Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (2 μέλη και 91 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
αδυνάτισε... δεν άλλαξε πολύ η εμφάνιση της...μαλλί κλασσικό προς το ξανθό ηταν και όλα όσα είπε ο gl τα τηρεί κατα γράμμα.
Έκτακτα ήταν εκεί και ενδεχομένως να μείνει....
 

Επισκέπτης
Ακριβώς το όριο είναι 0.2. g αλκοόλ/l αίματος. Το οποίο μεταφρασμένο σε ποτά είναι μια μικρή μπυρίτσα 330ml. Οι αστυνομικοί είναι ελαστικοί πολλές φορές όμως έμενα μια φορά με ένα ουίσκυ κ μια μπύρα με λέει φύγε.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
τανταλου 8α βγαινει το πιπινι η νταιζη!εντυπωσιακη παρουσια  μεσα στις 2 πιο ωραιες που παιζαν αυτη την βαρδια βαρδαρη ψηλη με απιστευτες βυζαρες φυσικες κιολας κ επισης ισιωσε το μαλλι και αφησε κοτσιδακια κλπ και εγινε ακομα πιο ωραια εδω εγινε και η καταθεση οποτε αναλυτικοτερα στην κριτικη

Ντέσυ δεν είχε σήμερα... μια κοκκινομάλλα μιλφ από τις στέπες της Ρωσίας ήταν... περίεργο πάντως. Η Ντέσυ να δουλεύει Σάββατο βραδυνή και την επόμενη τίποτα?

Άρα έχουμε και λέμε:

Αλουμινάτο: Πιπινο-Βίκυ. Λίγο βαριεστημένο λουκ είχε σήμερα και δίστασα...
Ταντάλου (Έρως): Μια, πάλι όνομα δεν είπε, ξανθούλα πορνοστάρ όπως διαφημιζόταν από την τσατσά.
Ταντάλου και Σαπφούς: Αλίσια. Η ξανθιά...
Σαπφούς 20: Επίσημα πλέον Κελόσπιτο ή Κελί. Κέλλυ με λεοπάρ εσώρουχα...
Σαπφούς 8 (Ανορθόγραφο): Η Μάγια η μέλισσα...
Σαπφούς 7: Μια Ρουμάνα ψιλομπαμπάτσικια αλλά ναζιάρα και χαμογελαστή, ξανθιά.
Σαπφούς 5: Μιρέλλα η μοντελίσια.
Προμηθέως 11: Μια ξανθιά πολύ αδύνατη με πολλά προγράμματα. Δεν ήταν του γούστου μου...
Προμηθέως (Ροζ): Η ενοχλητική ξανθιά. Πάλι όνομα δεν θυμάμαι γμτ... και ρώτησα... βασικά ρώτησα γιατί η κοπέλα ήταν στο πεζοδρόμιο και την είχε πέσει σ' έναν με μηχανάκι να τον ψήσει να περάσει...
Προμηθέως 19 (Μπλε ή Μαιρόσπιτο): Τώρα αυτή ή είναι καινούργια (που δεν νομίζω) ή ήταν η Μαίρη με κοντό ξανθό μαλλί...
Προμηθέως 25: Μιλφ Άννα. ΑΝ και δεν βγήκε από την κουζίνα...

Κατάθεση πουθενά να μην λέτε...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Ντέσυ δεν είχε σήμερα... μια κοκκινομάλλα μιλφ από τις στέπες της Ρωσίας ήταν... περίεργο πάντως. Η Ντέσυ να δουλεύει Σάββατο βραδυνή και την επόμενη τίποτα?

Άρα έχουμε και λέμε:

Αλουμινάτο: Πιπινο-Βίκυ. Λίγο βαριεστημένο λουκ είχε σήμερα και δίστασα...
Ταντάλου (Έρως): Μια, πάλι όνομα δεν είπε, ξανθούλα πορνοστάρ όπως διαφημιζόταν από την τσατσά.
Ταντάλου και Σαπφούς: Αλίσια. Η ξανθιά...
Σαπφούς 20: Επίσημα πλέον Κελόσπιτο ή Κελί. Κέλλυ με λεοπάρ εσώρουχα...
Σαπφούς 8 (Ανορθόγραφο): Η Μάγια η μέλισσα...
Σαπφούς 7: Μια Ρουμάνα ψιλομπαμπάτσικια αλλά ναζιάρα και χαμογελαστή, ξανθιά.
Σαπφούς 5: Μιρέλλα η μοντελίσια.
Προμηθέως 11: Μια ξανθιά πολύ αδύνατη με πολλά προγράμματα. Δεν ήταν του γούστου μου...
Προμηθέως (Ροζ): Η ενοχλητική ξανθιά. Πάλι όνομα δεν θυμάμαι γμτ... και ρώτησα... βασικά ρώτησα γιατί η κοπέλα ήταν στο πεζοδρόμιο και την είχε πέσει σ' έναν με μηχανάκι να τον ψήσει να περάσει...
Προμηθέως 14 (Μπλε ή Μαιρόσπιτο): Τώρα αυτή ή είναι καινούργια (που δεν νομίζω) ή ήταν η Μαίρη με κοντό ξανθό μαλλί...
Προμηθέως 25: Μιλφ Άννα. ΑΝ και δεν βγήκε από την κουζίνα...

Κατάθεση πουθενά να μην λέτε...

Στο 19 μηπως ηταν η Βικη η ουκρανεζα...

ΥΓ. Το Προμηθεους 14 καντο 19...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Η Μέρτσυ μου έχει κάνει γρατζουνιές μια φορά που πήγα... αλλά ευτυχώς σε σημείο που κρυβότανε!
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
479
Κριτικές
9
Like
448
Πόντοι
21
καταδρομικη για εμμανουελα την πατρινια...αλλα ηταν κλειστο το κεφαλληνιας!στα αλλα
κωλλετη η αφροδιτη
villa κλειστο
villa prive μαντυ
ανδ. γεωρ. στο καινουργιο η αλεξια
νικ. ουρανου εκκλησία  μερτσυ νομίζω
κατεχακη μαρα
αυτα!!
δεν καταθεσα πουθενα
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
3 καταθέσεις αυτο το τριήμερο που δεν αξίζουν σχολιασμο... Η αρχή έγινε στο τσίρκο κ την μερτσυ η κάπως έτσι τελοσπαντων μετα στην πορνοσταρ Στην μαντζαρου για την οποία έχω γράψει  κριτική κ ισχύουν τα ιδια καλη φάση γενικά αλλα δεν είναι σαρά κ τέλος χθες το βράδυ στο προμηθεως 25 δεν έιπε όνομα αν κ ρώτησα 3 φορές μια ξανθιά κοντουλα με τατουάζ στο πλάι δίπλα σπ τον αφαλο κ ένα σημάδι κάτω του... Κ αυτη πολυ άγρια στην αρχή πιπα στα όρθια τον έπαιρνε όλο μέσα καραμπαλινκγ φτυσιματα αλλα μετα ξαπλωσε κ πέθανε ..
 

ganstaz361

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Η Μέρτσυ μου έχει κάνει γρατζουνιές μια φορά που πήγα... αλλά ευτυχώς σε σημείο που κρυβότανε!

Είχα παει πριν 1 μήνα περίπου στην Λάουρα και μου είχε κάνει χωρίς προειδοποίηση , τώρα που ξαναπηγα χτες την είπα μην κανείς τέτοια μαλακια ξανά και ξανακάνε :uglystupid:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Η Μέρτσυ μου έχει κάνει γρατζουνιές μια φορά που πήγα... αλλά ευτυχώς σε σημείο που κρυβότανε!

Γμτ.!! εμενα μια καρακαηδονα μια νυχτα δεν θυμαμαι ποια ηταν, αλλα αν την θυμηθω θα την  :knockinb: :knockinb:...γυρναω σπιτι γδυνομαι και μπενω στο μπανιο, και βλεπω αναμεσα απο τα στηθια μου ενα κοκκινο σημαδι, απορημενος το κοιταζω φερνοντας τον εαυτο μου στο καθρευτη και διακρινω σημαδι απο κραγιον με σχημα τα χειλη της.!! με φιλισε και με αφησε το κραγιον της...παρα τριχαααααα λεμεεεε.!!  :s&m_1:

για αυτο μετα απο τσαρκα κατευθειαν στο μπανιο και μπανακι να φυγουν και οι κολωνιες (μαζι με την μπιχλα αν γαμησαμε βαρδαρ  :2funny:) γιατι αυτα τα θυληκα εχουν μυτη λαγωνικου Κ9... :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Σας έχει κάνει η Λάουρα ποτέ πιπιλια?
Πιπιλια ενοεις ρουφηγμα.???


Είχα παει πριν 1 μήνα περίπου στην Λάουρα και μου είχε κάνει χωρίς προειδοποίηση , τώρα που ξαναπηγα χτες την είπα μην κανείς τέτοια μαλακια ξανά και ξανακάνε :uglystupid:
Και δεν την  :knockinb: :knockinb: :knockinb: μετα να στρωσει χαρακτηρα.!???  :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σας έχει κάνει η Λάουρα ποτέ πιπιλια?

Είχα παει πριν 1 μήνα περίπου στην Λάουρα και μου είχε κάνει χωρίς προειδοποίηση , τώρα που ξαναπηγα χτες την είπα μην κανείς τέτοια μαλακια ξανά και ξανακάνε :uglystupid:

Ναι ρουφηγμα, την  :fuck1: :knockinb: αλλα δε βάζει μυαλό. Μ´αρεσει που την είπα και απο την αρχή.

Και σε μένα πήγε να το κάνει και την πρόλαβα στο τσακ. Πάντως πιστεύω ότι δεν το κάνει επίτηδες για να σου δημιουργήσει πρόβλημα, αλλά έτσι από την τρέλα της, μη αναλογιζόμενη τις συνέπειες που μπορεί να έχει ο παθών. :o

Εγώ της μίλησα λογικά και φάνηκε να κατάλαβε αυτά που της είπα, άλλα μάλλον τα ξέχασε. :P

Προσοχή λοιπόν τα μάτια σας 14, είναι τρελοπιπινάκι λοιπόν , τι να κάνουμε. :dunno: :dunno: :dunno:
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
VILLA EROTICA Σαρα.Η καινουργια.Παιδια δεν μου αρεσε καθολου εμφανισιακα.Καμμια σχεση με τις φωτογραφιες απο το αλλο σαιτ.
Ναι ε ?  :think: οτι ειναι επεξεργασμενες φαιντετε παντως .. τεςπα γουστα ειναι αυτα αλλα απ οτι φαινετε δεν θα κανει μεγαλο μπαμ η νεαρα ...
την είδα σάββατο πρωί. Όντως απέχει από τις φώτο. Είναι πιο αδύνατο το σώμα της. στο σαιτ φαίνεται αρκετά κιλά παραπάνω. την προτίνω για όσους γουστάρουν σώμα μοντελέ. Φάτσα κλασική ανατολικού μπλοκ. επιδώσεις  :huh: - δεν πέρασα παρά το γεγονός ότι η τσατσα κόντεψε να μου κάνει κεφαλοκλείδωμα όταν γύρησα να φύγω
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Οντως πολυ ντομπρο κοριτσι...μακαρι να μηνει να δουμε μια ασπρη μερα.
...και να δοκιμασει και κατι ελληνικο ο jo.!! :2funny:

Εχω δοκιμασει ρε ... Χριστινα .gr  
μαλλον com επρεπε να ειχε στο τελος  :grin:
Πατριωτακι και καλο κοριτσι ομως , της χρωσταω ενα αποχαιρετηστηριο  :zfuck:

Για την Εμμανουελλα , ξαφνιαστηκα λιγο μπορω να πω
δε περιμενα να ξαναφανει κι ετσι δεν εδινα μεγαλη σημασια και στα γραφομενα
παρολα αυτα εχω ακουσει πολλα  :grin: Την βαζω στην view list και οτι προκύψει  :sunglasses:

Άρα έχουμε και λέμε:

Κατάθεση πουθενά να μην λέτε...

ο Σουρωμενος τσαρκαδορος ξαναχτυπα
Αξιος  :rockon:

Η Μέρτσυ μου έχει κάνει γρατζουνιές μια φορά που πήγα... αλλά ευτυχώς σε σημείο που κρυβότανε!

εμενα παλι δε μου κανε τιποτα , εντελως τιποτα   :2funny:

καταδρομικη για εμμανουελα την πατρινια...αλλα ηταν κλειστο το κεφαλληνιας!στα αλλα
κωλλετη η αφροδιτη
villa κλειστο
villa prive μαντυ
ανδ. γεωρ. στο καινουργιο η αλεξια
νικ. ουρανου εκκλησία  μερτσυ νομίζω
κατεχακη μαρα
αυτα!!
δεν καταθεσα πουθενα

Να τος κι αλλος κομμαντο  :rockon:

Εκκλησια μαλλον καρλα ειδες , πιπινι μελαχρινο με ξανθες ανταυγιες  :think:


3 καταθέσεις αυτο το τριήμερο που δεν αξίζουν σχολιασμο... Η αρχή έγινε στο τσίρκο κ την μερτσυ η κάπως έτσι τελοσπαντων μετα στην πορνοσταρ Στην μαντζαρου για την οποία έχω γράψει  κριτική κ ισχύουν τα ιδια καλη φάση γενικά αλλα δεν είναι σαρά κ τέλος χθες το βράδυ στο προμηθεως 25 δεν έιπε όνομα αν κ ρώτησα 3 φορές μια ξανθιά κοντουλα με τατουάζ στο πλάι δίπλα σπ τον αφαλο κ ένα σημάδι κάτω του... Κ αυτη πολυ άγρια στην αρχή πιπα στα όρθια τον έπαιρνε όλο μέσα καραμπαλινκγ φτυσιματα αλλα μετα ξαπλωσε κ πέθανε ..
- Μερτσι φανταζομαι ...
- πορνοσταρ παω να διαβασω να τα φρεσκαρω
- Προμ 25 μαλλον Καρμεν πηδηξες .. το καταλαβα απ την τελευταια σου λεξη  :grin:
τωρα αυτο με το Καραμπαλικινγκ και τα φτυσιματα με εκανε να την δω αλλιως ...
στην τελικη δε την πηδαω κιολας .. μια πιπα με 30 γιουρια .. χμμμμ  :think:
ειναι και Μοντελα ακουω ... χμμ ξανα  :think:

Ωραιος , οσο και να μην αξιζε οπως λες , μια ανααφορα ειναι παντα χρησιμη
εγω παντως τσιμπησα την πληροφορια μου  ;) θενξ


την είδα σάββατο πρωί. Όντως απέχει από τις φώτο. Είναι πιο αδύνατο το σώμα της. στο σαιτ φαίνεται αρκετά κιλά παραπάνω. την προτίνω για όσους γουστάρουν σώμα μοντελέ. Φάτσα κλασική ανατολικού μπλοκ. επιδώσεις  :huh: - δεν πέρασα παρά το γεγονός ότι η τσατσα κόντεψε να μου κάνει κεφαλοκλείδωμα όταν γύρησα να φύγω

Κεφαλοκλειδωμα λεει  :2funny:

Κι αλλη μοντελα .. μαλιστα  :cum: για να δουμε...
παντως φωτογραφικο τηλε κλικ οπως με την Καντυ δε επαθα

θενξ μπρο  :sunglasses:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μιας που δεν αναμένονται συγκλονιστικές αλλαγές από χθες το βράδυ ας παραθέσω δίπλα στην αναφορά του Δοκιμαστή και τα δικά μου σχόλια. ;)

Ντέσυ δεν είχε σήμερα... μια κοκκινομάλλα μιλφ από τις στέπες της Ρωσίας ήταν... περίεργο πάντως. Η Ντέσυ να δουλεύει Σάββατο βραδυνή και την επόμενη τίποτα?

Άρα έχουμε και λέμε:

Αλουμινάτο: Πιπινο-Βίκυ. Λίγο βαριεστημένο λουκ είχε σήμερα και δίστασα... Τα έχει αυτά η Πιπίνα, είπαμε σταθερή απόδοση δεν έχει πιάσει ακόμα, αλλά είναι σε καλό δρόμο
Ταντάλου (Έρως): Μια, πάλι όνομα δεν είπε, ξανθούλα πορνοστάρ όπως διαφημιζόταν από την τσατσά. Μακριά είναι κάποια ντεμεκ ισπανίδα, σε εμφάνιση ίσως σε ξεγελάσει, προσοχή.  
Ταντάλου και Σαπφούς: Αλίσια. Η ξανθιά... Με αμφιλεγόμενες κριτικές και αυτή, από μένα όμως πράσινη κάρτα
Σαπφούς 20: Επίσημα πλέον Κελόσπιτο ή Κελί. Κέλλυ με λεοπάρ εσώρουχα...  για τους λάτρεις των κομοδίνων και λοιπών επίπλων
Σαπφούς 8 (Ανορθόγραφο): Η Μάγια η μέλισσα.. από μένα εγκρίνεται
Σαπφούς 7: Μια Ρουμάνα ψιλομπαμπάτσικια αλλά ναζιάρα και χαμογελαστή, ξανθιά.
Σαπφούς 5: Μιρέλλα η μοντελίσια. από μένα άκυρο
Προμηθέως 11: Μια ξανθιά πολύ αδύνατη με πολλά προγράμματα. Δεν ήταν του γούστου μου...
Προμηθέως (Ροζ): Η ενοχλητική ξανθιά. Πάλι όνομα δεν θυμάμαι γμτ... και ρώτησα... βασικά ρώτησα γιατί η κοπέλα ήταν στο πεζοδρόμιο και την είχε πέσει σ' έναν με μηχανάκι να τον ψήσει να περάσει... Ωχ, μάλλον η Αλεξάνδρα
Προμηθέως 19 (Μπλε ή Μαιρόσπιτο): Τώρα αυτή ή είναι καινούργια (που δεν νομίζω) ή ήταν η Μαίρη με κοντό ξανθό μαλλί...  Ειπώθηκε και από άλλους παρακάτω, είναι η Βίκυ η Ουκρανή, κάποια στιγμή θα πρέπει να την επισκεφθώ και εγώ
Προμηθέως 25: Μιλφ Άννα. ΑΝ και δεν βγήκε από την κουζίνα...

Κατάθεση πουθενά να μην λέτε...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
26ης οκτωβριου 52 ειναι το αλισια κοτσαρα.....αλλα ποια χριστινα ειναι αυτη και μενα μου δημιουργηθηκε η απορια;μηπως εννοει την γνωστη μιλφ αλβανιδα;τα ελληνικα της καλα ειναι αφου ειναι και χρονια εδω.....



μας λυθηκαν οι αποριες ...... :sunglasses:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Ντέσυ ακόμα πουθενά... Κατάθεση σήμερα στο Μπλε επί της Προμηθέους σε μία καινούργια, όπως ειπώθηκε, Τάρα νομίζω από Ιταλία. Μοντελέ σώμα και μάτι που μαγνητίζει. Τίποτα το τρελά συγκλονιστικό αλλά όχι και για ΙΚΕΑ...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ντέσυ ακόμα πουθενά... Κατάθεση σήμερα στο Μπλε επί της Προμηθέους σε μία καινούργια, όπως ειπώθηκε, Τάρα νομίζω από Ιταλία. Μοντελέ σώμα και μάτι που μαγνητίζει. Τίποτα το τρελά συγκλονιστικό αλλά όχι και για ΙΚΕΑ...

Ο σουρωμενος κομαντο τα καταφερε τελικα


κι αλλη μοντελα .. τι γινετε ? μικρο Παρισι γιναμε  :cheesy:

Καραμαν το μπαζοσυνεφο διαλυεται σιγα σιγα  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom