα τα έκανε όλα, ήρθε και από πάνω και μετά από διάφορες στάσεις και έντονους ρυθμούς όπου έδειξε σε μια φάση να το απολαμβάνει και αυτή και με άναψε ακόμα περισσότερο. Στο τέλος έβγαλε την γλωσιτσα της και τον έπαιξα μέχρι που άδειασα εντελώς στο στόμα της. Το μόνο αρνητικό θα έλεγα ότι ήταν η επικοινωνία που δυσκολευόμουν να επικοινωνήσω μαζί της και μου πετούσε διάφορα ρωσικά εδώ και εκει, αλλά αφού η επικοινωνία του σώματος ήταν πολύ καλή μάλλον λίγη σημασία έχει...
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Σήμερα έκανα τσάρκα και μπήκα τελικά σε δύο διαφορετικές κοπέλες καθότι την πρώτη συνάντηση την λες και αποτυχία. Πέρασα πρώτα από την Ελληνίδα Νάντια στο Red diamond και μετά στην Λιάνα στο Prive. Λοιπόν την Νάντια θα πω εμφανισιακά είναι λίγο γεματούλα αλλά δεν είναι καθόλου κακή από σώμα, από πρόσωπο θα έλεγα μέτρια. Κανονικά μάλλον θα κατέληγα εξαρχής στην Λιάνα, δυστυχώς όμως η τσατσά που μου είναι συμπαθής με έπεισε ότι η Νάντια είναι καλή μέσα να δοκιμάσω. Λοιπόν μέσα συνοπτικά να πω πως ήταν παθητική και η όλη της η στάση ήταν λες και μου έλεγε "ξες κάνε δουλειά σου εσύ και εμείς εδώ είμαστε". Φυσικά και ψιλοξενερωσα όταν κατάλαβα ότι είχε όρεξη απλά να ξαπλώσει και να τα αφήσει όλα σε εμένα. Συν το γεγονός ότι πέρα από την χαλαρή στάση της που με ξενέρωνε (χαλάρωνε και εμένα) ήταν χαλαρή και ανατομικά αποκτήσαμε και ανατομικό θέμα στην πορεία. Με το ζόρι τελείωσα ελάχιστα, σαν precum ένα πράγμα και σηκώθηκε και έφυγε μετά από αυτό.
Απορώ γιατί μπαίνετε σε Ελληνίδες αφού στο τέλος φεύγετε με γκρίνια και όχι ευχαριστημένοι.. Εγώ μια φορά μπήκα με την Αθηνά στο Venus και αυτοβριζομουν για δύο μέρες.
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Απορώ γιατί μπαίνετε σε Ελληνίδες αφού στο τέλος φεύγετε με γκρίνια και όχι ευχαριστημένοι.. Εγώ μια φορά μπήκα με την Αθηνά στο Venus και αυτοβριζομουν για δύο μέρες.
Όπως γράφω και στο ποστ φίλε μου την τσατσά την γνωρίζω και μου είναι συμπαθής και είπα να την εμπιστευτώ. Συγκεκριμένα είπε ότι επειδή με γνωρίζει ξέρει ότι η κοπέλα είναι καλή στο δωμάτιο και κάπως έτσι με έριξε. Και αν και εξακολουθεί να μου είναι συμπαθής δεν πρόκειται να την ξαναεμπιστευτώ φυσικά, ήταν η πρώτη και η τελευταία φορά.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Απορώ γιατί μπαίνετε σε Ελληνίδες αφού στο τέλος φεύγετε με γκρίνια και όχι ευχαριστημένοι.. Εγώ μια φορά μπήκα με την Αθηνά στο Venus και αυτοβριζομουν για δύο μέρες.

Τυπε μου εισαι ΗΡΩΑΣ αν γαμισες την Αθηνα...πως σου σηκωθηκε με αυτη την παρτσολα.???? Απλα ΗΡΩΑΣ.!!!  :rockon:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
αχ σύντροφε δεν διαβάζεις : ''την είδα που λες όπως την περιγράφεις ....πιπινοειδες τσιαγγανοειδες κοράσιο ...τώρα δεν μπήκα άλλα από το στυλ της παρουσίασης έδειχνε έτοιμη να ''δουλέψει'' και άρα να ''φωνάξει'' ...ε δεν είναι καλό αλλά από το μούγκα είναι καλύτερο '' , είχα γράψει για αυτήν, όταν ο mitsov την άκουσε να φωνασκεί  .....άλλη είναι ...

Ειναι τοσο καλη εμφανησιακα οσο φαινεται στις φωτογραφιες, γιατι για μουναρα την βλεπω, στυλ Αγαπης απο παρανταιζ... Απο προσωπο πως παει???

 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Καλημέρα. Καμία πρόταση για σήμερα το μεσημεράκι να έρθω Θεσσαλονίκη;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Τυπε μου εισαι ΗΡΩΑΣ αν γαμισες την Αθηνα...πως σου σηκωθηκε με αυτη την παρτσολα.???? Απλα ΗΡΩΑΣ.!!!  :rockon:
Το ίδιο σχόλιο είχες κάνει όταν είχα ανεβάσει και την κριτική πριν κάτι μήνες :grin:
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
Ρε σεις η Καρίνα από Νικηφόρου Ουρανού δουλεύει ακόμα? Και αν ναι σε ποια βάρδια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom