Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Mαγκες αν εχει κανεις να προτεινει καμμια καλη παρουσια και ας μην ειναι και μουναρα θα χρωσταω χαρη.πρωινη η βραδυνη,δε με πειραζει.πρεπει να ξεκολλησω το μυαλο μου απο την φολλα,απατη,πατατα σαυρα ΚΕΛΛΥ.Αποψε παραλιγο και θα την γαμουσα ξανα και θα εκλαιγα τα φραγκα μου και τον πουτσο μου.
ωραια παρουσια αντικειμενικα ειναι η λαουρα απο οσα ειδα προχτες...επισης η σαρα κανει ακομα καλα γαμησια αμα θες να ξεκολλησει το μυαλο σου αρκει να σου αρεσει κιολας,σε πιο τροφαντο.....
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολουσ..............

φιλε μου jason σε καταλαβενω!!!
κ να φανταστεις οτι η κελλυ ειχε ξεκινησει στο προμηθεως 14 κ τοτε ειτανε ποιο παχουλη!!
κ η χαζομαρα ειναι οτι τα σπιτια τωρα τελευταια ειναι χαλια απο κοριτσια!!
την τελευταια βολτα που ειχα κανει προχτες παλι τα ιδια κ τα ιδια!! :tickedoff:

τι να πω κ εγω που ειμαι βυζολαγνος κ απο βυζια ξερεισ πολυ καλα οτι δεν παιζει τιποτα!!!
εκτοα βεβαια αν ειναι με πατσοκυλια κ σαν φαλενα!! κ δεν θελω πατσοκυλια να μου λειπει!!

κ να φανταστεισ οτι το σκ θα ειμαι φρεε κ δεν ξερω τι να κανο!!??
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
για σου γλ.......
καλημερα φιλε τα σεβει μου!!
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ετσι οπως παει η στις πιατσες θα την βγαλω...........
αν εχει βεβαια ακομα γιατι τα στρουμφ ειναι πολλα τωρα τελευταια........

η θα κανω το μεγαλο βημα για κανα ντελιβερι που κ παλι δεν ξερω αν αξιζει!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ετσι οπως παει η στις πιατσες θα την βγαλω...........
αν εχει βεβαια ακομα γιατι τα στρουμφ ειναι πολλα τωρα τελευταια........

η θα κανω το μεγαλο βημα για κανα ντελιβερι που κ παλι δεν ξερω αν αξιζει!!
στην θεσσαλονικη και ντελιβερι χλωμο να αξιζει..... :(
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
στην θεσσαλονικη και ντελιβερι χλωμο να αξιζει..... :(

τι να κανω βρε φιλτατε γλ.........?????
αφου εχει γινει χαλι η κατασταση!!
κ το χειροτερο ειναι οτι δινεις τα 30 να κανεισ την δουλεια σου κ σε στραβοκοιτανε κιολασς!!!

 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
γεια σου ρε κοτσαρα :rockon:.....ευτυχως εγω το σκ εχω να παω σε εναν γαμο και θα περασει  :grin: :grin:

σε γαμο θα παααααααας??????????????
ατιμεεεεεεεε ελπιζω να σε κατσει κανα τυχερο :fuck2: :tits2: :knockinb:.........!!!!!!

εκτος βεβαια αν πασ με την γηνεκα σου οποτε περαστικα......... :grin: :grin: :grin:

σε βλεπω μετα να πηγενεισ στα κοριτσια παλι για να ξεσπασεις :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ΚΕΛΛΥ.Μολις ειδα τον φουσκωτο πατο της ενιωσα ενα ριγος.θελω σαν πουστης να γλιστησει το καυλι μου μεσα στην κωλοτρυπιδα της.θελω να την κανω να ουρλιαξει απο καυλα.για συνελθω βγηκα εξω να κανω ενα τσιγαρο και σηκωθηκα και εφυγα.ΑΥΤΑ.
:2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:φιλε γαμηθηκα στο γελιο απο την περιγραφη...
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
ωραια παρουσια αντικειμενικα ειναι η λαουρα απο οσα ειδα προχτες...επισης η σαρα κανει ακομα καλα γαμησια αμα θες να ξεκολλησει το μυαλο σου αρκει να σου αρεσει κιολας,σε πιο τροφαντο.....
φιλε μου σε ευχαριστω.θα ψαχτω για την σαρα στη μαντζαρου,που και απο κριτικες διαβαζω θετικα σχολια.την λαουρα την εχω δει και μου αρεσε αλλα δεν κατεθεσα.βλεπεις κοντεψα να αγορασω σπιτι στην ΚΕΛΛΥ και δεν ψαχνομουν για κατι αλλο.
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
καλημερα σε ολουσ..............

φιλε μου jason σε καταλαβενω!!!
κ να φανταστεις οτι η κελλυ ειχε ξεκινησει στο προμηθεως 14 κ τοτε ειτανε ποιο παχουλη!!
κ η χαζομαρα ειναι οτι τα σπιτια τωρα τελευταια ειναι χαλια απο κοριτσια!!
την τελευταια βολτα που ειχα κανει προχτες παλι τα ιδια κ τα ιδια!! :tickedoff:

τι να πω κ εγω που ειμαι βυζολαγνος κ απο βυζια ξερεισ πολυ καλα οτι δεν παιζει τιποτα!!!
εκτοα βεβαια αν ειναι με πατσοκυλια κ σαν φαλενα!! κ δεν θελω πατσοκυλια να μου λειπει!!

κ να φανταστεισ οτι το σκ θα ειμαι φρεε κ δεν ξερω τι να κανο!!??
σε καταλαβαινω απολυτα φιλε.το κακο με την κελλυ που εγω την γνωρισα τους τελευταιους μηνες ειναι οτι δεν εχει πατσοκυλια για να πω ρε δε πα να γαμηθει το μπαζο.σαν εμαφανιση ειναι ωραια.στο γαμησι ομως φιλε ειναι αστα να πανε.χαλι μαυρο.εγω στη εμφανιση την πατησα μαζι της και εφαγα το ταψι με τις πατατες.πολλες φορες.
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:φιλε γαμηθηκα στο γελιο απο την περιγραφη...
φιλε μου ετσι ειναι τα πραγματα...εχω παθει ταρακουλο με την κωλοτρυπιδα της.αλλα να σου πω την αληθεια την κελλυ και 1500 ευρω να την πεις σου δινω για να γαμησω τον κωλο σου πιστευω δεν θα δεχθει.τοσο κοντοπουτανο στουρναρι ειναι.για αυτο θελω να της τον μπηξω μεσα στην κωλοσουφρα στην πουστια.ενταξει δε θα πεθανουμε κιολας για μια καριολα που γαμιεται σαν να ειναι πεθαμενη.υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια.και η μαλακια μου τοσο καιρο ειναι οτι δεν ψαχτηκα να βρω και καποια αλλη κοπελα που να μου αρεσει.παντως θα την πω την αμαρτια μου αν δεν κωλοξεσκισω τη κελλυ θα μου μεινει απωθημενο.
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ψυχραιμια παιδια..............

τωρα που θα παει ο γλ στον γαμο θα μας πει τα νεα του............. :2funny: :2funny:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Ρε φίλε jason αυτή η κοκκινομάλα Νατάσα που είδες Μαντζάρου ήταν παχουλή ή λεπτούλα;
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Ρε φίλε jason αυτή η κοκκινομάλα Νατάσα που είδες Μαντζάρου ήταν παχουλή ή λεπτούλα;
ηταν γεματουλα ειχε λιγο κυτταρυτιδα στα μπουτια και ειχε και ενα τατοο στο ποδι κατω χαμηλα.
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
παντως παιδια εγω ειμαι σημερα για βολτα..............

θα κανω την βολτα μου κ οτι γινει!!!
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
αν ειναι κατι καλο θα ενημερωσω.............

θα βγαλω κ μια φοτο την κελλυκιθοπιτα να την κανω δωρο στο φιλτατο jason!! :tits:

 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
για το ξανθο που ηταν χθες βραδυ ΣΑΠΦΟΥΣ 8 γνωριζει κανεις τιποτα?με τα βυζακια εξω φολα παρτιδα.ομορφουλα μου φανηκε...
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
αν ειναι κατι καλο θα ενημερωσω.............

θα βγαλω κ μια φοτο την κελλυκιθοπιτα να την κανω δωρο στο φιλτατο jason!! :tits:
χαχχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!σωστος!!!!!!και εγω θελω μια φωτο απο την κοντογαμιολα στα 4 για να την θυμαμαι.κελλυκιθοπιτα??????????γαματο!!!!!!!!αυτο τρωω ρε πουστη μου τοσο καιρο και δεν ηξερα τι ηταν...!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom