Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (6 μέλη και 43 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.591
Πόντοι
2.606
εχει μια ναομη στο site των βιλλων στην Αθηνα ομως .....μαλλον αυτη θα λεει
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.385
Κριτικές
35
Like
5.080
Πόντοι
2.266

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα,άκουσα ότι έχει μπουρδέλα πίσω από τα Λαδάδικα.Γνωρίζει κανείς τίποτα;
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Έχεις το τηλέφωνο του να τον πάρω να τον ρωτήσω;  :2funny: :2funny: :2funny:
 

silent_power

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συναδελφοι!

Γνωριζει κανεις αν εχει ερθει απο διακοπες η Αλικη απο το vis9?

Επισης, διπλα κολητα με το φριξου 9 villa erotica, δεν ξερω πως λεγεται ή την διευθυνση παντος ειναι και αυτο με 40ε...πηγα να δοκιμασω μια μαυρομαλλα καπου 30-35 χρονων και καλα για Γερμανιδα μου την ειχε πλασαρει η τσατσα αλλα δεν ειχα δοκιμασει/δεν θυμαμαι ονομα.Πριν μερικες μερες περασα αλλα ηταν μια αλλη ισπανιδα την οποια την ειχα παρει τον χειμωνα στην Α.Γεωργιου. αδυνατη με καλο βυζακι για το σωμα της.νομιζω ρομπερτα την λεγαν αλλα μην σας παρω και ατο λαιμο μου. αξιζε τα λεφτα της. ωστοσω δεν περασα γιατι ειχα παει μονο και μονο μηπως πετυχω αυτη την και καλα γερμανιδα. ξερει κανεις κατι?

Τελικα ειχα κοψει απλο παραβολο στο φριξου 14Α σε μια καινουργια ελληνοβραζιλιανα μιλφ η οποια αξιζε τα λεφτα της.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.616
Πόντοι
38.177
Γεια σας συναδελφοι!

Γνωριζει κανεις αν εχει ερθει απο διακοπες η Αλικη απο το vis9?

Επισης, διπλα κολητα με το φριξου 9 villa erotica, δεν ξερω πως λεγεται ή την διευθυνση παντος ειναι και αυτο με 40ε...πηγα να δοκιμασω μια μαυρομαλλα καπου 30-35 χρονων και καλα για Γερμανιδα μου την ειχε πλασαρει η τσατσα αλλα δεν ειχα δοκιμασει/δεν θυμαμαι ονομα.Πριν μερικες μερες περασα αλλα ηταν μια αλλη ισπανιδα την οποια την ειχα παρει τον χειμωνα στην Α.Γεωργιου. αδυνατη με καλο βυζακι για το σωμα της.νομιζω ρομπερτα την λεγαν αλλα μην σας παρω και ατο λαιμο μου. αξιζε τα λεφτα της. ωστοσω δεν περασα γιατι ειχα παει μονο και μονο μηπως πετυχω αυτη την και καλα γερμανιδα. ξερει κανεις κατι?

Τελικα ειχα κοψει απλο παραβολο στο φριξου 14Α σε μια καινουργια ελληνοβραζιλιανα μιλφ η οποια αξιζε τα λεφτα της.

Σοβαρα τωρα,ορισμενοι εδω μεσα δεν μπορειτε να καταλαβετε που το βαζετε?  :jerking:
Ρε τυπε,δεν καταλαβες οτι πηγες με πρωην αντρα?  :think:

:priest: :priest: :priest:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.616
Πόντοι
38.177
ρε λουλη τα χασε κανεις για να τα βρεις εσυ? αντε πισω στην τρυπα σου,πεταχτηκες μια μερα απο το πουθενα και νομιζεις οτι καποιος εισαι.. :birdman:

Το ποιος είναι Λουλης και μπαζογαμιας μπορεί να το καταλάβει κανείς από τις κριτικές και τα λεγόμενα του καθένα.Άντε πάνε τράβα καμία μαλάκια παλι,γιατί για γαμησι δεν παίζει λόγος...
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Mάγκες ξέρει κανείς αν τα μπουρδέλα στους Κινέζους(Προμηθέως,Ταντάλου,Σαπφούς) λειτουργούν ακόμα; Και αν κάποιο έχει κανένα απ αυτά διπλοβάρδια; Είχα περάσει τις προάλλες,αν θυμάμαι καλά ένα κοντό κόκκινο σπιτάκι που είναι σαν υπόγειο η είσοδος πρέπει να το γκρέμισαν
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Το ποιος είναι Λουλης και μπαζογαμιας μπορεί να το καταλάβει κανείς από τις κριτικές και τα λεγόμενα του καθένα.Άντε πάνε τράβα καμία μαλάκια παλι,γιατί για γαμησι δεν παίζει λόγος...

εσυ με προκαλεσες και εγω σου απαντω,παρολα αυτα ειμαι warned εγω κι οχι εσυ,τετοια αδικια δεν εχω ξανασυναντησει σε φορουμ,εχεις και βυσμα ρε καραγκιοζη αλλο τι θελεις????
warnmute.gif
 [/color[/URL]]
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.616
Πόντοι
38.177
εσυ με προκαλεσες και εγω σου απαντω,παρολα αυτα ειμαι warned εγω κι οχι εσυ,τετοια αδικια δεν εχω ξανασυναντησει σε φορουμ,εχεις και βυσμα ρε καραγκιοζη αλλο τι θελεις????

Βλαξ,ποτε σε προκάλεσα εγω;
Δεν ξερω αν εχεις καταλάβει σε τι φόρουμ εισαι μέλος,η αν εχεις διαβάσει τους κανόνες του ποτε!!!
Το φόρουμ αυτο που λες,ειναι για ενημερωση,για πες σε ολους,ποτε ακριβώς εσυ ενημερωσες κάποιο μέλος εδω μεσα,όλα αυτα τα 5 χρονια που εισαι μέλος;
Βυσμα δεν εχει κανεις εδω μεσα,απλα ο διαχειριστής βλέπει το έργο του καθενός και ανάλογα λειτουργεί σε πιθανούς καβγάδες.
Κανε μια αυτοκριτική πρωτα και μετα ελα να πεις και για μας...
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Βλαξ,ποτε σε προκάλεσα εγω;
Δεν ξερω αν εχεις καταλάβει σε τι φόρουμ εισαι μέλος,η αν εχεις διαβάσει τους κανόνες του ποτε!!!
Το φόρουμ αυτο που λες,ειναι για ενημερωση,για πες σε ολους,ποτε ακριβώς εσυ ενημερωσες κάποιο μέλος εδω μεσα,όλα αυτα τα 5 χρονια που εισαι μέλος;
Βυσμα δεν εχει κανεις εδω μεσα,απλα ο διαχειριστής βλέπει το έργο του καθενός και ανάλογα λειτουργεί σε πιθανούς καβγάδες.
Κανε μια αυτοκριτική πρωτα και μετα ελα να πεις και για μας...
Μη τρελλαίνεστε παιδιά.. Μη τρελαίνεστε. Μια παρέα είμαστε
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.616
Πόντοι
38.177

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
Καθυστερημένοι βραδυνή αναφορά του σκ που πέρασε, αλλά δεν νομίζω να υπάρχουν μεγάλες διαφορές.
Νικ.ουρανου 1β -Τζαστιν
Νικ. Ουρανού 8-βιολετα ένα ξυνο αγγούρι
Villa σκέτο - ρομπερτα με τα βυζια φόρα παρτίδα ναι μεν από εμφανιση ήταν τοπ αλλά κοπέλες που υστερούν στα του αγώνα πλασάρουν τσαμπα ωφθαλμολουτρο
Φριξου 14 β νικολ ή γαλλίδα
Φριξου 14α ελενα ελληνοβραζιλιανα από το κοντινο τιμπουκτου και πρώην νταλικερης.
Φριξου 15?(εφοσπιτο) ή τζουλια ή ψιλή ή μελαχρινή, ότι μου είπε ή τσατσα σας το μεταφέρω και εγώ
Φριξου 15α - τζουλια. Γυφτακι μέτριας εμφανίσεις
Τρίδυμα - δεν μπήκα γιατί δεν εμπνέει πλέων
Πετρου ερημίτη 2  τζοανα νέα κοπέλα γυφτε αλλά ωραίο
Πετρου ερημητη 3 χριστινα
Las Vegas 1 λιλη ή αγγουρο, τσαμπα λεφτά όπως και να το δεις.
Las Vegas 2 μαρια ή ποιο ωραία της βραδιάς μέχρι στιγμής
Las Vegas 3 ντονα ή ουκρανη
Μινωταυρου με το τζάκι - καρίνα μαπεξ
Ξύλινο - αθηνα σε πρόγραμμα
Νικ. Ουρανού 26 ρωξανη
Νικ. Ουρανού 28 σαντρα ή σαρα δεν κατάλαβα αλλά, ήταν για κλάματα έτσι και αλλιώς
Μινωταυρου 3 - χριστινα χυμώδεις γκομενα με γελαδισια στυθι
Μινωταυρου και νικηφορου γωνιά- αννα και αυτό ήταν πόλη ωραίο αλλά είχε ένα παραξενο κώλο σαν να μην ανήκε στο σώμα της
Vis 9 -  χριστινα ή ξαδέρφη της φλωριτας
Godiva - ιωαννα ή ελληνίδα από το Las Vegas
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
Γεια σας συναδελφοι!

Γνωριζει κανεις αν εχει ερθει απο διακοπες η Αλικη απο το vis9?

Επισης, διπλα κολητα με το φριξου 9 villa erotica, δεν ξερω πως λεγεται ή την διευθυνση παντος ειναι και αυτο με 40ε...πηγα να δοκιμασω μια μαυρομαλλα καπου 30-35 χρονων και καλα για Γερμανιδα μου την ειχε πλασαρει η τσατσα αλλα δεν ειχα δοκιμασει/δεν θυμαμαι ονομα.Πριν μερικες μερες περασα αλλα ηταν μια αλλη ισπανιδα την οποια την ειχα παρει τον χειμωνα στην Α.Γεωργιου. αδυνατη με καλο βυζακι για το σωμα της.νομιζω ρομπερτα την λεγαν αλλα μην σας παρω και ατο λαιμο μου. αξιζε τα λεφτα της. ωστοσω δεν περασα γιατι ειχα παει μονο και μονο μηπως πετυχω αυτη την και καλα γερμανιδα. ξερει κανεις κατι?

Τελικα ειχα κοψει απλο παραβολο στο φριξου 14Α σε μια καινουργια ελληνοβραζιλιανα μιλφ η οποια αξιζε τα λεφτα της.

Φίλε δεν θέλω να φανώ κακός αλλά τι άλλο ήθελες για να καταλάβεις ότι είναι άνδρας ο τυπισσα; Να βγάλει την ψωλη του για να του πάρεις πίπα;. Ελεος. Άλλο να γουσταρεις μεταλλαγμένα και άλλο να μην καταλάβεις την διαφορά. Ο τυπισσα είχε κάτι ώμους σαν αρσιβαρίστας και φωνή πιο βραχνή και βαθιά από την θεία από το σικαγο. Τουλάχιστον  πήρες δώρο το γλυφομουνι για τήν κανείς να σπαρταραει; Γιατί αυτό θα ήταν το απόλυτο αποκορύφωμα.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Καθυστερημένοι βραδυνή αναφορά του σκ που πέρασε, αλλά δεν νομίζω να υπάρχουν μεγάλες διαφορές.
Νικ.ουρανου 1β -Τζαστιν
Νικ. Ουρανού 8-βιολετα ένα ξυνο αγγούρι
Villa σκέτο - ρομπερτα με τα βυζια φόρα παρτίδα ναι μεν από εμφανιση ήταν τοπ αλλά κοπέλες που υστερούν στα του αγώνα πλασάρουν τσαμπα ωφθαλμολουτρο
Φριξου 14 β νικολ ή γαλλίδα
Φριξου 14α ελενα ελληνοβραζιλιανα από το κοντινο τιμπουκτου και πρώην νταλικερης.
Φριξου 15?(εφοσπιτο) ή τζουλια ή ψιλή ή μελαχρινή, ότι μου είπε ή τσατσα σας το μεταφέρω και εγώ
Φριξου 15α - τζουλια. Γυφτακι μέτριας εμφανίσεις
Τρίδυμα - δεν μπήκα γιατί δεν εμπνέει πλέων
Πετρου ερημίτη 2  τζοανα νέα κοπέλα γυφτε αλλά ωραίο
Πετρου ερημητη 3 χριστινα
Las Vegas 1 λιλη ή αγγουρο, τσαμπα λεφτά όπως και να το δεις.
Las Vegas 2 μαρια ή ποιο ωραία της βραδιάς μέχρι στιγμής
Las Vegas 3 ντονα ή ουκρανη
Μινωταυρου με το τζάκι - καρίνα μαπεξ
Ξύλινο - αθηνα σε πρόγραμμα
Νικ. Ουρανού 26 ρωξανη
Νικ. Ουρανού 28 σαντρα ή σαρα δεν κατάλαβα αλλά, ήταν για κλάματα έτσι και αλλιώς
Μινωταυρου 3 - χριστινα χυμώδεις γκομενα με γελαδισια στυθι
Μινωταυρου και νικηφορου γωνιά- αννα και αυτό ήταν πόλη ωραίο αλλά είχε ένα παραξενο κώλο σαν να μην ανήκε στο σώμα της
Vis 9 -  χριστινα ή ξαδέρφη της φλωριτας
Godiva - ιωαννα ή ελληνίδα από το Las Vegas
πες μου οτι ησουνα με χαρτι και μολυβι και εγραφες καθε φορα που εβγαινες απο τα μπουρδελακια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom