Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (9 μέλη και 27 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Ξεκινησα για Φριξου 15, μηπως πετυχω την Εφη, μιας και δεν απαντουσαν στο τηλεφωνο, το βρηκα κλειστο, πηγα προς Ν.Ουρανου 20 μηπως βρω την Τζεσυ, στην θεση της μια Αννα μαυρομαλα αδιαφορη, πηγα ποιο κατω στο Ν.Ουρανου 22, βγηκε μια Χριστινα, καλουτσικη εμφανησιακα, ωραιο προσωπακι, σωματακι λαμπαδα, αλλα δεν με επεισε, εφυγα για Αχελωου, μπας και βρω καμια Βικτωρια, η Νατασσα επι του εργου με φουλ δωματια, στις βιλες το προγραμμα μου ηταν αδιαφορο, οποτε εβαλα την ουρα στα σκελια και εφυγα...

Που ειναι ρε παιδες η Τζεσυ η ξανθουλα αβυζη το καυλοροπανο απο τις βιλες, πηγε αλλου.?? να δουλευει βραδυνη.??? :think: Ειδα σε καποιες προηγουμενες αναφορες οτι την αναφερανε...
 

protopapadakhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Ξεκινησα για Φριξου 15, μηπως πετυχω την Εφη, μιας και δεν απαντουσαν στο τηλεφωνο, το βρηκα κλειστο, πηγα προς Ν.Ουρανου 20 μηπως βρω την Τζεσυ, στην θεση της μια Αννα μαυρομαλα αδιαφορη, πηγα ποιο κατω στο Ν.Ουρανου 22, βγηκε μια Χριστινα, καλουτσικη εμφανησιακα, ωραιο προσωπακι, σωματακι λαμπαδα, αλλα δεν με επεισε, εφυγα για Αχελωου, μπας και βρω καμια Βικτωρια, η Νατασσα επι του εργου με φουλ δωματια, στις βιλες το προγραμμα μου ηταν αδιαφορο, οποτε εβαλα την ουρα στα σκελια και εφυγα...

Που ειναι ρε παιδες η Τζεσυ η ξανθουλα αβυζη το καυλοροπανο απο τις βιλες, πηγε αλλου.?? να δουλευει βραδυνη.??? :think: Ειδα σε καποιες προηγουμενες αναφορες οτι την αναφερανε...χθες δούλευε βράδυ Men και σήμερα λογικά βράδυ θα είναι στο 22
 

protopapadakhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Ξεκινησα για Φριξου 15, μηπως πετυχω την Εφη, μιας και δεν απαντουσαν στο τηλεφωνο, το βρηκα κλειστο, πηγα προς Ν.Ουρανου 20 μηπως βρω την Τζεσυ, στην θεση της μια Αννα μαυρομαλα αδιαφορη, πηγα ποιο κατω στο Ν.Ουρανου 22, βγηκε μια Χριστινα, καλουτσικη εμφανησιακα, ωραιο προσωπακι, σωματακι λαμπαδα, αλλα δεν με επεισε, εφυγα για Αχελωου, μπας και βρω καμια Βικτωρια, η Νατασσα επι του εργου με φουλ δωματια, στις βιλες το προγραμμα μου ηταν αδιαφορο, οποτε εβαλα την ουρα στα σκελια και εφυγα...

Που ειναι ρε παιδες η Τζεσυ η ξανθουλα αβυζη το καυλοροπανο απο τις βιλες, πηγε αλλου.?? να δουλευει βραδυνη.??? :think: Ειδα σε καποιες προηγουμενες αναφορες οτι την αναφερανε...χθες βράδυ ήταν Men λογικά και σήμερα βράδυ θα είναι στο 22
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Ξεκινησα για Φριξου 15, μηπως πετυχω την Εφη, μιας και δεν απαντουσαν στο τηλεφωνο, το βρηκα κλειστο, πηγα προς Ν.Ουρανου 20 μηπως βρω την Τζεσυ, στην θεση της μια Αννα μαυρομαλα αδιαφορη, πηγα ποιο κατω στο Ν.Ουρανου 22, βγηκε μια Χριστινα, καλουτσικη εμφανησιακα, ωραιο προσωπακι, σωματακι λαμπαδα, αλλα δεν με επεισε, εφυγα για Αχελωου, μπας και βρω καμια Βικτωρια, η Νατασσα επι του εργου με φουλ δωματια, στις βιλες το προγραμμα μου ηταν αδιαφορο, οποτε εβαλα την ουρα στα σκελια και εφυγα...

Που ειναι ρε παιδες η Τζεσυ η ξανθουλα αβυζη το καυλοροπανο απο τις βιλες, πηγε αλλου.?? να δουλευει βραδυνη.??? :think: Ειδα σε καποιες προηγουμενες αναφορες οτι την αναφερανε...
Kαι γω που την εψαξα στο 22 η τσατσα μου πε στο vis 9 βραδυ αλλα ηταν κλειστο οποτε αγνωστο που στο διαολο ειναι.Η Βικτωρια η μολδαβη στο Godiva ειναι?
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
Επειδη παιζει να πεταχτω το βραδακι..και ενημερωση για το ποια ειναι κλειστα δεν υπαρχει...αν ξερει καποιος ποια ειναι κλειστα σπιτακια ας πει μην παμε τζαμπα και βερεσε γιατι παμε σε συγκεκριμενα...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Αρα θα την αναζητησω αυριο το βραδυ την πιτσιρικα.!!! θενκς  :grin:

Για βικτωρια η τσατσα στο godiva τα μασαγε, μια ελεγε δεν ξερει ποια ειναι, μια ελεγε οτι λυπει για 2 μηνες, οτι της κατεβει δηλαδη.
Η βικτωρια μου ειχε πει απο τοτε που δουλευε στις βιλες οτι θα φυγει στο godiva, γιατι οι γερμανοι ειναι για τον πεο, αφησανε τα μπουρδελα τους να ριμαξουν τελειως.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Αρα θα την αναζητησω αυριο το βραδυ την πιτσιρικα.!!! θενκς  :grin:

Για βικτωρια η τσατσα στο godiva τα μασαγε, μια ελεγε δεν ξερει ποια ειναι, μια ελεγε οτι λυπει για 2 μηνες, οτι της κατεβει δηλαδη.
Η βικτωρια μου ειχε πει απο τοτε που δουλευε στις βιλες οτι θα φυγει στο godiva, γιατι οι γερμανοι ειναι για τον πεο, αφησανε τα μπουρδελα τους να ριμαξουν τελειως.
Οποτε δεν εχουμε ιδεα που στον πουτσο ειναι και αυτη τελεια 2 3 καλες εχει το χωριο μας και εξαφανιστηκαν και αυτες
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Ξεκινησα για Φριξου 15, μηπως πετυχω την Εφη, μιας και δεν απαντουσαν στο τηλεφωνο, το βρηκα κλειστο, πηγα προς Ν.Ουρανου 20 μηπως βρω την Τζεσυ, στην θεση της μια Αννα μαυρομαλα αδιαφορη, πηγα ποιο κατω στο Ν.Ουρανου 22, βγηκε μια Χριστινα, καλουτσικη εμφανησιακα, ωραιο προσωπακι, σωματακι λαμπαδα, αλλα δεν με επεισε, εφυγα για Αχελωου, μπας και βρω καμια Βικτωρια, η Νατασσα επι του εργου με φουλ δωματια, στις βιλες το προγραμμα μου ηταν αδιαφορο, οποτε εβαλα την ουρα στα σκελια και εφυγα...

Που ειναι ρε παιδες η Τζεσυ η ξανθουλα αβυζη το καυλοροπανο απο τις βιλες, πηγε αλλου.?? να δουλευει βραδυνη.??? :think: Ειδα σε καποιες προηγουμενες αναφορες οτι την αναφερανε...

η τζέσυ απο τις βίλλες ειναι(τουλάχιστον μου ειπε οτι ξεκίνησε απο τις βιλλες,εγω την γνωρισα στο γκοντίβα)...αυτη είναι για την ίδια μιλάμε...ηταν πρωινή την περασμένη βδομάδα
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Σημερα,μεσα στο τριημερο του 15Αυγουστου στις δυο μιση το μεσημερι,η Σοφια από βιλλες ηταν με πρόγραμμα,και δυο δωματια σε αναμονη.Για άλλη μια φορα,οποια κοπελα κανει ωραιο sex ,και δεν βλεπει τον πελατη της σαν έναν χαζο μαλακα,δουλευει συνεχεια και μαζευει ολο το χαρτι. Τ ΑΚΟΥΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ???
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Που να παω ρε γαμωτο??? θελω να γαμησω και δεν εχω βρει ουτε ενα στανταρακι,ποσο ακομη θα ειναι ετσι αυτη η κατασταση? πειτε μου δυο-τρεις καλες και τα σπιτακια που δουλευουν που να σεβονται τον πελατη,που δεν ειναι κομοδινα και ξεπετες,ζηλευω την Αθηνα οσο αναφορα την επιλογη γυναικων,τις Ελλεηνιδες τις εχω γραμμενες στον πουτσο μου,μπαρακοβιες και σια οε,δε θα μου το παιζουν ιστορια,εχω σιχαθει τα κολομπαρα τους,πρεπει να βρω 2 στανταρακια στο μυλο για να πηγαινω καθε φορα!!!!!!!!!!!!!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Που να παω ρε γαμωτο??? θελω να γαμησω και δεν εχω βρει ουτε ενα στανταρακι,ποσο ακομη θα ειναι ετσι αυτη η κατασταση? πειτε μου δυο-τρεις καλες και τα σπιτακια που δουλευουν που να σεβονται τον πελατη,που δεν ειναι κομοδινα και ξεπετες,ζηλευω την Αθηνα οσο αναφορα την επιλογη γυναικων,τις Ελλεηνιδες τις εχω γραμμενες στον πουτσο μου,μπαρακοβιες και σια οε,δε θα μου το παιζουν ιστορια,εχω σιχαθει τα κολομπαρα τους,πρεπει να βρω 2 στανταρακια στο μυλο για να πηγαινω καθε φορα!!!!!!!!!!!!!
Πανε στο vis 9 στη Τζεσσυ
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Η Τζεσυ ειναι στο ποστο της Ν.Ουρανου 20, φωτια και λαβρα μεσα,  :knockinb: αυριο δεν δουλευει.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Που να παω ρε γαμωτο??? θελω να γαμησω και δεν εχω βρει ουτε ενα στανταρακι,ποσο ακομη θα ειναι ετσι αυτη η κατασταση? πειτε μου δυο-τρεις καλες και τα σπιτακια που δουλευουν που να σεβονται τον πελατη,που δεν ειναι κομοδινα και ξεπετες,ζηλευω την Αθηνα οσο αναφορα την επιλογη γυναικων,τις Ελλεηνιδες τις εχω γραμμενες στον πουτσο μου,μπαρακοβιες και σια οε,δε θα μου το παιζουν ιστορια,εχω σιχαθει τα κολομπαρα τους,πρεπει να βρω 2 στανταρακια στο μυλο για να πηγαινω καθε φορα!!!!!!!!!!!!!
Γύρισε και η εβελίνα στο 2ο απο τα τριδυμα, η οποία ήτανε σε άδεια, δεν ξέρω ακριβώς πότε γύρισε πάντως σήμερα που πήρα τηλέφωνο ήτανε κανονικά στο πόστο της. Για μένα είναι στανταράκι η εβελίνα, αν δεν την έχεις δοκιμάσει ..
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα,σημερα ειναι ανοιχτα τα σπιτακια???
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Λογικά κάποια θα είναι, αν και πολλές παίρνουν λίγες μέρες ρεπό αυτό το διάστημα.
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
πω πω αυτη η ναομη στις φωτο μας εδειξε και το μουνι της,πρεπει να ειναι πυραυλος η κοπελα,ωραια θα ηταν για μεταγραφη στα σπιτακια του μυλου!!!! περιμενουμε εδω και χρονια το μεγαλο μπαμ να σπασει η μιζερια μας!!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
πω πω αυτη η ναομη στις φωτο μας εδειξε και το μουνι της,πρεπει να ειναι πυραυλος η κοπελα,ωραια θα ηταν για μεταγραφη στα σπιτακια του μυλου!!!! περιμενουμε εδω και χρονια το μεγαλο μπαμ να σπασει η μιζερια μας!!!
ποια ναομι;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177

Μη δινεις βαση,ο τυπος ειναι παπαντζας,χρονια εδω μεσα ρωταει...Κριτικες δεν εχει μαθει ακομα να γραφει,αμα εχει παει με καμια απο αυτες που ρωταει βεβαια... >:(
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
πω πω αυτη η ναομη στις φωτο μας εδειξε και το μουνι της,πρεπει να ειναι πυραυλος η κοπελα,ωραια θα ηταν για μεταγραφη στα σπιτακια του μυλου!!!! περιμενουμε εδω και χρονια το μεγαλο μπαμ να σπασει η μιζερια μας!!!
Ποια ειναι αυτη δε ξερω καμμια με αυτο το ονομα σε καποιο σπιτακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom