Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.686
Πόντοι
11.585
Belarus...κλειστο
Εμπεδοκλεους, η Καρολινα μεσα σε προγραμμα 1 ωρας, εφυγα, η τσατσα καυλιαρα ανετα δουλευε δωματιο, την πλερωνα.!!
Φριξου 15, δεν ηταν η Αννα που εχει στο αλλο προγραμμα, ενα παστακι μικρο με ποιασηματακια, αγαθουλικο καστανομαλικο
Medusa, Μελιντα μαυρομαλα κοντη αδυνατη καλα ελληνικα, καλο σωματακι δεν μου γεμισε, σκυλοφατσα, ομιλιτικη.
Ν.Ουρανου 6 κατω, Τατιανα, ωραιο κωλι, αλλα φατσα δεν μου αρεσε, ψιλη σχετικα μαυρομαλα, η τσατσα στραβωσε, αν και οποτε μπενω ειναι στις γλυκες....βρε ουστττττ...
Ν.Ουρανου 6 πανω κλειστο, ελεγε Εβελινα το προγραμμα, αυτη ηταν κολλητη με την αλλη την λατινα την Λουνα, η οποια εχει βγει απο το προγραμμα, ισως και αυτη ειναι φευγατη και την εχουν στο προγραμμα για ξεκαρφωμα.??
Paradise στο 3, η Δαφνη, καλο κομματι με τατουαζ, κοντη με βυζαρα καλη φατσα λιγο περιεργη, την πηρε ο αλλος προγραμμα 1 ωρα, αλλιως θα γυρνουσα....
στο ιδιο και η μιλφαρα Μπιανκα, καλο σωμα την εχω πληρωσει στο παρελθον, μικροφοβικη, μην ακουμπησει ο πουτσος πανω της.... στο 1ο το μεσαιο δηλαδη, η μαυρη Μελανι μεσα στο δωματιο και αυτη προγραμμα
Μπηκα....Βενους, ενα μπαρμπατσικο Μελινα.??? πρεπει να την ειπε η τσατσα, σφιχτοδερμη φενοταν....μεσα σε στοκινκ
Μινωταυρου 14, μια προμιλφαρα αδυνατη, δεν θυμαμαι ονομα, καθουμενος, εφερε την στεγνη μουναρα της σε αποσταση αναπνοης απο την φατσα μου για να με συστηθει
Μινωταυρου 3, ειχα καιρο να μπω, ουτε Καρινα ειδα, ουτε Χριστινα ρουμανα, αν δεν απατωμε, δουλευε ενα καλο μωρακι καστανο μαλακι, σωματακι σπεσιαλ, προσωπακι ολα τα λεφτα, απο αυτα τα 19αχρονα που ξεπεταγονται, οχι γαμιολα στο υφος, αλλα καυλακι, μου φανηκε κρυοκωλη... αλλα την εχωναααα....
Π.Ερημιτη το 1ο απο τα καινουρια στα μονα νουμερα, δηλαδη στα αριστερα εχεις το Βεγκας, αυτο ειναι τερμα δεξια, μεσα καινουρια κοπελα ονομα Μονικα, ξανθο μουνι, αδυνατη με πλατινε μαλι, μου θυμισε Χριστινα πολωνεζα απο Κεφαληνιας το χρωμα του μαλλιων της, καλα ελληνικα, λιγο μαγκιωρα, δεν μου αρεσε απο αυτο, αλλα σαν παρουσια, ειναι μουνι.!!!
Λας βεγκας, το 1ο δεξια Ιζαμπελα, μιλφαρα μεσα σε δυχτιωτο κορμακι, φενοταν βυζαρες σιλικονατες, στο 2ο δεξια, δεν ανοιγαν, μαλλον Βλαντα.??? Στο αριστερο το μονο του, η αχωνευτη μαυρομαλα τσατσα που δουλευε Π.Ερημιτη στο 3 συνηθως, λεει Ειρηνη μια μικρουλα.??? μεσα στο δωματιο... δεν καταλαβα με ρωτουσε.?? Χαμπαρια δεν ειχε....
Π.Ερημιτη 2 το δεξια, Μαρινα, καμπουρογκομενα κοινη βλαχα, μαυρομαλα.... Μπηκα και στο διπλα, αριστερα, δεν θυμαμαι ποια ηταν, καποια ανοστη λογικα...

Πιστευω να τα εγραψα οπως τα θυμομουν και να μην εκανα κανα λαθος...τα γεραματα φερνουν εκφυλισμο της μνημης.... Παλια τσαρκαραμε και θυμομουν μεχρι και τι χρωμα βρακι φορουσαν τα πουτανακια....

Καταθεση.??? Πουθενα, θα εμπενα μονο Δαφνη παρανταιζ, αλλα βαριομουν να γυροφερνω 1 ωρα, ισως στο πιπινι στο Μινωταυρου 3, αλλα περασαν τα χρονια που καναμε τον πιπινοσφαχτη....

Αυταααααααααα.....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom