Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Ναι απο Ιανουαριο σε Απριλιο και απο Απριλιο Οκτωμβριο το πηγε...χαχα καλυτερα γιατι μετα ποια θα βογγαει στα ψεμματα καλυτερα απο αυτην?
αμα μαθεις στην πουτσα και στα λεφτα.....
 

Cerik33

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους !

Μάλλον δεν με ξέρετε, ήμουν για πολύ λίγο ενεργός στο άθλημα πριν ~4 χρόνια αλλά μετά βγήκα στο εξωτερικό και αναγκαστικά σταμάτησα.
Τέλος του μήνα όμως γυρνάω και σκοπεύω αναπληρώσω τον χαμένο χρόνο  :rockon: .

Σας ευχαριστώ όλους για τις πληροφορίες και τις κριτικές που διαβάζω στο σάιτ, με έχουν βοηθήσει πολύ και σκοπεύω να ανταποδώσω ανεβάζοντας σύντομα και εγώ μερικές δικές μου!  :respect:


Έχω πολύ καιρώ να πάω σε σπιτάκι και ελπίζω να μην πέσω σε κακή συμπεριφορά με την πρώτη, μιας και δεν ξέρω τις κοπέλες... (με κάποιες εξαιρέσεις από παλιά όπως την Αφρούλα  :grin: )
Αν κάποιος λίγο πιο έμπειρος μπορεί να μου στείλει καμιά συμβουλή/άποψη για ξεκίνημα σε pm (ή εδώ) θα το εκτιμήσω πολύ. Ψάχνω απλά gfe πράγματα, σωματότυπο λεπτή, όπως π.χ. Βικτώρια/άντζελα από βίλλες. (αναφέρω τις συγκεκριμένες γιατί υπάρχουν εικόνες, όχι γιατί τις έχω δει από κοντά !).

Big thanks ξανά σε όσους γράφουν στο σάιτ! Καλές τσάρκες σε όλους  :sunglasses:

 

geozz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2015
Μηνύματα
49
Κριτικές
9
Like
208
Πόντοι
280
Τελευταία φορά που πήρα γυμνό,ήταν η Καρινα και τώρα κόλλησα κάτι και τέλος πάντων βγάζω συνέχεια ένα υγρό και έχω ένα απίστευτο τσούξιμο κατά την ούρηση.Εκανα τις απαραίτητες εξετάσεις και περιμενω τη Δευτέρα τα αποτελέσματα.Μη τσιμπήσεις στο 40αρι με γυμνό και τελείωμα στο στόμα.Αυτο πάει γενικα και στους υπόλοιπους.Λογικά απ αυτήν κόλλησα,γιατί προηγούμενη φορά που πήρα γυμνό ήταν πριν 5 μήνες.Οποτε προσοχή συναγωνιστές
Πολύ χρήσιμη η ενημέρωση σου φίλος! Δεν βρήκα χρόνο αυτές τις μέρες για επίσκεψη αλλά πλέον και να βρω χρόνο δεν θα ρισκάρω. Ενημέρωσε μας για τα νέα της υγείας σου όταν είσαι έτοιμος.
 

PabloEscobar

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
39
Like
1.217
Πόντοι
2.391
Επιβεβαιωνω για Καρινα.κι εγω άρπαξα ευτυχώς μια απλή ουρολοιμωξη πριν 2-3 μηνες όταν κι εγραψα κριτική.
(ηταν η μονη που ειχα πάει εκείνες τις μέρες)
 

mikkoza77

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2017
Μηνύματα
92
Like
68
Πόντοι
0
καλησπερα.Η νταιανα η μολδαβη κσαναδουλεθει καπου  η αρακσε στο  kisinaou?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538
Επιβεβαιωνω για Καρινα.κι εγω άρπαξα ευτυχώς μια απλή ουρολοιμωξη πριν 2-3 μηνες όταν κι εγραψα κριτική.
(ηταν η μονη που ειχα πάει εκείνες τις μέρες)
Ποια λετε,μια ψηλη Ουκρανιδα?
Και γω τη δοκιμασα πριν κανα δυο μηνες,εχω και κριτικη..
Αλλα δοξα το θεο..καλα ειμαι..
 

nikos_nakhs

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
31
Like
4
Πόντοι
0
γενικα θελει πολυ προσοχη γτ κυκλοφορουνε διαφορα ΣΜΝ.. εγω κολλησα πριν 1,5 μηνα περιπου, βαλανοποσθητιδα εγραψε ο γιατρος για να μην καρφωθουμε και στην γκομενα, απο θεια Μονικα. Γυμνη πιπα και μετα απο 4-5 μερες ετρεχα σε ουρολογο.. αντιβιωση μετα για 7 μερες κτλ..
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Επιβεβαιωνω για Καρινα.κι εγω άρπαξα ευτυχώς μια απλή ουρολοιμωξη πριν 2-3 μηνες όταν κι εγραψα κριτική.
(ηταν η μονη που ειχα πάει εκείνες τις μέρες)
Πώω πώω..φαρμακομούνα η τύπισσα  :S

Περαστικά στα παιδιά.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Δεύτερη καπάκι επίσκεψη στη νεοφερμένη Ντομινίκ στο Μινωταύρου 3.  :-

Έχοντας βιώσει προ μιας εβδομάδας μια ονειρική συνεύρεση μαζί της που την αποτύπωσα με σχόλιο κάτω από την κριτική του Al είπα να επαναλάβω αλλά δυστυχώς η ιστορία δεν επαναλαμβάνεται πάντοτε.  :(

Η κοπέλα ήταν σαφώς κουρασμένη και δεν είχε την φρεσκάδα και τον αέρα της προηγούμενης φοράς, και είναι λογικό αν δουλεύει σερί 15 μέρες χωρίς ρεπό να έχει μία κατάπτωση.  :zfuck:

Πέρασα μεν πολύ καλά και σήμερα  αυτό ίσως να οφείλεται στις αναμνήσεις της προηγούμενης Παρασκευής. ;)

Σίγουρα θα υπάρξει και επόμενη επίσκεψη αλλά ίσως όχι τόσο σύντομη όσο η σημερινή απείχε από την προηγούμενη. :-

Εύχομαι πάντως να διαψευστώ και να ήταν απλά μια μεμονωμένη μέρα στη οποία η κοπέλα δεν ήταν στα μεγάλα της κέφια. :zfuck:

Γενικά πάντως ο κόσμος που τριγυρνούσε στα μπουρδέλα ήταν ελάχιστος και η κίνηση αν και Παρασκευή σχεδόν ανύπαρκτη.  
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Γενικά πάντως ο κόσμος που τριγυρνούσε στα μπουρδέλα ήταν ελάχιστος και η κίνηση αν και Παρασκευή σχεδόν ανύπαρκτη. 
χθες ηταν η μαυρη Παρασκευη της διασκεδασης πρεπει να εκλαψαν πολλοι μαγαζατορες...
απ'τα μαγαζια που πηγα και απο καποια αλλα που ενημερωνομαι η κατασταση ηταν τραγικη και δυστυχως αυτος ο κατηφορος ειδικα της Παρασκευης εχει ξεκινησει εδω και πολλους μηνες...

Εκανα και κανα δυο γυρες εξω απο τα μπουρδελα και παρατηρησα οτι στην Τσουκαλα ετοιμαζεται και αλλο σπιτι...διπλα στο σπιτι της Φριξου 14 δηλαδη φατσα στις γραμμες του τρενου.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
χθες ηταν η μαυρη Παρασκευη της διασκεδασης πρεπει να εκλαψαν πολλοι μαγαζατορες...
απ'τα μαγαζια που πηγα και απο καποια αλλα που ενημερωνομαι η κατασταση ηταν τραγικη και δυστυχως αυτος ο κατηφορος ειδικα της Παρασκευης εχει ξεκινησει εδω και πολλους μηνες...

Τι φάση με τις Παρασκευές; Και υποτίθεται ότι είναι χαλαρή μέρα,σε αντίθεση με το Σάββατο που θα βγεις και θα τα πιεις.Σαββατα που πηγαίνω ως συνήθως κατά τις 3-4 έχει φοβερή κίνηση.Παρασκευη κατά τις 9-10 στο ξεκίνημα έχει αν θυμάμαι.Μετα νέκρα
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Εκανα και κανα δυο γυρες εξω απο τα μπουρδελα και παρατηρησα οτι στην Τσουκαλα ετοιμαζεται και αλλο σπιτι...διπλα στο σπιτι της Φριξου 14 δηλαδη φατσα στις γραμμες του τρενου.

Επίσης ετοιμάζεται και ένα πράσινο στη Νικηφόρου Ουρανού,δίπλα από το μικρό εκεί που ήταν το εκκλησάκι.Σιγουρα θα το χετε δει.Ετοιμο είναι εξωτερικά τουλάχιστον.Τώρα είτε μένει να ολοκληρωθεί το εσωτερικο ειτε να βγει η άδεια,γιατί δυο-τρεις μήνες πρέπει να χει αν δεν κάνω λάθος που έγινε και είναι και μικρό για να κάνουν ακόμα εργασίες
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
ναι αλλα πολλα σπιτια ....λιγες και ανακυκλωσιμες συνηθως ....τανες
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Πιν λιγες μερες περασα με την Τζεσυ στις Βιλες με 60 ε καλο κορμι γλυκο κοριτσι ξερει να σε ευχαριστει
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
ναι αλλα πολλα σπιτια ....λιγες και ανακυκλωσιμες συνηθως ....τανες

Ε κάποτε θα βαρεθούν οι άτιμες και θα τη κάνουν.Παντως τα καλά κομμάτια έρχονται για μερικούς μήνες μόνο και απ αυτές που έμειναν και αξίζουν είναι μετρημένες στα δάχτυλα δυστυχώς.Θυμηθηκα πέρσι μια Ντιάνα Ταυλανδεζα,που ήταν μόνο καλοκαίρι Φρίξου 14Α.Αληθεια αυτή τι απέγινε; Να υποθέσω αν έρθει,σε καμια 10αιτια που θα ναι στα τελευταία της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom