Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Καλή χρονιά σε όλους με υγεία.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μεσημεριανη βολτα, τελευταια για φετος, σε ολα σχεδον τα ανοιχτα σπιτια. Τα μισα περιπου ηταν κλειστα.

Για τον Βαρδαρη δεν θα πω πολλα μιας που τα ειπε ολα ο Gameover.

Προμηθεως 25 Η Μαρα. Δεν ξερω αν εχασε κιλα, εμενα μ΄αρεσει εμφανισιακα, αλλα πριν καμια
βδομαδα που την πηρα στην Ερημιτη, μου φανηκε οτι τα μυαλα της πηραν λιγο αερα. Δεν ηταν αυτη που γνωρισα και
εγραψα διθυραμβικη κριτικη την πρωτη φορα. Ας ελπισουμε οτι ηταν τυχαιο.

Προμηθεως 19 Η Μαιρουλα, πιο ομορφη απο ποτε. Με αγιοβασιλιτικο συνολακι, λιγο ελειψε να
περασω. Δυστυχως σε βαθος χρονου που την ξερω οι υπηρεσιες της δεν μ΄ενθουσιασαν ποτε.
Το στηθος της βεβαια ειναι απο αλλο πλανητη!

Κατεχακη Μια μικροκαμωμενη χαμογελαστη, με τα βυζακια εξω. Δεν ρωτησα πως την λενε.
Εγω δεν την εχω ξαναδει. Καλη μου φανηκε.

Μαντζαρου Η Γιαννα. Εχω διαβασει δυο πολυ καλες κριτικες γι΄αυτην. Ειναι και ομορφη κοπελα.
Αλλα, βρε κοπελα μου, αν μας διαβαζεις, ριξε ενα χαμογελο οταν βγαινεις στο σαλονι. Δυο φορες εχω παει
αποφασισμενος για καταθεση, αλλα οταν βλεπω την ξινισμενη της φατσα, κανω μεταβολη. Εχει κανενας αλλος
παρομοια εμπειρια, η να το παρω προσωπικα και να αρχισω να νιωθω ασχημα?

Φριξου 9 Το μαυρο jeep! Αντριαννα η Μαντυ? Την πρωτη την πηρα μια φορα πριν κανα χρονο και
εντυπωσιαστηκα, για την δευτερη δεν ψηνομαι.

Νικ. Ουρανου 1 Μαλλον η Εβελινα. Δεν μπηκα γιατι ηταν πολυ προσφατη η συναντηση μας.

Κεφαλληνιας 8 Η Μερτσυ. Μια φορα ηταν αρκετη. Νομιζω εβαλε λιγα κιλα, αλλα δεν μου λεει κατι.

Ανδρεου Γεωργιου 24 Η Αλεξια. Πολυ sexy σωματακι. Καποια φορα θα ξαναδοκιμαστει,
αν και η πρωτη φορα δεν ηταν κατι το εντυπωσιακο.

Ανδρεου Γεωργιου 4 Η Ευα. Στα νιατα της πρεπει να ηταν πολυ ωραια γυναικα!!
Δυστυχως το προσωπο της ειναι πολυ σπασμενο και δεν νομιζω να δοκιμασω. Πολυ θα ηθελα παντως
να την γνωριζα πριν δεκα χρονια. Δυστυχως οσο μεγαλωνω, τοσο μ΄αρεσουν οι μικροτερες  >:(

La Femme Η Παολα, οπου εγινε και η καταθεση. Μικρη, μαλλον αδιαφορη εμφανισιακα
αλλα χαριτωμενη και δεκτικη. Λεπτομερειες στην κριτικη που ακολουθει.


Καλη χρονια σε ολους. Να ειμαστε ολοι καλα, και ο καινουριος χρονος να ειναι καλυτερος απ' αυτον που φευγει!
Καλη χρονια βεβαια και στα κοριτσια που πιθανον μας διαβαζουν!




 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μεσημεριανη βολτα, τελευταια για φετος, σε ολα σχεδον τα ανοιχτα σπιτια. Τα μισα περιπου ηταν κλειστα.

Για τον Βαρδαρη δεν θα πω πολλα μιας που τα ειπε ολα ο Gameover.

Καλη χρονια σε ολους. Να ειμαστε ολοι καλα, και ο καινουριος χρονος να ειναι καλυτερος απ' αυτον που φευγει!
Καλη χρονια βεβαια και στα κοριτσια που πιθανον μας διαβαζουν!

Καλή Χρονιά και σε σένα Hagem, σου εύχομαι τα καλύτερα, ευχαριστώ που συμπλήρωσες την αναφορά μου, κάπως έτσι λοιπόν είχαν τα πράγματα σήμερα την τελευταία μέρα του 2011. :)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
55679d1293828463-happy-new-year-happy-23e495e.png
[/quote[/URL]]

καλη Χρονια ρεμαλια  :rockon:

Χρονια πολλα Στους Βασιληδες ... και στις αγιοβασιλιτσες  :dancing:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ,ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ 2012, ΜΕ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΤΣΑΡΚΕΣ
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κάλή χρονιά και από μένα, να είστε όλοι υγιείς, να περνάτε καλά, σηκωμάρες πολλές και ότι επιθυμήτε στο πουλί σας πάνω να το βρείτε. :grin: :grin: :grin: :fuck1:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καλη χρονια σε ολουσ και ολεσ να ειστε ολοι καλα με υγεια κ μουνιαααα.
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
5
Like
701
Πόντοι
96
καλη χρονια καρντασια με υγεια και υπομονη
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Κ Α Λ Η  Χ Ρ Ο Ν Ι Α  ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Και πάντα όρθιοι!

images
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
καλη χρονια κι οσοι με κοροιδευετε για το φετιχ μου να μη σας ξανασηκωθει αν δε δειτε μποτουλα να σας πω μετα εγω οριστε μας

ευχομαι το 2012 να φορανε ολες μποτουλα η στοκινγκς μονο!!!
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Καλη χρονια σε ολους!και ο νεος χρονος με υγεια και πολλα πολλα μουνια!
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
Μαντζαρου Η Γιαννα. Εχω διαβασει δυο πολυ καλες κριτικες γι΄αυτην. Ειναι και ομορφη κοπελα.
Αλλα, βρε κοπελα μου, αν μας διαβαζεις, ριξε ενα χαμογελο οταν βγαινεις στο σαλονι. Δυο φορες εχω παει
αποφασισμενος για καταθεση, αλλα οταν βλεπω την ξινισμενη της φατσα, κανω μεταβολη. Εχει κανενας αλλος
παρομοια εμπειρια, η να το παρω προσωπικα και να αρχισω να νιωθω ασχημα?


[/quote]

οχι ετσι ειναι οπως το λες στο σαλονι αλλα αν μπεις μεσα δε θα το μετανιωσεις  :thumbsup:

καλη χρονια σε ολους
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μαντζαρου Η Γιαννα. Εχω διαβασει δυο πολυ καλες κριτικες γι΄αυτην. Ειναι και ομορφη κοπελα.
Αλλα, βρε κοπελα μου, αν μας διαβαζεις, ριξε ενα χαμογελο οταν βγαινεις στο σαλονι. Δυο φορες εχω παει
αποφασισμενος για καταθεση, αλλα οταν βλεπω την ξινισμενη της φατσα, κανω μεταβολη. Εχει κανενας αλλος
παρομοια εμπειρια, η να το παρω προσωπικα και να αρχισω να νιωθω ασχημα?




οχι ετσι ειναι οπως το λες στο σαλονι αλλα αν μπεις μεσα δε θα το μετανιωσεις  :thumbsup:

καλη χρονια σε ολους

Nαι ε?  :idiot:
Ευχαριστω, θα την δοκιμασω τοτε, και μαλλον συντομα.
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
καλη χρονια κι οσοι με κοροιδευετε για το φετιχ μου να μη σας ξανασηκωθει αν δε δειτε μποτουλα να σας πω μετα εγω οριστε μας

ευχομαι το 2012 να φορανε ολες μποτουλα η στοκινγκς μονο!!!
Χρονια πολλα και σε εσενα φιλαρακι mpotofile :grin: :grin:,και οποιοι σε κοροιδευουν για το φετιχ σου.... να πεσει να τους πλακωσει το μπουρδελο την ωρα που μπαινουν μεσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
χρονια πολλα κ καλα
καλη χρονια με υγεια κ πολλες πολλες υπεροχες κ επιτυχημενες καταθεσεις
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
καλή χρονιά σε όλους και μόνο καταθέσεις που θα αφηνουν χαμόγελα :tits: :tits: :tits:
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Παιδια καλη χρονια να εχουμε με ατελειωτες καταθεσεις στα κοριτσια μας αλλα και στις τανες τις τραπεζες!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom