Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (4 μέλη και 40 επισκέπτες)

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Περασμα προ ολιγου με την Βικτωρια απο κοροβαγκου. Τρελη ειναι αυτη ρε.  Τεσπα δεν τα εκλαψα αλλα δεν μπορω να πω οτι θα ξαναπαω κιολας. Πολυ τουπε.
Η κοπελα εχει αλλαξει πολυ πριν απο μηνες περασα μαζι της με 60 ε ημουν ο πρωτος δεν ειχε διαθεση ειχε ομως ενα παραξενο υφακι που δεν μου αρεσε τελος για μενα
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
βλέπω η ρουμάνα Έμμα απο τα παλιά που εξαφανίστηκε τα τελευταια 3 χρόνια άνοιξε πάλι το fb της. ξέρει κανείς αν επέστρεψε στην ενεργό δράση???
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.020
Κριτικές
51
Like
6.343
Πόντοι
7.636
Και ετοιμος ημουν να μπω εδω και 2 μερες να γραψω, μα κανεις δεν κανει αναφορα οτι γυρησε η μουναρα.???

Σου ειπε ποσο θα κατσει.?? ή κανει την αρπαχτη της βδομαδας.??  :think:

μπορεις να μπαινεις στο      f i n d g i r l s . g r

χωρις κενα τα γραμματα και να δεις karaman καθε ποτε το δίνει το κουλούρι της!!!

 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Πριν περίπου 3 μήνες πέτυχα στις βίλες μια τζούλια μαυρομάλα ρουμάνα ωραίο μωρό μεγάλα στήθη φτιαχτά και γύρω στα 32 χρονών να ήταν, δε πέρασα μέσα.Από τότε όσες φορές πήγα γύρα δε την ξαναέιδα ξέρει κανένας που χάθηκε,σταμάτησε?Στο δωμάτιο ήταν καλή ή κομοδίνο από απορία ρωτάω διότι μου έμεινε αποθημένο που δε την πείρα 50 ευρό νομίζω είχε το απλό.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
14
Like
2.068
Πόντοι
506
Η Ιωάννα που έχει χαθεί πάλι?
 

xaris4

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
Παιδια ξερουμε κανενα studio που να εχει καποια με τεραστια βυζια; Δεν ενδιαφέρει αν ειναι ψεύτικα η αληθινά
 

ibraim12

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες δεν έχω ξαναπάει σε μπουρδέλο-στουντιο.πρεπει να έχω μαζί μου προφυλακτικό η έχουν εκεί;επίσης μπορείτε να μου προτείνετε κάποια κοπέλα έμπειρη για να με προσεξει
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Μάγκες δεν έχω ξαναπάει σε μπουρδέλο-στουντιο.πρεπει να έχω μαζί μου προφυλακτικό η έχουν εκεί;επίσης μπορείτε να μου προτείνετε κάποια κοπέλα έμπειρη για να με προσεξει
Έχουν οι κοπέλες. Από κοπέλες ίσως η Βικτώρια από τη Μολδαβία να είναι καλή περίπτωση που δουλεύει μόνο πρωινά στο Bad Girls. Εκεί έχουν και πετσέτες για να κάνεις μπάνιο ή να πλυθείς.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.710
Πόντοι
11.585
μπορεις να μπαινεις στο      f i n d g i r l s . g r

χωρις κενα τα γραμματα και να δεις karaman καθε ποτε το δίνει το κουλούρι της!!!

Το γνωριζω το σαιτ, εκει την ειδα οτι ξεκινησε να δουλευει, αλλα εδω μεσα δεν αναφερθηκε.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.385
Κριτικές
35
Like
5.080
Πόντοι
2.266
Καλημερα στην παρεα μαγκες πριν κανα 2ημερο εκανα καταδρομικη στην καινουργια την Καρλα στο ερωτικα δε λεω ομορφη κοπελα αλλα και γαμω τα κομοδινα πρωτη δορα εδωσα 40 ευρω να τραβηξω μαλακια και το ακομα ποιο γελοιο στο φαιντγκιρλς οταν βαζω σχολιο τα μουνοπανα το σβηνουν.
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
Θέλω να βάλω μερικές χρωατουμενες κριτικές αλλά στον κατάλογο δεν έχει το μαγαζί στη νίκ. Ουρανού 4 που βάζουμε της κριτικές για αυτό το μαγαζί ? :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Βολτα σημερα το μεσημερι με πολλες καυλες αλλα δυστυχως με λιγα σπιτια ανοιχτα και ακομα πιο λιγες αξιολογες επιλογες...

-Τριδυμο 3 στο βαθος.Ναταλι ενα μελαχρινο,ομορφο και γλυκο κοριτσακι μινι διαστασεων οπως η Ιρα,Λωρετα κλπ...επισης ανοιχτο και το 2 αλλα υπεθεσα ειναι η Εβελινα και δε μπηκα
-Τσουκαλα ? πισω απο φριξου.Ειχα μηνες να το δω ανοιχτο αυτο το σπιτι,δουλευε μια Χριστινα σχεδον μιλφ με μεγαλα βυζια και πολλα τατου στους ωμους και στα χερια και γενικα συμπαθητικη παρουσια.
-Φριξου 14.Μια ξανθια μιλφ ανω των 50ε,μαλλον ελληνιδα απο την ομιλια,σπασμενη και ταλαιπωρη και με πολυ προλογο στο σαλονι και 60ε για γυμνο με 69  :headbang:
-Φριξου 14β.η Γιασμιν την οποια θεωρω μια ασχημη γυναικα,ασχετα με το τι κανει μες το δωματιο η φατσα της με απωθει απο τοτε που εμφανιστηκε
-Φριξου 12.μια μελαχρινη μιλφ με βυζαρες και κωλαρα και γενικα καλοστεκουμενη την οποιο εχω ξανααναφερει σε νυχτερινη τσαρκα με το ονομα της αλλα τωρα μου διαφευγει.Και ενας τσατσος που πρωτη φορα εβλεπα με κομπολοϊ στο σαλονι και μπολικη λαϊκουρια πανω του  :2funny:
-Φριξου 13.η γιαγια Τανια με τις βυζαρες που ειναι μαλλον οι μεγαλυτερες για καποιον που ρωτησε χθες για βυζια.Αλλα ειναι και η ιδια μαλλον η μεγαλυτερη της πιατσας  :zombie:
-Φριξου 15.η Σισσυ μια χοντρουλα με ατσουμπαλο σωμα,νυσταγμενη βαρεμενη,γενικα αδιαφορη.Καποιος πρεπει να πει στη συγκεκριμενη τσατσα να το βουλωσει επιτελους
-Φριξου 15α.η αξιολογη και παντα χαμογελαστη Βικτωρια
-Φριξου 15β.η μιλφ Μονικα η περουβιανη την οποια σημερα την ειδα με αλλο ματι και το ψιλοσκεφτηκα να πω την αληθεια
-Red light.μπηκα να δω ποια ειναι αυτη η Αλινα αλλα ηταν σε προγραμμα....40ε ευρουλακια αλλα η μποχα απο τον υπονομο μπαινοντας καλα κρατει

Ερημιτη ολα κλειστα,Free house κλειστα,Νικ.Ουρανου 28-24-20 κλειστα...ε και μη εχοντας αλλη αξιολογη επιλογη ξαναπηγα Νικ.Ουρανου 26 στην Ειρηνη για ξεκωλιασμα...ηταν και αδεια η περιοχη καθολου κοσμος,κατσαμε ωρα και τα καναμε ολα ακομα μια φορα με την πιο στανταρ επιλογη της πρωινης βαρδιας

Φευγοντας ειδα επισης ανοιχτο και το Κεφαλληνιας αλλα και το Villa prive που προς στιγμην σκεφτηκα να μπω μονο για να δω και και να θυμηθω τη Βικτωρια.
Γενικα εχω στο μυαλο να κανω μια σειρα επισκεψεων σε κοπελες που γαμησα πριν χρονια και θα ηθελα να ξαναθυμηθω οπως Μονικα,Εβελινα,Βικτωρια,Χριστινα ρουμανα κλπ...αλλα φοβαμαι μην πεσουν μαζεμενα τα μαυρισματα  :grin:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.591
Πόντοι
2.606
Αλ στο 3δυμο Νο 2 πρωινή πρέπει να είναι η γεματούλα Γκαμπριέλα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
-Φριξου 14β.η Γιασμιν την οποια θεωρω μια ασχημη γυναικα,ασχετα με το τι κανει μες το δωματιο η φατσα της με απωθει απο τοτε που εμφανιστηκε

Ε οχι ρε Αλ και ασχημη γυναικα η Γιασμιν. Πηδας κατι θειες Μονικες και Ειρηνες και εξτασιαζεσαι, και θεωρεις ασχημη τη Γιασμιν; Εμφανησιακα τουλαχιστον πριν χρονια ηταν παρα πολυ δυνατη, και τωρα κρατιεται καλα.
 

ibraim12

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Έχουν οι κοπέλες. Από κοπέλες ίσως η Βικτώρια από τη Μολδαβία να είναι καλή περίπτωση που δουλεύει μόνο πρωινά στο Bad Girls. Εκεί έχουν και πετσέτες για να κάνεις μπάνιο ή να πλυθείς.
ευχαριστώ πολύ φίλε
 

nikos254

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά την γιαγιά Τάνια την έχει πάρει κανείς? Επειδή ακούω οτι έχει βυζάρες λέω να παω να δοκιμάσω.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
893
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Παιδιά την γιαγιά Τάνια την έχει πάρει κανείς? Επειδή ακούω οτι έχει βυζάρες λέω να παω να δοκιμάσω.
ειναι μεγαλη σε ηλικια φιλε αφου θελεις δοκιμασετην.εντελως πληροφοριακα να πω οτι στην Πετρου ΕΡΗΜΙΤΗ διπλα στο νουμερο 2 ετοιμαζεται καινουριο σπιτακι.σε τσαρκα που εκανα εχθες στην Τσουκαλα ειδα μια καινουρια κοπελα Ρουμανα μου ειπε με βυζαρες και τατου στους ωμους.
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Παιδιά την γιαγιά Τάνια την έχει πάρει κανείς? Επειδή ακούω οτι έχει βυζάρες λέω να παω να δοκιμάσω.
δεκτικη μεν πολυ τυπικη δε...εν ολιγοις αδιαφορη στο δωματιο.. παιδια γνωριζουνε αν δουλευει ακομα Νικολ "Γαλλιδα" ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom