Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (5 μέλη και 51 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Κωλο δινει μια Αννα (ξερω εγω Τσεχα) στο 3ο 3δυμο, αλλα αν ειναι καλη δεν ξερω...
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
66
Πόντοι
1
επισκεψη χθες στη μονικα με αφησε απολυτα ικανοποιημενο!!! free house η καπως ετσι λεγεται, δεν ειμαι απο θεσσαλονικη!  :erection:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
μαν αφού είπαμε κώλο οποτε δεν θα βλέπεις τη φατσουλα της όσο για την πίπα εσύ κλείσε τα ματια κ.ονειρεψου τη Σόνια!!!,,είστε πολύ σκληρή εκεί στη θεσσαλονικη

εσυ τι θες εκει ,,να πας στην Αφρικη οριστε μας
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
εσυ τι θες εκει ,,να πας στην Αφρικη οριστε μας
Μα κ η ειρήνη μας κανει πίπα αλά αραπινας,,σκέτη hoover!!
Εσάς εκεί σας ετοιμαζω ταξίδι αγια Πετρούπολη κ αρκτικό κυκλο το καλοκαίρι με παγοθραυστικά κρουαζιέρα να δουμε βορειο σέλας πολικές αρκούδες απλα το μονο που θέλω απο εσάς είναι με τα κονε σας να γεμισετε το κρουαζιερόπλοιο με 100 κορασίδες
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Σώπα τη Φλωρίτα, μπαζεψε κιόλας...; Την θυμόμουν μινιόν, μικροσκοπική, καναδυο φορές την ειχα σουβλισει σαν πασχαλινό αρνί, αφου την ειχα δει μετα απο 1-1,5 χρόνο και το θυμόταν... :P
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Πρωινη τσαρκα με αρκετα σπιτακια κλειστα! :grin:

Πετρου Ερημιτη 2: Ρωξανη. Γυφτορουμανα το μωρο και αρκετα χοντρομπουτου! Μου λεγε: "εχουμε απο ολα στο προγραμμα μας " - Με γυρο απο ολα?( :2funny:) ...θα κανω βολτιτσα( :birdman:). "Το ξερα οτι κανεις μονο βολτα!
Las vegas: Μαρινα. Γυμνοστηθη βγαινει το ρωσσικο τζιλφ! :tits:
Las vegas: Λιλλυ. Αν αξιζει κατι ειναι το λεπτο κωλαρακι της ,αλλα μεσα πρεπει να ειναι με τις μερες της! :grin:
Μινωταυρου με Νικ. Ουρανου(γωνια): Φλωριττα. Περιμενα να δω κανα καινουργιο μωρακι εδω αλλα δεν! :tickedoff:
Vis9: Γκαμπριελλα. Γνωστο κομοδινο... Αλλα απο τις top εμφανισεις στην πρωινη βαρδια! :grin:
Φριξου 12: Μερτσυ. Εβαψε και το μαλλακι καροτι! :grin:
Φριξου 14Β( inside): Μονικα. Η μαυρομαλα μιλφ γνωστη ως Περουβιανη.( :grin:) Αγνοφεντουσαν οι ωραιες βυζαρες τις απο το κολλητο ασπρο φορεματακι και με ψιλογκαβλωσε! :tits:..Μου ανακοινωθηκε με 30€ γυμνο και χαλαρα! :jerking:
Τριδυμο Νο1: Αναστασια. Ουκρανικο μιλφ με ωραια βυζομπαλα( :tits:).Αν εμπαινα με 30€ ...20λεπτο μεσα η κοπελα και ισπανικο!( :jerking:)
Τριδυμο Νο2: Χριστινα. Η μινιον γυμνοστηθη κι αυτη! Τσατσα:" χανεις που δεν μπαινεις μεσα!"
-Δεν ειναι στα γουστα μου το μωρο! :grin:
Studio lux Νικ.1Α: Σισσυ. Το τσεχικο μωρακι, κοκκινομαλικο γνωστο και ως Σονια απο την αλυσιδα των βιλλων! Φορουσε μαυρο κορδονακι η τσουβαλα μου! :wanker: 2 φορες την Ξεροεχυσα αλλη δεν! :grin:

*Τα θεμελια που στηνονται στην παλια εκκλησια..κατι μου λεει πως δεν θα ναι studio! Studio υπηρχε γιατι το ξηλωσαν? :think:

*Περασα και απο Τανταλου να δω την Μιλφ Ελσα..αλλα δεν! Μιση ωρα χτυπουσα με τα χερια ,τιποτα! :headbang: Θα παω καποια μερα με το Μαυρο μελος( :orchestra:) μπας και μας ανοιξουν! :2funny:

Υ.γ.: Εχουν φτασει πατο τα σπιτακια..Θελουν να προσφερουν εξτρα υπηρεσιες με το 30αρι. Αρκει να περασεις! Βρε μλκες καντε το 20€ κι ας ειναι ξεπετα!( :uglystupid:). Αλλα ξερω ακομα δεν σας ενδιαφερει! :birdman:

Stade bordelais Mπακαγιοκοι Τα Μελε!!! :rockon: Εμεινα λιγο πισω στα like του φορουμ! :tooth: :tooth: :tooth:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Πρωινη τσαρκα με αρκετα σπιτακια κλειστα! :grin:

Τριδυμο Νο2: Χριστινα. Η μινιον γυμνοστηθη κι αυτη! Τσατσα:" χανεις που δεν μπαινεις μεσα!"
-Δεν ειναι στα γουστα μου το μωρο! :grin:

Γιατι ρε μπουχο μιλας ετσι στα κοριτσια? Θα τους δημιουργησεις ψυχολογικα  :P :P
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλησπερα συναδελφοι! Τσαρκα πριν λιγες ωρες,με επιτελους πολυ καλη εως τελεια καταθεση στην Βικτωρια στο φ13.α Ημουν μεταξυ αυτης και της ναταλι απεναντι στο φ.14 αλλα τελικα επελεξα να παω στα σιγουρα και δικαιωθηκα.Παντως μ'αρεσε αυτη η ναταλι, αλλα δεν εχω περασει μαζι της καμια φορα,αν καποιος συναδελφος την δοκιμασε ας μας πει αν αξιζει μεσα.

Νικηφόρου Ουρανού 8Η ελληνιδα αθηνα με τα πελωρια βυζια.Μ'αρεσει το προσωπακι της αλλα διαβαζω αρνητικα σχολια για αυτην και δεν περναω.
Φρίξου 13Α.Οπως ειπα στην εισαγωγη, η βικτωρια αλλα ειχε την βαρδια 4-11 οποτε αυριο οποιος θελει να την επισκευτη θα ειναι την ιδια ωρα,εκτος τριτη,τεταρτη και πεμπτη που δουλευει την πρωινη.
Φρίξου 14Α.Η ναταλι εδω που παραλιγο θα περνουσα,εαν δεν ηταν η βικτωρια σιγουρα,ωραιο μουτρακι κωλαρακι και μικρη ηλικιακα.
Φρίξου 14Β.Η βιολετα μια λεπτη πιτσιρικα που ειναι αρκετο καιρο στα στουντιο αλλα η τσατσα με την παρουσιασε σαν καινουργια.
Φρίξου 15.Μια πιτσιρικα με τατου στο χερι που ειναι παντα σοβαρη.Εκανε και μια μικρη μλκ μπαινει ενα παληκαρι με 60 προγραμμα πρωτος και μετα ενας αλλος με 50 της τα λεει η τσατσα με την σειρα που μπηκαν και αυτη της λεει πρωτα θα παω στο 50 δλδ πληρωνεις περισσοτερο και περιμενεις κι ολας να παει στον αλλο που μπηκε μετα απο σενα.
Νικηφόρου Ουρανού 28Εδω μια κοντη μαυρομαλα,νομιζω βικυ την ειπε.
Νικηφόρου Ουρανού 24 & Μινωταύρου.Η ντεα στο δωματιο,δεν περιμενα να την δω.
Αχελώου 10 (Studio Godiva)Εδω ηταν μια ξανθια με κοντο μαλλι,πρεπει βικτωρια να την ελεγαν κι αυτην.
Πέτρου Ερημίτη 1 & Μινωταύρου (Las Vegas)Στο πρωτο η γνωστη βαλεντινα με μεγαλο περασμα απο τα τριδυμα και στο δευτερο δεξια μια κυπρια με καλο στηθος.
Αυτα τα ολιγα απο εμενα καλο σας βραδυ.
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
Καλησπερα συναδελφοι! Τσαρκα πριν λιγες ωρες,με επιτελους πολυ καλη εως τελεια καταθεση στην Βικτωρια στο φ13.α Ημουν μεταξυ αυτης και της ναταλι απεναντι στο φ.14 αλλα τελικα επελεξα να παω στα σιγουρα και δικαιωθηκα.Παντως μ'αρεσε αυτη η ναταλι, αλλα δεν εχω περασει μαζι της καμια φορα,αν καποιος συναδελφος την δοκιμασε ας μας πει αν αξιζει μεσα.

Νικηφόρου Ουρανού 8Η ελληνιδα αθηνα με τα πελωρια βυζια.Μ'αρεσει το προσωπακι της αλλα διαβαζω αρνητικα σχολια για αυτην και δεν περναω.
Φρίξου 13Α.Οπως ειπα στην εισαγωγη, η βικτωρια αλλα ειχε την βαρδια 4-11 οποτε αυριο οποιος θελει να την επισκευτη θα ειναι την ιδια ωρα,εκτος τριτη,τεταρτη και πεμπτη που δουλευει την πρωινη.
Φρίξου 14Α.Η ναταλι εδω που παραλιγο θα περνουσα,εαν δεν ηταν η βικτωρια σιγουρα,ωραιο μουτρακι κωλαρακι και μικρη ηλικιακα.
Φρίξου 14Β.Η βιολετα μια λεπτη πιτσιρικα που ειναι αρκετο καιρο στα στουντιο αλλα η τσατσα με την παρουσιασε σαν καινουργια.
Φρίξου 15.Μια πιτσιρικα με τατου στο χερι που ειναι παντα σοβαρη.Εκανε και μια μικρη μλκ μπαινει ενα παληκαρι με 60 προγραμμα πρωτος και μετα ενας αλλος με 50 της τα λεει η τσατσα με την σειρα που μπηκαν και αυτη της λεει πρωτα θα παω στο 50 δλδ πληρωνεις περισσοτερο και περιμενεις κι ολας να παει στον αλλο που μπηκε μετα απο σενα.
Νικηφόρου Ουρανού 28Εδω μια κοντη μαυρομαλα,νομιζω βικυ την ειπε.
Νικηφόρου Ουρανού 24 & Μινωταύρου.Η ντεα στο δωματιο,δεν περιμενα να την δω.
Αχελώου 10 (Studio Godiva)Εδω ηταν μια ξανθια με κοντο μαλλι,πρεπει βικτωρια να την ελεγαν κι αυτην.
Πέτρου Ερημίτη 1 & Μινωταύρου (Las Vegas)Στο πρωτο η γνωστη βαλεντινα με μεγαλο περασμα απο τα τριδυμα και στο δευτερο δεξια μια κυπρια με καλο στηθος.
Αυτα τα ολιγα απο εμενα καλο σας βραδυ.

Συμπληρώνω κ εγώ όσα είδα

Κοροβάγκου 7 (Bad Girls)
Ίνα , τουμπανοβυζάρες αλλά νταρντανοειδές μωρό με κωλάρα με κυτταρίτιδα , ωραία προστυχόφατσα. Με 40 το απλό.

Κοροβάγκου 5  Έμμα ωραία μοντελίσια παρουσία αλλά κάνει μπαμ οτι είναι ξεπετοφάση από τη ξενέρωτη φάτσα της.

Νικηφόρου Ουρανού 6
Μια Αλίνα , ξανθιά , ψηλή αλλά μέτρια παρουσία , έχει κάπως περίεργο σώμα ο κορμός της είναι μακρύς κ τα πόδια κάπως κοντά, μια περίεργη δυσαρμονία , και μέτρια φάτσα.
Στο δίπλα η Ελληνίδα Αθηνά , μου έκανε εντύπωση το οτι πρέπει να έχει χάσει καμια 15αρια κιλά από τότε που την είχα δει πριν κανα δυο χρόνια κ βελτιώθηκε. Πολύ ευγενική, και οι βυζάρες σταθερή αξία. Δεν την έχω δοκιμάσει ποτέ όμως.

Φρίξου 13 Η θεία Νικολ , πόσο να είναι αυτή ? λογικά τα πέρασε τα 50 πλέον. Πριν 5 χρόνια που την είχα πάρει ήταν πολύ καλή πάντως.

Φρίξου 15 Στο στούντιο της έφης, μια μελαχρινή απλή καθημερινή παρουσία , όνομα δε θυμάμαι.


Case D'Amore (Τρίδυμα) Εβελίνα στο ένα , άσχημη με ωραία βυζιά πάντως. Στο άλλο μια καστανομάλλα άσχημη με περίεργα δόντια , αλλά κεφάτη κ χαμογελαστή. Στο τρίτο μελαχρινή τουμπανίτσα ονόματι Κάρλα. Βγήκε αρκετά μουτρωμένη στο σαλόνι. Λογικά ξεπέτα μέσα. Χάρηκε πάντως που της έκανα ένα κοπλιμέντο κ ανταποκρίθηκε κ γέλασε.

Μινωταύρου 10 (Studio Free House) Χριστίνα μελαχρινή , ωραίο σώμα , φάτσα όχι τόσο όμορφη αλλά εκπέμπει καύλα η παρουσία της. Παίζει να είναι καλή μέσα δε ξέρω...

Μινωταύρου 14 Μια μελαχρινή ψιλομπαζολίτσα ονόματι Τζούλια. Έκανε κάτι τρελά κόλπα στο σαλόνι. Δε ξέρω αν είναι καλή μέσα...Πιστεύω αξίζει για άρρωστο ανώμαλο γαμήσι πάντως.

Μινωταύρου 16 (Venus Angels) Εδώ μια ξανθιά με ωραία σώμα και βυζάρες. Όνομα Καρολίνα. Έκανε τρελά κόλπα στο σαλόνι. Αν περνούσα σήμερα σε κάποια θα ήταν αυτή.

Μινωταύρου 3 Η τουμπανο-Χριστίνα , ρουμάνα με θητεία παλιότερα σε Φρίξου 13 και λαφαμ κλπ. Παλιά ήταν στα στανταράκια μου.

Πέτρου Ερημίτη 1 & Μινωταύρου (Las Vegas) Εδώ μου άρεσαν και οι τρεις κοπέλες.
Στο ένα η μελαχρινή με βυζάρες μιλφάρα Αφροδίτη.
Στο δεύτερο η μελαχρινή πιπίνα Βαλεντίνα κεφάτη και χαμογελαστή , γλυκό καθημερινό κορίτσι δε βγάζει πουτανιά.
Στο τρίτο μου έκανε επίσης πολύ καλή εντύπωση η Ντόνα. Όχι τόσο εμφάνιση , αλλά φάνηκε πολύ γλυκιά κ ευγενική. Δε ξέρω αν είναι καλή μέσα. Με έψησε πολύ σοβαρά ο τρόπος της να την τιμήσω όμως.


Νικηφόρου Ουρανού 26
Καρίνα από Ουκρανία όμορφο νταρντανομωρό. Δε ξέρω τι κάνει μέσα. Πάντως η τσατσά είναι γυναικάρα κ με καύλωσε περισσότερο από την Καρίνα. Έμπαινα μαζί της με τα χίλια αν γίνεται.

Νικηφόρου Ουρανού 24 & Μινωταύρου Ένα λεπτό μικροκαμωμένο πιπίνι ονόματι Σάντρα. Μέτρια παρουσία.


Αυτές είναι οι εντυπώσεις μου , εδώ κ δυο χρόνια δεν είχα βολτάρει καθόλου γιατί πιρφόριζα κ όποτε δεν πιρφόριζα είχα χρήματα κ έπαιρνα cg's . Η τσάρκα έγινε απλά για τη φάση με δυο φίλους μετά από ξίδια.

:hi: :hi:



 

goustaro

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
10
Like
45
Πόντοι
10
Live λίγο νεκρά κ πολύ βροχή..
Φ15 Λίνα
Φ13 Νικόλ
Φ14 ναταλι
Τριδυμα1 Κάρλα
Τριδυμα3 Άννα
Godiva victoria
Μινοταυρου γωνία αριστερά Ntea
Minotaurou proto aristera Xristina vizaroy
Minotaurou gonia deksia elena oukraneza
Free1 k 2 xristina k niki
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Θεσσαλονίκη (SKG)
09:50 Κίεβο (KBP)

12:00 Πτήση
200
Αεροσκάφος
Airbus A320
Συνολική διάρκεια 02:10:00 Super E


Class
Economy Operated by
Ellinair

77,30 €


40 ευρω για ενα γαμησι :headbang:
Με 77 ευρω πας κατευθειαν στην πηγη
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Θεσσαλονίκη (SKG)
09:50 Κίεβο (KBP)

12:00 Πτήση
200
Αεροσκάφος
Airbus A320
Συνολική διάρκεια 02:10:00 Super E


Class
Economy Operated by
Ellinair

77,30 €


40 ευρω για ενα γαμησι :headbang:
Με 77 ευρω πας κατευθειαν στην πηγη
Πες σκ που σε βολευει και φυγαμε...
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
[quote author=Yakuza boy notid=146596 link=topic=125.msg7441286#msg7441286 date=1489185821
Φρίξου 14Β.Η βιολετα μια λεπτη πιτσιρικα που ειναι αρκετο καιρο στα στουντιο αλλα η τσατσα με την παρουσιασε σαν καινουργια.
[/quote]

Αυτή ήταν για αρκετό καιρό το προηγούμενο διάστημα στο Νικηφόρου Ουρανού 8,αν εννοείς μια ξανθιά από Ουκρανία με κάτι μικρά τατου
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Βραδινή τσάρκα πήγα σε μερικά μόνο σπιτάκια,λοιπόν έχουμε και λέμε

Νικ Ουρ 1 Σίσυ,η κοκκινομάλλα συμπαθητικια Τσέχα αβυζη αλλά με ζουμερό και ωραίο κωλο.Προηγουμενως ήταν ως Τζέσυ πρωινή σε Φρίξου 14Β και στο καινούργιο το άσπρο στην αλάνα δίπλα από το VIS9
Νικ Ουρ 8 Αθηνα,η βυζαρου της διπλανής πόρτας,πολύ χλιαρή
Φρίξου 13Α η Μιλφ Νικόλ με τις βυζαρες της
Στο διπλανό μια συμπαθητικια Ρουμάνα,μικροκαμωμένο σώμα αλλά δεν θυμάμαι όνομα
VIS9 Γκαμπριελα αδύνατη,πολύ χλιαρή και αυτή
Νικ Ουρ στο πρωτελευταιο το κόκκινο,η Ουκρανεζα Καρινα που λέτε,ψηλή,ευδιάθετη κάνοντας πλακίτσες αλλά δεν μ έψησε εμφανισιακά
Νικ Ουρ στο τελευταίο το πράσινο η Ρουμάνα Σαντρα,πολύ ωραίο μωρό αλλά όχι στα γούστα μου
Στο καινούργιο το άσπρο,το αβυζο μινιόν Φλωριτα που ήταν προηγουμενως σε Φρίξου 14Α και Τρίδυμα
Μινώταυρου ξύλινο μια λίγο φαρδιά μελαχρινή,μόνο από πίσω είναι ωραία,δεν θυμάμαι όνομα
Στο Venus έχουν ένα θεματάκι με το να ανοίγουν,ήταν και άλλη μια παρέα που τσαρκαραν και ένας επέμενε και κοπανουσε συνεχώς το κουδούνι.Δεν άνοιγαν και την έκανα,ο άλλος επέμενε,πάντως δεν είδα αν τελικά τους άνοιξαν
Λας Βεγκας πήγα μόνο στο πίσω δεξιά,η Αφροδίτη που από Κύπρια έγινε Ελληνίδα τώρα
Στο καινούργιο στη Πέτρου Ερημίτη ξανθιά milf Τζέσυ με ωραία κωλομερια αλλά μέχρι εκεί
Free House το βουνό η Νίκη στο πρώτο και στο δεύτερο η milf με λίγο παιδαριώδη συμπεριφορά,Χριστίνα για μπαμπατσικα γούστα,με προϋπηρεσία Ανδρεου Γεωργίου νομιζω αλλά με άλλο όνομα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom