Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (7 μέλη και 51 επισκέπτες)

Jorge Dantes

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
6
Κριτικές
4
Like
192
Πόντοι
280
Καλησπέρα στην παρέα! Ξέρει κανείς αν κυκλοφορεί και που η Βαλεντίνα (που ήταν παλιά στα τρίδυμα);; Ή κάποια με ανάλογο σωματότυπο/υπηρεσίες;
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Σε ευχαριστώ φίλε teochatz! Αν καταφέρω να επισκευτώ θα ανεβάσω κριτική.

Τελευταία φορά που πήρα γυμνό,ήταν η Καρινα και τώρα κόλλησα κάτι και τέλος πάντων βγάζω συνέχεια ένα υγρό και έχω ένα απίστευτο τσούξιμο κατά την ούρηση.Εκανα τις απαραίτητες εξετάσεις και περιμενω τη Δευτέρα τα αποτελέσματα.Μη τσιμπήσεις στο 40αρι με γυμνό και τελείωμα στο στόμα.Αυτο πάει γενικα και στους υπόλοιπους.Λογικά απ αυτήν κόλλησα,γιατί προηγούμενη φορά που πήρα γυμνό ήταν πριν 5 μήνες.Οποτε προσοχή συναγωνιστές
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Τελευταία φορά που πήρα γυμνό,ήταν η Καρινα και τώρα κόλλησα κάτι και τέλος πάντων βγάζω συνέχεια ένα υγρό και έχω ένα απίστευτο τσούξιμο κατά την ούρηση.Εκανα τις απαραίτητες εξετάσεις και περιμενω τη Δευτέρα τα αποτελέσματα.Μη τσιμπήσεις στο 40αρι με γυμνό και τελείωμα στο στόμα.Αυτο πάει γενικα και στους υπόλοιπους.Λογικά απ αυτήν κόλλησα,γιατί προηγούμενη φορά που πήρα γυμνό ήταν πριν 5 μήνες.Οποτε προσοχή συναγωνιστές
Αρπαξες παρασημο μαν για Γονόρροια - Βλεννόρροια το κοβω
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Αρπαξες παρασημο μαν για Γονόρροια - Βλεννόρροια το κοβω

Βλεννοροια.Αυτο θα ναι μάλλον είπε αμέσως ο ουρολόγος.Πηγα για καλλιέργεια ουρηθρικου υγρού και σπέρματος και περιμενω τα αποτελέσματα
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.877
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Tι χρωμα ειχε το υγρο

θα σου βγαλουνε εδω οι ειδικοι τσακ μπαμ διαγωνωση  :grin:
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Αεκτζηδικο χωρίς το μαύρο.Τις δυο πρώτες μέρες κίτρινο και τώρα γαλακτερο  :vomit:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Κλουβες εδω! Κλουβες εκει! Κλουβες και στην Παραλιακη! :heavymetalbig:

Λογω Κουλη που παραβρεθηκε στο porto palace...ηθελα να βρεθω μπροστα του κ να τον ρωτησω ποιος ειναι ο μπαμπας σου? :headbaning2: Λογω αποκλεισμου βρεθηκα στα σπιτακια για μια γυρα! :grin:
Βραδυνη τσαρκα:


Φριξου 15: Βικυ. Ξανθο μπαμπατσικο μωρο απο την Πολωνια. Μου εριξε ενα πονηρο χαμογελο το μωρο κ εκει αντικρυσα πως εχει πρασινα ματια. Ειμαι σιγουρος πως ξεκινησε απο Βιλλες. Ο πισινος της ηταν στα γουστα μου( :erection:) οποτε καποια στιγμη μπορει κ να περασω! :grin:
Φριξου 14Β(inside): Χριστινα. Η γνωστη ρουμανα με τις ξεχειλισμενες βυζαρες. Πλεον πρεπει να μας πληρωσει για να μπουμε! :-
Φριξου 14Α: Βερονικα. Δουλευε κ διπλα αυτο το ξανθο πιπινι. Σημερα φορουσε μαυρα δερματινα εσωρουχα! Εντωμεταξυ με το που μπαινω δεν με επιασε το laiser κουδουνιου κ τι με λεει η τρελη τσστσα ..."δεν χτυπησε το κουδουνι! Αορατος εισαι?? χαχαχα  :2funny: :2funny:
Paradise (1): Τζεσυ.( :kissass:)
Paradise (2): Μπεατρις. Μου λεει η τσατσα "εχουμε μια μελαχροινη κ μια ξανθια για ολα τα γουστα" :2funny:
Godiva: Μπελλα. Ενα ξανθο μιλφακι με κομμενη φραντζουλα μπροστα,απο την Ουκρανια το μωρο.Με πονηρα χαμογελα ηταν στο σαλονι. Δεν με συγκινησε για να μπω ,ηταν κ λεπτη και βυζακια μικρα μου φανηκε πως εχει! :grin:
Νικ. 20 ( Vis9): Ραισα. Ειχε κ περασμα απο τις βιλλες το μωρο.  :orchestra: Ομολογω πως ειναι απο τα ωραιοτερα μωρα που εχω δει! Αλλα....Ειναι πολλα τα αλλα κ γι αυτο δεν εχω μπει ακομα! :grin:
Νικ. 28: Αντριαννα. Σε ρομαντικο προγραμμα το μωρο! :rose:
Freehouse (1): Αλισα. Ωραιο νεανικο ουκρανικο μωρο! :kissass: και αυτο δεν πρεπει να λεει κ πολλα μεσα!
Freehouse (2): Αντριαννα. Με το που με βλεπει η τσατσα μου λεει "πρεπει να την ξερεις εσυ!
Αν περασεις μια φορα ,θα ξαναπερασεις!
:jerking: Εντωμεταξυ εγω αλλη Αντριαννα γαμησα κ εφυγε μετα απο λιγες μερες. Φερανε τωρα ενα μπαζο ξανθο κ πολυ λεπτο και το μετονομασανε σε ιδιο ονομα! :birdman:
Μινωταυρου 14(venus angels): Αλικη. Σαλοναρισμα με τις τορπιλες εξω! :wanker:
Μινωταυρου 3: Ντομινικ. Δεν με συγκηνισε εξωτερικα,παντως στην αναμονη μου στο σαλονι ...μεσα στο δωματιο ακουγοντουσαν παθιαρικα πραγματα κ στο τελος χαμογελακια! Οποτε λεω μπουξε κατσε φρονιμα γιατι δεν εισαι για 2 καρπουζια στην ιδια μασχαλη! :grin:
Las vegas: Ντονα.( :-*)
Lss vegas: Χριστινα. Η γυρολογος ολων των μαγαζιων! Ειναι η μαυρομαλλα ρουμανα με τα γυαλια κ την πατσοκοιλια( :vomit:
Las vegas: Μαρια. Η Μολδαβεζα..καποια στιγμη πρεπει να την πηδηξω κι αυτην! :grin:
Πετρου Ερημιτη 3: Νικολ. :tits:
Πετρου Ερημιτη 2: Ρεββεκα. Ηταν στο σαλονι καμια 5 ρουμανοι...Καλα ρε μλκες ηρθατε απο τα κωλοχωρια σας εκει πανω για να πηδηξετε την συγχωριανη σας? :think:... :jerking:
Πετρου Ερημιτη 4: Μιρα. Η αγαπημενη μας τσατσα...ρε παλιοπαιδο που ειστε? Εσυ και οι φιλοι σου? :grin: Εντωμεταξυ εχει τρελη αδυναμια στο Μαυρο μελος! Την λεω μια γυρα κανω κ φευγω....βγαινει κ το μωρο η Μιρα με τα διχτυωτα της κ μου κανε ναζια! :kneel: Μου ανεφερε κιολας που ειναι ο αζαζουλης μου? :2funny: Μια μερα θα περασω οταν ξεμεινω απο γκομενα,για να σου πω το μυστικο και σε σενα! :rockon:


Υ.γ.: Ρε μλκες μου...μου λειψατε! :jelous:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελε!!! :rockon: :rockon: :rockon: Τελικα η τσαρκα ειναι σκληρο Ναρκωτικο! :rockon:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Βλεννοροια.Αυτο θα ναι μάλλον είπε αμέσως ο ουρολόγος.Πηγα για καλλιέργεια ουρηθρικου υγρού και σπέρματος και περιμενω τα αποτελέσματα
Γονόρροια - Βλεννόρροια το ιδιο πραμα ειναι νομιζω οτι οσοι το κολανε κανουν ταυτοχρονα και θεραπεια για χλαμυδια εκτος απο θεραπεια για Γονόρροια - Βλεννόρροια
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Κλουβες εδω! Κλουβες εκει! Κλουβες και στην Παραλιακη! :heavymetalbig:

Λογω Κουλη που παραβρεθηκε στο porto palace...ηθελα να βρεθω μπροστα του κ να τον ρωτησω ποιος ειναι ο μπαμπας σου? :headbaning2: Λογω αποκλεισμου βρεθηκα στα σπιτακια για μια γυρα! :grin:
Βραδυνη τσαρκα:


Φριξου 15: Βικυ. Ξανθο μπαμπατσικο μωρο απο την Πολωνια. Μου εριξε ενα πονηρο χαμογελο το μωρο κ εκει αντικρυσα πως εχει πρασινα ματια. Ειμαι σιγουρος πως ξεκινησε απο Βιλλες. Ο πισινος της ηταν στα γουστα μου( :erection:) οποτε καποια στιγμη μπορει κ να περασω! :grin:
Φριξου 14Β(inside): Χριστινα. Η γνωστη ρουμανα με τις ξεχειλισμενες βυζαρες. Πλεον πρεπει να μας πληρωσει για να μπουμε! :-
Φριξου 14Α: Βερονικα. Δουλευε κ διπλα αυτο το ξανθο πιπινι. Σημερα φορουσε μαυρα δερματινα εσωρουχα! Εντωμεταξυ με το που μπαινω δεν με επιασε το laiser κουδουνιου κ τι με λεει η τρελη τσστσα ..."δεν χτυπησε το κουδουνι! Αορατος εισαι?? χαχαχα  :2funny: :2funny:
Paradise (1): Τζεσυ.( :kissass:)
Paradise (2): Μπεατρις. Μου λεει η τσατσα "εχουμε μια μελαχροινη κ μια ξανθια για ολα τα γουστα" :2funny:
Godiva: Μπελλα. Ενα ξανθο μιλφακι με κομμενη φραντζουλα μπροστα,απο την Ουκρανια το μωρο.Με πονηρα χαμογελα ηταν στο σαλονι. Δεν με συγκινησε για να μπω ,ηταν κ λεπτη και βυζακια μικρα μου φανηκε πως εχει! :grin:
Νικ. 20 ( Vis9): Ραισα. Ειχε κ περασμα απο τις βιλλες το μωρο.  :orchestra: Ομολογω πως ειναι απο τα ωραιοτερα μωρα που εχω δει! Αλλα....Ειναι πολλα τα αλλα κ γι αυτο δεν εχω μπει ακομα! :grin:
Νικ. 28: Αντριαννα. Σε ρομαντικο προγραμμα το μωρο! :rose:
Freehouse (1): Αλισα. Ωραιο νεανικο ουκρανικο μωρο! :kissass: και αυτο δεν πρεπει να λεει κ πολλα μεσα!
Freehouse (2): Αντριαννα. Με το που με βλεπει η τσατσα μου λεει "πρεπει να την ξερεις εσυ!
Αν περασεις μια φορα ,θα ξαναπερασεις!
:jerking: Εντωμεταξυ εγω αλλη Αντριαννα γαμησα κ εφυγε μετα απο λιγες μερες. Φερανε τωρα ενα μπαζο ξανθο κ πολυ λεπτο και το μετονομασανε σε ιδιο ονομα! :birdman:
Μινωταυρου 14(venus angels): Αλικη. Σαλοναρισμα με τις τορπιλες εξω! :wanker:
Μινωταυρου 3: Ντομινικ. Δεν με συγκηνισε εξωτερικα,παντως στην αναμονη μου στο σαλονι ...μεσα στο δωματιο ακουγοντουσαν παθιαρικα πραγματα κ στο τελος χαμογελακια! Οποτε λεω μπουξε κατσε φρονιμα γιατι δεν εισαι για 2 καρπουζια στην ιδια μασχαλη! :grin:
Las vegas: Ντονα.( :-*)
Lss vegas: Χριστινα. Η γυρολογος ολων των μαγαζιων! Ειναι η μαυρομαλλα ρουμανα με τα γυαλια κ την πατσοκοιλια( :vomit:
Las vegas: Μαρια. Η Μολδαβεζα..καποια στιγμη πρεπει να την πηδηξω κι αυτην! :grin:
Πετρου Ερημιτη 3: Νικολ. :tits:
Πετρου Ερημιτη 2: Ρεββεκα. Ηταν στο σαλονι καμια 5 ρουμανοι...Καλα ρε μλκες ηρθατε απο τα κωλοχωρια σας εκει πανω για να πηδηξετε την συγχωριανη σας? :think:... :jerking:
Πετρου Ερημιτη 4: Μιρα. Η αγαπημενη μας τσατσα...ρε παλιοπαιδο που ειστε? Εσυ και οι φιλοι σου? :grin: Εντωμεταξυ εχει τρελη αδυναμια στο Μαυρο μελος! Την λεω μια γυρα κανω κ φευγω....βγαινει κ το μωρο η Μιρα με τα διχτυωτα της κ μου κανε ναζια! :kneel: Μου ανεφερε κιολας που ειναι ο αζαζουλης μου? :2funny: Μια μερα θα περασω οταν ξεμεινω απο γκομενα,για να σου πω το μυστικο και σε σενα! :rockon:


Υ.γ.: Ρε μλκες μου...μου λειψατε! :jelous:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελε!!! :rockon: :rockon: :rockon: Τελικα η τσαρκα ειναι σκληρο Ναρκωτικο! :rockon:
Μιρα τοσο ομορφο μωρο αλλα και τοσο φολα ταυτοχρονα κριμα και ειχε πολλες δυνατοτητες
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
1
Like
212
Πόντοι
36
Γονόρροια - Βλεννόρροια το ιδιο πραμα ειναι νομιζω οτι οσοι το κολανε κανουν ταυτοχρονα και θεραπεια για χλαμυδια εκτος απο θεραπεια για Γονόρροια - Βλεννόρροια
Γονόρροια - Βλεννόρροια το ιδιο πραμα ειναι νομιζω οτι οσοι το κολανε κανουν ταυτοχρονα και θεραπεια για χλαμυδια εκτος απο θεραπεια για Γονόρροια - Βλεννόρροια
Kολλας αυτα με γυμνο στοματικο ???
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Μιρα τοσο ομορφο μωρο αλλα και τοσο φολα ταυτοχρονα κριμα και ειχε πολλες δυνατοτητες
κοιταξε αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι βγαζει καλα γουστα αρκει να της αρεσεις! Εμενα μου δειξε εχθες πως αν περνουσα θα περνουσα τελεια! :kissass2: Θα φαει καποια στιγμη τεσταρισμα. Λογικο παντως να μην βγαζει σε ολους τα ιδια γουστα το μωρο αυτο! :grin:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
κοιταξε αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι βγαζει καλα γουστα αρκει να της αρεσεις! Εμενα μου δειξε εχθες πως αν περνουσα θα περνουσα τελεια! :kissass2: Θα φαει καποια στιγμη τεσταρισμα. Λογικο παντως να μην βγαζει σε ολους τα ιδια γουστα το μωρο αυτο! :grin:
Προσυπογραφω!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
κοιταξε αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι βγαζει καλα γουστα αρκει να της αρεσεις! Εμενα μου δειξε εχθες πως αν περνουσα θα περνουσα τελεια! :kissass2: Θα φαει καποια στιγμη τεσταρισμα. Λογικο παντως να μην βγαζει σε ολους τα ιδια γουστα το μωρο αυτο! :grin:
Μπα επεστρεψες στα παλια λημερια;;; σταματησες τα πανηγυρια για το πετσινο;;; ψηφισες να πεσει και η γριουλα μακεδονομαχε να μην σου κοβει κανεις βαθμους του χρονου;;;
στο 14 Α πρεπει να ειναι η Βιολεττα οχι Βερονικα...αντε παρε like  
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Μπα επεστρεψες στα παλια λημερια;;; σταματησες τα πανηγυρια για το πετσινο;;; ψηφισες να πεσει και η γριουλα μακεδονομαχε να μην σου κοβει κανεις βαθμους του χρονου;;;
στο 14 Α πρεπει να ειναι η Βιολεττα οχι Βερονικα...αντε παρε like 

H Bιολεττα ηταν στο 14Β,εκει που ειναι τωρα η Χριστινα.Οσες φορες εκανα τσαρκα μια φορα ολο και ολο ετυχε να ταν στο δωματιο,οπου ημασταν 10 ατομα αναμονη στο σαλονι και οταν βγηκε ολοι φυγαμε
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
περασμα σημερα στοχευμενος για Νατασσα τσαρινα. Κλειστο το μαγαζι. Περασμα για να ξεδωσο βικτωρια απο βιλλες, περασα οκ. μου ειπε θα βρισκεται οπως τον τελευταιο καιρο σταδιακα εως και Οκτωμβριο.
Ναι απο Ιανουαριο σε Απριλιο και απο Απριλιο Οκτωμβριο το πηγε...χαχα καλυτερα γιατι μετα ποια θα βογγαει στα ψεμματα καλυτερα απο αυτην?
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
κοιταξε αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι βγαζει καλα γουστα αρκει να της αρεσεις! Εμενα μου δειξε εχθες πως αν περνουσα θα περνουσα τελεια! :kissass2: Θα φαει καποια στιγμη τεσταρισμα. Λογικο παντως να μην βγαζει σε ολους τα ιδια γουστα το μωρο αυτο! :grin:
Αλλο τη δειχνει αλλο τη κανει συμφωνω οτι δε θα βγαζει το ιδιο σε ολους αλλα μπορω να σου πω οταν την πηρα τις πρωτες 2 φορες ηταν σουπερ κυριολεκτικα εκανε παπαδες μεσα απο κει και μετα την πηρε η κατηφορα κατι σαν την Ελενα στην αρχη ηταν ολα τα φραγκα μετα καηκε απλα η Μιρα καηκε σχεδον αμεσα οσες φορες πηγα απο κει και περα εκλαψα τα λεφτα μου κυριολεκτικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom