Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (4 μέλη και 63 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
ερωτηση σε οσους εχουν παρει Βικυ απο βιλλες. Πηγε ενας φιλος και του εδινε γλωσσοφιλα.. το κανει με ολους αυτο? επισης, του εκανε εντυπωση ενω ειχε παρει προγραμμα για 69 δεν εκανε μπανιο η γκομενα μεσα στο δωματιο (αναρωτιεται μηπως εκανε απο πριν η καθολου?) η Σαρα που εχω παρει εγω σε 69 κανει μπανιο παντα μπροστα μου για την βικυ δεν εχω αποψη... Ελπιζω να ειναι καθαρη η γκομενα.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
ερωτηση σε οσους εχουν παρει Βικυ απο βιλλες. Πηγε ενας φιλος και του εδινε γλωσσοφιλα.. το κανει με ολους αυτο? επισης, του εκανε εντυπωση ενω ειχε παρει προγραμμα για 69 δεν εκανε μπανιο η γκομενα μεσα στο δωματιο (αναρωτιεται μηπως εκανε απο πριν η καθολου?) η Σαρα που εχω παρει εγω σε 69 κανει μπανιο παντα μπροστα μου για την βικυ δεν εχω αποψη... Ελπιζω να ειναι καθαρη η γκομενα.
Πήγα με τη Βίκυ , πολύ καλή , δίνει γλωσσοφιλα . Εγώ έκανα μαζί της ντουζακι .
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Μετά την ανάγνωση της κριτικής του αλ ζήλεψα και πήγα στην Τζούλια τη γυφτορουμανα και κάναμε ένα επικό ρομαντικό ξέσκισμα  :kissass: :fuck2: :orchestra:
Ο ρομαντισμος περιοριζεται σε γλωσσοφιλα ή κανει και εξτραδακια??? ;)
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
ερωτηση σε οσους εχουν παρει Βικυ απο βιλλες. Πηγε ενας φιλος και του εδινε γλωσσοφιλα.. το κανει με ολους αυτο? επισης, του εκανε εντυπωση ενω ειχε παρει προγραμμα για 69 δεν εκανε μπανιο η γκομενα μεσα στο δωματιο (αναρωτιεται μηπως εκανε απο πριν η καθολου?) η Σαρα που εχω παρει εγω σε 69 κανει μπανιο παντα μπροστα μου για την βικυ δεν εχω αποψη... Ελπιζω να ειναι καθαρη η γκομενα.
την βικυ την εχω στανταρακι και παντα παιρνω το προγραμμα με τις 2 εκτονωσεις...φιλια δινει αλλα πανω στο γαμησι ..παθιαρικα...ετσι στα κρυα δεν εδωσε ποτε(σε μενα τουλαχιστον)...δηλαδη δεν αρχιζει με φιλια.απλα στη συνεχεια γινεται του φιλιου το καγκελο!!!οσο για το νινι της εγω παντα καθαρο το βρισκω δε μυρισε ποτε1!!
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Πρωινή βόλτα γύρω στις 11 με πολύ δυνατή κατάθεση στην θεία Μονικα  :tits2:
Α.γ. 16 : Κλειστό
Α.γ. 24 : Κλειστό
Α.γ. 32 : Αλεξάνδρα Μολδαβεζα ψηλή νταρντάνα καλή στο δωμάτιο
Α.γ. 19 : Δεν είχε έρθει ακόμα η κοπέλα, η τσατσα είπε πως είναι καινούργια
Α.γ. 21 : Μονικα Μεξικάνα με κωλαρα καλή στο  :fuck2:
Πηγασιου : Νικη μιλφ πολύ άσχημη και πολύ άσχημες κριτικές
Α.γ. 38 : Κλειστό
Α.γ. 50 : Τζούλια η γυφτορουμανα αδυναμία μου  :erection:
Α.γ. 52 : Βικη Ουκρανεζα καλή στο δωμάτιο
Κεφαλληνίας 8 : Κλειστό
Ν.ουρανου 1α : Κλειστό
Ν.ουρανου 1β : Βαλεντίνα Ρουμανοπιπινι πολύ καλή στο δωμάτιο, στανταρακι μου  :kissass:
Ν.ουρανου 8 : Κλειστό
Φριξου 13 : Μιραμπελα Ρουμάνα κομοδίνο  :humpleg:
Φριξου 13α : Ντιανα Ταϊλανδή
Φριξου 15 : Εφη η γνωστή Βασίλισσα της πρωινής βάρδιας
Φριξου 14 : Γιασμίν Ρουμάνα με  :tits: Με κακες κριτικές. Μαζί μου είναι καλή στο δωμάτιο  :fuck2:
Φριξου 12 : Μερτσυ Ρουμανικο κομοδίνο  :zfuck:
Τρίδυμα 1 : Καρίνα Ρουμανικο κομοδίνο
Τρίδυμα 2 : Γκαμπριέλα Μολδαβεζα
Τρίδυμα 3 : Ιζαμπελλα Ρουμάνα
Μινώταυρου: Χριστίνα Τσέχα με  :tits:
Ερημίτης 1 : Λουΐζα Τσεχία λέει για Ρουμάνα την έκοψα αδιάφορη
Ερημίτης 2 : Μονικα η Βασίλισσα των μιλφ  :kneel:
Λας βεγκας 1 : Χριστίνα αδιάφορη
Λας βεγκας 2 : Έλενα Ουκρανιδα μελαχρινή όμορφη μέτρια στο δωμάτιο
Λας βεγκας 3 : Καμελια Ρουμάνα μιλφ άσχημη αλλά με καλές κριτικές
Ν.ουρανου 26 : Ειρήνη Ρουμάνα μιλφ πρώην θεία του Αλ πολύ καλή στο δωμάτιο

 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Πρωινή βόλτα γύρω στις 11 με πολύ δυνατή κατάθεση στην θεία Μονικα  :tits2:
Α.γ. 16 : Κλειστό
Α.γ. 24 : Κλειστό
Α.γ. 32 : Αλεξάνδρα Μολδαβεζα ψηλή νταρντάνα καλή στο δωμάτιο
Α.γ. 19 : Δεν είχε έρθει ακόμα η κοπέλα, η τσατσα είπε πως είναι καινούργια
Α.γ. 21 : Μονικα Μεξικάνα με κωλαρα καλή στο  :fuck2:
Πηγασιου : Νικη μιλφ πολύ άσχημη και πολύ άσχημες κριτικές
Α.γ. 38 : Κλειστό
Α.γ. 50 : Τζούλια η γυφτορουμανα αδυναμία μου  :erection:
Α.γ. 52 : Βικη Ουκρανεζα καλή στο δωμάτιο
Κεφαλληνίας 8 : Κλειστό
Ν.ουρανου 1α : Κλειστό
Ν.ουρανου 1β : Βαλεντίνα Ρουμανοπιπινι πολύ καλή στο δωμάτιο, στανταρακι μου  :kissass:
Ν.ουρανου 8 : Κλειστό
Φριξου 13 : Μιραμπελα Ρουμάνα κομοδίνο  :humpleg:
Φριξου 13α : Ντιανα Ταϊλανδή
Φριξου 15 : Εφη η γνωστή Βασίλισσα της πρωινής βάρδιας
Φριξου 14 : Γιασμίν Ρουμάνα με  :tits: Με κακες κριτικές. Μαζί μου είναι καλή στο δωμάτιο  :fuck2:
Φριξου 12 : Μερτσυ Ρουμανικο κομοδίνο  :zfuck:
Τρίδυμα 1 : Καρίνα Ρουμανικο κομοδίνο
Τρίδυμα 2 : Γκαμπριέλα Μολδαβεζα
Τρίδυμα 3 : Ιζαμπελλα Ρουμάνα
Μινώταυρου: Χριστίνα Τσέχα με  :tits:
Ερημίτης 1 : Λουΐζα Τσεχία λέει για Ρουμάνα την έκοψα αδιάφορη
Ερημίτης 2 : Μονικα η Βασίλισσα των μιλφ  :kneel:
Λας βεγκας 1 : Χριστίνα αδιάφορη
Λας βεγκας 2 : Έλενα Ουκρανιδα μελαχρινή όμορφη μέτρια στο δωμάτιο
Λας βεγκας 3 : Καμελια Ρουμάνα μιλφ άσχημη αλλά με καλές κριτικές
Ν.ουρανου 26 : Ειρήνη Ρουμάνα μιλφ πρώην θεία του Αλ πολύ καλή στο δωμάτιο
ΞΕΡΟΕΧΥΣΑ!!! :wanker: ρε αλήτη scorpie! :rockon:
Στο Ανδρ.21 η Μόνικα δεν είναι Μεξικάνα θα το καταλάβεις αν της πεις κανά μεξικανικό Μελέ θα κοιτάει το ταβάνι! :grin: Ρουμάνα είναι πρωην μασαζοκοριτσο!  :hi:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ρεεεεεεεεεεε εμφανηστηκε ο νεαρος... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:που εισουν χαμενος;;;;;;;;;
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
ΞΕΡΟΕΧΥΣΑ!!! :wanker: ρε αλήτη scorpie! :rockon:
Στο Ανδρ.21 η Μόνικα δεν είναι Μεξικάνα θα το καταλάβεις αν της πεις κανά μεξικανικό Μελέ θα κοιτάει το ταβάνι! :grin: Ρουμάνα είναι πρωην μασαζοκοριτσο!  :hi:
Καλά που μου το είπες, να την πω 2-3 Ρουμάνικα που με μαθανε τα στανταρακια μου  :sunglasses:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
πηγα γαμησα Ελενα παλι αποψε μετα απο κατι ουσικακια που ηπια και μ'εκανε μια πουτσα καγκελο η ατιμη...πολυ δυνατο πουτανακι την εχυσα στα βυζια

εχουμε και ρεπορταζ απο Ιγκουανα και Φιβερ...αυριο ομως γιατι τωρα ειναι δυσκολα τα πραματα
 

Επισκέπτης
Oποιος θελει να δηλωση συμμετοχη για την επομενη συναντηση που θα γινει μες τον μαιο! ας με στειλει πμ. Απο βδομαδα θα λαβει και αυτος π.μ για ωρα και τοπο συναντησεις. Ευχαριστω  :hi: 
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
762
Πόντοι
366
Παίζει τηλέφωνο από το Α.Γ. 24 κ 38;
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
εχει παει κανεις να δεις live αυτες τις καινουργιες στις Βιλλες; Δε με τρελλαινει καμια απο τις φωτος, αλλα στις φωτος και η Ζανετ δε με τρελλανε και απο κοντα επαθα σοκ

Βανεσσα
Μισελ
Σασα
Τζεσικα
Αλισα
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Βολτιτσα στις 3
Α.γ. 24 : Μιρελα Ρουμάνα μοντελισια καλή στο δωμάτιο
Α.γ. 32 : Νικόλ γυφτορουμανα μαυρομάλλα με νερουλα  :tits: Καλή στο δωμάτιο
Α.γ. 19 : Ντόρα Ρουμάνα μαυρομάλλα καλή στο δωμάτιο
Α.γ. 38 : Έλενα γυφτορουμανα μαυρομάλλα με νερουλα  :tits: και  :kissass: για σφαλιάρες  :s&m_1: πρόστυχο βλέμμα υποσχόμενο βρώμικο σεξ  :fuck2:
Πηγασιου : Αναστασία μιλφ καλή στο  :zfuck:
Α.γ. 52 : Καμέλια Ρουμάνα μιλφ άσχημη και  :humpleg:
Ν.ουρανου 1α : Εμμανουέλα Ρουμάνα πολύ αδύνατη πολύ καλή στο δωμάτιο, εμένα μου κάνει και δωράκια γιατί γνωριζόμαστε από την αρχι της καριέρας της από τον βαρδάρη
Ν.ουρανου 1β : Βαλεντίνα Ρουμανοπιπινι πολύ καλό στο δωμάτιο και αυτή κάνει τα δωράκια της  :pipa2:
Φριξου 13 : Γωγώ ψηλό Ρουμανοπιπινι τοπ κομοδίνο
Φριξου 13α : Βικτώρια Βουλγαρα καλή στο δωμάτιο
Φριξου 15 : Τάνια ξανθιά νταρντάνα αντέχει στο  :zfuck: και στα :s&m_1: εγώ περνάω καλά μαζί της
Φριξου 14 : Νικόλ Γαλλίδα με τις Βουλγάρικες πινακίδες στο αμάξι, ξανθιά μιλφ με βυζαρες για περισσότερες πληροφορίες στον Αλ είναι μια από τις θείες του  :hi:
Ν.ουρανου με Φριξου : Τζένη Βουλγάρα μαυρομάλλα
Τρίδυμα 1 : Χριστίνα πρώην Αντελα αδύνατο πιπίνι από Ρουμανία με άσχημα δόντια και κομοδίνο  :s&m_3:
Τρίδυμα 2 : Εβελίνα Ρουμάνα με ωραία  :tits: Πολύ καλή στο δωμάτιο
Τρίδυμα 3 : Κάρλα Ρουμάνα όμορφη στα σκοτεινά, την πέτυχα έξω και δεν το πίστευα , ούτε μέτρια δεν θα την έλεγα, ντυμένη δε λέει καθόλου. Κομοδίνο με πολύ κακες κριτικές  :orchestra:
Μινώταυρο ξύλινο : Γκαμπριέλα Ρουμανοπιπινι με ωραία  :tits:
Λας βεγκας 1 : Φλωριτα Ρουμανοπιπινι πολύ αδύνατη και κοντή
Λας βεγκας 2 : Εύα Βουλγαρα μιλφ ξανθιά καλή στο δωμάτιο
Λας βεγκας 3 : Μπάρμπαρα Ουγγαρεζα πολύ ψηλό κομοδίνο ενδείκνυται για να κρεμάτε το μπουφάν σας και να γαματε αλλού.
Ερημίτης 1 : Σιμονα Ρουμανοπιπινι πολύ όμορφη μαυρομάλλα με ταττου τοπ κομοδίνο  :humpleg:
Ερημίτης 2 : Αλεξάνδρα Μεξικάνα ξανθιά μιλφ ξεκινάει με 25 και είναι καλή στο δωμάτιο
Ν.ουρανου 26 : Ντανιελα Ρουμάνα με τα πολλά ταττου πάλι χαρούμενη, λογικά είναι ερωτευμένη, να μας πει ποιος είναι ο τυχερός  :sunglasses:
Ν.ουρανου 28 : Εμμανουέλα Ρουμάνα αδύνατη με  :tits: η μονη με δωμάτια γεμάτα, η Βασίλισσα της νυχτερινής βάρδιας πάντα χαμογελαστή .
Η κατάθεση ήταν που αλλού στην Εμμανουέλα  :kneel:  :kneel:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
εχει παει κανεις να δεις live αυτες τις καινουργιες στις Βιλλες; Δε με τρελλαινει καμια απο τις φωτος, αλλα στις φωτος και η Ζανετ δε με τρελλανε και απο κοντα επαθα σοκ

Βανεσσα
Μισελ
Σασα
Τζεσικα
Αλισα
ασε...πηγα χθες επηρεασμενος απο τις φωτο για την μισελ και βγαινοντας να την δω το μονο που δεν ρωτησα ειναι αν η χιονατη το ηξερε που ητανε εκει!!!καμια σχεση με τις φωτο...!!!την σασα την πηρα οτα πρωτοηρθε!!ειναι απλα μια καλη τυπικη καταθεση(και με προγραμμα)οποτε δε εχει διαφορα στο απλο!!τις αλλες απλα δεν κανω κοπο και ουτε χαλαω χρημα..αυτοι οι γερμανοι δεν εχουνε καταλαβει τι θελουμε εδω πανω!!
 

gerojimmy

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
102
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Καλή βδομάδα φίλοι μου, κάποιο νέο από την θεία Σύλβια μήπως???
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Πολύ ωραία η κριτική του Καραμαν για τη Γωγώ . Έχουμε ανάγκη τέτοιες κριτικές για να βλέπουμε το μέγεθος του κομοδινου που έχουμε απέναντι μας . Καλύτερα να τον  :wanker: παρα να πάω στα γνωστά σε όλους κομοδίνα, έχω καλύτερα πράγματα να κάνω με τα λεφτά ΜΟΥ από να τα χαρίζω για να μου σπάνε τα νεύρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom