Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (3 μέλη και 39 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Με την δροσουλα ειναι καλυτερα :cheesy:
Villa erotika: η Καρμεν. Πολλα κυβικα, ατσουμπαλα κατανεμημένα! Μονο καλο σημειο το στηθος, οχι αρκετο για να δοκθμασω ομως.
Νικ. Ουρανου 26: ...μαλλον η Μαρα. Πολυ καλυτερο κορμι απ οτι πριν εξι μήνες που την πηρα και μαυρα μαλλιά που δεν της πανε καθόλου! Λες να κανα λαθος??
26 Οκτωβρίου 35. Η Σοφη. Πολυ ομορφο πιπινι!! Μετανοιωσα που δεν δοκιμασα!
Προμηθέως 11: η Νατασσα. Εχει κάτι ποδια...παναγια μου! Κριτικες δεν εχει!
Σαπφους 20. Μια μικρή ουγγαρεζα. Οχι κατι ιδιαίτερο, αλλα με πολυ ντροπαλη φατσουλα. Υπ οψιν!
Τανταλου 9. Ο Ροναλντίνιο. Ευτυχως οταν μπηκα μαρκαρε αλλον και πρόλαβα να την κανω...αλα Μέσι :)
Σαπφους 7. Η ...πως την λενε...μικρη, αδυνατη, όμορφη, αλλα πολυ ξυνισμενη.
Πρασινο. Η Μπλανκα...ακομα  :(  με μια εντελως ηλιθια τσατσα
Σαπφους 8. Η Χουανιτα, οπου εγινε η καταθεση. Την ειχα ξαναδεί στο τανταλου 9 και ηταν στοχος. Τελειες αναλογίες γυναίκας, αλλα σε μικρογραφία! Βυζακι και κωλαρακι ομως, σμιλεμενα. Στο κρεβατι δεν άναψε φωτιες, μαλλον δεν πηρε καμια πρωτοβουλια, αλλα ηταν τουλαχιστον συνεργασιμη και υπομονετικη. Ισως να εχει και δεύτερη φορα.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Αααα...η βόλτα εγινε επειδη δεν βρηκα την Τζούλια στο 52 :(
Την ξαναειδε κανεις?? Ειναι κριμα να χαθηκε κιολας.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.891
Κριτικές
31
Like
743
Πόντοι
4.535
GAME μιας και τα γούστα μας ταιριάζουν, καταπως φαίνεται, έχουμε τίποτα καλό για σήμερα?
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Αααα...η βόλτα εγινε επειδη δεν βρηκα την Τζούλια στο 52 :(
Την ξαναειδε κανεις?? Ειναι κριμα να χαθηκε κιολας.
Τι ωρα περιπου εκανες την βολτα και δεν τη βρηκες?Τι πηγες και ηταν αλλη η ηταν κλειστο?
 

Επισκέπτης
Με την δροσουλα ειναι καλυτερα :cheesy:
Villa erotika: η Καρμεν. Πολλα κυβικα, ατσουμπαλα κατανεμημένα! Μονο καλο σημειο το στηθος, οχι αρκετο για να δοκθμασω ομως.
Νικ. Ουρανου 26: ...μαλλον η Μαρα. Πολυ καλυτερο κορμι απ οτι πριν εξι μήνες που την πηρα και μαυρα μαλλιά που δεν της πανε καθόλου! Λες να κανα λαθος??
26 Οκτωβρίου 35. Η Σοφη. Πολυ ομορφο πιπινι!! Μετανοιωσα που δεν δοκιμασα!
Προμηθέως 11: η Νατασσα. Εχει κάτι ποδια...παναγια μου! Κριτικες δεν εχει!
Σαπφους 20. Μια μικρή ουγγαρεζα. Οχι κατι ιδιαίτερο, αλλα με πολυ ντροπαλη φατσουλα. Υπ οψιν!
Τανταλου 9. Ο Ροναλντίνιο. Ευτυχως οταν μπηκα μαρκαρε αλλον και πρόλαβα να την κανω...αλα Μέσι :)
Σαπφους 7. Η ...πως την λενε...μικρη, αδυνατη, όμορφη, αλλα πολυ ξυνισμενη.
Πρασινο. Η Μπλανκα...ακομα  :(  με μια εντελως ηλιθια τσατσα
Σαπφους 8. Η Χουανιτα, οπου εγινε η καταθεση. Την ειχα ξαναδεί στο τανταλου 9 και ηταν στοχος. Τελειες αναλογίες γυναίκας, αλλα σε μικρογραφία! Βυζακι και κωλαρακι ομως, σμιλεμενα. Στο κρεβατι δεν άναψε φωτιες, μαλλον δεν πηρε καμια πρωτοβουλια, αλλα ηταν τουλαχιστον συνεργασιμη και υπομονετικη. Ισως να εχει και δεύτερη φορα.

Εγώ ακόμα τη σκέφτομαι τη Χουανίτα, τρομερό μουνάκι...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
GAME μιας και τα γούστα μας ταιριάζουν, καταπως φαίνεται, έχουμε τίποτα καλό για σήμερα?

Εγώ αν ήταν να πάω κάπου ίσως πήγαινα στην Άλεξ, που προφανώς δουλεύει το σ/κ πρωινή στο λαφάμ....αλλά δεν θα πάω , ρεπό μαλλον το σ/κ από δευτέρα βλέπουμε......
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Βραδυ, Σαπφούς 8 η τανταλου 9
Βρίσκομαι Σαλονικη μετα απο καιρο και εχω χασει πολλα επεισοδια. Που με προτείνετε να παω παίδες? Τα πιο δυνατα χαρτιά αυτη την περιοδο? 2 με 3 επιλογες για σημερα αν γίνεται? Ευχαριστώ  :helpplea:
 

karagk

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2012
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
'Ακουσα και εγώ απο τον φιλο μας hagem για την Σοφη στο STUDIO της
26ης Οκτωβρίου 35Α    και ειπα να περασω οπως και εγεινε το βραδακι εχθες
για να μην πολυλογω είναι η κοπελιτσα που δουλευε καποτε στο eros ταλαντου 9
....ΑΠΟΓΟΥΤΕΥΣΗ σκέτη μακρια...δεν μαρεσει να πεταω τα χρηματα χωρις λογο κ εχ8ες το εκανα..
συντομα θα ανεβασω και την πρωτη μου δυστηχος ασχημη κριτικη για τη Σοφη... :tickedoff: :tickedoff:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Βρίσκομαι Σαλονικη μετα απο καιρο και εχω χασει πολλα επεισοδια. Που με προτείνετε να παω παίδες? Τα πιο δυνατα χαρτιά αυτη την περιοδο? 2 με 3 επιλογες για σημερα αν γίνεται? Ευχαριστώ  :helpplea:
Δεν εχασες και πολλα. Η new entry που συζητηθηκε ηταν η Τζουλια στο 26 Οκτωβριου 52, αλλα εδω και καμια βδομαδα δεν την βρισκω.
Ααα...και μια αλλη Τζουλια στο Προμηθεως 5. Δεν ειναι πολυ καινουρια, αλλα αξιζει τα λεφτα της. Σπανια την πετυχαινω κι αυτη  :-
Τριτη επιλογη η Χουανιτα στο Σαπφους 8, αν σ΄αρεσουν οι μικροκαμωμενες, ή η Αλεξ στο La Femme αν θες  :tits: :tits:  :grin:
Αδοκιμαστες αλλα στη λιστα, η Σοφη στο 26 Οκτωβριου 35 και η Νατασσα στο Προμηθεως 11 βραδυ.

Για τις παλιες, να μην τα λεμε, τις ξερεις  ;)
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
'Ακουσα και εγώ απο τον φιλο μας hagem για την Σοφη στο STUDIO της
26ης Οκτωβρίου 35Α    και ειπα να περασω οπως και εγεινε το βραδακι εχθες
για να μην πολυλογω είναι η κοπελιτσα που δουλευε καποτε στο eros ταλαντου 9
....ΑΠΟΓΟΥΤΕΥΣΗ σκέτη μακρια...δεν μαρεσει να πεταω τα χρηματα χωρις λογο κ εχ8ες το εκανα..
συντομα θα ανεβασω και την πρωτη μου δυστηχος ασχημη κριτικη για τη Σοφη... :tickedoff: :tickedoff:
Σιγουρα ειναι η ιδια?  :think: Μου φανηκε πιο ψιλη αυτη.
 

karagk

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2012
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σιγουρα την ρωτησα...  :S
μετα απο αυτο πηγα προσ βαρδαρι σε μια που τα αξιζε τελικα...  :s&m_2:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Σιγουρα την ρωτησα...  :S
μετα απο αυτο πηγα προσ βαρδαρι σε μια που τα αξιζε τελικα...  :s&m_2:
Κριμα  :S Sorry αν σε πηρα στο λαιμο μου. Και εξωτερικα μ΄αρεσε πολυ.
Για την αλλη θα μας πεις???
 

karagk

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2012
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0

Προμηθέως 11 νομίζω Μιρελα την λενε ψηλή Ρουμανα....απιστευτη με εκανε να νιωσω οτι ειμαι με την γκομενα μου το απλο με 25 ευρω
...απλα ΘΕΑ  :knockinb: μετα το ξενέρωμα τησ αταλαντης και ανεραστης Ουγγαρεζας Σοφη ειρ8ε η λυτρωση απο την Ρουμανια (αν δεν κανω λαθος)
απιστευτη κορμαρα!!!!!! αντε γεια λεμε
 

Επισκέπτης
η μοντελιασια απο τη θυμαμαι μεσα δεν ελεγε και πολλα, βεβαια περασε πολυς καιρος απο την τελευταια φορα που την πηρα και μπορει σε αυτο το διαστημα να βελτιωθηκε λιγο  :knockinb: 
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές.
Μετά από αποχή 40 περίπου ημερών, όχι για θρησκευτικούς λόγους, :2funny: κατάθεση χθές στην Ντιάνα (Ανδρ Γεωργίου 16) με μεγάλη επιτυχία. :rockon:
Φίλε hagem,  νομίζω ότι έκανες λάθος που την προσπέρασες πρόσφατα :headbang:
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
έχω ετοιμάσει κριτική με λεπτομέριες αλλά έχω π΄ρόβλημα να την ανεβάσω. Η το δίκτυο φταίει ή το laptop. θα προσπαθήσω και αργότερα :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom