Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (0 μέλη και 49 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Τι γινεται ρε παιδια ποιος στο πουτσο ειναι ο σουανης??? :2funny: :2funny:

υ.γ. ελα αναφορουλα για βαρδαρη στενευουν τα χρονικα περιθωριααααααα! :tickedoff:

Έχουμε αναφορά από τον δοκιμαστή πριν από 3 μέρες, δεν φαντάζομαι να έχουν αλλάξει ριζχικά τα πράγματα. ;)

 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
thanks game :rockon:
αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν βοηθησε και πολυ αυτη η αναφορα
απο τα 12 σπιτια τις 4 καταλαβα μονο!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Τι γινεται ρε παιδια ποιος στο πουτσο ειναι ο σουανης??? :2funny: :2funny:

υ.γ. ελα αναφορουλα για βαρδαρη στενευουν τα χρονικα περιθωριααααααα! :tickedoff:

Αν πας για Βαρδάρη τσεκάρησε αν ισχύει ακόμη το 20αρικο για απλό στο ανορθόγραφο που αναφέρει ο δοκιμαστής, ή ήταν πυροτέχνημα της μιάς μέρας. ;)
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
αχαχαχα α ρε παπατζιτς!
και εφουλα δεν παω μονο αφρουλα  :grin:

τελικα αναφορα για σαββατο βραδυ δεν ειχαμε στα τυφλα θα βαδησουμε  :tickedoff:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
αχαχαχα α ρε παπατζιτς!
και εφουλα δεν παω μονο αφρουλα  :grin:

τελικα αναφορα για σαββατο βραδυ δεν ειχαμε στα τυφλα θα βαδησουμε  :tickedoff:

Μην ξεχάσεις να τσεκάρεις αυτό που σου είπα στο Ανορθόγραφο. ;)
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
247
Like
105
Πόντοι
1
Από πληροφορίες που έχουν ειπωθεί εδώ μέσα δουλεύει σε στιπτιζάδικο, τώρα σε πιό δεν θυμάμαι, όποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας παραθέσει.

στο σολ επαιζε μπαλα...τσεκαρισμενο πριν κανα 1,5 μηνα που περασα...
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
ΡΕΜΑΛΙΑ!!

πρωτα απο ολα θελω να κατηγορησω την κυβερνηση που μας αφησε σαββατο βραδυ χωρις ενημερωση οι μερες σας τελειωσαν εκλογες εδω και τωρα! :rockon:

βασικα δεν ηταν να παω  αλλα με σταματουσαν στο δρομο παιδια γεροι νεοι αλλα και γυναικες! μου σφιγγαν το χερι και μου ζητουσαν να τσαρκαρω και τελικα ενεδωσα στο κοινο ζητουσε επιμονα τσαρκα μου :2funny:

παμε λοιπον αλλη μια καμμενη μεταμεσονυχτια βαρδαροτσαρκα


Τανταλου 14 (αλουμινατο)Το πρωτο σπιτι που ειχα παει ποτε ξεκινωντας την μπουρδελοκαριερα μου..λογικο ειναι να του εχω μια ιδιαιτερη αδυναμια,παραδοσιακα εφερνε εμφανισιμα κομματια παντα αλλα στην συνεχεια ξεκινησε συνεργασια με τα ικεα..σημερα ηταν η Βικυ η αλλιως η κοπελα-τσιχλα! :2funny: μπαινω μεσα αδειο σαλονι η τσατσα αφαντη βγαινει η βικυ στο σαλονι(με το σωληναριο στο χερι) απο το καμαρακι για να περασεισε δωματιο με βλεπει κανει ενα μικρο σαλοναρισμα,της λεω η βικη? ναι μου λεει τσιχλα εχεις τις  λεω? ε? μου κανει :2funny:
την εχω δοκιμασει εχω κ κριτικη παντως εντυπωση μου κανουν τα δοντια της μπαμ κανουν δεν ειναι πεταχτα απλα ειναι πολυ ασπρα θυμιζει εκεινο το σκηνικο με τον ρος στα φιλαρακια για οσους εχουν δει :2funny:
η τσατσα εσκασε οταν ημουν στην πορτα ηδη και τα ακουσε και αυτη που μας εχουν παρει την λαουρα στο αλλο και στο βαρδαρη μας αφησαν με την τσιχλοφουσκα :tickedoff:
τανταλου 8αβγαινει το πιπινι η νταιζη!εντυπωσιακη παρουσια  μεσα στις 2 πιο ωραιες που παιζαν αυτη την βαρδια βαρδαρη ψηλη με απιστευτες βυζαρες φυσικες κιολας κ επισης ισιωσε το μαλλι και αφησε κοτσιδακια κλπ και εγινε ακομα πιο ωραια εδω εγινε και η καταθεση οποτε αναλυτικοτερα στην κριτικη
τανταλου κ σαπφως γωνιαη τσατσα χυμα στο κυμα ποδια πανω στο τραπεζι και στον πουτσο της ολα!η αλισια ηταν την ειχα παρει πριν καιρο στο αλουμινατο με αρκετα θετικες εντυπωσεις ισως αξιζε δευτερο γυρο αλλα δεν εκατσε.παντως ειναι απο τις λιγες ρωσσιδες που εχουν απομεινει
Σαπφως 20(κελλοσπιτο) τι εκπληξη η κελλυ!!φουλ και το σαλονι και τα δωματια! :jerking: :jerking: μαλιστα καποιος που βγηκε απο το δωματιο τον ρωτησαν και λεει -πολυ καλη παιδια πολυ καλη!! ε που εισαι μαστορα γραψε αμα ειναι εδω και την κριτικη θα ειναι κατι σαν τα αποκρυφα κειμενα σπανιο χειρογραφο θετικη κριτικη για την κελλυ :2funny:
παντως δικιο ειχαν οσοι λεγαν οτι "Εσπασε" εχασε καποια κιλα και εχασε το μπαμπατσικο που ειχε κριμα παντα με καυλωνε μονο που την εβλεπα στο σαλονι τωρα ομως δεν εγινε..
Σαπφως 8 (ανορθογραφο) η μαγια η μελλισα!την εχω ξαναδει απορια μου δημιουργει πως μερικοι την λεγαν κινεζα!καμια σχεση μα καμια ομως!απορω πως σας ηρθε.αα και για τον αγαπητο γκειμ να αναφερω οτι η τιμη ξεκινουσε απο 30 και οχι απο 20
Σαπφως 5 το α.μ.(αβυζο μαλακισμενο :2funny:) η μιρελα! η μοντελισια κατα αλλους.καιρο ειχα να την δω γιατι μονο που ακουγα οτι ειναι αυτη την εκανα σημερα εκατσα να την δω.ωραια ειναι πολυ πετιτ σωμα ψηλη γατισια φατσα εκανε και κατι ξανθες ανταυγειες στην ακρη απο μενα ομως εχει φαει κοκκινη καρτα
Σαπφως 7 ενα μπαμπατσικο πιπινι τζουλια η τζουλι θα σας γελασω γιατι μετα στο προμηθεως 11 ειχε μια αλλη που την λεγαν τζουλι η τζουλια!μπερδεμα τεσπα τζουλια ειναι η μια τζουλια η αλλη!
αυτη παντως ειχε ενα χαρακτηριστικο τατου μπροστα στην κοιλια λιγο πανω απο τον αφαλο οποτε λιγο δυσκολο να την μπερδεψετε!
Προμηθεως 11 εδω ηταν η αλλη η τζουλια η η τζουλι!ξανθο πιπινι ενταξει καλο αλλα τιποτα το ιδιαιτερο συνηθισμενη εμφανιση
Προμηθεως 14η γυφτορουμανα αλεξανδρα με παρουσια αλλες φορες και στο πρασινο ξανθια ωραιο κωλαρακι κλπ αλλα δεν μου κανει κλικ αυτο το στυλακι.η αλλη η μιμη που ειναι χαθηκε το μωρακι!
προμηθεως 19(μπλε) η ουκρανη βικη με το ξανθο αγορε μαλλι και τις καλες κριτικες,βγηκε μετα απο ωρα λιγο ξεθεωμενη απο το δωματιο και εφυσε σε δευτερα γιατο δωματιακι και τις πρωτες βοηθειες :2funny:
Προμηθεως 25η καρμεν με τις αρνητικες κριτικες ξανθο καυλι αλλα και αυτη μου φαινεται οτι ψιλοεσπασε οπως και η κελλυ τι στο πουτσο τις χτυπησε η κριση και δεν τρωνε? :think:
επισης ξεχεσα την τσατσα και ζητησα επιμονα να φερουν την μιλφ αννα που την ειχαν στις νταλικες οπως ειπε


υ.γ.επισης κλεινοντας να αναφερω οτι για διαφορους προσωπικους λογους για καποιο αγνωστο χρονικο διαστημα μικρο η μεγαλο θα σταματησω τις τσαρκες κλπ οποτε θα γλιτωσετε απο την παρουσια μου!

υ.γ. τζο αν πας επιτελους στην αφρο να της δωσεις χαιρετισματα απο μενα!

καλη συνεχεια  :rockon:
 

Επισκέπτης
Αυτή είχε ένα τατουάζ σκορπιό μήπως? Νομίζω την είχα φάει κι εγώ πριν καμιά 5ετία. Φώναζε πολύ στο  :fuck1: θυμάμαι  :dancing:

Το τριπλό σκορπιό τον είχε η υπερμουνάρα Νοέλ. Μέση, ώμο και δίπλα από το μουνί! Δοξασμένες εποχές 2004 νομίζω!
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Επιλεκτικη βολτα και αναφορα για αποψε το βραδυ.
Νικιφορου ουρανου 1β Καρλα.Μελαχροινο μωρακι ομορφουλικο με στρογγυλο κωλαρακι.
Κοροβαγκου 5[VILLA PRIVE] Tζεσυ.Πανεμορφη,αλλα δεν μου εβγαλε κατι προστυχο κατι πουτανε.Παντως ειναι ωραια γκομενα.
VILLA EROTICA Σαρα.Η καινουργια.Παιδια δεν μου αρεσε καθολου εμφανισιακα.Καμμια σχεση με τις φωτογραφιες απο το αλλο σαιτ.
Προμηθεως 25 Καρμεν.Αν και εχω διαβασει τα χειροτερα η γκομενα ειναι ψαρωτικη.Παραλιγο θα περνουσα αλλα δεν το εκανα.
Ακολουθησε καταθεση στην Καρλα στα 70 γιουρα με 69.Πολυ ομορφο μουνακι και κωλοτρυπιδι για γλειψιμο.Πιπα απλα καλη και συμμετοχη στο γαμησι στα 4 που ακολουθησε ικανοποιητικη.Με χαλασε λιγο που κουνιοταν και αυτη μαζι μου και της ζητησα με ωραιο τροπο να μην το κανει και το δεχθηκε.Ακολουθησαν κατι κραυγουλες που μου φανηκαν λιγο ηθοποιια και επηλθε το στραγγισμα.Δεν μπορω να πω οτι δεν μου αρεσε η ολη φαση αλλα δεν ξερω αν θα ξαναπαω.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ΡΕΜΑΛΙΑ!!

πρωτα απο ολα θελω να κατηγορησω την κυβερνηση που μας αφησε σαββατο βραδυ χωρις ενημερωση οι μερες σας τελειωσαν εκλογες εδω και τωρα! :rockon:

βασικα δεν ηταν να παω  αλλα με σταματουσαν στο δρομο παιδια γεροι νεοι αλλα και γυναικες! μου σφιγγαν το χερι και μου ζητουσαν να τσαρκαρω και τελικα ενεδωσα στο κοινο ζητουσε επιμονα τσαρκα μου :2funny:

παμε λοιπον αλλη μια καμμενη μεταμεσονυχτια βαρδαροτσαρκα


Τανταλου 14 (αλουμινατο)Το πρωτο σπιτι που ειχα παει ποτε ξεκινωντας την μπουρδελοκαριερα μου..λογικο ειναι να του εχω μια ιδιαιτερη αδυναμια,παραδοσιακα εφερνε εμφανισιμα κομματια παντα αλλα στην συνεχεια ξεκινησε συνεργασια με τα ικεα..σημερα ηταν η Βικυ η αλλιως η κοπελα-τσιχλα! :2funny: μπαινω μεσα αδειο σαλονι η τσατσα αφαντη βγαινει η βικυ στο σαλονι(με το σωληναριο στο χερι) απο το καμαρακι για να περασεισε δωματιο με βλεπει κανει ενα μικρο σαλοναρισμα,της λεω η βικη? ναι μου λεει τσιχλα εχεις τις  λεω? ε? μου κανει :2funny:
την εχω δοκιμασει εχω κ κριτικη παντως εντυπωση μου κανουν τα δοντια της μπαμ κανουν δεν ειναι πεταχτα απλα ειναι πολυ ασπρα θυμιζει εκεινο το σκηνικο με τον ρος στα φιλαρακια για οσους εχουν δει :2funny:
η τσατσα εσκασε οταν ημουν στην πορτα ηδη και τα ακουσε και αυτη που μας εχουν παρει την λαουρα στο αλλο και στο βαρδαρη μας αφησαν με την τσιχλοφουσκα :tickedoff:   Δεν σου δίνω άδικό για τα λόγια σου, ρουλέτα η συνεύρεση με τη Βίκυ, εγώ πάντως της έδωσα 2η ευκαιρία της συγκεκριμένης και ομολογώ ότι δεν βγήκα χαμένος :sunglasses:
τανταλου 8αβγαινει το πιπινι η νταιζη!εντυπωσιακη παρουσια  μεσα στις 2 πιο ωραιες που παιζαν αυτη την βαρδια βαρδαρη ψηλη με απιστευτες βυζαρες φυσικες κιολας κ επισης ισιωσε το μαλλι και αφησε κοτσιδακια κλπ και εγινε ακομα πιο ωραια εδω εγινε και η καταθεση οποτε αναλυτικοτερα στην κριτικη  Είναι η καινούργια αυτή έτσι??
τανταλου κ σαπφως γωνιαη τσατσα χυμα στο κυμα ποδια πανω στο τραπεζι και στον πουτσο της ολα!η αλισια ηταν την ειχα παρει πριν καιρο στο αλουμινατο με αρκετα θετικες εντυπωσεις ισως αξιζε δευτερο γυρο αλλα δεν εκατσε.παντως ειναι απο τις λιγες ρωσσιδες που εχουν απομεινει Και αυτή έχει αμφιλεγόμενες κριτικές, πάντως εγώ πέρασα καλά μαζί της
Σαπφως 20(κελλοσπιτο) τι εκπληξη η κελλυ!!φουλ και το σαλονι και τα δωματια! :jerking: :jerking: μαλιστα καποιος που βγηκε απο το δωματιο τον ρωτησαν και λεει -πολυ καλη παιδια πολυ καλη!! ε που εισαι μαστορα γραψε αμα ειναι εδω και την κριτικη θα ειναι κατι σαν τα αποκρυφα κειμενα σπανιο χειρογραφο θετικη κριτικη για την κελλυ :2funny:
παντως δικιο ειχαν οσοι λεγαν οτι "Εσπασε" εχασε καποια κιλα και εχασε το μπαμπατσικο που ειχε κριμα παντα με καυλωνε μονο που την εβλεπα στο σαλονι τωρα ομως δεν εγινε..  Άμα έχεις να γαμήσεις κάνα μήνα όλες καλές είναι    :2funny: :2funny: :2funny:
Σαπφως 8 (ανορθογραφο) η μαγια η μελλισα!την εχω ξαναδει απορια μου δημιουργει πως μερικοι την λεγαν κινεζα!καμια σχεση μα καμια ομως!απορω πως σας ηρθε.αα και για τον αγαπητο γκειμ να αναφερω οτι η τιμη ξεκινουσε απο 30 και οχι απο 20   Στου δοκιμαστή να τα πεις αυτά   :sunglasses:
Σαπφως 5 το α.μ.(αβυζο μαλακισμενο :2funny:) η μιρελα! η μοντελισια κατα αλλους.καιρο ειχα να την δω γιατι μονο που ακουγα οτι ειναι αυτη την εκανα σημερα εκατσα να την δω.ωραια ειναι πολυ πετιτ σωμα ψηλη γατισια φατσα εκανε και κατι ξανθες ανταυγειες στην ακρη απο μενα ομως εχει φαει κοκκινη καρτα Και από μένα
Σαπφως 7 ενα μπαμπατσικο πιπινι τζουλια η τζουλι θα σας γελασω γιατι μετα στο προμηθεως 11 ειχε μια αλλη που την λεγαν τζουλι η τζουλια!μπερδεμα τεσπα τζουλια ειναι η μια τζουλια η αλλη!
αυτη παντως ειχε ενα χαρακτηριστικο τατου μπροστα στην κοιλια λιγο πανω απο τον αφαλο οποτε λιγο δυσκολο να την μπερδεψετε!
Προμηθεως 11 εδω ηταν η αλλη η τζουλια η η τζουλι!ξανθο πιπινι ενταξει καλο αλλα τιποτα το ιδιαιτερο συνηθισμενη εμφανιση
Προμηθεως 14η γυφτορουμανα αλεξανδρα με παρουσια αλλες φορες και στο πρασινο ξανθια ωραιο κωλαρακι κλπ αλλα δεν μου κανει κλικ αυτο το στυλακι.η αλλη η μιμη που ειναι χαθηκε το μωρακι!
προμηθεως 19(μπλε) η ουκρανη βικη με το ξανθο αγορε μαλλι και τις καλες κριτικες,βγηκε μετα απο ωρα λιγο ξεθεωμενη απο το δωματιο και εφυσε σε δευτερα γιατο δωματιακι και τις πρωτες βοηθειες :2funny: Αυτής της χρωστάω κάτι   :sunglasses:
Προμηθεως 25η καρμεν με τις αρνητικες κριτικες ξανθο καυλι αλλα και αυτη μου φαινεται οτι ψιλοεσπασε οπως και η κελλυ τι στο πουτσο τις χτυπησε η κριση και δεν τρωνε? :think:
επισης ξεχεσα την τσατσα και ζητησα επιμονα να φερουν την μιλφ αννα που την ειχαν στις νταλικες οπως ειπε


υ.γ.επισης κλεινοντας να αναφερω οτι για διαφορους προσωπικους λογους για καποιο αγνωστο χρονικο διαστημα μικρο η μεγαλο θα σταματησω τις τσαρκες κλπ οποτε θα γλιτωσετε απο την παρουσια μου!

υ.γ. τζο αν πας επιτελους στην αφρο να της δωσεις χαιρετισματα απο μενα!

καλη συνεχεια  :rockon:

Ωραία αναφορά Στέλιο, :rockon:καλή τύχη σε ότι κι΄ αν κάνεις και να μας ξανάρθεις γρήγορα.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Επιλεκτικη βολτα και αναφορα για αποψε το βραδυ.
Νικιφορου ουρανου 1β Καρλα.Μελαχροινο μωρακι ομορφουλικο με στρογγυλο κωλαρακι.
Κοροβαγκου 5[VILLA PRIVE] Tζεσυ.Πανεμορφη,αλλα δεν μου εβγαλε κατι προστυχο κατι πουτανε.Παντως ειναι ωραια γκομενα.
VILLA EROTICA Σαρα.Η καινουργια.Παιδια δεν μου αρεσε καθολου εμφανισιακα.Καμμια σχεση με τις φωτογραφιες απο το αλλο σαιτ.
Προμηθεως 25 Καρμεν.Αν και εχω διαβασει τα χειροτερα η γκομενα ειναι ψαρωτικη.Παραλιγο θα περνουσα αλλα δεν το εκανα.
Ακολουθησε καταθεση στην Καρλα στα 70 γιουρα με 69.Πολυ ομορφο μουνακι και κωλοτρυπιδι για γλειψιμο.Πιπα απλα καλη και συμμετοχη στο γαμησι στα 4 που ακολουθησε ικανοποιητικη.Με χαλασε λιγο που κουνιοταν και αυτη μαζι μου και της ζητησα με ωραιο τροπο να μην το κανει και το δεχθηκε.Ακολουθησαν κατι κραυγουλες που μου φανηκαν λιγο ηθοποιια και επηλθε το στραγγισμα.Δεν μπορω να πω οτι δεν μου αρεσε η ολη φαση αλλα δεν ξερω αν θα ξαναπαω.

Ωραίος ο jason, χρήσιμη η αναφορά σου αν θες κάνε ένα copy paste αυτά τα λίγα λόγια σου για την Κάρλα στον κατάλογο, βάλε και τη βαθμολογία σου, ώστε να υπάρχει σαν κριτική για ιστορικούς λόγους, μια που της λείπουν και διό καλά λόγια της συγκεκριμένης. :-
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Όταν πήγα στο ανορθόγραφο δεν ήταν καμμιά Κινέζα και η τσατσά το είπε επιδεικτικά το 20€... Αυτά...

Κατά τ' άλλα αν ήξερα ότι είχε Ντέσυ χθες το βράδυ δεν θα πήγαινα για μπύρες...
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΕΔΟ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΤΙΝ ΤΖΟΑΝΑ ΦΙΛΕ death, ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΗ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ  ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ  ΝΑ ΒΟΗΘΑΜΕ Ο ΕΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ :rockon: :rockon:. ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΝ ΚΑΡΜΕΝ ( :'(  ΤΑ ΛΕΦΤΟΥΔΑΚΙΑ ΜΟΥ) ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΤΑΝ ΠΡΩΜΗΘΕΟΣ ΑΥΤΗ ΒΡΑΔΥΝΗ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΕΙΠΕ Η ΤΣΑΤΣΑ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ  :think:ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΕΚΑΤΣΑ Ο :jerking: ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ ΑΥΤΗ Η ΓΚΑΥΛΙΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΨΙΛΟ ΓΚΑΥΛΩΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΚΑΙ ΜΠΙΚΑ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΑΠΛΟ 30Ε ΤΩΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΗ, ΟΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΠΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΟΛΟ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΕΡΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΤΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΚΑΥΛΙΑΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΤΟΥ :rockon: ΥΓ. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΒΕΡΟΝΙΚΟΥΣ :smitten: ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΟΡΝΟΚΟΜΑΝΤΟ ΜΑΝΑΒΙ :sunglasses:ΕΡΧΕΤΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΙΑΝΟΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ :rockon: :rockon: :rockon:
 

mhtsos_85

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
γεια χαρα.πηγα χθες καρφωτος λαουρα για πρωτη φορα.το κοριτσι τα σπαει απλα.εγινε το καινουργιο πουλεν μου.(το παλιο μου ηταν η βερονικα).εχω μια περιεργια ομως με αφρο και καντυ.ειδωμεν................
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΕΔΟ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΤΙΝ ΤΖΟΑΝΑ ΦΙΛΕ death, ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΗ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ  ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ  ΝΑ ΒΟΗΘΑΜΕ Ο ΕΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ :rockon: :rockon:. ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΝ ΚΑΡΜΕΝ ( :'(  ΤΑ ΛΕΦΤΟΥΔΑΚΙΑ ΜΟΥ) ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΤΑΝ ΠΡΩΜΗΘΕΟΣ ΑΥΤΗ ΒΡΑΔΥΝΗ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΕΙΠΕ Η ΤΣΑΤΣΑ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ  :think:ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΕΚΑΤΣΑ Ο :jerking: ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ ΑΥΤΗ Η ΓΚΑΥΛΙΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΨΙΛΟ ΓΚΑΥΛΩΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΚΑΙ ΜΠΙΚΑ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΑΠΛΟ 30Ε ΤΩΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΗ, ΟΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΠΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΟΛΟ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΕΡΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΤΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΚΑΥΛΙΑΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΤΟΥ :rockon: ΥΓ. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΒΕΡΟΝΙΚΟΥΣ :smitten: ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΟΡΝΟΚΟΜΑΝΤΟ ΜΑΝΑΒΙ :sunglasses:ΕΡΧΕΤΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΙΑΝΟΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ :rockon: :rockon: :rockon:
Ευχαρηστω πολλυ για την απαντηση σου φιλε maki manavi,νασε καλα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

πρωτα απο ολα θελω να κατηγορησω την κυβερνηση που μας αφησε σαββατο βραδυ χωρις ενημερωση οι μερες σας τελειωσαν εκλογες εδω και τωρα! :rockon:
Ετσι εστι πες τα  :rockon:
βασικα δεν ηταν να παω  αλλα με σταματουσαν στο δρομο παιδια γεροι νεοι αλλα και γυναικες! μου σφιγγαν το χερι και μου ζητουσαν να τσαρκαρω και τελικα ενεδωσα στο κοινο ζητουσε επιμονα τσαρκα μου :2funny:
χαχαχαχαχαχαχα
παμε λοιπον αλλη μια καμμενη μεταμεσονυχτια βαρδαροτσαρκα
Αξιος  :rockon:


Τανταλου 14 (αλουμινατο) της λεω η βικη? ναι μου λεει τσιχλα εχεις τις  λεω? ε? μου κανει :2funny:
χαχαχα
Σαπφως 20(κελλοσπιτο)  ε που εισαι μαστορα γραψε αμα ειναι εδω και την κριτικη θα ειναι κατι σαν τα αποκρυφα κειμενα σπανιο χειρογραφο θετικη κριτικη για την κελλυ :2funny:
χαχαχα εχεις κεφια ε ?  :2funny: :2funny:


υ.γ.επισης κλεινοντας να αναφερω οτι για διαφορους προσωπικους λογους για καποιο αγνωστο χρονικο διαστημα μικρο η μεγαλο θα σταματησω τις τσαρκες κλπ οποτε θα γλιτωσετε απο την παρουσια μου!
oh ! ευχομαι να ειναι μικρο ... θα σε βλεπουμε ομως εδω ε ?  :think:

υ.γ. τζο αν πας επιτελους στην αφρο να της δωσεις χαιρετισματα απο μενα!
Μαλλον πρωτα ο γιος σου παει και μετα εγω  :2funny: στειλε χαιρετισματα με αυτον

καλη συνεχεια  
:rockon: :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Επιλεκτικη βολτα και αναφορα για αποψε το βραδυ.
Νικιφορου ουρανου 1β Καρλα.Μελαχροινο μωρακι ομορφουλικο με στρογγυλο κωλαρακι.

Κοροβαγκου 5[VILLA PRIVE] Tζεσυ.Πανεμορφη,αλλα δεν μου εβγαλε κατι προστυχο κατι πουτανε.Παντως ειναι ωραια γκομενα.
Ετσι ειναι , παντως σε επιδοσεις πανω κατω στα κυβικα της καρλας ειναι , οποτε αν ψηνεσαι για ομορφες ισως μια δοκιμη αξιζει
γενικα στις πατατες συγκαταλεγεται παντως ,να ξες ...

VILLA EROTICA Σαρα.Η καινουργια.Παιδια δεν μου αρεσε καθολου εμφανισιακα.Καμμια σχεση με τις φωτογραφιες απο το αλλο σαιτ.
Ναι ε ?  :think: οτι ειναι επεξεργασμενες φαιντετε παντως .. τεςπα γουστα ειναι αυτα αλλα απ οτι φαινετε δεν θα κανει μεγαλο μπαμ η νεαρα ...

 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Εγω μαγκες πηγα και χθες λαουρα  :fuck1: :rockon:
Μετα οπως γυρνουσα επεσα στο αλκοτεστ μετα τι βιλκα ειχα ξεχαστει και εφυγα καρφι ημουν αφηριμενος οχι απο τι λαουρα αλλα νυσταζα υπερβολικα...Ειχα πιει 3 μπυρες σε ροκομπαρο ευτηχως το κοντερ σταματησε στο 0,9 γιατι το οριο για μηχανες ειναι το 10 νομιζω πως και στο 10 καιγεσαι.
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
αυτη η αννιτα απο τανταλου 9 (ΕΡΩΣ) λεει τιποτα γιατι εχθεσ το βραδυ μου εκανε εν κλικ, και τωρα που ειδα στο αλλο το σαιτ αλλαξε και τα μαλλια τησ :huh: η δεν ειναι αυτη ρε παιδια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom