Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Γνωριζει κανενας αν ακομα δουλευει η Λωρετα η ξαθια στο γωνιακο Μινωταυρου και Ν.Ουρανου.??? Ψωφαω για κομοδινογαμισι σημερα λεμε.!!!  :rockon:
 

bam bam

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
69
Πόντοι
1
η ανια παιδια ειναι κανονικα στο free house?
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
30
Like
4.996
Πόντοι
5.646
Γνωριζει κανενας αν ακομα δουλευει η Λωρετα η ξαθια στο γωνιακο Μινωταυρου και Ν.Ουρανου.??? Ψωφαω για κομοδινογαμισι σημερα λεμε.!!!  :rockon:
Κυριακή βράδυ που πέρασα από κει ήταν κλειστό.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Κυριακή βράδυ που πέρασα από κει ήταν κλειστό.

Εεε κυριακη μπορει να ξεκουραζοταν.!!  :2funny: Θα περασω μολις πεσει το σκοταδι, αλλιως τωρα που το σκεφτομαι υπαρχει και η Λιλη η ξινη στο λας βεγκας τελευταια... εεε του πουστη μια ξινοπεθαμενοκομοδινου δεν θα βρω.???  :S με τα μουτρα κατω να μην θελει να γαμιθει.??
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
30
Like
4.996
Πόντοι
5.646
Εεε κυριακη μπορει να ξεκουραζοταν.!!  :2funny: Θα περασω μολις πεσει το σκοταδι, αλλιως τωρα που το σκεφτομαι υπαρχει και η Λιλη η ξινη στο λας βεγκας τελευταια... εεε του πουστη μια ξινοπεθαμενοκομοδινου δεν θα βρω.???  :S με τα μουτρα κατω να μην θελει να γαμιθει.??
Κaraman με κομοδίνα την βρίσκεις?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Κaraman με κομοδίνα την βρίσκεις?

Οχι ρεσυ, αλλα σημερα θελω να γαμισω μια που να μην το θελει καθολου, να βγαλει την ξυνιλα της πανω στο γαμισι...και να φαει και τα βρισιδια της, στο γαμισι πανω φυσικα...μερος του ρολου της... :grin:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
30
Like
4.996
Πόντοι
5.646
Οχι ρεσυ, αλλα σημερα θελω να γαμισω μια που να μην το θελει καθολου, να βγαλει την ξυνιλα της πανω στο γαμισι...και να φαει και τα βρισιδια της, στο γαμισι πανω φυσικα...μερος του ρολου της... :grin:
Πάνε στην Μαρίζα τότε στο Sex& the city Φριξου 14.Κομοδινο είναι κ αυτή!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Οχι ρεσυ, αλλα σημερα θελω να γαμισω μια που να μην το θελει καθολου, να βγαλει την ξυνιλα της πανω στο γαμισι...και να φαει και τα βρισιδια της, στο γαμισι πανω φυσικα...μερος του ρολου της... :grin:
έτσι είχα ξεσπάσει στο κωλαρακιον της Κάρλας ...έχω και κριτική ...έχει και αυτό το γούστο του  :headbaning1: :headbaning1:
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.545
Πόντοι
2.460
Παιδιά, μια ερώτηση. Καθότι λάτρης του βυζιού και του μιλφ αναρωτιέμαι που χάθηκε η Χριστινα η ξανθιά ρουμάνα που δούλευε στο inside. Μπορεί κάποιος να με διαφωτήσει;
Από ότι είδα στην άλλη σελίδα επέστρεψε στο inside στη βραδινή βάρδια. 

έτσι είχα ξεσπάσει στο κωλαρακιον της Κάρλας ...έχω και κριτική ...έχει και αυτό το γούστο του  :headbaning1: :headbaning1:
Δουλεύει ακόμα η Κάρλα στη βραδινή βάρδια στο Λας Βέγκας;Έχω καιρό να την πετύχω!
 

jimakos.m3

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Like
34
Πόντοι
0
Καμια για ξεκωλιασμα ρε αλανια 50 με 70 ευρω?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Καμια για ξεκωλιασμα ρε αλανια 50 με 70 ευρω?
Εγω ξεκωλιασα χθες μιλφ Ειρηνη-Νικ.Ουρανου 26 με 80ε με γυμνο και 69...Μετα απο ενα μηνα απουσιας της γυρισε φουλ καυλωμενη για ξεκωλιασμα και ειναι η ιερια του ειδους,το κωλαντερο της αντεχει τα παντα
 

Petran92

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά, μια ερώτηση. Καθότι λάτρης του βυζιού και του μιλφ αναρωτιέμαι που χάθηκε η Χριστινα η ξανθιά ρουμάνα που δούλευε στο inside. Μπορεί κάποιος να με διαφωτήσει;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
έτσι είχα ξεσπάσει στο κωλαρακιον της Κάρλας ...έχω και κριτική ...έχει και αυτό το γούστο του  :headbaning1: :headbaning1:
Εχει μια κάρλα στο άλλο σαιτ , λες να είναι η ίδια ; Γιατι είχε σταματήσει η κάρλα απο οτι είχα ακούσει , οπότε η επέστρεψε η είναι συνονυμία.
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.545
Πόντοι
2.460
Παιδιά, μια ερώτηση. Καθότι λάτρης του βυζιού και του μιλφ αναρωτιέμαι που χάθηκε η Χριστινα η ξανθιά ρουμάνα που δούλευε στο inside. Μπορεί κάποιος να με διαφωτήσει;
Είναι ξανά στο inside στη βραδινή βάρδια-πέρασα αυτές τις μέρες και την πέτυχα!


Εχει μια κάρλα στο άλλο σαιτ , λες να είναι η ίδια ; Γιατι είχε σταματήσει η κάρλα απο οτι είχα ακούσει , οπότε η επέστρεψε η είναι συνονυμία.

Δεν είναι η ίδια τελικά-πέρασα αυτές τις μέρες και την είδα. Εντωμεταξύ η τιμή
στη βίλα πριβέ ανέβηκε για το απλό πρόγραμμα στα 40 γιατί ξαναέχει και τσατσα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Live αυτή τη στιγμή

Φρίξου 14α.Χριστινα ρουμανα βυζαρου
Φρίξου 12.Αλισια ουκρανη καυλιαρα
Φρίξου 13.η γνωστή μιλφ Νικόλ
Φρίξου 15α.Αννα Ελληνίδα αδιάφορη
Φρίξου 15β.Τζουλια γυφτισσα καλή περίπτωση μέσα
Τριδυμα 2.Εβελινα
Νικ.Ουρανού 1β.Μπιανκα η πολύ αδύνατη ρουμανα
Νικ ουρανου 28.Αλινα ξανθό συμπαθητικό γκομενακι, μέχρι εκεί
Νικ.Ουρανού 26.Καρινα ουκρανη
Νικ.Ουρανού 20.Ραΐσα αλλά δε την είδα
Μινωταύρου 14.ρωξανα χοντρή γυφτισσα
Free house Αριστερά μια ξανθιά μιλφαρα και δεξιά η Άνια
Ερημίτη 3.Ρεμπεκα ρουμανα ομορφούλα
Ερημίτη 5.Βικτωρια ξανθιά εκφυλη με ραστα
Λας Βέγκας. Βαλεντινα, Χριστίνα μελαχρινο μινιον και Μανταλινα στο βάθος
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Στο Godiva Μαρία ουκρανη αλλά δε την είδα...
Villa erotica μια μελαχρινή καλλιγραμμη αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο, Κάρλα βλέπω την αναφέρει στο σχετικό νήμα
Μπήκα και πρώτη φορά στο Paradise δεξιά όπου ήταν η Τζέσικα φωτογραφίες της οποίας υπάρχουν στο άλλο σαϊτ, ντάξει συμπαθητικό γκομενακι αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο και δεν κάνει γυμνό τσιμπουκι.
Επίσης μπήκα πρώτη φορά στο Belladonna, η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο και άντεξα μόνο δύο λεπτά διότι η μποχα από το αποσμητικο χώρου ήταν τόσο έντονη που ζαλιστηκα, αφού βγήκα να φύγω και παραπατουσα

Και αφού έκανα κάποιες γυρες στη Γιαννιτσών επέστρεψα για να κάνω τη μαλακια της χρονιάς με Βαλεντινα στο Λας Βέγκας. Δε ξέρω τι έμπνευση είχα μετά από τόσες κοπέλες που είδα αν και την έχω γαμησει και παλιότερα αλλά το παιδί είναι για κλωτσιές. Αφού μου'σπασε τ'αρχιδια με τα μη και μη και με μια πολύ χοντρή μαλακια που έκανε στην αρχή και μου γύρισε το μυαλό απ'το πρώτο λεπτό... μετά μου έλεγε γιατί είσαι αγχωμενος, μήπως είσαι κουρασμένος ? :ak:

Έφυγα φουλ νευριασμενος αλλά ευτυχώς υπάρχει αυτό το καταπληκτικό μαγαζί το Blue Iguana όπου πέρασα τις υπόλοιπες ώρες με ποιοτικές κοπέλες και ευχαριστήθηκα και ξέχασα την αρνητική εμπειρία που είχα νωρίτερα. Θα επεκταθώ λεπτομερώς όμως αύριο στο θέμα του μαγαζιού όπως επίσης και για την Βαλεντινα στην κριτική που θα της αφιερώσω  :thebigfinger:
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
εεε του πουστη μια ξινοπεθαμενοκομοδινου δεν θα βρω.???  :
Ακομη και ο Μπαμπινιωτης αν τον ρωτουσαν για λεξη σχετικη για ιεροδουλη που ειναι κρυα και ξενερωτη στο κρεβατι δεν θα μπορουσε να την σκεφτei καν!!
Karaman you nailed.Κλαμα μιλαμε !!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom