Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
ασεεεε!ασεεε!! γιατι γραμμενα στην κριτικη σου ειναι...ο γεγραφε γεγραφε...δεν ξεγεγραφε...δεν τους πας γλυκα αλλα τους φτιαχνεις τα υδραυλικα ομως!!2-1!!

Αμα θελεις μπορω να κανω και τα δικα σου τα υδραυλικα  :birdman: (2-2)
 

kostasemma

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
25
Κριτικές
5
Like
123
Πόντοι
280
παιδιά την Ιωάννα τι ώρες την βρίσκουμε και σε πιο σπιτάκι από τα τρία?
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Λογικα πραγματα ειναι αυτα που λες,αν και δεν ειναι ετσι οπως τα λες και το ξερεις,τουλαχιστον δεν παω εκει με γλυκα και κρασακια περιμενοντας να φαω και να πιω και να μη γαμησω (1-1)  :birdman:

Εσυ εισαι με το μπουφαν του ΑΡΗ ???  :grin:
Εγω με μπουφαν του ΑΡΗ  :tickedoff: :tickedoff:?Σε παρακαλω,τι με περασες?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
θα σου δωσω το γλυκακι πριν η μετα οπως κανω στην μιρελα;3-2

Μονος σου τα λες ρε μπουφο,να πω (3-3)???
Εισαι αξιος της μοιρας σου  :birdman: σταματα να λες τουλαχιστον σε ολο τον κοσμο οτι ολες ειναι καλες
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Εγω πηγα κατα τις 11 30 και ειχε αρκετο κοσμο αλλα την εκανα και θα παω απογευμα
Aπο εκει ηρθα τωρα εκατσα καμια ωρα λιγα πραγματα απο κοσμο, το πρωι με ειπαν πηγαν και κλεισαν την εφορια για λιγο.Αυριο θα γινει το καλο  :grin: 2 με 4 το μεσημερι θα κλεισουμε τον διεθνη ετσι αποφασιστηκε απο την συντονιστικη.Βλεπω παντως οτι ενυσχιθηκε το μπλοκο πρεπει να ειναι τωρα πανω απο 350-400 τρακτερ! Το βραδυ θα ειμαι εκει μετα τις 9 και αν καταφερω με την δουλεια (ρεπο) θα μεινω κατερινη για να ειμαι αυριο το μεσημερι στο μπλοκο.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Μονος σου τα λες ρε μπουφο,να πω (3-3)???
Εισαι αξιος της μοιρας σου  :birdman: σταματα να λες τουλαχιστον σε ολο τον κοσμο οτι ολες ειναι καλες
Σαν δεκαπενταχρονα κανετε,σοβαρευτειτε λιγο..  :birdman:
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Aπο εκει ηρθα τωρα εκατσα καμια ωρα λιγα πραγματα απο κοσμο, το πρωι με ειπαν πηγαν και κλεισαν την εφορια για λιγο.Αυριο θα γινει το καλο  :grin: 2 με 4 το μεσημερι θα κλεισουμε τον διεθνη ετσι αποφασιστηκε απο την συντονιστικη.Βλεπω παντως οτι ενυσχιθηκε το μπλοκο πρεπει να ειναι τωρα πανω απο 350-400 τρακτερ! Το βραδυ θα ειμαι εκει μετα τις 9 και αν καταφερω με την δουλεια (ρεπο) θα μεινω κατερινη για να ειμαι αυριο το μεσημερι στο μπλοκο.
Αποψε εχει ρωσιδουλα το προγραμμα  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
Μαλλον θα τα πουμε αυριο
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
επιστροφη απο εξω και ενα σας λεω για αποψε και για καθε βραδυ μακρυααααααα απο φλωριτα θα κλαψετε τα λεφτουδακια σας εγω παντως σας το ειπα για να σας προφυλαξω ακουλουθει σε λιγο κριτικη!!!!!!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
επιστροφη απο εξω και ενα σας λεω για αποψε και για καθε βραδυ μακρυααααααα απο φλωριτα θα κλαψετε τα λεφτουδακια σας εγω παντως σας το ειπα για να σας προφυλαξω ακουλουθει σε λιγο κριτικη!!!!!!
Ρε το σαμιαμίδι! :vomit:
 

megaSponsoras

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
404
Like
2
Πόντοι
1
3 ημερες πριν την αλλαγη του χρονου για επαγγελματικους λογους ειμουν αθηνα, παιζει να κοιμηθηκα στο συνολο 5-6 ωρες, ελιωσα στην μπουρδελοτσαρκα στα τηλεφωνα και στα κοριτσια,μαγκες εδω πανω στα βορεια ειμαστε πολυ πισω, εχουν τα παντα ολα κατω, τιμες- ποιοτητα-ποσοτητα σε σημειο να χανεις την μπαλα απο τις επιλογες, γυρνας πισω και βλεπεις την απολυτη μιζερια :woldman: :woldman: :woldman:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
new lorena  στις βιλες ...για να δουμε τι ειν τουτο!!!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
3 ημερες πριν την αλλαγη του χρονου για επαγγελματικους λογους ειμουν αθηνα, παιζει να κοιμηθηκα στο συνολο 5-6 ωρες, ελιωσα στην μπουρδελοτσαρκα στα τηλεφωνα και στα κοριτσια,μαγκες εδω πανω στα βορεια ειμαστε πολυ πισω, εχουν τα παντα ολα κατω, τιμες- ποιοτητα-ποσοτητα σε σημειο να χανεις την μπαλα απο τις επιλογες, γυρνας πισω και βλεπεις την απολυτη μιζερια :woldman: :woldman: :woldman:
Paulakis τα ξέρουμε αυτά που μας λες!Δυστυχώς στο θέμα που μας ενδιαφέρει η Θεσ/νικη παραμένει μια μίζερη,συντηρητική πόλη!
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Σήμερα επίσκεψη στο la Femme, όπου επέστρεψε η παλιά γνώριμη στο bad girls Βανέσσα. Δεν ξέρω ποιος ήταν ποιο αχόρταγος, αυτή η εγώ αλλά ειλικρινά δεν την χόρταινα και με έκανε να νιώθω το ίδιο (σε κάνει να νιώθεις βασιλιάς αυτό το κορίτσι)! Πέρασα υπέροχα και στην δεύτερη μου επίσκεψη, κριτική έγραψα στην πρώτη και μάλλον δεν θα ξανανεβάσω.
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
βραδινη βολτιτσα σημερα. νεκρα γενικα κ απο κοπελες αστα να πανε.
στην βιλλα ηταν καποια που η κυτταριτιδα ξεχειλιζει στα 40€  :jerking:
η βικτωρια στο αλλο πολυ εμφανισημη αλλα μεσα δεν εχω περασει ποτε. και στο ρεντλαιτ μια μαριζα που μου αρεσε εμφανισιακα αλλα κακες κριτικες γενικως. σε κανα 2 αλλα που μπηκα γκομενες κατω του μετριου κ σε συνδυασμομε το ψωλοκρυο γυρισα σπιτι.. και λεφτα να εχουμε να γαμησουμε δε γινεται μ αυτες που μπλεξαμε..

ΥΓ: η βραδινη η τσατσα στο φριξου 15Α που δουλευε με καποια βικτωρια σημερα....ποσο μαλακισμενη παιζει να ειναι αυτη η γυναικα. ενα ζωο κ μισο.. αν διαβαζει καποιος αρμοδιος ας την δωσει μπουλο την μαλακισμενη την σκατογρια γιατι θα την δειρει κανεις με τις χοντραδες που λεει. κακο ψοφο καριολα σκατοψυχη :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom