Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Τι εστι ουγγαρεζα Κατερινα απο Τανταλου 14;
Αν πετυχω την Χριστινα την βυζαρου λεω να την ξαναδοκιμασω.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Το Μαντζαρου παντως εχει γερο δοντι ... ουτε 3 μερες δεν εμεινε κλειστο
εκτος αν ειχαν κλεισει για αλλο λογο , δε θυμαμαι ειχε αναφερθει σφραγιδα ?  :think:

Μολυβοσφραγίδα κανονικά και θυροκόληση απόφαση της Δημοτικής Αστυνομίας από έξω, τα είδα με τα μάτια μου.

 

gone

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
παιδια η ναντια απτο ερημιτη που ειναι τωρα;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Μολυβοσφραγίδα κανονικά και θυροκόληση απόφαση της Δημοτικής Αστυνομίας από έξω, τα είδα με τα μάτια μου.

Καλα θυμομουν ... παρολαυτα ανοιξε σε 2 μερες ενω αλλα κοντευουν να κλιεσουν χρονο

τι σταδιαλα .... :think:
 

Επισκέπτης
Πάντα πάμε με 30! Τα μόνα απόρθητα 40άρια (από εμένα τουλάχιστον ήταν το Βίλα και η Κωλέττη).
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Εγω με Καρμεν καλα περασα. Ηταν πολυ εξυπηρετικη δεν μπορω να πω. Βεβαια ηταν πριν κανενα 5μηνο.
Η Μιμη με γκαβλωσε, πηρα πρωκτικο αλλα δεν μπορουσε τα μεγαλα μεγεθη και μου εδωσε πισω τα λεφτα.
Η Ιονελα ρε παιδια εχει μια κωλαρα αλλο πραγμα και σε συνδιασμο με το μικρο της ηλικιας της βγαζει γκαβλα. Αλλα στο γαμησι ειναι λιγο απειρη. Αν μαθει να γαμιεται θα βγαλει πολυ χρημα. Οταν ειχα παει ακουσα που η τσατσα της ελεγε ποσα ειχαν βγαλει μεχρι εκεινη την στιμη. Ηταν 11 το βραδυ και η μικρη ειχε κανει λεει 15 απλα προγραμματα και 7 των 40ευρω.
Η Κελυ τωρα το καλοκαιρι που μαυριζει και κανει τανλαινσ πανω στις βυζαρες της ειναι πολυ γκαβλα. Εγω οταν μπαινω να την γαμησω ξερω οτι θα βγαλει ελεεινιδισμο αλλα ειμαι αποφασισμενος να την γαμησω μονο και μονο για την κοντοπουτανη γκαβλοσωματαρα και την προστυχοφατσα της που μου θυμιζει μπουζουκογκομενα για σκισιμο.
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Για το κοντομουναρο τη κελυ θα συμφωνησω με το φιλαρακι.η γκομενα εμφανισιακα ειναι σκετη καυλα και αν μαυρισει κιολας τοτε θα ειναι για πολυ ξεσκισμα.ομως ρε φιλε δεν ξερω αν συμβαινει μονο σε μενα η γκομενα δε βγαζει ενεργεια στο γαμησι.γουσταρει τον πουτσο αλλα μεχρι εκει.την εχω γαμησει καμποσες φορες τελευταια και δεν εχω δει βελτιωση.και οταν παω και ειναι αυτη εκει λεω δεν θα  περασω μετα βλεπω τον κωλο τουμπανο και ολο μπαινω.φαντασου φιλε τι ειχε να γινει αν η κοντοκαυλα γαμιοταν απο τον κωλο...!!!
 

runaway

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Η Μιμη με γκαβλωσε, πηρα πρωκτικο αλλα δεν μπορουσε τα μεγαλα μεγεθη και μου εδωσε πισω τα λεφτα.

Καρμπον, επανάληψη και τα σχετικά...
Βάλτε ρε παιδιά ένα demo από έξω όπως η Ryanair με τις βαλίτσες, να ξέρουμε. Είναι κρίμα μετά να παζαρεύεις τι θα κάνεις στο δωμάτιο.
Άσε την ξενέρα που παίρνεις γιατί για άλλο μπήκες και αλλού κατέληξες.
 
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
Στο εξωτερικό είμαι Τζο!
Για ακόμη λίγους μήνες..
Μην ανησυχείτε καλά περνάω..
Απο όλες τις απόψεις  ;)
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα έκανα ακόμη μια απέλπιδα προσπάθεια να βρω τη Μαιρούλα αλλά βγήκε άκαρπη. :headbang: Πέρασα πρωί, ξαναπέρασα απόγευμα αλλά τίποτα, κλειστό με κλειδαριά το κατάστημα. :headbang: Μαζί του είναι κλειστό και το έτερο της Προμηθέως που ξανάνοιξε το Προμηθέως 14.

Το απόγευμα μάλιστα πάρκαρα κιόλας και μπήκα στο Προμηθέως 25 μπας και βρω καμιά Ειρήνη, αλλά δυστυχώς δούλευε πρωινή βάρδια. Δυστυχώς το κακό ήταν ότι δεν ήξερε η μαντάμ να μου πει τη επόμενη βάρδια της. :S Λίγος προγραμματισμός κύριοι δεν βλάπτει. Υπηρεσία ήταν κάποια Εμμανουέλλα μελαχρινή στιλάτη με ωραίο κολαράκι, στα υπ΄ όψιν. :fuck2:

Έφυγα και πήγα κατά Μύλο μεριά, πέρασα από το Νικ. Ουρανού 26, εκεί υπηρεσία ήταν η Μιρέλλα όχι η μοντέλα η άλλη με τα ωραία ζουμπουρλούδικα μπουτάκια, δεν πέρασα αλλά κάποια φορά θα την ξανατιμήσω. :fuck2:

Μετά πέρασα από το Φρίξου 14 που ήξερα στάνταρ ότι δουλεύει η Τζέσικα η καινούργια που πέρασε και λίγο από το Λαφαμ. Περίμενα στο σαλόνι με καμιά 4 συναθλητές ακόμη και όταν αποχώρησαν όλοι,και μείναμε οι διό μας ακολούθησε ο εξής διάλογος με την μαντάμ.
- Μαντάμ : Θέλεις να σου πω τα προγράμματα ? :huh:
- Gameover : Το απλό πόσο κάνει. :huh:
- Μαντάμ : 40 ευρώ.
- Gameover : Με 30 γίνεται.??? :huh: :huh: :huh:
- Μαντάμ : Γίνεται !!!!!!!! :o :o :o (Απάντηση σε χρόνο dt, χωρίς υπεκφυγές)
Έτσι πέρασα με το απλό των 30 ευρώ, :rockon: που αν δεν μου το έδινε θα την κοπανούσα με ελαφρά πηδηματάκια.

Για να είμαι ειλικρινής είχα διαβάσει από κάποιον συναθλητή εδώ στο site ότι σε όλα τα καταστήματα στη Θεσσαλονίκη περνάει με 30 ευρώ και έχει καταργήσει το 40αρι, δεν θυμάμαι ποιος ήταν, άλλα όποιος και να  ήταν να ξέρει ότι σήμερα με βοήθησε.

Αν τον θυμάται κανείς ας τον πει ποιος είναι.

Λεπτομέρειες για την συνεύρεση σε κριτική που θα ακολουθήσει.


gameover καλημερα..............
κ σε ολουσ βεβαια!!

εγω ειμαι αυτος που πσαχνεις!!
κ μαλιστα το εκανα με την χριστηνα τωρα τελευταια!!!
εγω 40 ξανα με τιποτα..........
δεν ξανα κλαιω τα λεφτα μου σαν μερικουσ μερικους!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
gameover καλημερα..............
κ σε ολουσ βεβαια!!

εγω ειμαι αυτος που πσαχνεις!!
κ μαλιστα το εκανα με την χριστηνα τωρα τελευταια!!!
εγω 40 ξανα με τιποτα..........
δεν ξανα κλαιω τα λεφτα μου σαν μερικουσ μερικους!!

Είναι μιά καλή αφορμή για επίθεση στο 40αρι αυτή, μπορούμε να συνεννοηθούμε ώστε να σπάσουμε το 40αρι σε όσα μαγαζιά ακόμη το κρατούν σαν ελάχιστη αμοιβή.
Ειδικά στους πολύ δύσκολους καιρούς που όλοι μας περνάμε.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
σημερα απο οσα εμαθα απο τηλεφωνου  ;)
-σααλ η ευα
-φριξου 14 η τζεσικα
-ματζαρου 14 η εμμανουελα και η σαρα επιστρεφει απο τριτη
-κωλετη η εφουλα
-26ης οκτ 35 η καρλα τωρα και λαουρα μετα τις 8μμ....

ερημιτου,λαφαμ και βιλα εροτικα σιγη ασυρματου.....
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
καλησπερα σε ολους τους συναγωνιστες......εχετε ιδεα για το ποτε θα επιστρεψει η ρεβεκκα/????
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
καλησπερα σε ολους τους συναγωνιστες......εχετε ιδεα για το ποτε θα επιστρεψει η ρεβεκκα/????

Εντός των προσεχών ημερών, εκτιμώ σε καμιά βδομάδα να είναι εδώ και να δουλεύει στο Φρίξου 14.
 

nullis

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2009
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Λέω να επισκεφτώ Έυα από saal. Τί λέτε? Τελευταία κριτική ειναι 05/04/2011. Κανένας πιο πρόσφατος?
 

Επισκέπτης
Καλημέρα παιδιά, κυριακή σήμερα η μέρα του μπουρδελιάρη! :Ρ

Θα γράψω τελευταία νέα των ημερών.

Μεταγραφή της Μίμης στο Προμ 14 βράδυ. Στο ίδιο μαγαζί δούλευε πρωινή αυτη με τους κοθόρνους για όσους θυμούνται που δούλευε συνέχεια στο έρως. Μια που δεν την γαμάς ούτε αν σε πληρώσουν.

Το μπλε παραμένει κλειστό.

Η Εμμανουέλα η ξανθιά λεπτή ρουμάνα απο Σαπφούς 20 εθεάθη στο Μαντζάρου 10 το οποίο είναι άλλο ένα απόρθητο οχυρό του 40άρικου. Έχει άλλαξει λουκ πλεον κ δυσκολεύτηκα να την καταλάβω έκοψε το μάλλι σαν καρεδάκι κάτι κ το έκανε καστανο.

Στο Σαπφούς 20 δούλευε μια μελαχροινή γεματούλα με τεραααααααααααααστιες βυζάρες. Αυτή τώρα είναι μια βουλγάρα μικρή 19-20 χρ που δούλευε παλιότερα για ενα διάστημα στο πράσινο. Δεν θυμάμαι το όνομα της νομίζω ξεκινούσε με " Μ ". Αυτή που είχε ένα σημάδια σαν κάψιμο στο βυζί για τους πιο μυημένους.

Η Ιονέλα δεν ξέρω τι στο πούτσο έκανε αλλά φαίνεται πάρα πολύ πιο όμορφη, ειδικά στο πρόσωπο. Επίσης έχει αδυνατίσει, αν χάσει μερικά κιλά ακόμα θα γίνει τρομερή μουνάρα.

Η κινέζα Μία είναι στο ανορθόγραφο δεν θυμάμαι ποια βάρδια την πέτυχα όμως νομίζω ήταν πρωί. Για όσους θέλουν άρωμα ανατολής! :grin:

Και το trivia!!! Ενα βράδυ μπαίνω στο Ταντάλου 14, είναι εκείνη η τσατσά η ξανθιά που συνήθως πιάνει τα μαλλιά της αλογοουρά, αυτή που έχει μαγουλάκια κάπως κ μιλάει σαν μπεκρής. Μια ζωή μίζερη και με κατεβασμένα μούτρα. Μπαίνω μέσα λοιπόν κ έχει ένα χαμόγελο σαν του Ψηνάκη καρφωμένο. Με χαιρετάει, ρωτάω ποιά κοπέλα είναι μου απαντάει ότι είναι η Βίκη όλα αυτά με το χαμόγελο στα χείλια για περίπου 10 δευτερόλεπτα! Αν το έκανε αυτό με όλους εκείνο το βράδυ το πρωί θα ξύπνησε με κράμπες.  :)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Άριστη η αναφορά Maanes. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Το μπλε παραμένει κλειστό.

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


Στο Σαπφούς 20 δούλευε μια μελαχροινή γεματούλα με τεραααααααααααααστιες βυζάρες. Αυτή τώρα είναι μια βουλγάρα μικρή 19-20 χρ που δούλευε παλιότερα για ενα διάστημα στο πράσινο. Δεν θυμάμαι το όνομα της νομίζω ξεκινούσε με " Μ ". Αυτή που είχε ένα σημάδια σαν κάψιμο στο βυζί για τους πιο μυημένους.

Βυζαρού και γεματούλα !!!!! :o :o :o

Έφοδοοοοοοος  :rockon: :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny:


Και το trivia!!! Ενα βράδυ μπαίνω στο Ταντάλου 14, είναι εκείνη η τσατσά η ξανθιά που συνήθως πιάνει τα μαλλιά της αλογοουρά, αυτή που έχει μαγουλάκια κάπως κ μιλάει σαν μπεκρής. Μια ζωή μίζερη και με κατεβασμένα μούτρα. Μπαίνω μέσα λοιπόν κ έχει ένα χαμόγελο σαν του Ψηνάκη καρφωμένο. Με χαιρετάει, ρωτάω ποιά κοπέλα είναι μου απαντάει ότι είναι η Βίκη όλα αυτά με το χαμόγελο στα χείλια για περίπου 10 δευτερόλεπτα! Αν το έκανε αυτό με όλους εκείνο το βράδυ το πρωί θα ξύπνησε με κράμπες.  :)

Ε ναι,  αν έκανε πάλι η Βίκυ Πανελλήνιο ρεκόρ στις ημερήσιες βίζιτες, και αν παίρνει και καμιά ψιλοπρομήθεια από αυτές σίγουρα θα γελούσε και ο κώλος της.!!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom