Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (0 μέλη και 64 επισκέπτες)

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Χθεσινη καταθεση στην αντριάννα στην εκκλησια. Το κοριτσι εχει ενα θεμα με τη βαρεμαρα αλλα εχει κωλαρα! Ισως και να ανεβασω κριτικη.Ντεμι κατάσταση και αναλογως πως θα την πετυχεις...
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Τι γινεται τι χαος τι καμμενη γη παραδιδει η κυβερνηση??

απο που να αρ-χυσω και που να σταματησω?

απο το οτι η πιο μεγαλη καβλα(εμφανισιακα)του βαρδαριου η κελλυ "σταματησε"?? διπλο χτυπημα γιατι το σπιτι λεγοταν και κελλοσπιτο τωρα δηλαδη πως λεγετε?!
απο τις "πορνοσταρ" μιχο μαρτινα που μετα απο μικρο διαστημα την κανανε και παιζει εκει μονιμα ο ρολαντινιο?
απο την λουση που ειναι μονιμα εδεσσα?
και στα πιο προσφατα
τι μαυρα μαντατα ειναι αυτα που διαβασα πριν?
για την ιονελα οκ ηταν ενα μετριο χαρτι αλλα αξιζε αλλα το μεγαλο χτυπημα ειναι η λαουρα τι ειδηση σοκ ειναι αυτη??? :tickedoff: :tickedoff:
κανονικα πρεπει να βγει εκτακτο ανακοινωθεν να γινει λαικο "προσκυνημα" για να την αποχαιρετησουμε
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Τι γινεται τι χαος τι καμμενη γη παραδιδει η κυβερνηση??

απο που να αρ-χυσω και που να σταματησω?

απο το οτι η πιο μεγαλη καβλα(εμφανισιακα)του βαρδαριου η κελλυ "σταματησε"?? διπλο χτυπημα γιατι το σπιτι λεγοταν και κελλοσπιτο τωρα δηλαδη πως λεγετε?!
απο τις "πορνοσταρ" μιχο μαρτινα που μετα απο μικρο διαστημα την κανανε και παιζει εκει μονιμα ο ρολαντινιο?
απο την λουση που ειναι μονιμα εδεσσα?
και στα πιο προσφατα
τι μαυρα μαντατα ειναι αυτα που διαβασα πριν?
για την ιονελα οκ ηταν ενα μετριο χαρτι αλλα αξιζε αλλα το μεγαλο χτυπημα ειναι η λαουρα τι ειδηση σοκ ειναι αυτη??? :tickedoff: :tickedoff:
κανονικα πρεπει να βγει εκτακτο ανακοινωθεν να γινει λαικο "προσκυνημα" για να την αποχαιρετησουμε
KΕΛΛΥ ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ.-Με διαφορα η μεγαλυτερη καυλα σωματικα.
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Σωματικά ναι... σαν υπηρεσίες δεν είχε και τις αντίστοιχες "επιτυχίες"!
Διχως να θελω να παριστανω τον δικηγορο η τον φανατικο υποστηριχτη της κελλυ,αν και ειμαι δηλωμενος τρελλαμενος μαζι της,πρεπει να πω οτι σε πελατεια και επισκεψιμοτητα ηταν απο τις κορυφαιες για να μην πω η κορυφαια.Δεν θυμαμαι φορα που να εχω παει,και εχω παει αρκετες,που να μην περιμενα συναθλητη για να περασω.Δεν τα λεω αυτα για να την προμοταρω γιατι η κοπελα δεν δουλευει αλλο.Θα επιστρεψει?Αγνωστο.Απο την μερια μου μακαρι να γυρισει.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Ναι δεν είπα και εγώ κάτι κακό. Και ναι όπως λες σε επισκεψιμότητα ήταν από τις κορυφαίες! Αλλά το θέμα είναι ότι εδώ μέσα οι περισσότεροι λέγανε αρνητικά σχόλια για εντός του δωματίου...

Μακάρι να γυρίσει για να χαρείς φίλε jason!
 

Επισκέπτης
εμφανισιακα συμφωνω πολυ δυνατο κοματι, και απο τη θυμαμαι η κελυ  τραβουσε και πολυ πιτσιρικαρια.
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Ναι δεν είπα και εγώ κάτι κακό. Και ναι όπως λες σε επισκεψιμότητα ήταν από τις κορυφαίες! Αλλά το θέμα είναι ότι εδώ μέσα οι περισσότεροι λέγανε αρνητικά σχόλια για εντός του δωματίου...

Μακάρι να γυρίσει για να χαρείς φίλε jason!
Να εισαι καλα φιλαρακι!Ρε παιδια καμμια αντιστοιχη της κελλυ σωματικα υπαρχει τωρα στην πολη μας?Ετσι λιγο να θυμηζει....
 

tsondovolos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Η αγορά θα επηρεαστεί λοιπόν μάλλον σίγουρα τουλάχιστον τις πρώτες μέρες και ίσως συμβεί κάτι ανάλογο με αυτό που συνέβη κατά καιρούς με κοτόπουλα, ψάρια, χοιρινά, μοσχαρίσια, λαχανικά, δηλαδή τον πανικό του κόσμου στην αρχή και μετά το θέμα να ξεχνιέται και όλα καλά. :jerking: :jerking: :jerking:

Θυμάται κανείς σας αυτές τις περιπτώσεις? Διοξείνες, μόλυβδοι, τρελές αγελάδες….κλπ. :jerking: :jerking: :jerking:

Εγώ πάντως αύριο θα είμαι σε δράση. :fuck2:

τοτε δημιουργιθηκε εσκεμενα ντορος, για οικονομικους λογους μονο, ειχαν προβλημα οι βοριες χωρες που ειχαν υπερπροσφορα κρεατος, οποτε επρεπε να βρεθει τροπος να καλυψουν τουσ παραγωγουσ τους. οποτε θανατωση ολων των ζωον( που θα εμεναν απουλητα αλλιως, οποτε οικονομικη καταστροφη των βοριων παραγωγων κρεατος) και μετα αποζιμειωσι στο 100% τησ τιμης ;)
δεν υπηρχε λογος να να θυματε κανεις τισ διοξινες τα επομενα χρονια ^__^

ξενερωσα με τα νεα για νικολ..  nikol out server down ;/
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Βόλτα στον Βαρδάρη σήμερα, όπου αφού έκλεισα για την Σαββατιάτικη κατάθεση που θα είναι και η τελευταία πριν από την επόμενη Τρίτη, έκανα ένα μικρό περίπατο έξω από τα καταστήματα ψάχνοντας με το μυαλό μου για κάτι το καλό που θα μπορούσα να κάνω σήμερα. Έχοντας ιδέα το τι παίζει λίγο πολύ σε όλα τα καταστήματα, πέρασα από το καινούργιο το Προμηθέως 5. Υπηρεσία η Σαμπρίνα η Ρουμάνα, την είχα τιμήσει εδώ και πάνω από ένα χρόνο στο Μαντζάρου 14 και δεν είχα περάσει και άσχημα, έβαλε και τα κιλάκια της και έκανε ωραίο βυζί και ωραίο μεγάλο κώλο, αλλά παρόλο που η μαντάμ μου την άφηνε στα 25 το απλό, την έβαλα μεν στα υπ΄ όψιν αλλά δεν ενέδωσα, ίσως να ξαναγυρνούσα αν δεν έβρισκα την Μάγια στο Σαπφούς 8, αλλά την βρήκα, και παρόλο ότι προ μηνός την είχα τιμήσει, η πολλή καλή ανάμνηση που είχα από την κοπέλα με έκανε να ξαναπάω μαζί της, και δεν το μετάνιωσα καθόλου μιας που της έριξα ένα πολύ πανηγυρικό γαμήσι. :fuck2: Λεπτομέρειες στην κριτική. :rockon: ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Κατι ελεγε στον Αλφα πριν αλλα δε μπορεσα να δω , ειχε και συνεντευξη απο μια σουλτανα στην Λαρισα
και κανα δυο στη Σαλονικη στο δρομο , πουλαει το θεμα  οποτε...
Ετοιμαστειτε , σε λιγο θα ξαναανακαλυφθει ο ιος και στη Θεσσαλονικη  :o

Ειχε ξαναεμφανιστει το 2007 , ομως ο Τζακ Noρις με την βοηθεια ninja τον ειχαν  εξοντωσει τοτε
th_ninja.gif

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Λοιπον μην τρομαξετε παλι αλλα μολις γυρισα απο στοχευμενη καταθεση στην Τσεχα Μαρια στο Λαφαμ :grin: :grin:
Πηρα πανω κατω αυτο που περιμενα,δεν ειναι η γυναικα που μπορεις να την καθοδηγησεις οπως θες εσυ αλλα αυτο το ηξερα και απο την προηγουμενη φορα μαζι της πριν καμια 3 χρονια.Στη φατσα τελικα δε τη θυμομουν καθολου στο κορμι εχει μαλλον σπασει μιας και ο κωλος χαλαρωσε επικινδυνα και το βυζακι κρεμασε.
Ειναι ομως τοσο αγαπησιαρικο πλασμα που η καταθεση κρινεται πληρως επιτυχημενη.
Αρχιδογλειψιμο,σφιχτες αγκαλιες με φιλια στα ζουμερα χειλη,δε μ'αφησε καθολου βυζακι αλλα στο τελος μου εξηγησε οτι περιμενει περιοδο και την πονανε.
Καναμε και μπολικο κουτσομπολιο στο τελος επι ενα τεταρτο κυριως για το θεμα των Αθηνων αλλα και για εδω.

Θα την χαρακτηριζα εμφανισιακα ενα κλικ πανω απ'τη Βερονικα και απο υπηρεσιες ενα κλικ κατω μιας και οπως την ειδα αποψε ειναι στο ιδιο στυλακι ας πουμε.

Υ.Γ Αννα εμφανισου στο μαγαζι σου...σε ψαχνουν  :rolleyes: :rolleyes:

Επισης πηγα...
-Σαπφους 7.για να δω λιγο τη φιλη μου τη Νικολ
-Μαντζαρου 1.για να δω τη μιλφ Καρμεν η οποια ηταν σα μαστουρι αβαφη με κατι μαυρισμενα ματια σακουλιασμενα,πραγματι ωραιο στιβαρο κορμι με κωλαρα και ομορφα βυζια αλλα κρυα εντελως στο σαλονι.
-Αν.Γεωργιου 4. :smitten: :smitten: :smitten: Το μωρο μου η Βικυ η Ουκρανη με το πανεμορφο μουτρακι και τις φονικες καμπυλες.
Προχθες τη νυχτα στην τσαρκα μου με πιανει το φαναρι εκει μπροστα,το μπουρδελο μολις ειχε κλεισει και μπροστα στην εισοδο μια μπλε Bmw με μια μουναρα στη θεση του οδηγου και διπλα ενας γοριλας να γερνει πανω της να χαμουρευεται.Οσο μπορεσα να διακρινω μου φανηκε οτι ηταν αυτη και σημερα δυχτυχως η ιδια Bmw παρκαρισμενη απ'εξω.
:knuppel: :knuppel:Γιατι ρε Βικυ γαμωτο με τον γοριλα? :'( :'( Εμεις δε σ'αγαπαμε δηλαδη??

ΘΕΙΑ ΕΥΑ ΤΕΛΟΣ...μας αποχαιρετησε την προηγουμενη Κυριακη λεει.Πολλες απωλειες ρε γαμωτο...

Γωνια Γιαννιτσων-Κωλετη περιπολικο και τζιπακι σταματημενα για μπλοκο.Λιγα μετρα παραδιπλα και προς Σολ και προς city gate ενα τσουρμο τελειωμενες σαν αυτες που μαζεψαν στην Αθηνα και απο πισω τα ρεμαλια οι γυφτονταβατζηδες τους οι οποιοι δε βλεπω να πτοουνται.Μα δουλευουν τελειως  :jerking: :jerking:

Εχω φτασει στο τριγωνο της Πολιχνης και κατεβαινω να παρω μπουγατσα γιατι πεινασα...Ακουω κατι αϊ λιλιλι...σοκερντε και δε συμμαζευετε.Περναω απο μπροστα και στο κωλομπαρο Αναζητησις ειναι ο Ξανθιωτης μεσα τραγουδαει και απ'εξω στην εισοδο κατι μιλφοσκυλομουναρες που κοιτανε με λαγνο βλεμμα.Αλλα δεν ημουν και καταλληλα ενδεδυμενος οποτε γυρισα σπιτι αλλα τον ακουω απο το μπαλκονι τωρα  :cheesy: :cheesy:

Ρεπορταζ εεε??...Αναλυσεις,κουτσομπολια,ιντριγκες,μπουζουκια,χωρισμοι,ερωτες,αποχωρησεις...
Μπραβο μου!!  :2funny:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Al ήσουν αυτός που καθόταν και μιλούσε στο σαλόνι με την Μαρία και την τσατσά? Έκανα μια βολτίτσα χθες... αλλά πολύ νέκρα, πάρα πολύ νέκρα!

Τελικά προτίμησα Νικόλ για τις τελευταίες της εμφανίσεις...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Al ήσουν αυτός που καθόταν και μιλούσε στο σαλόνι με την Μαρία και την τσατσά? Έκανα μια βολτίτσα χθες... αλλά πολύ νέκρα, πάρα πολύ νέκρα!

Τελικά προτίμησα Νικόλ για τις τελευταίες της εμφανίσεις...
ειπαμε αρκετες παπαριες στο σαλονι πριν αποχωρησω αλλα ουτε καθομουν ουτε υπηρχε αλλος εκεινη τη στιγμη στο σαλονι οποτε μαλλον δεν ειδες εμενα
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
ειπαμε αρκετες παπαριες στο σαλονι πριν αποχωρησω αλλα ουτε καθομουν ουτε υπηρχε αλλος εκεινη τη στιγμη στο σαλονι οποτε μαλλον δεν ειδες εμενα

Εντάξει απλά είπα να ρωτήσω... Όταν είπες για την Μαρία θυμήθηκα όταν μπήκα από την πόρτα καθόταν μ' έναν άλλο συναγωνιστή και μιλούσαν... Οπότε λέω μπας και... αλλά αφού δεν... Δεν πειράζει! Καλή καρδιά!
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
:o Δυστυχώς και οι 2 αποχωρήσεις( Νικόλ :boobies: - Ιονέλλα  :kissass:) είναι στανταράκια μου.

Αν και η Ιονέλλα μου είχε πει οτι θα καθόταν 1-1,5 μήνα στην πατρίδα της και οτι θα γυρνούσε περίπου στα μέσα Μαίου ... αν ΄τωρα αποφάσισε να μην επιστρέψει, κρίμα.

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
:o Δυστυχώς και οι 2 αποχωρήσεις( Νικόλ :boobies: - Ιονέλλα   :kissass:) είναι στανταράκια μου.

Αν και η Ιονέλλα μου είχε πει οτι θα καθόταν 1-1,5 μήνα στην πατρίδα της και οτι θα γυρνούσε περίπου στα μέσα Μαίου ... αν ΄τωρα αποφάσισε να μην επιστρέψει, κρίμα.

Η Νικολ δεν ξερω αν σταματαει, αλλα Τεταρτη βραδυ ηταν στο Σαμφως 7.
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Την τετάρτη βράδυ την επισκέφθηκα κιόλας, αμέσως μετά τον τύπο που την κράτησε πολύ ώρα μέσα και βογγούσε δυνατά ... και δεν μου είχε πει και μένα τίποτα περί αποχώρησης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom