Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Δεν το νομίζω, χλωμό το βλέπω, αν και πιστέυω ότι δεν θα χυθούν ποταμοί δακρύων αν δεν επιστρέψει. :grin: :grin: :grin:
Φιλε μου εγω θελω να πιστευω πως θα ξαναγυρισει.Να την εχουμε τουλαχιστον ως επιλογη.Εσυ γιατι πιστευεις πως δυσκολα θα ξαναερθει?Μπορει να μην ηταν και οτι καλυτερο μεσα στο δωματιο αλλα ηταν τρελλη κορμαρα...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Φιλε μου εγω θελω να πιστευω πως θα ξαναγυρισει.Να την εχουμε τουλαχιστον ως επιλογη.Εσυ γιατι πιστευεις πως δυσκολα θα ξαναερθει?Μπορει να μην ηταν και οτι καλυτερο μεσα στο δωματιο αλλα ηταν τρελλη κορμαρα...

Συμφωνώ, αλλά κοπέλες σαν την Κέλυ που κτίσαν όνομα πατώντας πάνω στην εμφάνιση τους και μόνο, ποτέ δεν γύρισαν από μακρόχρονη απουσία, βέβαια ποτέ δεν ξέρεις υποθέσεις κάνουμε.

Από μένα μακάρι να ξαναέρθει, όλες οι κοπέλς είναι καλοδεχούμενες. :)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Με ριζι και πατατες τρεφεται ο λαος




Το ιδιο και για την Τζεσυ ... ολο και σε μερικους θα λειπει σιγα σιγα  :rolleyes:
εγω παντως αλλη μια μεριδα τσιπς θα την φαω ... :rolleyes:



αν πας εν γνωση σου δε τσουζει τοσο , το απροοπτο ειναι το κακο ...


Αντε καληνυχτες  :tired:
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Συμφωνώ, αλλά κοπέλες σαν την Κέλυ που κτίσαν όνομα πατώντας πάνω στην εμφάνιση τους και μόνο, ποτέ δεν γύρισαν από μακρόχρονη απουσία, βέβαια ποτέ δεν ξέρεις υποθέσεις κάνουμε.

Από μένα μακάρι να ξαναέρθει, όλες οι κοπέλς είναι καλοδεχούμενες. :)
Φιλε συμφωνω.Και κανεις δεν ξερει και γιατι εφυγε.Πελατεια ειχε και αρκετη.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ετσι κι αλλιως με πελατεια ή χωρις η δουλεια αυτη εχει ημερομηνια ληξεως.....ειδικα αμα η αλλη ειναι ξυπνια και κανει την κονομησια της και δεν της τα φανε αγαπουληδες.....
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Πήγα και έκανα αυτοψία γι αυτήν την Αμαλία και είναι σουμπουρλούδικη κοπέλα διπλανής πόρτας (χωρίς να ζαμπονάρει άγρια), ακριβώς στο στυλ του GAMEOVER, Μάρα Νο2 ένα πράγμα πριν χάσει κιλά. Στο 24 είχε πάλι την ξανθούλα Τζούλια και στο 30 την Βικτώρια, πολύ κοντό ξανθό ρωσομίλφ με καλό σφικτό σώμα και σκληρή φυσιογνωμία. Από Βαρδάρη πολλές αναπληρωματικές, δεν είχε Βερόνικα ή Μιρέλλα. Τελικά στάθηκα τυχερός και έβγαλα ένα απωθημένο, πέρασα Προμηθέους 25 στην γνωστή Άννα που άλλαξε και πάλι τα μαλλιά της σε κάτι σαν καστανό, με 60ε για κωλαράκι και γλυφομούνι. Πολύ καλά, αν και δεν άντεξα πολύ μεσα σ΄αυτόν τον σούπερ ντούπερ κώλο που έχει. Όπως συνήθως, φορούσε ψηλές (λευκές) μπότες που δεν τις έβγαλε μέσα, μποτόφιλε ακούς;
 

Επισκέπτης
Πήγα και έκανα αυτοψία γι αυτήν την Αμαλία και είναι σουμπουρλούδικη κοπέλα διπλανής πόρτας (χωρίς να ζαμπονάρει άγρια), ακριβώς στο στυλ του GAMEOVER, Μάρα Νο2 ένα πράγμα πριν χάσει κιλά. Στο 24 είχε πάλι την ξανθούλα Τζούλια και στο 30 την Βικτώρια, πολύ κοντό ξανθό ρωσομίλφ με καλό σφικτό σώμα και σκληρή φυσιογνωμία. Από Βαρδάρη πολλές αναπληρωματικές, δεν είχε Βερόνικα ή Μιρέλλα. Τελικά στάθηκα τυχερός και έβγαλα ένα απωθημένο, πέρασα Προμηθέους 25 στην γνωστή Άννα που άλλαξε και πάλι τα μαλλιά της σε κάτι σαν καστανό, με 60ε για κωλαράκι και γλυφομούνι. Πολύ καλά, αν και δεν άντεξα πολύ μεσα σ΄αυτόν τον σούπερ ντούπερ κώλο που έχει. Όπως συνήθως, φορούσε ψηλές (λευκές) μπότες που δεν τις έβγαλε μέσα, μποτόφιλε ακούς;

Κλάφτα Χαράλαμπε με λίγα λόγια..
 

halford

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
Καλημέρα συναγωνιστές

Σύντομο πέρασμα πριν από λίγο.

Μαντζάρου 14, η ξανθιά Γιάννα εκ Ρωσίας.

Φρίξου 15, η μελαχρινή Έφη (θα τιμηθεί σύντομα)

Φρίξου 14, μια μελαχρινή Άννα με αρκετά μακρύ μαλλί, κοντούλα, που χρεώνει 100 ευρώ το μισάωρο με τζακούζι.

Φρίξου 9, η εντυπωσιακότατη Αντριάννα με τις τεράστιες σιλικονούχες βυζάρες της και με τρελή διάθεση (δίνει κωλαράκι με 100).
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
αααααα εγω δεν ξερω τιποτα.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ΠΡΟΣΟΧΗ!!ΠΡΟΣΟΧΗ!!

Ηρθε απο τη Λαρισα μονο για να γαμησει και να φυγει...και φαινεται καυλωμενος

www.adoos.gr/post/23430001/iiiiiexcliipound]http://www.adoos.gr/post/23430001/iiiiiexcliipound[/url]

Ποιος να'ναι αραγε... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
εχει ξαναβαλει αγγελια παλιοτερα,εχω ξαναδει την φατσα του...δυστηχως την βαζει κ σε λαθος κατηγορια (πιο παλια) κ ειμαστε αναγκασμενοι να τον βλεπουμε ξανα κ ξανα...τα ΄΄προσοντα ΄΄ του τα βαζει πρωτη φορα/// :2funny: :2funny:
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
479
Κριτικές
9
Like
448
Πόντοι
21

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
που με βρηκες ρε αλ; :2funny: :2funny: :2funny:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Eπιτελους, αποκαλυφθηκε το αληθινο προσωπο της εξουσιας!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ρε πουστη μου τωρα και να θελω να ρθω σαββατο αντε μετα να αποδειξω οτι δεν ειμαι εγω.... :headbang:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Προς καθε ενδιαφερομενο, (πχ Gameover...??) :grin:  μιας και η Βεροια ειναι ενα τσιγαρο δρομος...χτες βραδυ βρεθηκα απο σποντα, εεεε...εκανα και μια γυρα χωρις καταθεση αν και υπηρχαν 2 αξιογαμητα τεμαχια... :cum:

Στα μπουρδελα πανω στo δρομο για Κοζανη, το πρωτο στις καλαμιες αν και ειχε φωτακι αναμενο δεν ειχε κοπελα οπως μας ειπε η υπηρεσια, στο στενο μεσα στο φερωνα, ειχε μια μαυρουλα γυρω στα 30-35, κοντουλα, την εκρινα απο την σκυλοφατσα της που δεν με ενθουσιασε αλλα ειχε ενα ωραιο σωματακι καμπυλωτο σφιχτο φενοταν και σχετικα μεγαλο βυζι, στα αλλα δυο μεσα στο στενο αριστερα στο πρωτο ειχε μια νταρντανα μαυρομαλα με καλουτσικο προσωπακι, και στο 2ο φαγαμε πορτα δεν μας ανοιξαν αν και εδω η λαμπα αναβε...τελευταιο το καινουριο στουντιο το οποιο βρησκετε πανω στο δρομο Βεροια-Μακροχωρι μετα το περασμα των γραμμων του τρενων στα δεξια, εχει φωτα πανω στον δρομο, και η εισοδος ειναι απο πισω με παρκιν, ειναι ευκολο ανυχνευσιμο, αναμεσα απο κατι αντιπρωσοποιες τις οποιες δεν προσεξα, μεσα το στουντιακι ειναι προδιαγραφων στουντιο Μυλου, η τσατσα σαν να μου φανηκε γνωριμη, η κοπελα λεει οτι ειναι απο την μακρυνη Ιαπωνια.!! μεσα απο το Τοκυο.!!!  :2funny: στανταρ καμια ταυλανδεζα ειναι δεν μου εκανε για Ιαπωνεζα, σχετικα ψιλη με μεσαιο βυζακι, και ενα κωλο...ΚΩΛΑΡΑ.!! αξιζει μια καταθεση, απλο απο 30€ και ειχε και προγραμματα μεχρι και 120€ αν δεν κανω λαθος...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Κανονισατε τσαρκα μπουρδελιαριδες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom