Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (5 μέλη και 34 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές.
Μετά από αποχή 40 περίπου ημερών, όχι για θρησκευτικούς λόγους, :2funny: κατάθεση χθές στην Ντιάνα (Ανδρ Γεωργίου 16) με μεγάλη επιτυχία. :rockon:
Φίλε hagem,  νομίζω ότι έκανες λάθος που την προσπέρασες πρόσφατα :headbang:
Καλως τον!!! Χαθηκες. Ελπιζω να γυρισες δρυμιτερος!!
Αλλα.....για ποια Ντιαννα εγραψα εγω ρε??? Χαχαα...ελπιζω να μην αρχιζει το Αλτσχάιμερ απο τωρα :cheesy:
Άντε, στειλε την κριτικη μπας και καταλαβω, γιατι δεν μπορω να ψαχνω με το κινητο απ την ξαπλωστρα στην παραλια τωρα :)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Σήμερα ξεκίνησα να πάω καρφί  για τη θεία Νάντια που είχα να την πηδήξω καιρό αλλά όταν πήγα στου Ερημίτη ήταν μέσα με πελάτη οπότε λέω ας κάνω μια βόλτα και μετά πήγα στο Ανδρ. Γεωργίου 50, μήπως και βρω εκείνη τη Λίλα που είχα πηδήξει στις αρχές του μήνα…..αλλά δεν ήταν εκεί και μάλλον ούτε θα ξανάρθει. :dunno:

Στη θέση της ήταν ένα άλλο μωρό, πρώτη φορά την έβλεπα, Τάρα από Σλοβακία. Όμορφο μωρό, 20 ετών πιπίνι, ψηλή, πολύ σγουρό καστανό μαλλί καυλιάρικη φατσούλα, λεπτή μέση που απλώνει σε μια θεσπέσια κωλάρα, στιβαρές και όμορφες μπουτάρες, βυζάκι μικρό αλλά όμορφο,  κορμί θανατηφόρο, έκανα το κασκαντεριλίκι και μου βγήκε, πολύ καλό το μωρό……τα υπόλοιπα στην αναλυτική κριτική που θα ακολουθήσει……. :zfuck:

Μάλλον new endry αυτή η Τάρα....την έχει πετύχει κάποιος άλλος :huh:....γύρισα λίγες σελίδες πίσω και δεν έπεσε στην αντίληψη μου του όνομα της.....της έκανα και χερικό :think:..... :grin: :grin: :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
'Ακουσα και εγώ απο τον φιλο μας hagem για την Σοφη στο STUDIO της
26ης Οκτωβρίου 35Α    και ειπα να περασω οπως και εγεινε το βραδακι εχθες
για να μην πολυλογω είναι η κοπελιτσα που δουλευε καποτε στο eros ταλαντου 9
....ΑΠΟΓΟΥΤΕΥΣΗ σκέτη μακρια...δεν μαρεσει να πεταω τα χρηματα χωρις λογο κ εχ8ες το εκανα..
συντομα θα ανεβασω και την πρωτη μου δυστηχος ασχημη κριτικη για τη Σοφη... :tickedoff: :tickedoff:

Κρίμα που το τσίρκο πήρε για δουλειά αυτή την κοπέλα, είναι όμορφη αλλά παντελώς άσχετη.....δεν τόχει...κρίμα γιατί είχε κάποια ποιότητα το μαγαζί αυτό......
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Boλτα πριν λιγο με πετυχημενη καταθεση στην Νταϊανα στο Σαπφους 20...

-Προμηθεως 5.μια μαυριδερη γυφτισσα που την ονομασαν Βραζιλιανα αλλα οχι αυτη η Χουανιτα που λετε.Μετα την επελαση των Ουγγαρεζων :jerking:τωρα εχουμε τους Βραζιλιανους
-Προμηθεως 11.η Τζοανα
-Σαπφους 7.Ολγα ενα καινουριο πιπινι λεπτοκαμωμενο,ευχαριστο στο σαλονι με χαζοχαρουμενη φατσουλα
-Σαπφους 5.η Μερτσυ
-Σαπφους 8.Μια νταρντανουλα με μεγαλα βυζια και ωραια ματια σχεδον μιλφ θα λεγαμε
-Τανταλου-Σαπφους.Η Μπλανκα.Μια κακομουτσουνη ξυνισμενη που για λιγα δευτερολεπτα εκανε κατι υποτυπωδη χαμογελα αλλα οταν σηκωθηκαμε να φυγουμε οσοι ειμασταν μονο που δε μας εβρισε.Μελαχρινη με ωραια κορμοστασια,ψιλομεγαλο βυζακι και φαρδυ κωλαρακι
-Τανταλου 8.δεν ειχε παει ακομα η Ζωη η Μολδαβη
-Τανταλου 9.η γλυκυτατη Μαγια η χοντρουλα που ειναι πολυ καλη μεσα στο δωματιο
-Τανταλου 14.μια μελαχρινη ρουμανοφατσα με ωραια ματια και μακρυ ισιο μαλλι και πολυ ωραιο κωλαρακι.Πρωτη φορα την εβλεπα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Μάλλον new endry αυτή η Τάρα....την έχει πετύχει κάποιος άλλος :huh:....γύρισα λίγες σελίδες πίσω και δεν έπεσε στην αντίληψη μου του όνομα της.....της έκανα και χερικό :think:..... :grin: :grin: :grin:
Δε διαβαζεις ενημερωσεις al pacino? :knuppel: :knuppel:...
Την βλεπω κανα μηνα τωρα και την εχω στο ματι ειναι πολυ καυλιαρα στο σαλονι και την τελευταια φορα γυρισε και απο πισω να δω την κωλαρα της :o :o

Kαι βγαζει κατι πολυ το αθωο στο σαλονι μονο για πουτανα δε την κανεις
 

SCORPIOS_X

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
παιδια υπαρχουν στο site φωτο απο την νταιανα που ειναι στην σαπφους 20 και απο την milf τζουλη που ειναι τανταλου 8Α?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Καταθεση λοιπον πριν λιγο στην Νταϊανα στο Σαπφους 20 για 40ε με 69 και γυμνο.Στο απλο των 30ε κανει και γλυφομουνι,στα 40 γυμνο και στα 50ε 69 και στα 60ε κωλαρακι.
Εγω την ειχα παρει πριν 2 χρονια στο μπλε και δε μου ειχε πολυαρεσει διοτι ηταν λιγο σπασαρχιδω αλλα παρακολουθωντας την πορεια της ειπα να αποκαταστησουμε την παρεξηγηση.

Τελοσπαντων σημερα ηταν πολυ καλη,το τσιμπουκι της ειναι πραγματι φοβερο και καποια στιγμη την πιανει λυσσα και κοντευει να πνιγει απο τα μπουκωματα μεχρι τ'αρχιδια.Μουνακι και κωλος πεντακαθαρα και απολαυστικα για γλειψιμο οπως και την αλλη φορα.Πανω στο πισωκολλητο επειδη ειχα καυλωσει πολυ της προτεινα αλλα 10ε για τον κωλο της,το ψιλοσκεφτηκε αλλα δε μασησε.Τελικα την εχυσα στο ξαπλωτο τερμα κατω πισωκολλητο οπου μαλλον εχει γινει η αγαπημενη μου σταση πλεον.

Για να μη λεμε και υπερβολες ομως εμφανισιακα εχει σπασει πολυ.Ειναι αρκετα γεματη,η κοιλια και ο κωλος της ειναι εμφανεστατα χαλαρα πλεον και τα βυζια της δεν ειναι τοσο τουμπανιασμενα οσο οταν τα πρωτοεβαλε.Ειναι ομως ομορφη στη φατσα αν και ψιλοσπασμενη κι εκει και νταρντανουλα σαν συνολο αλλα τα 9 και 10 που βαζουν στι βαθμολογιες δεν ισχυουν σε καμια περιπτωση.Στο 7-8 θα παοξει για μενα
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
10
Like
6.274
Πόντοι
7.095
Να προσθέσω κι εγώ για σήμερα μεσημέρι
Ερημίτη: Νάντια 25 το απλό...για σήμερα μόνο δεν ξέρω...εμένα δε μου κάνει κλικ για 2η φορά
Τσίρκο: Εμμανουέλα Κύπρια από 30
26ης 52: Ιζαμπέλ μούφα μου φάνηκε από 30
Κατάθεση έγινε στην τράπεζα για τη δόση του δανείου αυτοκινήτου...δεν μου έκαναν κλικ
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Διαβαζω οτι καποιοι κανουν γλειφομουνια και δινουν ακαποτα δεν ειναι λιγο ρισκαδορικα πραματα αυτα?ειδικα το γλειφομουνι ρε παιδια δεν ξερω αλλα δεν θα το εκανα σε πουτανα την παιρνουν τοσοι και τοσοι θα μου πειτε με καποτα και τη να λεει .Ας μου απαντησει καποιος απο γλειφομουνι δεν μπορεις να κολλησεις κατι?δεν φοβαστε?
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές.
Μετά από αποχή 40 περίπου ημερών, όχι για θρησκευτικούς λόγους, :2funny: κατάθεση χθές στην Ντιάνα (Ανδρ Γεωργίου 16) με μεγάλη επιτυχία. :rockon:
Φίλε hagem,  νομίζω ότι έκανες λάθος που την προσπέρασες πρόσφατα :headbang:
Μαλιστα...απ την κριτικη προκύπτει οτι προκειτε για την πρωην Μια, με θητεια στο βαρδαρη και αλλου. Τουλαχιστον ξεκαθαρισαμε την καταγωγη της, μια που ως τωρα ποτε την λεγαμε Κινέζα και ποτε Ασιάτισα απλα. Τελευταια κανει τα guest της Νατασσας και αλλων κοριτσιων στην αλυσιδα. Οπως παντα ο Μιδας...βρηκε το κουμπι της :cheesy: Προχθές που πηγα εγω ηταν μια καινουρια.
Αξιοι ολοι οι μεσημεριανοι καταδρομεις!! Με ποιο "ενδιαφερουσα" καταθεση βεβαια, αυτη του gagarin !! Τουλαχιστον, καμια καλη υπάλληλο ειχε η τραπεζα :)
 

Starwalker

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
απενταντη απο το La femme, στην ανδ γεωργιου εινια ενα γωνιακο, τωρα το παρατηρησα, .... σουλευει μια ουγγαρεζα, εχθες την πηρα για ενα 30 ευρω προγραμμα,

πολυ καλο σωμα, τελειο τσιμπουκακι.... ωραιο στηθος αν και πλαστικο... με αρεσε που ολατ α συζητουσε...

Δεν ειχα χρονο αλλιως θα την επαιρνα ενα τζακουζι....  θα το κανω συντομα ....

μπραβο της
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Γειά σας παλικάρια
βολτουλα σάββατο βράδυ μεταξύ 2 με 3
-κατεχάκη 13: Εμανουέλα. μαύρο μαλλι αδύνατο σώμα
-κωλέτη: Στέφη
-Φρίξου 14: Αναστασία ρωσίδα νέα στο κατάστημα με εγγύηση επιστροφής χρημάτων ειπε η τσατσα  :2funny:
-Φρίξου 15: Τάνια ψιλή ξανθιά και όμορφη
-Φρίξου 13: Έρικα σε πρόγραμμα
-Φρίξου 9: Αντριάννα με όλα τα δωμάτια γεμμάτα
-Α Γεωργίου 34: η Λίλη με αρκετη πουτανιά στο σαλόνι. μπήκε στη λίστα
-Ν Ουρανού 1Β: Εβελίνα
-Κοροβάγκου: Κάρμεν
-Α Γεωργίου 4: Έλενα ξανθιά Τσέχα με σωμα για γούστα-ειδικά ο κώλος, εκτος από τα βυζιά της(κρεμασμένα).Εδώ έγινε κατάθεση. Γενικά αρκετά καλη για το απλό με βελούδινο δέρμα, ποδαράκια  :humpleg:, κώλος για πολύ  :s&m_1: και χωρίς βιασύνες

όλες από 30 πλυν της γνωστής αλυσίδας που κρατά το 40
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Δε διαβαζεις ενημερωσεις al pacino? :knuppel: :knuppel:...
Την βλεπω κανα μηνα τωρα και την εχω στο ματι ειναι πολυ καυλιαρα στο σαλονι και την τελευταια φορα γυρισε και απο πισω να δω την κωλαρα της :o :o

Kαι βγαζει κατι πολυ το αθωο στο σαλονι μονο για πουτανα δε την κανεις

Διαβάζω ρε συ…….γιαυτό αν είδες έγραψα το σχόλιο και μετά έκανα edit και πρόσθεσα και την γραμμή παρακάτω……αλλά δεν θυμόμουν καλά…..
Έμενα πάλι δεν μουβγαλε αθώο στο σαλόνι πάντως  είναι πολύ καυλιάρα μέσα, γουστάρησα πάρα πολύ το κορμί της, έχει κάποιες ιδιαιτερότητες αν είδες,  κωλάρααααα…….άντε να κρατηθείς μέσα….την επόμενη φορά θα την πάρω σε δεύτερο γύρο για να μην την τελειώσω έτσι στα γρήγορα και να έχω χρόνο να την γουστάρω και να την απολαύσω…….άσε που μου μπαίνουν ιδέες για κάνα καπάκι ….ίδωμεν…


Τελικα την εχυσα στο ξαπλωτο τερμα κατω πισωκολλητο οπου μαλλον εχει γινει η αγαπημενη μου σταση πλεον.
Μου φαίνεται όμως ότι διαβάζεις και εσύ αρκετά Gameover  :grin: :grin: :grin: :grin: , εμένα ήταν πάντοτε αυτή η αγαπημένη μου στάση, αν και δεν την δέχονται όλες οι κοπέλες, και κυρίως αυτές που δεν θέλουν να φτιαχτούν, μιας που δεν γλιτώνουν εύκολα το φτιάξιμο σε αυτή τη στάση………αν κάνεις αυτή τη στάση σε γκόμενα δεν θα σε ξεχάσει ποτέ…… :grin: :grin: :grin: :grin:
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
Διαβαζω οτι καποιοι κανουν γλειφομουνια και δινουν ακαποτα δεν ειναι λιγο ρισκαδορικα πραματα αυτα?ειδικα το γλειφομουνι ρε παιδια δεν ξερω αλλα δεν θα το εκανα σε πουτανα την παιρνουν τοσοι και τοσοι θα μου πειτε με καποτα και τη να λεει .Ας μου απαντησει καποιος απο γλειφομουνι δεν μπορεις να κολλησεις κατι?δεν φοβαστε?

Αυτό το θέμα με ρίσκα, αρρώστιες κτλ έχουν κουράσει. Νομίζω ήμαστε ενήλικοι και ζούμε σε μια εποχή που υπαρχή το τηλεφωνώ και το ίντερνετ όποτε όταν έχουμε μια απορία το googlaρουμε και μπαίνουμε σε μια εγγυρη ιστοσελίδα και λύνουμε της απορίες μας άλλα ποτέ μα ποτέ δεν θα λύσεις την απορία σου σε FORUMS. Αλλιώς παίρνεις το 11888 ή όποιο άλλο θες και τούς λες να σου δώσουν ένα τηλέφωνο για πληροφορίες σχετικά με το θέμα σου, πολύ απλό και εύκολο.
Τώρα στην ερώτηση θα σου απαντήσω μια και το έχω ψάξει γιατί όταν κάνεις κάτι πρέπει να δεις και τα κατά και τα υπέρ. Λοιπόν  ρίσκο υπαρχή και το γνωρίζεις εφόσον πηγαίνεις με ιερόδουλη. Οι γιατροί λένε ότι το να κόλλησης μια αρωστια από στοματικό σεξ (μου κάνουν η εγώ της κάνω) οι πιθανότητες είναι υπερβολικά μικρές. Λένε επίσης δεν πλένουμε τα δόντια μας αμέσως πριν από μια συνεύρεση γιατί μπορεί να ανοίξουν τα ούλα και το γενετικό υλικό να προσμηχθη με το αίμα, όταν έχουμε καπια μόλυνση η σαν "έγκαυμα" με στο στόμα το οποίο θα μπορούσε να μολυνθεί. Και βέβαιος όταν εσύ πας με την μπιχλα στην πούτσα και κάποιοι "έξυπνη" εδώ μέσα (βλέπε αθηνα μεριά) κοροϊδεύουν αυτούς που λένε ότι έκαναν μπάνιο πριν πάνε με την ιερόδουλη τότε και βεβαία καπια στιγμή κάτι θα γίνει αν είσαι μπιχλας και το αντίθετο όποτε όταν βρωμαι το μουνί της κοπέλας άπλα δεν την γλυφής
Τώρα επειδή εσείς με της πολλές απορίες βαριέστε και ολας να ψάξετε το έκανα εγώ για σας    δες εδώ και θα τα μάθεις όλα :uglystupid:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Περασα και ειδα την Ταρα στο Αν. Γεωργιου 50. Ομορφη γυναικα! Ψηλη με λιγα κιλακια παραπανω, δεν μου φανηκε να εχει λεπτη μεση που λεει ο Game, αλλα αυτος ολες λεπτες τις βρισκει  :grin: Ευγενεστατη και η τσατσα που δεν εχω ξαναδει. Μολις εξεφρασα τον θαυμασμο μου για την ομορφια της κοπελας, αν και εφευγα, και οι δυο μαζι μου ειπαν ευχαριστω και σε περιμενουμε.
Καταθεση στην Λαουρα, Κατεχακη. Μικρο τσαχπινικο μωρο, χθεσινο λεει η τσατσα, που βγηκε στο σαλονι εντελως γυμνουλι! Δυστυχως ακομα τα κλαιω!  :headbang: Ερχεται κριτικη.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Διαβάζω ρε συ…….γιαυτό αν είδες έγραψα το σχόλιο και μετά έκανα edit και πρόσθεσα και την γραμμή παρακάτω……αλλά δεν θυμόμουν καλά…..
Έμενα πάλι δεν μουβγαλε αθώο στο σαλόνι πάντως  είναι πολύ καυλιάρα μέσα, γουστάρησα πάρα πολύ το κορμί της, έχει κάποιες ιδιαιτερότητες αν είδες,  κωλάρααααα……
Τα μπουτια ξεφευγουν λιγο νομιζω αλλα μ'αρεσει η φατσα της πολυ.Με χαλαει ομως που γυρισε πρωινη γιατι ηθελα αυτη βδομαδα να την παρω πριν αποχωρησω για τις διμηνες διακοπες μου :sunglasses:

Μου φαίνεται όμως ότι διαβάζεις και εσύ αρκετά Gameover  :grin: :grin: :grin: :grin: , εμένα ήταν πάντοτε αυτή η αγαπημένη μου στάση, αν και δεν την δέχονται όλες οι κοπέλες, και κυρίως αυτές που δεν θέλουν να φτιαχτούν, μιας που δεν γλιτώνουν εύκολα το φτιάξιμο σε αυτή τη στάση………αν κάνεις αυτή τη στάση σε γκόμενα δεν θα σε ξεχάσει ποτέ…… :grin: :grin: :grin: :grin:
Ναι τρελενονται ολες ετσι...Η Νταϊανα χθες της γυρισε το ματι καποια στιγμη οπως την εβλεπα απο τον καθρεφτη αν και μετα μου ειπε οτι επιβαρυνεται η μεση της ετσι.

Αυτη τη σταση θα την κανεις καλα με Αννα και Αντριαννα που εχουν λεπτα κωλαρακια και το γουσταρουν τρελα
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Τα μπουτια ξεφευγουν λιγο νομιζω αλλα μ'αρεσει η φατσα της πολυ.
Ετσι την ειδα και γω. Αν και απο φατσα την καλυτερη μαλλον εχει η Σευλα στο Μαντζαρου 10. Την ξαναειδα σημερα και στο τσακ δεν μπηκα. Στο δωματιο βεβαια, ειναι απλα στο μεσο ορο η Σευλα.
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Για μια έλενα στο Α.Γεωργιου 4 ξέρουμε τι παίζει; την έχει πάρει κανείς;
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.459
Πόντοι
1.720
Τα μπουτια ξεφευγουν λιγο νομιζω αλλα μ'αρεσει η φατσα της πολυ.Με χαλαει ομως που γυρισε πρωινη γιατι ηθελα αυτη βδομαδα να την παρω πριν αποχωρησω για τις διμηνες διακοπες μου :sunglasses:
Ναι τρελενονται ολες ετσι...Η Νταϊανα χθες της γυρισε το ματι καποια στιγμη οπως την εβλεπα απο τον καθρεφτη αν και μετα μου ειπε οτι επιβαρυνεται η μεση της ετσι.

Αυτη τη σταση θα την κανεις καλα με Αννα και Αντριαννα που εχουν λεπτα κωλαρακια και το γουσταρουν τρελα

και η εμμανουελα δινει ρεστα στη σταση αυτη :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom